yelp - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Annoyance level
sv: Besvärsgrad

en: Arrrgh, nothing works, fix it now!
sv: Ingenting fungerar! Lös problemet nu!

en: Description:
sv: Beskrivning:

en: High
sv: Hög

en: I'll do my best to fix it.
sv: Vi ska göra vad vi kan för att lösa problemet.

en: I'm not really fussed
sv: Det spelar ingen roll

en: It's really rubbing me the wrong way
sv: Det är verkligen irriterande

en: It's stopping me from enjoying squirrelmail
sv: Det hindrar mig från att njuta av SquirrelMail

en: Low
sv: Låg

en: Please Select
sv: Välj ett alternativ

en: Send
sv: Skicka

en: Please press <b>only once</b>! It may take a few seconds to go through...
sv: Tryck bara en gång på "Skicka". Det kan ta några sekunder innan anmälan skickas.

en: Priority:
sv: Prioritet:

en: Subject
sv: Ärende

en: Thanks for the yelp! I'll have a look at it as soon as possible and try and fix whatever is wrong. If you don't hear from me soon, check that the problem hasn't been fixed. If it hasn't, bug me some more.
sv: Tack för din anmälan. Vi kommer att läsa den så snart som möjligt och försöka att rätta till problemet. Om du inte har fått något gensvar inom kort, kontrollera om problemet är åtgärdat. Om det inte är det, går det bra att skicka en ny anmälan.

en: This is mildly annoying
sv: Det är aningen irriterande

en: Use this form to yelp about a problem you are having with squirrelmail.
sv: Använd detta formulär för att anmäla problem med den här installationen av SquirrelMail.

en: this doesnt work
sv: Detta fungerar inte.
