SquirrelMail HEAD - en to sk translation catalogue (964 entries)

en: Address Book
sk: Adresár

en: Name
sk: Meno

en: Info
sk: Informácie

en: Source
sk: Zdroj

en: To
sk: Komu

en: Cc
sk: Kópia

en: Bcc
sk: Skrytá kópia

en: No persons matching your search were found
sk: Nebola nájdená požadovaná osoba

en: Search for
sk: Hľadať

en: in
sk: v

en: All address books
sk: Všetky adresáre

en: Search
sk: Hľadať

en: List all
sk: Zobraziť všetko

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Unable to list addresses from %s
sk: Nie je možné zobraziť adresy z %s

en: Your search failed with the following error(s)
sk: Vaše hľadanie prebehlo neúspešne s týmito chybami

en: All
sk: Všetky

en: Use Addresses
sk: Použiť adresár

en: Address Book Search
sk: Hľadať v adresári

en: Return
sk: Späť

en: Nickname
sk: Prezývka

en: Must be unique
sk: Musí byť jedinečná

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Last name
sk: Priezvisko

en: First name
sk: Meno

en: Additional info
sk: Ďalšie informácie

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
sk: Nie je definovaný žiadny osobný adresár. Kontaktujte správcu

en: You can only edit one address at the time
sk: Nie je možné upravovať viac adries naraz

en: Update address
sk: Aktualizovať adresu

en: ERROR
sk: Chyba

en: Please select address that you want to edit
sk: Prosím, vyberte adresu, ktorú chcete upravovať.

en: Add address
sk: Pridať adresu

en: Edit selected
sk: Upraviť vybrané položky

en: Delete selected
sk: Odstrániť vybrané položky

en: Add to %s
sk: Pridať do %s

en: %s wrote:
sk: %s napísal:

en: quote
sk: citácia

en: who
sk: kto

en: On %s, %s wrote:
sk: %s %s napísal:

en: Subject
sk: Predmet

en: From
sk: Od

en: Date
sk: Dátum

en: Original Message
sk: Pôvodná správa

en: Draft Email Saved
sk: Uložené Koncepty správ

en: Could not move/copy file. File not attached
sk: Nie je možné presunúť/skopírovať súbor. Súbor nie je priložený

en: Draft Saved
sk: Uložené Koncepty

en: From:
sk: Od:

en: Send
sk: Odoslať

en: Attach:
sk: Priložiť súbor:

en: Add
sk: Priložiť

en: Delete selected attachments
sk: Odstrániť vybrané priložené súbory

en: Priority
sk: Priorita

en: High
sk: Vysoká

en: Normal
sk: Normálna

en: Low
sk: Nízka

en: Receipt
sk: Potvrdenie

en: On Read
sk: Pri Prečítaní

en: On Delivery
sk: Pri Doručení

en: Signature
sk: Podpis

en: Addresses
sk: Adresár

en: Save Draft
sk: Uložiť Koncept

en: You have not filled in the "To:" field.
sk: Nezadali ste adresáta

en: Error: Draft folder %s does not exist.
sk: CHyba: Priečinok Koncepty %s neexistuje.

en: Folders
sk: Priečinky

en: Subscription Unsuccessful - Folder does not exist.
sk: Prihlásenie neúspešné - Priečinok neexistuje.

en: refresh folder list
sk: aktualizovať zoznam priečinkov

en: Create Folder
sk: Vytvoriť priečinok

en: as a subfolder of
sk: ako podpriečinok

en: None
sk: Nič

en: Let this folder contain subfolders
sk: Nech tento priečinok obsahuje podpriečinky

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Rename a Folder
sk: Premenovať priečinok

en: Select a folder
sk: Zvoľte Priečinok

en: Rename
sk: Premenovať

en: No folders found
sk: Nebol nájdený žiadny priečinok

en: Delete Folder
sk: Odstrániť priečinok

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť odber

en: Subscribe
sk: Odoberať

en: No folders were found to unsubscribe from!
sk: Neboli nájdené žiadne priečinky, z ktorých sa je možné odhlásiť odber!

en: No folders were found to subscribe to!
sk: Neboli nájdené žiadne priečinky na odber!

en: Subscribe to:
sk: Odoberať:

en: Click here to go back
sk: Kliknitnutím sem sa vrátite späť

en: You have not selected a folder to delete. Please do so.
sk: Nezvolili ste priečinok na zmanie. Prosím urobte to

en: Are you sure you want to delete %s?
sk: Ste si istý, že chcete vymazať %s?

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: You have not selected a folder to rename. Please do so.
sk: Nezvolili ste priečinok na premenovanie. Prosím urobte to.

en: Rename a folder
sk: Premenovať priečinok

en: New name:
sk: Nový názov:

en: Submit
sk: Odoslať

en: ERROR: Help files are not in the right format!
sk: CHYBA: Súbory pomocníka sú v nesprávnom formáte!

en: Help
sk: Pomocník

en: Some or all of the help documents are not present!
sk: Niektoré texty pomocníka nie sú dostupné!

en: Table of Contents
sk: Obsah

en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Next
sk: Ďalší

en: Top
sk: Hore

en: Viewing an image attachment
sk: Náhľad priloženého súboru s obrázkom

en: View message
sk: Zobraziť správu

en: Download this as a file
sk: Uložiť ako súbor

en: INBOX
sk: Doručená pošta

en: Login
sk: Prihlásenie

en: %s Logo
sk: Logo %s

en: SquirrelMail version %s
sk: SquirrelMail verzia %s

en: %s Login
sk: %s Prihlásenie

en: Name:
sk: Meno:

en: Password:
sk: Heslo:

en: No messages were selected.
sk: Neboli vybrané žiadne správy

en: Personal Information
sk: Osobné informácie

en: Display Preferences
sk: Možnosti vzhľadu

en: Message Highlighting
sk: Zvýrazňovanie správ

en: Folder Preferences
sk: Nastavenia Priečinkov

en: Index Order
sk: Poradie v zozname

en: Options
sk: Možnosti

en: Error(s) occurred while saving your options
sk: Pri ukladaní vašich volieb sa vyskytla chyba.

en: Some of your preference changes were not applied.
sk: Niektoré z vašich zmien nastaveníé sa nepoužijú.

en: Successfully Saved Options
sk: Nastavenia boli Úspešne uložené

en: Refresh Folder List
sk: Obnoviť zoznam zložiek

en: Refresh Page
sk: Obnoviť stránku

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
sk: Obsahuje vaše osobné informácie, napr. vaše meno, e-mailovú adresu atď.

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
sk: Môžete meniť vzhľad a spôsob zobrazenia informácií, napr. farby, jazyk a iné nastavenia.

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
sk: Tieto nastavenia zmenia spôsob, akým sa budú priečinky zobrazovať a ako s nimi budete narábať.

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
sk: Poradie stĺpcov v zozname správ, tak aby obsahovalo hlavičky správ v poradí akom si želáte, môže byť upravené podľa vašich potrieb.

en: New
sk: Nová

en: Done
sk: Hotovo

en: To or Cc
sk: Komu alebo Kópiu

en: subject
sk: Predmet

en: Edit
sk: Upraviť

en: Up
sk: Hore

en: Down
sk: Dolu

en: No highlighting is defined
sk: Nie je definované žiadne zvýrazňovanie

en: Identifying name
sk: Identifikačné meno

en: Color
sk: Farba

en: Dark Blue
sk: Tmavomodrá

en: Dark Green
sk: Tmavozelená

en: Dark Yellow
sk: Tmavožltá

en: Dark Cyan
sk: Tmavotyrkysová

en: Dark Magenta
sk: Tmavofialová

en: Light Blue
sk: Svetlomodrá

en: Light Green
sk: Svetlozelená

en: Light Yellow
sk: Svetložltá

en: Light Cyan
sk: Svetlotyrkysová

en: Light Magenta
sk: Svetlofialová

en: Dark Gray
sk: Tmavosivá

en: Medium Gray
sk: Strednesivá

en: Light Gray
sk: Svetlosivá

en: White
sk: Biela

en: Other:
sk: Iná:

en: Matches
sk: Zhody

en: Alternate Identity %d
sk: Alternatívna Identita %d

en: Advanced Identities
sk: Pokročilá identita;

en: Default Identity
sk: Predvolená identita

en: Add a New Identity
sk: Pridať Novú identitu

en: Full Name
sk: Celé meno

en: E-Mail Address
sk: E-mailová adresa

en: Reply To
sk: Odpovedať na adresu

en: Save / Update
sk: Uložiť / aktualizovať

en: Make Default
sk: Nastaviť ako predvolené

en: Move Up
sk: Presunúť hore

en: Checkbox
sk: Zaškrtávacie pole

en: Flags
sk: Príznaky správy

en: Size
sk: Veľkosť

en: up
sk: hore

en: down
sk: dolu

en: remove
sk: odstrániť

en: Return to options page
sk: Návrat na stránku s nastavením

en: Message not printable
sk: Správu nie je možné tlačiť

en: Invalid URL
sk: Neplatný URL

en: Printer Friendly
sk: Verzia pre Tlač

en: Print
sk: Tlačiť

en: View Printable Version
sk: Zobraziť verziu pre tlač

en: Read:
sk: Čítať:

en: Your message
sk: Vaša správa

en: Was displayed on %s
sk: Bol zobrazený na %s

en: less
sk: menej

en: more
sk: viac

en: Unknown sender
sk: Odosielateľ neznámy

en: Mailer
sk: Poštový program (Mailer)

en: Read receipt
sk: Čítať prijaté

en: sent
sk: odoslané

en: requested
sk: požadované

en: The message sender has requested a response to indicate that you have read this message. Would you like to send a receipt?
sk: Odosielateľ správy požaduje odpoveď na indikáciu toho, že ste správu prečítali. Chcete poslať odosielateľovi potvrdenie o prečítaní?

