SquirrelMail HEAD - en to si translation catalogue (281 entries)

en: %s Login
si: %s ලොගින් වීම

en: %s wrote:
si: ‍%s ලියන ලදි:

en: 12-hour clock
si: පැය 12 හේ ඔරලෝසුව

en: 24-hour clock
si: පැය 24 ඔරලෝසුව

en: About SquirrelMail %s
si: %s SquirrelMail පිළිබඳව

en: Add
si: එක් කරන්න

en: Add address
si: ලිපිනයක් එක් කරන්න

en: Add to address book
si: තොරතුරු අනුව තෝරන්න

en: Add to:
si: වෙත එක් කරන්න:

en: Additional info
si: අතිරේක තොරතුරු

en: Address
si: ලිපිනය

en: Address Book
si: ලිපින පොත

en: Address Book Search
si: ලිපින පොතේ සෙවීම

en: Addresses
si: ලිපින

en: All
si: සියළු

en: All address books
si: සියලු ලිපින පොත්

en: Apr
si: අප්‍රේල්

en: April
si: අප්‍රේල්

en: As Attachment
si: ඇමුණුමක් ලෙස

en: Attach:
si: ඇමුණුම:

en: Attachment
si: ඇමුණුම

en: Attachments
si: ඇමුණුම්

en: Attachments:
si: ඇමුණුම්:

en: Aug
si: අගෝ

en: August
si: අගෝස්තු

en: Bcc
si: හිස් කාබන් පිටපත

en: Bypass Trash
si: ට්‍රෑෂය මගහරින්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Category:
si: ප්‍රභේදය:

en: Cc
si: පිටපත

en: Check mail
si: ලිපි පරීක්ෂා කිරීම

en: Checkbox
si: කතිර කොටුව

en: Click here to log back in.
si: නැවත ලොගින් වීම සඳහා මෙහි ක්ලික් කරන්න

en: Close
si: වසන්න

en: Color
si: වර්ණය

en: Compose
si: ලිපියක් ලියන්න

en: Compose Preferences
si: සෑදීමේ අභිරුචි

en: Create
si: සාදන්න

en: Create Folder
si: ෆෝල්ඩරයක් සාදන්න

en: Current Folder
si: පවතින ෆෝල්ඩරය

en: Dark Blue
si: තද නිල්

en: Dark Cyan
si: තද සයන්

en: Dark Gray
si: තද අළු

en: Dark Green
si: තද කොල

en: Dark Magenta
si: තද මැජන්ටා

en: Dark Yellow
si: තද කහ

en: Date
si: දිනය

en: Dec
si: දෙසැ

en: December
si: දෙසැම්බර්

en: Default
si: සාමාන්‍යයෙන් පවතින

en: Default font size
si: සාමාන්‍යයෙන් පවතින ෆොන්ට් එකෙහි ප්‍රමාණය

en: Default font style
si: සාමාන්‍යයෙන් පවතින ‍‍ෆොන්ට් මෝස්තරය

en: Delete
si: ඉවත් කරන්න

en: Delete & Next
si: ඉවත් කර පසු ලිපිය

en: Delete & Prev
si: ඉවත් කර පෙර ලිපිය

en: Delete Folder
si: ෆෝල්ඩරය ඉවත් කරන්න

en: Delete selected
si: තෝරාගැනීම ඉවත් කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රිය කර ඇත

en: Display Preferences
si: දර්ශනය කිරීමේ අභිරුචි

en: Do not use Drafts
si: අත්පිටපත භාවිතා නොකරන්න

en: Do not use Sent
si: යවන ලද්ද භාවිතා නොකරන්න

en: Do not use Trash
si: ට්‍රෑෂය භාවිතා නොකරන්න

en: Done
si: කරන ලදි

en: Down
si: යට

en: Draft
si: අත් පිටපත

en: Draft Email Saved
si: විද්‍යුත් තැපෑලෙහි අත් පිටපත සේව් කරන ලදි

en: Draft Folder
si: අත්පිටපත් ෆෝල්ඩරය

en: Draft Saved
si: අත්පිටපත සේව් කරන ලදි

en: E-Mail Address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපෑල

en: E-mail Address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: E-mail address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: E-mail address is missing
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය අස්ථානගත වී ඇත

