yelp 1.0 - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Annoyance level
uk: Рівень роздратування

en: Arrrgh, nothing works, fix it now!
uk: Ууууу, нічого не працює, виправте це зараз!

en: Description:
uk: Опис:

en: High
uk: високий

en: I'll do my best to fix it.
uk: Я добре постараюся, щоб виправити це.

en: I'm not really fussed
uk: Я дійсно не метушуся

en: It's really rubbing me the wrong way
uk: Це справді веде мене неправильним шляхом

en: It's stopping me from enjoying squirrelmail
uk: Це утримує мене від насолоди білкою-поштарем

en: Low
uk: низький

en: Normal
uk: нормальний

en: Please Select
uk: Будь-ласка, виберіть

en: Send
uk: Вислати

en: Please press <b>only once</b>! It may take a few seconds to go through...
uk: Будь-ласка, натисніть <b>лише один раз</b>! Це, можливо, забере декілька секунд на виконання...

en: Priority:
uk: Пріоритет:

en: Subject
uk: Тема

en: This is mildly annoying
uk: Це м`яко дратує

en: Use this form to yelp about a problem you are having with squirrelmail.
uk: Використовуйте цю форму, щоб ґавкати про проблему, яку Ви маєте з білкою-поштарем.

en: Yelp!
uk: Ґавкіт!

en: this doesnt work
uk: це не працює