en: Send read receipt now
sk: Poslať prečítanú prijatú správu

en: Search Results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Message List
sk: Zoznam správ

en: Resume Draft
sk: Pokračovať v Koncepte

en: Edit Message as New
sk: Upraviť správu ako Novú

en: View Message
sk: Zobraziť správu

en: Forward
sk: Preposlať

en: Forward as Attachment
sk: Preposlať ako prílohu

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Reply All
sk: Odpovedať všetkým

en: View Full Header
sk: Zobraziť celú hlavičku

en: Attachments
sk: Prílohy

en: You must be logged in to access this page.
sk: Pre prístup na túto stránku musíte byť prihlásený.

en: Folder:
sk: Priečinok:

en: edit
sk: upraviť

en: search
sk: hľadať

en: delete
sk: zmazať

en: Recent Searches
sk: Posledné Vyhľadávané

en: save
sk: uložiť

en: forget
sk: zabudnúť

en: Current Search
sk: Aktuálne Vyhľadávanie

en: All Folders
sk: Všetky priečinky

en: Body
sk: Text správy

en: Everywhere
sk: Všade

en: No Messages Found
sk: Neboli Nájdené Žiadne Správy

en: Sign Out
sk: Odhlásiť sa

en: You have been successfully signed out.
sk: Odhlásenie prebehlo úspešne

en: Click here to log back in.
sk: Pre nové prihlásenie kliknite tu.

en: Viewing a Business Card
sk: Zobrazenie Vizitky

en: vCard Version %s is not supported. Some information might not be converted correctly.
sk: vCard verzie %s nie je podporovaná. Niektoré informácie sa nemuseli správne previesť.

en: Title
sk: Názov

en: Email
sk: E-mail

en: Web Page
sk: WWW stránka

en: Organization / Department
sk: Organizácia / Oddelenie

en: Address
sk: Adresa

en: Work Phone
sk: Telefón do Práce

en: Home Phone
sk: Telefón Domov

en: Cellular Phone
sk: Mobil

en: Note
sk: Poznámka

en: Add to Addressbook
sk: Pridať do Adresára

en: Title & Org. / Dept.
sk: Názov & Organizácia / Oddelenie

en: Add to Address Book
sk: Pridať do Adresára

en: Viewing Full Header
sk: Zobraziť Celú Hlavičku

en: Viewing a text attachment
sk: Náhľad priloženého súboru

en: Could not include PEAR database functions required for the database backend.
sk: Nebolo možné zahrnúť (include) funkcie databázu PEAR, ktoré vyžaduje databázový backend.

en: Is PEAR installed, and is the include path set correctly to find %s?
sk: Je PEAR nainštalovaný a je správne nastavená cesta, aby bolo možné nájsť %s?

en: Please contact your system administrator and report this error.
sk: Prosím kontaktujte systémového administrátora a oznámte túto chybu.

en: Personal address book
sk: Osobný adresár

en: Database error: %s
sk: Chyba databázi: %s

en: Addressbook is read-only
sk: Adresár je iba na čítanie

en: User '%s' already exist
sk: Užívateľ %s už existuje

en: User '%s' does not exist
sk: Užívateľ %s neexistuje

en: Not a file name
sk: Nie je názov súboru

en: No such file or directory
sk: Nebol nájdený žiadny súbor ani adresár

en: Open failed
sk: Otváranie prebehlo neúspešne

en: Write failed
sk: Zápis prebehol neúspešne

en: Unable to update
sk: Nemôžem aktualizovať

en: Could not lock datafile
sk: Nie je možné uzamknúť súbor s dátami

en: Write to addressbook failed
sk: Zápis do adresára prebehol neúspešne

en: Error initializing addressbook database.
sk: Chyba pri inicializácii databázi kontaktov.

en: Error opening file %s
sk: Chyba pri otvárani súboru %s

en: Global address book
sk: Globálny adresár

en: Error initializing global addressbook.
sk: Chyba pri inicializácii databázi kontaktov.

en: Error initializing LDAP server %s:
sk: Chyba pri spúšťani LDAP serveru %s

en: Invalid input data
sk: Neplatné vstupné informácie

en: Name is missing
sk: Chýba meno

en: E-mail address is missing
sk: Chýba e-mailová adresa

en: Nickname contains illegal characters
sk: Prezývka obsahuje nedovolené znaky

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: Monday
sk: Pondelok

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Wednesday
sk: Streda

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Friday
sk: Piatok

en: Saturday
sk: Sobota

en: Sun
sk: Ned

en: Mon
sk: Pon

en: Tue
sk: Uto

en: Wed
sk: Str

en: Thu
sk: Štv

en: Fri
sk: Pia

en: Sat
sk: Sob

en: January
sk: Január

en: February
sk: Február

en: March
sk: Marec

en: April
sk: Apríl

en: May
sk: Máj

en: June
sk: Jún

en: July
sk: Júl

en: October
sk: Október

en: Ma&#121;
sk: Mar

en: Jun
sk: Jún

en: Jul
sk: Júl

en: Oct
sk: Okt

en: D, F j, Y H:i
sk: D, F j, Y G:i

en: H:i
sk: G:i

en: D, H:i
sk: D, G:i

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
sk: Súbor s nastavením %s nebol nájdený. Abnormálne ukončenie.

en: Click here to return to %s
sk: Pre návrat do %s kliknite tu

en: Go to the login page
sk: Choď na prihlasovaciu stránku

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
sk: Súbor s nastavením, %s, neexistuje. Odhláste sa a prihláste sa späť, aby ste vytvorili pôvodný súbor s nastavením.

en: Preference file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
sk: Súbor nastavení, %s, sa nedá otvoriť. Kontaktujte prosím administrátora pre riešenie.

en: Preference file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
sk: Súbor nastavení, %s, sa nedá zapísať. Kontaktujte prosím administrátora pre riešenie.

en: Preference file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
sk: Súbor s nastavením, %s, sa nedá prekopírovať z dočasného súboru, %s. Kontaktuje vášho systémového administrátora na vyriešenie tejto veci.

en: Error opening %s
sk: Chyba pri otváraní %s

en: Default preference file not found or not readable!
sk: Predvolený súbor s nastavením sa nenašiel alebo je nečitateľný!

en: Could not create initial preference file!
sk: Nemôžem vytvoriť inicializačný súbor nastavení! *Nasleduje autodeštrukcia vášho PC.. prosím čakajte..

en: %s should be writable by user %s
sk: %s musí byť zapísaný užívateľom %s

en: Signature file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
sk: Súbor s podpisom, %s, sa nedá otvoriť. Prosím kontaktujte systémového administrátora a oznámte túto chybu.

en: Signature file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
sk: Súbor s podpisom, %s, sa nedá zapísať. Prosím kontaktujte systémového administrátora a oznámte túto chybu.

en: You need to have php4 installed with the multibyte string function enabled (using configure option --enable-mbstring).
sk: Potrebujete mať nainštalované PHP4 s povolenou funkciou multibyte string (použite konfiguračnú voľbu --with-mbstring).

en: Query:
sk: Otázka:

en: Reason Given:
sk: Odôvodnenie:

en: ERROR: Bad or malformed request.
sk: Chyba: Nesprávne zadaná požiadavka.

en: Server responded:
sk: Odpoveď servera:

en: ERROR: IMAP server closed the connection.
sk: ERROR: IMAP server zatvoril spojenie.

en: ERROR: Unknown IMAP response.
sk: ERROR: Neznáma odpoveď IMAP servera.

en: Error connecting to IMAP server: %s.
sk: Chyba v pripojovaní k serveru IMAP: %s

en: The IMAP server is reporting that plain text logins are disabled.
sk: IMAP server hlási, že prihlásenie čisto textovým heslom je vypnuté.

