squirrelmail HEAD - en to pl translation catalogue (1356 entries)

en: Address Book
pl: Książka adresowa

en: All
pl: Wszystkie

en: To
pl: Do

en: Cc
pl: Kopia

en: Name
pl: Nazwa

en: Info
pl: Opis

en: Source
pl: Żródło

en: Bcc
pl: Ukryta kopia

en: Use Addresses
pl: Użyj adresów

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Address Book Search
pl: Przeszukiwanie książki adresowej

en: Search for
pl: Szukaj

en: in
pl: w

en: All address books
pl: Wszystkie książki adresowe

en: Search
pl: Szukaj

en: List all
pl: Wypisz wszystkie

en: Unable to list addresses from %s
pl: Nie można wypisać adresów z %s

en: Your search failed with the following error(s)
pl: Poszukiwanie nie powiodło się z powodu następujących błędów

en: No persons matching your search were found
pl: Nie znaleziono żadnej osoby

en: Return
pl: Powrót

en: Close
pl: Zamknij

en: Nickname
pl: Pseudo

en: Must be unique
pl: (musi być unikalne)

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Last name
pl: Nazwisko

en: First name
pl: Imię

en: Additional info
pl: Opis dodatkowy

en: Add to:
pl: Dodaj do:

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
pl: Osobista książka adresowa nie została zdefiniowana. Skontaktuj się z administratorem.

en: You can only edit one address at the time
pl: W danym momencie można edytować tylko jeden adres

en: Update address
pl: Uaktualnij adres

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: Please select address that you want to edit
pl: Proszę wybrać adres do edycji

en: Add address
pl: Dodaj adres

en: Edit selected
pl: Edytuj zaznaczone

en: Delete selected
pl: Usuń zaznaczone

en: sort by nickname
pl: sortuj wg pseuda

en: sort by name
pl: sortuj wg nazwy

en: sort by email
pl: sortuj wg emaila

en: sort by info
pl: sortuj wg opisu

en: Add to %s
pl: Dodaj do %s

en: %s wrote:
pl: %s napisał(a):

en: quote
pl: cytowanie

en: who
pl: kto

en: On %s, %s wrote:
pl: Dnia %s, %s napisał(a):

en: Subject
pl: Temat

en: From
pl: Od

en: Date
pl: Data

en: Original Message
pl: Wiadomość oryginalna

en: Draft Email Saved
pl: Wersję roboczą e-maila zapisano

en: Could not move/copy file. File not attached
pl: Nie można przenieść/skopiować pliku. Plik nie został dołączony

en: Your draft has been saved.
pl: Wersja robocza została zapisana.

en: Your mail has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: From:
pl: Od:

en: To:
pl: Do:

en: Cc:
pl: Kopia:

en: Bcc:
pl: Ukryta kopia:

en: Subject:
pl: Temat:

en: Send
pl: Wyślij

en: Attach:
pl: Załącz:

en: Add
pl: Dodaj

en: Delete selected attachments
pl: Usuń zaznaczone załączniki

en: Because PHP file uploads are turned off, you can not attach files to this message. Please see your system administrator for details.
pl: Nie można załączyć pliku, albowiem w PHP wyłączono opcję upload. Skontaktuj się z administratorem serwera.

en: Priority
pl: Priorytet

en: High
pl: Wysoki

en: Normal
pl: Normalny

en: Low
pl: Niski

en: Receipt
pl: Potwierdzenie

en: On Read
pl: o przeczytaniu

en: On Delivery
pl: o dostarczeniu

en: Signature
pl: Podpis

en: Addresses
pl: Adresy

en: Save Draft
pl: Zapisz wersję roboczą

en: You have not filled in the "To:" field.
pl: Nie wypełniono pola "Do:".

en: Error: Draft folder %s does not exist.
pl: Błąd: Folder %s wiadomości w wersjach roboczych nie istnieje.

en: Message not sent.
pl: Wiadomość nie została wysłana.

en: Server replied:
pl: Odpowiedź serwera:

en: Illegal folder name. Please select a different name.
pl: Nieprawidłowa nazwa folderu - wybierz inną nazwę.

en: Click here to go back
pl: Kliknij tutaj, aby powrócić

en: You have not selected a folder to delete. Please do so.
pl: Nie wybrano folderu do usunięcia - wybierz odpowiedni folder.

en: Delete Folder
pl: Usuń folder

en: Are you sure you want to delete %s?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć folder %s?