en: ERROR
si: දෝෂය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Edit selected
si: තෝරාගැනීම සංස්කරණය කරන්න

en: Feb
si: පෙබ

en: February
si: පෙබරවාරි

en: First name
si: පළමු නම

en: Fold
si: නැම්ම

en: Folder
si: ෆෝල්ඩරය

en: Folder List
si: ෆෝල්ඩර ලයිස්තුව

en: Folder Preferences
si: ෆෝල්ඩර අභිරුචි

en: Folders
si: ෆෝල්ඩර

en: Font size
si: ෆොන්ට් එකෙහි ප්‍රමාණය

en: Font style
si: ෆොන්ට් මෝස්තරය

en: For more information about SquirrelMail and the SquirrelMail Project Team, see %sthe SquirrelMail website%s.
si: ‍For more information about SquirrelMail and the SquirrelMail Project Team, see %sthe SquirrelMail website%s.

en: Forward
si: යොමු කරන්න

en: Fri
si: සිකු

en: Friday
si: සිකුරාදා

en: From
si: වෙතින්

en: From:
si: වෙතින්:

en: Full Name
si: සම්පූර්ණ නම

en: General Display Options
si: සාමාන්‍ය දර්ශන විකල්ප

en: Help
si: උදව්

en: High
si: ඉහල

en: Hour Format
si: පැය ආකෘතිය

en: INBOX
si: ලැබෙන ලිපි

en: Info
si: තොරතුරු

en: Info:
si: තොරතුරු:

en: Interface language
si: අතුරු මුහුනත් භාෂාව

en: Invalid URL
si: වලංගු නොවන URL

en: Jan
si: ජන

en: January
si: ජනවාරි

en: Jul
si: ජුලි

en: July
si: ජූලි

en: Jun
si: ජුනි

en: June
si: ජූනි

en: Language
si: භාෂව

en: Last Refresh
si: අවසන් අලුත් කිරීම

en: Last name
si: අවසන් නම

en: Left
si: වම

en: Light Blue
si: ලා නිල්

en: Light Cyan
si: ලා සයන්

en: Light Gray
si: ලා අළු

en: Light Green
si: ලා කොල

en: Light Magenta
si: ලා මැජන්ටා

en: Light Yellow
si: ලා කහ

en: List all
si: සියල්ල ලයිස්තුගත කරන්න

en: Login
si: ලොගින් වන්න

en: Login (plain text)
si: ලොගින් වීම (සරල පාඨ)

en: Low
si: පහල

en: Ma&#121;
si: මාර්තු

en: Mailbox Display Options
si: ලියුම් පෙට්ටිය දර්ශනය කිරීමේ විකල්ප

en: Mar
si: මාර්තු

en: March
si: මාර්තු

en: May
si: මැයි

en: Medium Gray
si: මධ්‍යම අළු

en: Message List
si: පණිවිඩ ලයිස්තුව‍

en: Mon
si: සඳුදා

en: Monday
si: සඳුදා

en: More info:
si: වැඩි තොරතුරු:

en: Move Up
si: උඩට යවන්න

en: Must be unique
si: අනන්‍ය විය යුතුයි

en: Name
si: නම

en: Name:
si: නම:

en: New
si: නව

en: Next
si: මීලඟ

en: Nickname
si: අන්වර්ථ නාමය

en: No folders found
si: ෆෝල්ඩර කිසිවක් සොයා ගැනීමට නැත

en: No folders were found to subscribe to.
si: ග්‍රාහකත්වය ලබා ගැනීම සඳහා ෆෝල්ඩර කිසිවක් නැත

en: No folders were found to unsubscribe from.
si: ග්‍රාහකත්වයෙන් ඉවත් වීම සඳහා ෆෝල්ඩර කිසිවක් නැත

