change_pass 2.7 - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Change Password
uk: Змінити пароль

en: Closing Connection
uk: Завершення з'єднання

en: Connecting to Password Server
uk: З'єднання зі сервером паролів

en: ERROR:
uk: ПОМИЛКА:

en: New Password
uk: Новий пароль

en: Old Password
uk: Старий пароль

en: Password changed successfully.
uk: Пароль змінений успішно.

en: Submit
uk: Затвердити

en: This connects to your local Password Server to change your email password.
uk: То буде з'єднання з Вашим локальним серером паролів, щоб замінити Ваш поштовий пароль.

en: Verify New Password
uk: Перевірка нового пароля

en: You must also type in your new password in the verify box.
uk: Ви повинні також занести Ваш новий пароль у поле для перевірки.

en: You must type in a new password.
uk: Ви повинні занести новий пароль.

en: You must type in your old password.
uk: Ви повинні занести Ваш старий пароль.

en: Your new password doesn't match the verify password.
uk: Ваш новий пароль не відповідає паролю перевірки.

en: Your old password is not correct.
uk: Ваш старий пароль не вірний.