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Folders
pl: Foldery

en: Subscribed successfully.
pl: Udostępnienie powiodło się.

en: Unsubscribed successfully.
pl: Ukrycie powiodło się.

en: Deleted folder successfully.
pl: Folder usunięto.

en: Created folder successfully.
pl: Folder utworzono.

en: Renamed successfully.
pl: Nazwę zmieniono.

en: Subscription Unsuccessful - Folder does not exist.
pl: Udostępnienie nieudane - folder nie istnieje.

en: refresh folder list
pl: Odśwież listę folderów

en: Create Folder
pl: Utwórz folder

en: as a subfolder of
pl: jako podfolder wybranego folderu

en: None
pl: nie wybrano

en: Let this folder contain subfolders
pl: z możliwością tworzenia podfolderów

en: Create
pl: Utwórz

en: Rename a Folder
pl: Zmień nazwę folderu

en: Select a folder
pl: wybierz folder

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: No folders found
pl: Nie znaleziono folderów

en: Delete
pl: Usuń

en: Unsubscribe
pl: Ukryj

en: Subscribe
pl: Udostępnij

en: No folders were found to unsubscribe from!
pl: Nie znaleziono żadnych folderów, które można ukryć!

en: No folders were found to subscribe to!
pl: Nie znaleziono żadnych folderów, które można udostępnić!

en: Subscribe to:
pl: Udostępnienie dla_:

en: You have not selected a folder to rename. Please do so.
pl: Nie wybrano foldera do zmiany nazwy - wybierz odpowiedni folder.

en: Rename a folder
pl: Zmień nazwę folderu

en: New name:
pl: Nowa nazwa:

en: Submit
pl: Wyślij

en: ERROR: Help files are not in the right format!
pl: BŁĄD: Pliki pomocy są w niewłaściwym formacie!

en: Help
pl: Pomoc

en: Help is not available in the selected language. It will be displayed in English instead.
pl: Pomoc nie została przetłumaczona na język %s. Zostanie ona wyświetlona w języku angielskim.

en: Help is not available. Please contact your system administrator for assistance.
pl: Pomoc nie jest dostępna. Wsparcie możesz uzyskać od administratora systemu.

en: This chapter is not available in the selected language. It will be displayed in English instead.
pl: Niniejszy opis nie jest dostępny w wybranym języku. Zostanie on wyświetlony w języku angielskim.

en: This chapter is missing
pl: Brak opisu

en: For some reason, chapter %s is not available.
pl: Z nieznanego powodu opis %s nie jest dostępny.

en: Table of Contents
pl: Spis treści

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Next
pl: Następny

en: Top
pl: W górę

en: Viewing an image attachment
pl: Podgląd załącznika graficznego

en: View message
pl: Podgląd wiadomości

en: Download this as a file
pl: Pobierz jako plik

en: Purge
pl: Wyczyść

en: Last Refresh
pl: Ostatnie odświeżenie

en: Check mail
pl: Sprawdź pocztę

en: Login
pl: Logowanie

en: %s Logo
pl: Logo %s

en: SquirrelMail version %s
pl: SquirrelMail wersja %s

en: By the SquirrelMail Project Team
pl: SquirrelMail Project Team

en: %s Login
pl: Logowanie do %s

en: Name:
pl: Użytkownik:

en: Password:
pl: Hasło:

en: No messages were selected.
pl: Nie zaznaczono żadnych wiadomości.

en: Options
pl: Opcje

en: Message Highlighting
pl: Wyróżnianie wiadomości

en: New
pl: Nowa reguła

en: Done
pl: Zrobione

en: To or Cc
pl: Do lub Kopia

en: subject
pl: Temat

en: Edit
pl: Edycja

en: Up
pl: w górę

en: Down
pl: w dół

en: No highlighting is defined
pl: Nie zdefiniowano reguł wyróżniania

en: Identifying name
pl: Identyfikator reguły

en: Color
pl: Kolor

en: Dark Blue
pl: Ciemnoniebieski

en: Dark Green
pl: Ciemnozielony

en: Dark Yellow
pl: Ciemnożółty

en: Dark Cyan
pl: Ciemny cynober

en: Dark Magenta
pl: Ciemny karmazynowy

en: Light Blue
pl: Jasnoniebieski

en: Light Green
pl: Jasnozielony

en: Light Yellow
pl: Jasnożółty

en: Light Cyan
pl: Jasny cynober

en: Light Magenta
pl: Jasny karmazynowy

en: Dark Gray
pl: Ciemnoszary

en: Medium Gray
pl: Szary

en: Light Gray
pl: Jasnoszary

en: White
pl: Biały

en: Other:
pl: Inny:

en: Ex: 63aa7f
pl: Np.: 63aa7f

en: Matches
pl: Pasuje do

en: Editing identities is disabled.
pl: Edycja tożsamości jest wyłączona.