en: None
si: කිසිවක් නැත

en: Normal
si: සාමාන්‍ය

en: Nothing to search
si: සෙවීම සඳහා කිසිවක් නැත

en: Nov
si: නොවැ

en: November
si: නොවැම්බර්

en: Oct
si: ඔක්

en: October
si: ඔක්තෝබර්

en: Old
si: පැරණි

en: On Delivery
si: බාර දීමේදී

en: On Read
si: කියවීමේදී

en: Options
si: විකල්ප

en: Or
si: හෝ

en: Organization Logo
si: සංවිධානයේ සලකුණ

en: Organization Logo Height
si: සංවිධානයේ සලකුණේ උස

en: Organization Logo Width
si: සංවිධානයේ සලකුණේ පළල

en: Organization Name
si: සංවිධානයේ නම

en: Organization Preferences
si: සංවිධානයේ අභිරුචි

en: Organization Title
si: සංවිධානයේ නාමය

en: Other:
si: අ‍නෙකුත්:

en: PHP Version
si: PHP සංස්කරණය

en: Password:
si: මුරපදය

en: Personal Information
si: පෞද්ගලික තොරතුරු

en: Personal address book
si: පෞද්ගලික ලිපින පොත

en: Please select address that you want to edit
si: කරුණාකර ඔබට සංස්කරණය කිරීමට අවශ්‍ය ලිපිනය තෝරන්න

en: Previous
si: පෙර

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Purge
si: පවිත්‍ර කරන්න

en: Read receipt
si: ලැබිම තහවුරු කිරීම

en: Read:
si: කියවන්න:

en: Receipt
si: ලැබීම

en: Received
si: ලැබීම්

en: Rename
si: නැවත නම් කරන්න

en: Rename a Folder
si: ෆෝල්ඩරයක් නැවත නම් කරන්න

en: Renamed successfully.
si: සාර්ථකව නැවත නම් කරන ලදි

en: Reply
si: පිළිතුරු සපයන්න

en: Reply All
si: සියල්ලටම පිළිතුරු සපයන්න

en: Return
si: ආපසු

en: Right
si: දකුණ

en: Sat
si: සෙන

en: Saturday
si: සෙනසුරාදා

en: Save
si: සේව් කරන්න

en: Save Draft
si: අත්පිටපත සේව් කරන්න

en: Search
si: සෙවීම

en: Search for
si: සඳහා සොයන්න

en: Seconds
si: තප්පර

en: Seen
si: දකින ලදි

en: Select
si: තෝරන්න

en: Select a folder
si: ෆෝල්ඩරයක් තෝරන්න

en: Send
si: යවන්න

en: Sent
si: යවන ලදි

en: Sent By
si: යවන ලද්දේ

en: Sent Folder
si: යවන ලද ෆෝල්ඩරය

en: Sent On
si: යවන ලද්දේ

en: Sent To
si: යවන ලද්දේ

en: Sep
si: සැප්

en: September
si: සැප්තැම්බර්

en: Show All
si: සියල්ල පෙන්වන්න

en: Sign Out
si: ඉවත් වන්න

en: Signature
si: අත්සන

en: Signout
si: ඉවත් වන්න

en: Size
si: ප්‍රමාණය

en: Size:
si: ප්‍රමාණය:

en: Source
si: මූලය

en: SquirrelMail Webmail Application
si: SquirrelMail අන්තර්ජාල තැපැල් වැඩසටහන

en: SquirrelMail is a feature rich, standards compliant webmail application written in PHP. It was made by a group of volunteers united in the SquirrelMail Project Team and is released as open source, free software under the %sGNU General Public License%s.
si: ‍SquirrelMail is a feature rich, standards compliant webmail application written in PHP. It was made by a group of volunteers united in the SquirrelMail Project Team and is released as open source, free software under the %sGNU General Public License%s.

en: SquirrelMail is the name of the program that provides access to your email via the web.
si: මෙය නැවත ලිවිය යුතුයි

en: Subfolder
si: උප ෆෝල්ඩරය

en: Subject
si: විෂය

en: Subject Contains
si: විෂයෙහි අඩංගු වන්නේ

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Subscribe
si: ග්‍රාහකත්වය ගන්න

en: Sun
si: ඉරිදා

en: Sunday
si: ඉරිදා

en: System information
si: පද්ධති තොරතුරු

en: THIS FOLDER IS EMPTY
si: මෙම ෆෝල්ඩරයෙහි කිසිවක් නැත

en: Table of Contents
si: පටුන

en: Template
si: ටෙම්ප්ලේටය

en: Theme
si: තේමාව

en: They can assist you adequately with these issues. The SquirrelMail Project Team cannot help you with that. The %shelp system%s provides answers to frequently asked questions.
si: ‍They can assist you adequately with these issues. The SquirrelMail Project Team cannot help you with that. The %shelp system%s provides answers to frequently asked questions.