en: Bad request: %s
sk: Nesprávne zadaná požadovaná úloha: %s

en: Unknown error: %s
sk: Neznáma chyba: %s

en: Read data:
sk: Načítanie dát:

en: Unknown user or password incorrect.
sk: Neznámy užívateľ alebo neplatné heslo

en: ERROR: Could not append message to
sk: CHYBA: Nie je možné pridať správu do

en: Solution:
sk: Riešenie:

en: Remove unneccessary messages from your folder and start with your Trash folder.
sk: Odstráňte nepotrebné maily z priečinka a začnite prosím s vaším priečinkom Kôš

en: (no subject)
sk: (žiadny predmet)

en: Unknown Sender
sk: Neznámy Odosielateľ

en: Unknown response from IMAP server:
sk: Neznáma odpoveď IMAP servera:

en: The server couldn't find the message you requested.
sk: Tento server nemôže nájsť správu  ktorú ste požadovali.

en: Most probably your message list was out of date and the message has been moved away or deleted (perhaps by another program accessing the same mailbox).
sk: Vaša správa bola veľmi pravdepodobne stará (out od date) a správa bola premiestnená preč alebo zmazaná (pravdepodobne iným programom pristupujúcim k rovnakej poštovej schránke).

en: Unknown date
sk: Neznámy dátum

en: Thread sorting is not supported by your IMAP server.
sk: Váš IMAP server nepodporuje triedenie vlákien

en: Server-side sorting is not supported by your IMAP server.
sk: Váš IMAP server nepodporuje triedenie vlákien strane servera.

en: THIS FOLDER IS EMPTY
sk: TENTO PRIEČINOK JE PRÁZDNY

en: Move Selected To
sk: Presunúť vybrané položky do

en: Transform Selected Messages
sk: Transformuvať Zvolené Správy

en: Move
sk: Presunúť

en: Expunge
sk: Vysypať

en: mailbox
sk: schránka

en: Read
sk: Prečítané

en: Unread
sk: Neprečítané

en: Unthread View
sk: Pohľad bez súvislostí

en: Thread View
sk: Pohľad so Súvislosťami

en: Toggle All
sk: Označiť všetko

en: Unselect All
sk: Odznačiť všetko

en: Select All
sk: Označiť všetko

en: Viewing Messages: %s to %s (%s total)
sk: Zobrazujú sa správy: %s až %s (%s celkom)

en: Viewing Message: %s (%s total)
sk: Zobrazuje sa správa: %s (%s celkom)

en: Paginate
sk: Očísluj stránky

en: Show All
sk: Zobraziť všetko

en: SquirrelMail could not decode the bodystructure of the message
sk: SquirrelMail nemôže dekódovať štruktúru tela správy

en: the provided bodystructure by your imap-server
sk: štruktúra podľa vášho IMAP servera

en: Body retrieval error. The reason for this is most probably that the message is malformed.
sk: Chyba prijatia Tela správy.Najpravdepodobnejší dôvod je,že správa ma zlý formát - je poškodená

en: Command:
sk: Príkaz

en: Response:
sk: Odpoveď:

en: Message:
sk: Správa:

en: FETCH line:
sk: Stiahnutý (FETCH) riadok:

en: Hide Unsafe Images
sk: Skry Nebezpečné Obrázky

en: View Unsafe Images
sk: Zobraziť Nebezpečné Obrázky

en: Download
sk: Stiahnuť

en: sec_remove_eng.png
sk: sec_remove_sk_SK.png

en: This external link will open in a new window
sk: Externý odkaz sa otvorí v novom okne

en: Option Type '%s' Not Found
sk: Voľba '%s' Typu Nenájdená

en: Current Folder
sk: Aktuálny Priečinok

en: Compose
sk: Nová správa

en: Error creating directory %s.
sk: Chyba vytvárania adresára %s

en: Could not create hashed directory structure!
sk: Nie je možné zobraziť hašovanú štruktúru adresára!

en: Service not available, closing channel
sk: Služba nie je dostupná, uzatváram kanál

en: A password transition is needed
sk: Je potrebné heslo prechodu

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
sk: Požadovaná akcia nebola urobená: poštová schránka nedostupná

en: Requested action aborted: error in processing
sk: Požadovaní akcia bola zrušená: chyba v spracovaní

en: Requested action not taken: insufficient system storage
sk: Požadovaná akcia nebola urobená: nedostatok systémového úložného priestoru

en: Temporary authentication failure
sk: Dočasné zlyhananie autentifikácie

en: Syntax error; command not recognized
sk: Chyba syntaxeô príkaz nerozpoznaný

en: Syntax error in parameters or arguments
sk: Chyba syntaxe v parametroch argumentov

en: Command not implemented
sk: Príkaz nie je implementovaný

en: Bad sequence of commands
sk: Zlá postupnosť príkazov

en: Command parameter not implemented
sk: Parameter príkazu nie je implementovaný

en: Authentication required
sk: je požadovaná autentifikácia

en: Authentication mechanism is too weak
sk: Autentifikačný mechanizmus je príliš slabý :(

en: Authentication failed
sk: Autentifikácia zlyhala

en: Encryption required for requested authentication mechanism
sk: Zakódovanie vyžaduje autentifikačný mechanizmus

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
sk: Požadovaná akcia nebola vykonaná: poštová schránka nedostupná

en: User not local; please try forwarding
sk: Používateľ nie je lokálny, skúste presmerovanie

en: Requested mail action aborted: exceeding storage allocation
sk: Požadovaná akcia zrušená: rozširujem alokáciu úložného priestoru

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
sk: Požadované akcie neboli vykonané: meno schránky nebolo povolené

en: Transaction failed
sk: Transakcia zlyhala

en: Unknown response
sk: Neznáma odpoveď

en: General Display Options
sk: Všeobecné Možnosti Zobrazenia

en: Theme
sk: Schéma

en: Default
sk: Prednastvené

en: Custom Stylesheet
sk: Vlastný Štýl

en: Language
sk: Jazyk

en: Use Javascript
sk: Použitie JavaScriptu

en: Autodetect
sk: Autodetekcia

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Mailbox Display Options
sk: Možnosti Zobrazenia Schránky

en: Number of Messages per Page
sk: Počet zobrazovaných správ na stránku

en: Enable Alternating Row Colors
sk: Povoliť Rozdeľovanie Farieb Riadkov

en: Enable Page Selector
sk: Povoliť Volič Strán

en: Maximum Number of Pages to Show
sk: Maximálny Počet Strán pre Zobrazenie

en: Always Show Full Date
sk: Vždy zobraz plný dátum

en: Message Display and Composition
sk: Zobraziť Správu ako Kompozíciu

en: Wrap Incoming Text At
sk: Zalomiť text doručenej správy na

en: Width of Editor Window
sk: Šírka Okna Editora

en: Height of Editor Window
sk: Výška Okna Editora

en: Location of Buttons when Composing
sk: Umiestnenie Tlačidiel pri Písaní Novej Správy

en: Before headers
sk: Pred záhlavím správy

en: Between headers and message body
sk: Medzi záhlavím a telom správy

en: After message body
sk: Za telom správy

en: Addressbook Display Format
sk: Formát Zobrazenia Adresára

en: Show HTML Version by Default
sk: Predvoliť Zobrazovanie HTML verzie

en: Enable Forward as Attachment
sk: Povoliť Preposlanie ako Prílohy

en: Include CCs when Forwarding Messages
sk: Zahrnuť Adresu Kópie pri Preposielaní Správy

en: Include Me in CC when I Reply All
sk: Zahrnúť aj Mňa v Kópii pri Odpovedi Všetkým

en: Enable Mailer Display
sk: Povoliť Zobrazenie Poštového Programu (Mailer)

en: Display Attached Images with Message
sk: Zobraziť Obrázky v Prílohe spolu so Správou

en: Enable Printer Friendly Clean Display
sk: Povoliť Zobrazenie Čistého Pohľadu ako Verzie pre Tlač

en: Enable Mail Delivery Notification
sk: Oznámenie o Doručení Správ

en: Compose Messages in New Window
sk: Vytvárať Správy v Novom Okne

en: Width of Compose Window
sk: Šírka Okna Vytvárania Novej Správy

en: Height of Compose Window
sk: Výška Okna Vytvárania Novej Správy

en: Append Signature before Reply/Forward Text
sk: Pripojiť Podpis pred Text Odpovede/Preposlania

en: Prefix for Original Message when Replying
sk: Predpona pôvodnej správy, keď odpovedáte

en: Cursor Position when Replying
sk: Pozícia Kurzora keď Odpovedáte

en: To: field
sk: Do: pole

en: Focus in body
sk: Zamerané na telo

en: Select body
sk: Zvoľte telo

en: Sort by Received Date
sk: Zoradenie podľa Času prijatia

en: Enable Thread Sort by References Header
sk: Povoliť zotriedenie Podľa Hlavičiek