en: Default Identity
pl: Tożsamość domyślna

en: Alternate Identity %d
pl: Zmień tożsamość %d

en: Add a New Identity
pl: Dodaj nową tożsamość

en: Advanced Identities
pl: Tożsamości - zaawansowane

en: Full Name
pl: Imię i nazwisko

en: E-Mail Address
pl: Adres e-mail

en: Reply To
pl: Adres zwrotny

en: Save / Update
pl: Zapisz / Aktualizuj

en: Make Default
pl: Ustaw jako domyślną

en: Move Up
pl: Do góry

en: Index Order
pl: Układ kolumn

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Flags
pl: Znaczniki

en: Size
pl: Rozmiar

en: The index order is the order that the columns are arranged in the message index. You can add, remove, and move columns around to customize them to fit your needs.
pl: Układ kolumn to kolejność, w jakiej będą wyświetlane poszczególne kolumny spisu wiadomości. Możesz dodawać, usuwać i przenosić kolumny, aby dostosować spis do potrzeb.

en: up
pl: do góry

en: down
pl: w dół

en: remove
pl: usuń

en: Return to options page
pl: Powrót do strony opcji

en: Personal Information
pl: Dane użytkownika

en: Display Preferences
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Folder Preferences
pl: Ustawienia folderów

en: Error(s) occurred while saving your options
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania opcji

en: Some of your preference changes were not applied.
pl: Niektóre zmiany ustawień nie zostały dokonane.

en: Successfully Saved Options
pl: Zmiany ustawień zostały zapisane

en: Refresh Folder List
pl: Odśwież listę folderów

en: Refresh Page
pl: Odśwież stronę

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
pl: Zawiera informacje, jak nazwisko, imię, adres e-mail itp.

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
pl: Możesz zmienić wygląd programu SquirrelMail, ustawiając kolory, język itp.

en: Based upon given criteria, incoming messages can have different background colors in the message list. This helps to easily distinguish who the messages are from, especially for mailing lists.
pl: Zgodnie ze zdefiniowanymi tu regułami, w spisie wiadomości mogą występować różne kolory tła. Pomaga to ocenić na pierwszy rzut oka, skąd pochodzi dana wiadomość (np. w wypadku list dyskusyjnych).

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
pl: Te ustawienia zmieniają sposób, w jaki foldery są wyświetlane i obsługiwane.

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
pl: Układ kolumn spisu wiadomości może być zmieniany tak, aby zawierał te części nagłówka wiadomości, które są potrzebne, w odpowiadającej kolejności.

en: Message not printable
pl: Wiadomość nie nadaje się do wydruku

en: Attachments:
pl: Załączniki:

en: Unknown sender
pl: Nieznany nadawca

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Type:
pl: Typ:

en: Invalid URL
pl: Nieprawidłowy adres URL

en: Printer Friendly
pl: Wersja do wydruku

en: Print
pl: Drukuj

en: View Printable Version
pl: Podgląd wesji do wydruku

en: Read:
pl: Przeczytano:

en: Your message
pl: Twoja wiadomość

en: Sent
pl: Wysłano

en: Was displayed on %s
pl: Została wyświetlona na %s

en: less
pl: mniej

en: more
pl: więcej

en: Mailer
pl: Program pocztowy

en: Read receipt
pl: Przeczytaj potwierdzenie

en: sent
pl: wysłane

en: requested
pl: żądane

en: The message sender has requested a response to indicate that you have read this message. Would you like to send a receipt?
pl: Nadawca zażądał potwierdzenia, że przeczytałeś tą wiadomość. Czy chcesz teraz wysłać potwierdzenie?

en: Send read receipt now
pl: Wyślij potwierdzenie w tej chwili

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Message List
pl: Lista wiadomości

en: Resume Draft
pl: Edytuj wersję roboczą

en: Edit Message as New
pl: Edytuj wiadomość jako nową

en: View Message
pl: Podgląd wiadomości

en: Forward
pl: Prześlij dalej

en: Forward as Attachment
pl: Prześlij dalej w załączniku

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Reply All
pl: Odpowiedz wszystkim

en: View Full Header
pl: Pokaż cały nagłówek

en: Attachments
pl: Załączniki

en: You must be logged in to access this page.
pl: Musisz być zalogowany, by mieć dostęp do tej strony.

