change_pass - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Change Password
sv: Byt lösenord

en: Closing Connection
sv: Stänger anslutningen

en: Connecting to Password Server
sv: Ansluter till lösenordsservern

en: ERROR:
sv: FEL:

en: New Password
sv: Nytt lösenord:

en: Old Password
sv: Gammalt lösenord:

en: Password changed successfully.
sv: Lösenordet är nu bytt.

en: Submit
sv: Byt

en: This connects to your local Password Server to change your email password.
sv: Detta ansluter till den lokala lösenordsservern för att byta ditt lösenord.

en: Verify New Password
sv: Bekräfta det nya lösenordet:

en: You must also type in your new password in the verify box.
sv: Du måste även ange ditt nya lösenord i verifikationsrutan.

en: You must type in a new password.
sv: Du måste ange ditt nya lösenord.

en: You must type in your old password.
sv: Du måste ange ditt nuvarande lösenord.

en: Your new password doesn't match the verify password.
sv: Det nya lösenordet och verifikationen därav överensstämmer inte.

en: Your old password is not correct.
sv: Ditt nuvarade lösenord är inte korrekt angivet.