en: Special Folder Options
sk: Nastavenie priečinku

en: Folder Path
sk: Cesta priečinku

en: Do not use Trash
sk: Nepoužívať Kôš

en: Trash Folder
sk: Priečinok Kôš

en: Do not use Drafts
sk: Nepoužívať Koncepty

en: Draft Folder
sk: Priečinok Konceptov

en: Do not use Sent
sk: Nepoužívať priečinok Odoslaná pošta

en: Sent Folder
sk: Priečinok Odoslaná pošta

en: Folder List Options
sk: Nastavenie Zobrazenia Priečinkov

en: Location of Folder List
sk: Umiestnenie Zoznamu Priečinkov

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: pixels
sk: pixelov

en: Width of Folder List
sk: Šírka Zoznamu Priečinkov

en: Minutes
sk: Minúty

en: Seconds
sk: Sekúnd

en: Minute
sk: Minúta

en: Auto Refresh Folder List
sk: Automatické obnovenie Zoznamu Priečinkov

en: Enable Unread Message Notification
sk: Oznámenie o neprečítaných správach

en: No Notification
sk: Žiadne Oznámenia

en: Only INBOX
sk: Iba priečinok Doručená pošta

en: Unread Message Notification Type
sk: Typ Oznámenia o Neprečítaných Správach

en: Only Unseen
sk: Iba neprečítané

en: Unseen and Total
sk: Neprečítané a Celkom

en: Enable Collapsable Folders
sk: Povoliť Skladateľné priečinky

en: Enable Cumulative Unread Message Notification
sk: Povoliť Kumulatívne Oznámenie o Neprečítaných Správach

en: Show Clock on Folders Panel
sk: Zobraz Hodiny na Paneli Priečinkov

en: International date and time
sk: Medzinárodný dátum a čas

en: American date and time
sk: Americký dátum a čas

en: European date and time
sk: Európsky dátum a čas

en: Show weekday and time
sk: ukáž deň týždňa a čas

en: Show time with seconds
sk: Ukáž čas so sekundami

en: Show time
sk: Ukáž čas

en: No Clock
sk: Žiadne Hodiny

en: Hour Format
sk: Formát Hodín

en: 12-hour clock
sk: 12-hodinový čas

en: 24-hour clock
sk: 24-hodinový čas

en: Memory Search
sk: Hľadanie v Pamäti

en: Disabled
sk: Zrušené

en: Folder Selection Options
sk: Nastavenie Označenia Priečinkov

en: Selection List Style
sk: Štýl Zoznamu Zobrazenia Označeného

en: Long:
sk: Dĺžka:

en: Folder
sk: Priečinok

en: Subfolder
sk: Podpriečinok

en: Indented:
sk: Odsadené:

en: Delimited:
sk: Oddelené:

en: Name and Address Options
sk: Meno a adresa - možnosti

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Edit Advanced Identities
sk: Edituj Pokročilé Identity

en: (discards changes made on this form so far)
sk: Zrušiť zmeny dosiaľ robené v tomto formulári

en: Multiple Identities
sk: Viaceré Identity

en: Same as server
sk: Rovnaké ako na Serveri

en: Error opening timezone config, contact administrator.
sk: Chyba pri otváraní nastavenia časovej zóny, kontaktuje administrátora.

en: Timezone Options
sk: Nastavenie Časového Pásma

en: Your current timezone
sk: Vaše aktuálne časové pásmo

en: Reply Citation Options
sk: Nastavenie - Odpovedať ako Citácia

en: Reply Citation Style
sk: Odpovedať Štýlom Citácie

en: No Citation
sk: Bez Citácie

en: AUTHOR Wrote
sk: AUTOR napísal

en: On DATE, AUTHOR Wrote
sk: DÁTUM AUTOR napísal

en: Quote Who XML
sk: Citovať Ako XML

en: User-Defined
sk: Užívateľom Definované

en: User-Defined Citation Start
sk: Užívateľom Definovaný Začiatok Citácie

en: User-Defined Citation End
sk: Užívateľom Definovaný Koniec Citácie

en: Signature Options
sk: Nastavenia Podpisu

en: Use Signature
sk: Použiť Podpis

en: Prefix Signature with '-- ' Line
sk: Prefix Podpisu s riadkom '-- '

en: Take Address
sk: Vziať Adresu

en: Address Book Take:
sk: Adresár vezme:

en: Try to verify addresses
sk: Skúste verifikovať adresy

en: Config File Version
sk: Verzia konfiguračného súboru

en: SquirrelMail Version
sk: Verzia SquirrelMail

en: PHP Version
sk: PHP verzia

en: Organization Preferences
sk: Nastavenia Organizácie

en: Organization Name
sk: Meno Organizácie

en: Organization Logo
sk: Logo Organizácie

en: Organization Logo Width
sk: Šírka Loga Organizácie

en: Organization Logo Height
sk: Výška Loga Organizácie

en: Organization Title
sk: Názov Organizácie

en: Signout Page
sk: Stránka Odhlásenia sa

en: Provider Link URI
sk: Zlý URI odkaz poskytovateľa (provider)

en: Provider Name
sk: Meno Providera(poskytovateľ internetu)

en: Top Frame
sk: Horný Rámec

en: Server Settings
sk: Nastavenia Servera

en: Mail Domain
sk: Mail Doména

en: IMAP Server Address
sk: Adresa  IMAP Servera

en: IMAP Server Port
sk: Port IMAP Servera

en: IMAP Server Type
sk: Typ IMAP Servera

en: University of Washington's IMAP server
sk: IMAP server Univerzity vo Washingtone

en: Not one of the above servers
sk: Žiaden z horeuvedených serverov

en: IMAP Folder Delimiter
sk: Odďeľovač IMAP Priečinkov

en: Use &quot;detect&quot; to auto-detect.
sk: Použite "detect" pre autodetekciu.

en: Use TLS for IMAP Connections
sk: Použi TLS pre IMAP Spojenia

en: Requires PHP 4.3.x! Experimental.
sk: Vyžaduje experimenálne PHP 4.3.x!

en: IMAP Authentication Type
sk: Typ IMAP Autentifikácie

en: Use Sendmail Binary
sk: Použi Sendmail Binárne

en: Sendmail Path
sk: Cesta k Sendmailu

en: SMTP Server Address
sk: Adresa SMTP Servera

en: SMTP Server Port
sk: Port SMTP Servera

en: Use TLS for SMTP Connections
sk: Použiť TLS pre SMTP Spojenia

en: SMTP Authentication Type
sk: Typ SMTP autentifikácie

en: No SMTP auth
sk: Bez SMTP overenia

en: POP3 Before SMTP?
sk: POP3 pred SMTP?

en: Invert Time
sk: Invertuj čas

en: Folders Defaults
sk: Predvolené Nastavenie Priečinka

en: Default Folder Prefix
sk: Predvoleny Prefix Priečinka

en: Show Folder Prefix Option
sk: Zobraz Prefix Nastavenia Priečinka

en: By default, move to trash
sk: Predvolené - Presuň do koša

en: By default, move to sent
sk: Predvolené - Presuň do Odoslané

en: By default, save as draft
sk: Predvolené - ulož ako rozpísané

en: List Special Folders First
sk: Zobraz Najprv Špeciálne Priečinky

en: Show Special Folders Color
sk: Zobraz Špeciálne Priečinky Farebne

en: Auto Expunge
sk: Automaticky Vysypať

en: Default Sub. of INBOX
sk: Predvolený Predmet Priečinka Doručená Pošta

en: Show 'Contain Sub.' Option
sk: Zobraziť voľbu ''Obsahuje Predmet'

en: Default Unseen Notify
sk: Predvoliť Oznámenie o  Neprečítaní Správy

en: Default Unseen Type
sk: Predvoliť Typ Neprečítanej Správy

en: Auto Create Special Folders
sk: Automaticky Vytvoriť Špeciálne Priečinky

en: Auto delete folders
sk: Automaticky mazať priečinky

en: Enable /NoSelect folder fix
sk: Povoliť/NeZvoliť fixovanie adresára

en: General Options
sk: Všeobecné Nastavenia

en: Data Directory
sk: Dátový Adresár

en: Temp Directory
sk: Dočasný Adresár

en: Hash Level
sk: Hash úroveň

en: Hash Disabled
sk: Hash Zrušený

en: Moderate
sk: Stredne

en: Medium
sk: Stredne

en: Default Left Size
sk: Predvolená Veľkosť Vľavo

en: Usernames in Lowercase
sk: Užívateľské Mená

en: Allow use of priority
sk: Povoliť Použitie Priority

en: Hide SM attributions
sk: Skyť atribúty SquirrelMailu

en: Enable use of delivery receipts
sk: Povoliť Použitie Oznámení o Doručení

en: Allow editing of identities
sk: Povolť úpravu Identít

en: Allow editing of full name
sk: Povoliť úpravu Celého mena

en: Use server-side sorting
sk: Použiť zotriedenie na strane servera

en: Use server-side thread sorting
sk: Použiť zotriedenie vlákien na strane servera

en: Allow server charset search
sk: Povoliť hľadanie kódovej stránky servera

en: UID support
sk: UID podpora

en: PHP session name
sk: Meno PHP sedenia (session)

