change_pass 2.7 - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Change Password
vi: Đổi mật khẩu

en: Closing Connection
vi: Đang đóng kết nối

en: Connecting to Password Server
vi: Đang kết nối tới máy phục vụ mật khẩu

en: ERROR:
vi: LỖI:

en: New Password
vi: Mật khẩu mới

en: Old Password
vi: Mật khẩu cũ

en: Password changed successfully.
vi: Mật khẩu đã được thay đổi.

en: Submit
vi: Gửi

en: This connects to your local Password Server to change your email password.
vi: Đây kết nối tới máy phục vụ mật khẩu cục bộ để thay đổi mật khẩu thư điện tử của bạn.

en: Verify New Password
vi: Thẩm tra mật khẩu mới

en: You must also type in your new password in the verify box.
vi: Bạn cũng cần phải gõ mật khẩu mới vào hộp xác nhận.

en: You must type in a new password.
vi: Bạn cần phải gõ một mật khẩu mới.

en: You must type in your old password.
vi: Bạn cần phải gõ mật khẩu cũ.

en: Your new password doesn't match the verify password.
vi: Mật khẩu mới không trùng với mật khẩu xác nhận.

en: Your old password is not correct.
vi: Mật khẩu cũ không đúng.