en: Thu
si: බ්‍රහස්

en: Thursday
si: බ්‍රහස්පතින්දා

en: Tip:
si: උදව්ව්:

en: To
si: වෙත

en: To or Cc
si: වෙත හෝ පිටපත්

en: Top
si: උඩ

en: Translate
si: පරිවර්තනය කරන්න

en: Translation Theme:
si: පරිවර්තන තේමාව

en: Translation direction
si: පරිවර්තන දිශාව

en: Translator
si: පරිවර්තකයා

en: Transliterate unknown words:
si: නොදන්නා වචන පරිවර්තනය කරන්න:

en: Trash Folder
si: ට්‍රෑෂ ෆෝල්ඩරය

en: Tue
si: අඟ

en: Tuesday
si: අඟහරුවාදා

en: Type:
si: වර්ගය:

en: Unable to list addresses from %s
si: ‍Unable to list addresses from %s

en: Unsubscribe
si: ග්‍රාහකත්වය ඉවත් කරන්න

en: Up
si: උඩ

en: Update address
si: ලිපිනය යාවත් කාලීන කරන්න

en: Use Addresses
si: ලිපින භාවිතා කරන්න

en: Use Javascript
si: ජාව ස්ක්‍රිප් භාවිතා කරන්න

en: Username:
si: භාවිත නාමය

en: View
si: පෙන්වන්න

en: View as HTML
si: HTML ලෙස පෙන්වන්න

en: View as plain text
si: ‍සරල පාඨ ලෙස පෙන්වන්න

en: View message
si: පණිවඩ පෙන්වන්න

en: Viewing Message: %s (%s total)
si: පෙන්වන ලබන පණිවිඩ: %s (සම්පූර්ණ %s)

en: Viewing Messages: %s to %s (%s total)
si: පණිවිඩ පෙන්වනු ලබන්නේ %s සිට %s දක්වා (සම්පූර්ණ %s)

en: Wed
si: බදාදා

en: Wednesday
si: බදාදා

en: When composing:
si: ලිපියක් ලිවීමේදී:

en: When reading:
si: කියවීමේදී:

en: White
si: සුදු

en: You are using SquirrelMail version: %s
si: ‍ඔබ භාවිතා කරන්නේ SquirrelMail  %s සංස්කරණයයි

en: You have been successfully signed out.
si: ඔබ සාර්ථකව ඉවත් වන ලදි.

en: Your Message has been sent.
si: ඔබගේ පණිවිඩය යවන ලදි

en: Your message
si: ඔබගේ පණිවිඩය

en: as a subfolder of
si: පහත දැක්වෙන තෝරාගැනීමෙහි උප ෆෝල්ඩරයක් ලෙස

en: down
si: යට

en: from English
si: ඉංග්‍රීසි වෙතින්

en: in
si: ඇතුල

en: in the center
si: මැදට

en: less
si: අඩු

en: more
si: වැඩි

en: none installed
si: කිසිවක් ස්ථාපනය කර නැත

en: pixels
si: පික්සලයන්

en: remove
si: ඉවත් කරන්න

en: save
si: සේව් කරන්න

en: search
si: සොයන්න

en: sent
si: යවන ලදි

en: sort by email
si: විද්‍යුත් තැපෑල අනුව තෝරන්න

en: sort by info
si: තොරතුරු අනුව තෝරන්න

en: sort by name
si: නම අනුව තෝරන්න

en: sort by nickname
si: අන්වර්ත නාමය අනුව තෝරන්න

en: subject
si: විෂය

en: to English
si: ඉංග්‍රීසි වලට

en: to the left
si: වමට

en: to the right
si: දකුණට

en: up
si: උඩ
