yelp 1.0 - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Annoyance level
vi: Cấp sự làm phiền

en: Arrrgh, nothing works, fix it now!
vi: Rõ tiếc, không có gì hoạt động được, hãy sửa chữa !

en: Description:
vi: Mô tả:

en: High
vi: Cao

en: I'll do my best to fix it.
vi: Tôi sẽ hết sức cố gắng sửa chữa.

en: I'm not really fussed
vi: Không làm phiền nhiều

en: It's really rubbing me the wrong way
vi: Rất làm phiền

en: It's stopping me from enjoying squirrelmail
vi: Ngăn cản tôi thích dùng SquirrelMail

en: Low
vi: Thấp

en: Normal
vi: Chuẩn

en: Please Select
vi: Hãy chọn

en: Send
vi: Gửi

en: Please press <b>only once</b>! It may take a few seconds to go through...
vi: Hãy bấm nút <b>chỉ một lần</b> ! Có thể mất vài giây...

en: Priority:
vi: Ưu tiên:

en: Subject
vi: Chủ đề

en: Thanks for the yelp! I'll have a look at it as soon as possible and try and fix whatever is wrong. If you don't hear from me soon, check that the problem hasn't been fixed. If it hasn't, bug me some more.
vi: Cám ơn bạn giúp đỡ. Tôi sẽ đọc thông tin của bạn càng sớm càng có thể, và cố gắng sửa chữa vấn đề. Nếu bạn không nhận thư trả lời hơi sớm, hãy kiểm tra nếu vấn đề đã được sửa chữa chưa. Chưa thì viết thư lần nữa. ;)

en: This is mildly annoying
vi: Hơi làm phiền

en: Use this form to yelp about a problem you are having with squirrelmail.
vi: Hãy dùng biểu mẫu này để thông báo một vấn đề bạn gặp trong trình SquirrelMail.

en: Yelp!
vi: Báo cáo

en: this doesnt work
vi: cái này hoạt động được