en: Message of the Day
sk: Správa dňa

en: Database
sk: Databáza

en: Address book DSN
sk: DSN Adresár

en: Address book table
sk: Tabuľka Adresára

en: Preferences DSN
sk: DSN Nastavenia

en: Preferences table
sk: Tabuľka Nastavení

en: Preferences username field
sk: Pole nastavenia mena užívateľa

en: Preferences key field
sk: kľúčove slovo nastavení

en: Preferences value field
sk: Pole s hodnotou nastavenia:

en: Language settings
sk: Nastavenia jazyka

en: Default Language
sk: Predvolený Jazyk

en: Default Charset
sk: Predvolená Kódová Stránka

en: Address Books
sk: Adresáre

en: Default Javascript Addressbook
sk: Predvolený Javascript Adresár

en: Global address book file
sk: Súbor Globálneho adresára

en: Allow writing into global address book file
sk: Umožniť zápis do súboru Globálneho adresára

en: Themes
sk: Schémy

en: Style Sheet URL (css)
sk: Adresu Štýlu (css)

en: Default theme
sk: Predvolená téma

en: Use index number of theme
sk: Použiť čísla indexov témy

en: Configuration Administrator
sk: Administračné Nastavenia

en: Theme Name
sk: Meno Schémy

en: Theme Path
sk: Cesta k Schéme

en: Plugins
sk: Pluginy

en: Change Settings
sk: Zmeniť Nastavenia

en: Config file can't be opened. Please check config.php.
sk: Konfiguračný súbor sa neda otvoriť.Prosím, skonstrolujte config.php

en: Administration
sk: Administrácia

en: This module allows administrators to manage SquirrelMail main configuration remotely.
sk: Tento modul umožňuje administrátorom ovládať na diaľku.

en: Submit a Bug Report
sk: Potvrdiť správu o chybe

en: Before you send your bug report, please make sure to check this checklist for any common problems.
sk: Predtým než pošlete vaše oznámenie o chybe, prosím uistite sa, že si skontrolujete tento zoznam hlavných možných problémov.

en: Make sure that you are running the most recent copy of %s. You are currently using version %s.
sk: Uistite sa, že máte najaktuálnejšiu verziu %s. Momentálne používate verziu %s.

en: Check to see if your bug is already listed in the %sBug List%s on SourceForge. If it is, we already know about it and are trying to fix it.
sk: Skontrolujte, či vaša chyba už nie je v zozname na %sBug List%s na stránke SourceForge. Ak je, už o nej vieme, a pokúšame sa ju opraviť.

en: Try to make sure that you can repeat it. If the bug happens sporatically, try to document what you did when it happened. If it always occurs when you view a specific message, keep that message around so maybe we can see it.
sk: Skúste sa uistiť, že to môžte zopakovať. Ak chyba nastane periodicky, skúste zdokumentovať, čo ste urobili, keď sa to stalo. Ak to stále nastane a uvidíte špecifickú správu, odložte si túto správu nabok, aby sme si ju možno mohli pozrieť.

en: Pressing the button below will start a mail message to the developers of SquirrelMail that will contain a lot of information about your system, your browser, how SquirrelMail is set up, and your IMAP server. It will also prompt you for information. Just fill out the sections at the top. If you like, you can scroll down in the message to see what else is being sent.
sk: Stlačením tlačidla pod týmto, začnete písať správu vývojárom SquirrelMailu, ktorý bude obsahovať mnoho informácií o vašom systéme, vašom prehliadači,o tom ako je SquirrelMail nastavený a o vašom IMAP serveri. Taktiež sa sa vás na informácie spýta. Len vyplňte sekcie nad týmto. Aby ste videli čo ešte bude zasielané, môže skrolovať správu nižšie.

en: Please make sure to fill out as much information as you possibly can to give everyone a good chance of finding and removing the bug. Submitting your bug like this will not have it automatically added to the bug list on SourceForge, but someone who gets your message may add it for you.
sk: Prosim uistite sa, ze ste vyplnili toľko informácii, koľko ste len mohli dať, aby ste niekomu zabezpečili dobré šance aby chyby našiel a opravil. Po potvrdení vašej chyby, tak ako tejto, sa automaticky nepridá na zoznam SourceForge, ale ten kto tú správu prijal, ju tam môže pridať.

en: This bug involves
sk: Táto chyba zahŕňa

en: the general program
sk: hlavný (všeobecný) program

en: a specific plugin
sk: špecifický plugin (doplnok)

en: Start Bug Report Form
sk: Začať formulár správy o chybe

en: Bug
sk: Chyba

en: Bug Reports:
sk: Správa o SW Chybách:

en: Show button in toolbar
sk: Zobrazenie tlačidiel na paneli

en: TODAY
sk: DNES

en: Go
sk: Choď

en: Could not write calendar file %s
sk: Nie je možné zapísať súbor kalendára %s

en: ADD
sk: PRIDAŤ

en: EDIT
sk: UPRAVIŤ

en: DEL
sk: ZMAZAŤ

en: Start time:
sk: Začiatok:

en: Length:
sk: Dĺžka:

en: Priority:
sk: Priorita:

en: Title:
sk: Názov:

en: Set Event
sk: Nastaviť Udalosť

en: Event Has been added!
sk: Udalosť bola pridaná

en: Date:
sk: Dátum:

en: Time:
sk: Čas

en: Day View
sk: Zobraziť Deň

en: Do you really want to delete this event?
sk: Skutočne chcete zmazať túto udalosť?

en: Event deleted!
sk: Udalosť Zmazaná!

en: Nothing to delete!
sk: Nič na zmazanie!

en: Update Event
sk: Aktualizovať Udalosť

en: Do you really want to change this event from:
sk: Skutočne chcete zmeniť túto udalosť z:

en: to:
sk: pre:

en: Event updated!
sk: Udalosť aktualizovaná!

en: Month View
sk: Mesačný pohľad

en: 1 hr.
sk: 1 hod.

en: 1.5 hr.
sk: 1,5 hod.

en: 2 hr.
sk: 2 hod.

en: 2.5 hr.
sk: 2,5 hod.

en: 3 hr.
sk: 3 hod.

en: 3.5 hr.
sk: 3,5 hod

en: 4 hr.
sk: 4 hod

en: 5 hr.
sk: 5hod

en: 6 hr.
sk: 6 hod

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Delete & Prev
sk: Zmazať & Predchádzajúci

en: Delete & Next
sk: Zmazať & Nasledujúci

en: Move to:
sk: Presunúť do:

en: Delete/Move/Next Buttons:
sk: Tlačidlá Zmazať/Presunúť/Ďalej

en: Display at top
sk: Zobraziť hore

en: with move option
sk: s voľbou presunúť

en: Display at bottom
sk: Zobraziť dole

en: COMMERCIAL - This list contains servers that are verified spam senders. It is a pretty reliable list to scan spam from.
sk: KOMERČNÉ - Táto zoznam obsahuje servery, ktoré majú overených odosielateľov spamu. Je veľmi dôveryhodné preskenovať tento list na SPAM

en: COMMERCIAL - RBL+ Blackhole entries.
sk: KOMERČNÉ - RBL + vstupy Blackhole

en: COMMERCIAL - RBL+ OpenRelay entries.
sk: KOMERČNÉ - RBL + vstupy OpenRelay

en: COMMERCIAL - RBL+ Dial-up entries.
sk: KOMERČNÉ - RBL + vstupy Dial-up

en: FREE - ORDB was born when ORBS went off the air. It seems to have fewer false positives than ORBS did though.
sk: VOĽNÉ - Keď sa vypustilo do vzduchu ORDB, ORDB vzniklo. Vyzerá to tak, že ORBS má už menej zlých pozitív, cez ktorých prešlo.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Direct SPAM sources.
sk: VOĽNÉ - Five-Ten-sg.com - Priame zdroje SPAMU

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Dial-up lists - includes some DSL IPs.
sk: VOĽNÉ - Five-Ten-sg.com - zoznamy Dial-up - zahŕňa niektoré DSL IP.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Bulk mailers that do not use confirmed opt-in.
sk: FREE - Five-Ten-sg.com - Hromadní odosielatelia pošty, ktorí nepoužívajú voliteľné potvrdenie.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Other misc. servers.
sk: FREE - Five-Ten-sg.com - Ďalšie rôzne servery.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Single Stage servers.
sk: FREE - Five-Ten-sg.com - Server Single Stage.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - SPAM Support servers.
sk: VOĽNÉ - Five-Ten-sg.com - servery podporovateľov spamu.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Web Form IPs.
sk: VOĽNÉ - Five-Ten-sg.com - Web formulár IP adries.

en: FREE - Dorkslayers appears to include only really bad open relays outside the US to avoid being sued. Interestingly enough, their website recommends you NOT use their service.
sk: VOĽNÉ - vyzerá že zahŕňa len skutočne zlé otvorené relé mimo US, na obídenie toho aby mali žaloby, súdne spory. Zaujímavé je, že na ich stránke sa odporúča nevyužívať ich služieb.

en: FREE - SPAMhaus - A list of well-known SPAM sources.
sk: VOĽNÉ - SPAMhaus - zoznam veľmi dobrých zdrojov SPAMU.

en: FREE - dev.null.dk - I don't have any detailed info on this list.
sk: VOĽNÉ - dev.null.dk - k tomuto zoznamu niesú dostupné ďalšie detaily.

en: FREE - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.
sk: VOĽNÉ - visi.com - Zoznam Relay Stop. Veľmi konzervatívny zoznam Otvorených relé.

en: FREE - ahbl.org Open Relays - Another list of Open Relays.
sk: FREE - ahbl.org Open Relays - Ďalší zoznam Otvorených relé.

en: FREE - ahbl.org SPAM Source - List of Direct SPAM Sources.
sk: FREE - ahbl.org Zoznam SPAM zdrojov - zoznam priamych zdrojov SPAMU.

en: FREE - ahbl.org SPAM ISPs - List of SPAM-friendly ISPs.
sk: VOĽNÉ - ahbl.org Provideri SPAMu - Zoznam providerov benevolentnym ku SPAMU.

en: FREE - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.
sk: VOĽNÉ - Leadmon DUL - Zoznam ďalších dial-upv alebo iných dynamicky prideľovaných IP adries.

en: FREE - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.
sk: VOĽNÉ - Zdroj SPAMU Leadmon - Zoznam IP adries od ktorých už Leadmon.net priamo dostal SPAM.

en: FREE - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.
sk: VOĽNÉ - Leadmon Bulk Mailers - Posielače SPAMu ktoré nevyžadujú nastavenie potvrdenia alebo majú povolené známym spamerom byť klientami a zneužívať ich služieb.

en: FREE - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.
sk: VOĽNÉ - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays ktoré niesú v zozname iných aktívnch RBLs.

en: FREE - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.
sk: VOĽNÉ - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays ktoré niesú v zozname iných aktívnych RBL a ktoré posielali SPAM na Leadmon.net.

en: FREE - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.
sk: VOĽNÉ - Leadmon SpamBLock - Servery na tomto zozname posielali Leadmon.net SPAM priamo z IP v sieťových blokoch tu popísaných, kde celý blok nemá DNS mapovanie. Je to zoznam blokov IP adries osob ktoré sú používané ľuďmi ktorí spamovali Leadmon.net.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.
sk: VOĽNÉ, zatiaľ - Nielen ďalší Blacklist - otvorené relé aj priame zdroje spamu.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.
sk: VOĽNÉ, zatiaľ - Nielen ďalší blacklist - IP adresy vytáčaných spojení

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Relays
sk: VOĽNÉ - Distribuovaný zoznam odosielateľov Boycott  - Potvrdené relé

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Multi-stage Relays
sk: VOĽNÉ - Distribuovaný zoznam odosielateľov Boycott  - Potvrdené viacúrovňové relé

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - UN-Confirmed Relays
sk: VOĽNÉ - Distribuovaný zoznam odosielateľov Boycott  - NEpotvrdené relé

en: Saved Scan type
sk: Uložený typ kontroly

en: Message Filtering
sk: Filtrovanie správ

en: What to Scan:
sk: Čo kontrolovať:

en: All messages
sk: Všetky správy

en: Only unread messages
sk: Len nečítané správy

en: Save
sk: Uložiť

en: Match:
sk: Zhoda:

en: Header
sk: Hlavička

en: Contains:
sk: Obsahuje:

en: Message Filters
sk: Filtre správ

en: Filtering enables messages with different criteria to be automatically filtered into different folders for easier organization.
sk: Filtrovanie umožňuje automaticky filtrovať správy s odlišnými kritériami do odlišných priečinkov pre prehľadnejšiu organizáciu.

en: SPAM Filters
sk: Filtre Spamu

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
sk: SPAM filter umožňuje taktiež zvoliť si z množstva DNS adries čierných listín (blacklistov), za účelom detekcie nepotrebnej doručenej pošty a jej presunutie do iného priečinka (napr Kôš).

en: Spam Filtering
sk: Filtrovanie spamu

en: Move spam to:
sk: Presunúť spam do:

en: Moving spam directly to the trash may not be a good idea at first, since messages from friends and mailing lists might accidentally be marked as spam. Whatever folder you set this to, make sure that it gets cleaned out periodically, so that you don't have an excessively large mailbox hanging around.
sk: Presunutie spamu do koša sa môže na prvý pohľad zdať ako dobrá myšlienka, ale pošta od priateľov a mail konferencií može byť náhodne označená ako spam. Pokiaľ filtrovanie nastavíte ako presun do akehokoľvek iného prečinka, periodicky si ho vymažte aby sa schránka nezaplnila.

en: ON
sk: Zapnuté

en: OFF
sk: Vypnuté

en: Today's Fortune
sk: Dnešný fortune

en: Fortunes:
sk: Furtunes:

en: Show fortunes at top of mailbox
sk: Zobrazovať fortunes na vrchu schránky

en: Plugin is disabled.
sk: Zásuvný modul je vypnutý.

en: IMAP server information
sk: Informácie o IMAP serveri

en: Mailinglist
sk: Konferencia

en: This will send a message to %s requesting help for this list. You will receive an emailed response at the address below.
sk: Toto pošle správu %s požadujúcu správu Pomocníka tejto konferencie. Odpoveď obdržíte na mailovu adresu uvedenú nižšie.

en: This will send a message to %s requesting that you will be subscribed to this list. You will be subscribed with the address below.
sk: Toto pošle správu %s požadujúc vaše prihlásenie odberu konferencie. Prebehne pokus prihlásiť nižšie uvedenú adresu.

en: This will send a message to %s requesting that you will be unsubscribed from this list. It will try to unsubscribe the adress below.
sk: Toto pošle správu %s požadujúc vaše odhlásenie odberu správ konferencie. Prebehne pokus odhlásiť nižšie uvedenú adresu.

en: Send Mail
sk: Poslať správu

en: Post to List
sk: Poslať do konferencie

en: Reply to List
sk: Odpovedať do konferencie

en: List Archives
sk: Zoznam archívov

en: Contact Listowner
sk: Kontaktovať vlastníka konferencie

en: Mailing List
sk: Konferencia

en: POP3 connect:
sk: POP3 spojenie:

en: No server specified
sk: Nebol špecifikovaný žiadny server

en: Error
sk: Chyba

en: POP3 user:
sk: POP3 používateľ:

en: no login ID submitted
sk: Nebol zadaný login

en: connection not established
sk: nenadviazané spojenie

en: POP3 pass:
sk: POP3 heslo:

en: No password submitted
sk: Nebolo zadané heslo

en: authentication failed
sk: overenie neúspešná

en: POP3 apop:
sk: POP3 pokročilý POP:

en: No connection to server
sk: Pripojenie k serveru nie je dostupné

en: No login ID submitted
sk: Nebol poslaný ID loginu

en: No server banner
sk: Server nemá banner

en: abort
sk: zrušiť

en: apop authentication failed
sk: apop Overenie zlyhalo

en: POP3 top:
sk: POP3 hore:

en: POP3 pop_list:
sk: POP3 pop zoznam (pop_list):

en: Premature end of list
sk: Predčasný koniec zoznamu

en: POP3 get:
sk: Získanie cez POP3:

en: POP3 last:
sk: Posledné cez POP3:

en: POP3 send_cmd:
sk: Príkaz send_cmd cez POP3:

en: Empty command string
sk: Prázdny reťazec príkazu

en: POP3 quit:
sk: POP3 ukončenie:

en: connection does not exist
sk: spojenie neexistuje

en: POP3 delete:
sk: POP3 zmazanie:

en: No msg number submitted
sk: Nezadali ste číslo správy

en: Command failed
sk: Príkaz prebehol neúspešne

en: Remote POP server Fetching Mail
sk: Sťahovanie pošty zo vzdialeného POP servera

en: Select Server:
sk: Zvoľte server:

en: Password for
sk: Heslo pre

en: Fetch Mail
sk: Stiahnuť poštu

en: Fetching from
sk: Sťahuje sa z

en: Oops,
sk: Ops,

en: Opening IMAP server
sk: Otvára sa IMAP server

en: Opening POP server
sk: Otvára sa POP server

en: Login Failed:
sk: Prihlásenie zlyhalo

en: Login OK: No new messages
sk: Prihlásenie prebehlo úspešne: Žiadne nové správy

en: Login OK: Inbox EMPTY
sk: Prihlásenie prebehlo úspešne: Priečinok prijatých práv je prázdny.

en: Fetching UIDL...
sk: Sťahuje sa UIDL...

en: Server does not support UIDL.
sk: Server nepodporuje UIDL.

en: Deleting messages from server...
sk: Mazanie správ zo servera...

en: Fetching message
sk: Sťahuje sa správa

en: Reconnect from dead connection
sk: Znovupripojenie zlého spojenia

en: Saving UIDL
sk: Uloženie UIDL

en: Refetching message
sk: Znovu sťahujem správu

en: Error Appending Message!
sk: Chyba pri Pridávaní Správy!

en: Closing POP
sk: Zatvorenie POP

en: Logging out from IMAP
sk: Odhlásiť z IMAP

en: Message appended to mailbox
sk: Správa pridaná do schránky

en: Delete failed:
sk: Zmazanie neúspešné:

en: Remote POP server settings
sk: Nastavenie vzdialeného POP servera

en: Encrypt passwords (informative only)
sk: Šifrovanie hesiel (len informatívne)

en: Add Server
sk: Pridať server

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Store in Folder:
sk: Uložiť v priečinku:

en: Modify Server
sk: Upraviť server

en: Server Name:
sk: Meno Servera:

en: Modify
sk: Modifikovať

en: Fetching Servers
sk: Sťahuje sa pošta zo serverov

en: Confirm Deletion of a Server
sk: Potvďte zmazanie servera

en: Selected Server:
sk: Zvolený server:

en: Confirm delete of selected server?
sk: Potvrdiť zmazanie na zvolenom serveri?

en: Confirm Delete
sk: Potvrdenie zmazania

en: Leave Mail on Server
sk: Nechať poštu na serveri

en: Undefined Function
sk: Nedefinovaná funkcia

en: The function you requested is unknown.
sk: Funkcia, ktorú požadujete, je neznáma.

en: Fetch
sk: Stiahnuť

en: Warning,
sk: Upozornenie,

en: Mail Fetch Result:
sk: Výsledok sťahovania správ:

en: Message Details
sk: Detaily správy

en: Bodystructure
sk: Štruktúra obsahu

en: Encoding
sk: Kódovanie

en: Close Window
sk: Zavrieť Okno

en: Save Message
sk: Uložiť správu

en: View Message details
sk: Zobraziť detaily správy

en: New Mail
sk: Nová pošta

en: SquirrelMail Notice:
sk: SquirrelMail Oznam:

en: New Mail Notification
sk: Oznámenie o Novej správe

en: Check all boxes, not just INBOX
sk: Skontrolovať všetky priečinky, nielen priečinok Došlá pošta

en: Show popup window on new mail
sk: Zobraziť nové okno pri novej pošte

en: Count only messages that are RECENT
sk: Počíta len správy ktoré sú aktuálne

en: Enable Media Playing
sk: Povoliť prehrávanie multimédií

en: (none)
sk: (žiadne)

en: requires JavaScript to work
sk: vyžaduje JavaScript

en: Try
sk: Skúste

en: Current File:
sk: Aktuálna súbor

en: NewMail Options
sk: Nastavenie Novej pošty

en: This configures settings for playing sounds and/or showing popup windows when new mail arrives.
sk: Toto nastavenie nastaví prehrávanie zvuku a/alebo zobrazenie vyskakovacieho nového okna (popup) pri prijatí novej pošty.

en: %s New Messages
sk: %s nových správ

en: Test Sound
sk: Otestovať zvuk

en: No sound specified
sk: Nebol špecifikovaný žiadny zvuk

en: Loading the sound...
sk: Náhrava sa zvuk...

en: Sent Subfolders Options
sk: Nastavenie podpriečinkov Odoslané

en: Use Sent Subfolders
sk: Použiť podpriečinky Odoslaných

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Quarterly
sk: Štvrťročne

en: Yearly
sk: Ročne

en: Base Sent Folder
sk: Základný priečinok Odoslané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Disable it
sk: Zakázať

en: Enable it
sk: Povoliť

en: Spam reporting
sk: Oznamovanie spamu

en: SpamCop link is:
sk: Odkaz SpamCop-u je:

en: Delete spam when reported:
sk: Zmazať spam keď je nahlásený:

en: Only works with email-based reporting
sk: Funguje len s oznamovaním na báze emailov

en: Spam Reporting Method:
sk: Metóda Oznamovania Spamu

en: Quick email-based reporting
sk: rýchle oznamovanie na báze mailov

en: Thorough email-based reporting
sk: Oznamovanie na báze emailov

en: Web-based form
sk: Webový formulár

en: Save Method
sk: Metóda Uloženia

en: Your SpamCop authorization code:
sk: Autorizačný kód SpamCopu

en: see below
sk: pozrite nižšie

en: Save ID
sk: Uložiť ID

en: About SpamCop
sk: O SpamCop

en: SpamCop is a free service that greatly assists in finding the true source of the spam and helps in letting the proper people know about the abuse.
sk: SpamCop je služba zdarma, ktorá veľmi pomáha pri hľadaní pravých zdrojov spamu a pomáha identifikovať správnych ľudí pri zneužívaní.

en: Pressing the button forwards the message to the SpamCop service and will optionally delete the message. From there, you just need to go to your INBOX and quite soon a message should appear from SpamCop. (It gets sent to the account you registered with, so make sure that your mail forwarder works!) Open it up, click on the appropriate link at the top, and a new browser window will open.
sk: Stlačením tlačidla prepošlete správu do služby SpamCopu a môžte potom zmazať správu. Odtiaľ len potrebujete ísť do vašej schránky príchodzej pošty a v blízkom čase sa správa musí objaviť na SpamCope.  Pošle sa to na účet, ktorým ste sa zaregistrovali do SpamCopu, takže sa uistíte, že váš preposielač správ funguje. Otvorte to, kliknite na príslušný odkaz na vrchu stránky a otvorí sa nové okno prehliadača.

en: Currently, the quick reporting just forwards the request to the thorough reporting. Also, it appears that this is for members (non-free) only. Hopefully this will change soon.
sk: Aktuálne, rýchle informovanie len prepošle požiadavku cez oznamovanie. Taktiež, sa to objaví pre len členov (to nie je zadarmo). Dúfame, že sa to čoskoro zmení.

en: When you press the button on the confirmation page, this will pop open a new browser window and the SpamCop service should appear inside. The message will not be deleted (working on that part), but you won't need to wait for a response email to start the spam reporting.
sk: Keď stlačíte tlačidlo na stránke potvrdenia, zobrazí sa nové okno prehliadača, v ktorom sa musí zobraziť stránka SpamCopu. Správa nebude vymazaná (na tomto sa pracuje), ale nemusíte čakať na odpoveď, aby ste mohli oznamovať Spam.

en: The SpamCop service will display information as it finds it, so scroll down until you see a form button. It might pause a little while it is looking up information, so be a little patient. Read what it says, and submit the spam. Close the browser window. Press Cancel or click on the appropriate mail folder to see messages and/or delete the spam.
sk: Služba SpamCopu zobrazí informácie ako ich nájde, takže sa pozrite nižšie, až pokiaľ neuvidíte tlačidlo formulára. Ak sa vyhľadáva, môže sa to na chvíľu zastaviť, takže buďte prosím trpezliví. Prečítajte si, čo sa tam píše a odošlite Spam. Zatvorte okno prehliadača. Stalčte Zrušiť alebo kliknite na píslušný priečinok pošty, kde môžete zorbazovať správy a/alebo zmazať spam.

en: Report as Spam
sk: Ohlásiť ako Spam

en: SpamCop - Spam Reporting
sk: Spam-policajt - Oznamovanie Spamu

en: Cancel / Done
sk: Zrušiť/Dokončiť

en: Send Spam Report
sk: Pošli Oznámenie o Spame

en: SpellChecker Options
sk: Nastavenie Kontroly pravopisu

en: Here you may set up how your personal dictionary is stored, edit it, or choose which languages should be available to you when spell-checking.
sk: Tu môžte nastaviť ako je uložený váš slovník, upraviť ho alebo zvoliť jazyky dostupné na kontrolu pravopisu.

en: Check Spelling
sk: Skontrolovať Pravopis

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
sk: Späť na stránku &quot;Nastavenie Kontroly pravopisu&quot;

en: ATTENTION:
sk: UPOZORNENIE:

en: Delete my dictionary and start a new one
sk: Zmazanie môjho slovníka a začatie nového

en: Decrypt my dictionary with my old password:
sk: Dešifrovať môj slovník pomocou môjho starého hesla:

en: Proceed
sk: vykonať

en: You must make a choice
sk: Musíte si zvoliť

en: You can either delete your dictionary or type in the old password. Not both.
sk: Môžete buď zmazať váš slovník alebo napísať staré heslo. Nie obe možnosti.

en: This will delete your personal dictionary file. Proceed?
sk: Týmto zmažete súbor vášho osobného slovníka. Pokračovať?

en: Error Decrypting Dictionary
sk: Chyba pri dešifrovaní slovníka

en: Cute.
sk: Pekne.

en: Could not open temporary file '%s'.
sk: Nie je možné otvoriť dočasný súbor „%s“.

en: I tried to execute '%s', but it returned:
sk: Skúsil som vykonať  „%s“,  ale vrátilo sa:

en: SquirrelSpell is misconfigured.
sk: SquirrelSpell je zle nakonfigurovaný.

en: Spellcheck completed. Commit changes?
sk: Kontrola pravopisu je ukončená. Vykonať zmeny?

en: No changes were made.
sk: Neboli urobené žiadne zmeny

en: Now saving your personal dictionary... Please wait.
sk: Teraz sa ukladá váš osobný slovník... Prosím čakajte.

en: SquirrelSpell Results
sk: Výsledky SquirrelSpell-u

en: Found %s errors
sk: Bolo nádených %s chýb

en: Line with an error:
sk: Riadok s chybou:

en: Error:
sk: Chyba:

en: Suggestions:
sk: Návrhy:

en: Suggestions
sk: Návrhy

en: Change to:
sk: Zmeniť na:

en: Occurs times:
sk: Nastalo krát:

en: Change this word
sk: Zmeň toto slovo:

en: Change
sk: Zmeniť

en: Change ALL occurances of this word
sk: Zmeniť všetky výskyty tohto slova

en: Change All
sk: Zmeniť všetky

en: Ignore this word
sk: Toto slovo ignorovať

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Ignore ALL occurances this word
sk: Ignorovať VŠETKY výskyty tohto slova

en: Ignore All
sk: Ignorovať všetky

en: Add this word to your personal dictionary
sk: Pridať toto slovo do

en: Add to Dic
sk: Pridať do Dic (slovníka)

en: Close and Commit
sk: Zavrieť a Odoslať

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
sk: Kontrola pravopisu neskončila. Skutočne chcete zavrieť a vykonať zmeny?

en: Close and Cancel
sk: Zatvoriť a Zrušiť

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
sk: Kontorola pravopisu neskončila. Skutočne zavrieť a zrušiť zmeny?

en: No errors found
sk: Nebol nájdené žiadne chyby

en: Personal Dictionary Crypto Settings
sk: Nastavenia šifrovania osobného slovníka

en: Your personal dictionary was erased.
sk: Váš osobný slovník bol zmazaný.

en: Dictionary Erased
sk: Slovník zmazaný

en: Your personal dictionary was erased. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
sk: Váš osobný slovník bol zmazaný. Prosím uzavrite toto okno a pre opätovné spustenie kliknite znovu na tlačidlo „Skontrolovať pravopis“.

en: Close this Window
sk: Zavrieť toto okno

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Now return to the &quot;SpellChecker options&quot; menu and make your selection again.
sk: Váš osobný slovník bol znova úspešne zašifrovaný. Teraz sa vráťte do menu &quot;Kontrola pravopisu&quot; a znova si zvoľte.

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
sk: Váš osobný slovník bol znova úspešne zašifrovaný. Prosím zatvorte toto okno a kliknite na tlačidlo &quot;Kontrola pravopisu&quot;, čím znova spustíte kontrolu.

en: Dictionary re-encrypted
sk: Slovník bol znovu zašifrovaný

en: Personal Dictionary
sk: Osobný slovník

en: No words in your personal dictionary.
sk: Váš osobný slovník neobsahuje sú žiadne slová.

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
sk: Prosím skontrolujte akékoľvek slová, ktoré si želáte zmazať z vášho slovníka.

en: %s dictionary
sk: Slovník %s

en: Delete checked words
sk: Odstrániť vybrané slová

en: Edit your Personal Dictionary
sk: Upraviť váš Osobný slovník

en: Please make your selection first.
sk: Prosím najprv si vyberte.

en: This will encrypt your personal dictionary and store it in an encrypted format. Proceed?
sk: Toto zašifruje váš osobný slovník a uloží ho v šifrovanom formáte. Vykonať?

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
sk: Prosím dešifrovať môj osobný slovník a uložiť ho vo formáte čistý text.

en: Change crypto settings
sk: Zmeniť Nastavenia šifrovania

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
sk: Prosím zašifrovať môj osobný adresár a uložiť ho v šifrovanom formáte.

en: All done!
sk: Všetko hotovo!

en: Personal Dictionary Updated
sk: Aktualizovaný Osobný adresár.

en: No changes requested.
sk: Neboli požadované žiadne zmeny.

en: Please wait, communicating with the server...
sk: Prosím čakajte, prebieha komunikácia so serverom...

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
sk: Prosím, zvoľte ktorý slovník chcete v tejto správe použiť na kontrolu pravopisu:

en: SquirrelSpell Initiating
sk: SquirrelSpell sa spúšťa

en: International Dictionaries Preferences Updated
sk: Nastavenia Medzinárodných slovníkov boli aktualizované

en: Please check any available international dictionaries which you would like to use when spellchecking:
sk: Prosím, skontrolujte akékoľvek dostupné medzinárodné slovníky, ktoré chcete použiť pri kontrole pravopisu:

en: Make this dictionary my default selection:
sk: Urobiť tento adresár mojou prednastavenou voľbou:

en: Make these changes
sk: Urobiť tieto zmeny

en: Add International Dictionaries
sk: Pridať medzinárodné slovníky

en: Please choose which options you wish to set up:
sk: Prosím, zvoľte ktore voľby si želáte nastaviť:

en: Edit your personal dictionary
sk: Upraviť váš osobný slovník

en: Set up international dictionaries
sk: Nastavenie medzinárodných slovníkov

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
sk: Zašifrovať a dešifrovať váš osobný adresár

en: not available
sk: Nie je k  dispozícii

en: SquirrelSpell Options Menu
sk: Menu nasavení SquirrelSpell

en: Translator
sk: Prekladač

en: Saved Translation Options
sk: Nastavenie Uložených prekladov

en: Your server options are as follows:
sk: Vaše nastavenia servera sú nasledujúce:

en: Number of supported language pairs: %s
sk: Počet podporovaných jazykových párov: %s

en: No known limits, powered by Systran
sk: Žiadne známe limity. Powered by Systran

en: Number of supported languages: %s
sk: Počet podporovaných jazykov: %s

en: Hellenic translations, no known limits, powered by Systran
sk: Helénskych (staro-gréckych) prekladov, žiadne známe limity. Powered by Systran

en: Russian translations, maximum of 500 characters translated
sk: Ruských prekladov, maximum je 500 preložených znakov

en: You also decide if you want the translation box displayed, and where it will be located.
sk: Môžte sa taktiež rozhodnúť, či chcete aby okno s prekladom bolo zobrazené a kde bolo zobrazené.

en: Select your translator:
sk: Zvoľte svoj prekladač:

en: When reading:
sk: Pri prečítaní:

en: Show translation box
sk: Zobraziť pole s prekladom

en: to the left
sk: doľava

en: in the center
sk: do stredu

en: to the right
sk: doprava

en: Translate inside the SquirrelMail frames
sk: Preklad vo vnútri rámcov SquirrelMailu

en: Translation Options
sk: Nastavenia prekladu

en: Which translator should be used when you get messages in a different language?
sk: Ktorý prekladač chcele použiť, keď dostanete správu v cudzom jazyku?

en: %s to %s
sk: %s -> %s

en: English
sk: angličina

en: Dutch
sk: dánčina

en: French
sk: francúzština

en: German
sk: nemčina

en: Greek
sk: gréčtina

en: Italian
sk: taliančina

en: Japanese
sk: japončina

en: Korean
sk: kórejčina

en: Portuguese
sk: portugalčina

en: Russian
sk: ruština

en: Spanish
sk: španielčina

en: Translate
sk: Preložiť

en: Brazilian Portuguese
sk: portugalčina (Brazília)

en: Bulgarian
sk: bulharčina

en: Croatian
sk: chorvátčina

en: Czech
sk: čeština

en: Danish
sk: dánčina

en: Finnish
sk: fínčina

en: Hungarian
sk: maďarčina

en: Icelandic
sk: islandčina

en: Latin
sk: latinčina

en: Latin American Spanish
sk: španielčina (latinská Amerika)

en: Norwegian
sk: nórčina

en: Polish
sk: poľština

en: Romanian
sk: rumunčina

en: Serbian
sk: srbčina

en: Slovenian
sk: slovinčina

en: Swedish
sk: švédština

en: Turkish
sk: turečtina

en: Welsh
sk: waleština

en: Indonesian
sk: indonézština

en: to English
sk: do angličtiny

en: from English
sk: z angličtiny

en: Interface language
sk: Jazyk rozhrania

en: Translation direction
sk: Smer prekladu

en: Last Refresh
sk: Posledné obnovenie

en: Save folder tree
sk: Uložiť strom priečinkov

en: Unable to connect to LDAP server.
sk: Nie je možné spjiť sa s LDAP serverom.

en: Connecting to Password Server
sk: Pripája sa k serveru hesiel

en: unavailable
sk: nie je k  dispozícii

en: No known limits, powered by GPLTrans (free, open source)
sk: Žiadne známe limity. Powered by GPLTrans (free, open source)

en: When composing:
sk: Pri písaní:

en: Not yet functional, currently does nothing
sk: Ešte nie je funkčné, v sučasnosti nič nerobí

en: Delivery error report
sk: Oznámenie o chybe pri doručení

en: Undelivered Message Headers
sk: Hlavičky nedoručených správ