en: Saved Searches
pl: Zapisane do wyszukiwania

en: edit
pl: edycja

en: search
pl: szukaj

en: delete
pl: usuń

en: Recent Searches
pl: Ostatnie wyszukiwania

en: save
pl: zapisz

en: forget
pl: anuluj (zapomnij)

en: Current Search
pl: Bieżące wyszukiwanie

en: All Folders
pl: Wszystkie foldery

en: Body
pl: Treść

en: Everywhere
pl: Wszędzie

en: No Messages Found
pl: Nie znaleziono żadnych wiadomości

en: Please enter something to search for
pl: Proszę wprowadzić tekst do wyszukiwania

en: Signout
pl: Wylogowanie

en: Sign Out
pl: Kliknij tutaj, aby się wylogować

en: You have been successfully signed out.
pl: Zostałeś pomyślnie wylogowany.

en: Click here to log back in.
pl: Kliknij tutaj, aby zalogować się ponownie.

en: Viewing a Business Card
pl: Podgląd wizytówki

en: vCard Version %s is not supported. Some information might not be converted correctly.
pl: vCard w wersji %s nie jest wspierana. Niektóre informacje mogą być przekonwertowane niepoprawnie.

en: Title
pl: Tytuł

en: Web Page
pl: Witryna www

en: Organization / Department
pl: Organizacja, wydział

en: Address
pl: Adres

en: Work Phone
pl: Telefon służbowy

en: Home Phone
pl: Telefon domowy

en: Cellular Phone
pl: Telefon komórkowy

en: Fax
pl: Faks

en: Note
pl: Notatka

en: Add to address book
pl: Dodaj do książki adresowej

en: Title &amp; Org. / Dept.
pl: Tytuł, organizacja, wydział

en: Viewing Full Header
pl: Podgląd całego nagłówka

en: Viewing a text attachment
pl: Podgląd załącznika tekstowego

en: View Unsafe Images
pl: Podgląd niebezpiecznych obrazów

en: Could not include PEAR database functions required for the database backend.
pl: Nie można włączyć funkcji PEAR wymaganych przez bazę danych.

en: Is PEAR installed, and is the include path set correctly to find %s?
pl: Czy PEAR jest zainstalowany i ścieżna include path ustawiona jest poprawnie, aby znaleźć %s?

en: Please contact your system administrator and report this error.
pl: Skontaktuj się z administratorem i zgłoś mu ten błąd.

en: Personal address book
pl: Osobista książka adresowa

en: Database error: %s
pl: Błąd bazy danych: %s

en: Address book is read-only
pl: Książka adresowa jest tylko do odczytu

en: User "%s" already exists
pl: Użytkownik "%s" już istnieje

en: User "%s" does not exist
pl: Użytkownik "%s" nie istnieje

en: User '%s' already exist.
pl: Użytkownik '%s' już istnieje.

en: Not a file name
pl: To nie jest nazwa pliku

en: No such file or directory
pl: Nie ma takiego pliku lub katalogu

en: Open failed
pl: Otworzenie nieudane

en: Write failed
pl: Zapis nie powiódł się

en: Unable to update
pl: Nie można dokonać aktualizacji

en: Address book is corrupted. Required fields are missing.
pl: Książka adresowa jest zniszczona. Brak wymaganych pól.

en: Address book entry is too big
pl: Zawartość książki adresowej jest przepełniona

en: Could not lock datafile
pl: Nie można zablokować pliku z danymi

en: Write to address book failed
pl: Zapis do książki adresowej nie powiódł się

en: Error initializing address book database.
pl: Błąd podczas inicjalizacji bazy danych książki adresowej.

en: Error opening file %s
pl: Błąd podczas otwierania pliku %s

en: Global address book
pl: Ogólna książka adresowa

en: Error initializing global address book.
pl: Błąd podczas inicjalizacji ogólnej książki adresowej.

en: Error initializing LDAP server %s:
pl: Błąd podczas inicjalizacji serwera LDAP %s:

en: Click here to change the sorting of the address list
pl: Kliknij tutaj, aby zmienić sortowanie listy adresów

en: Invalid input data
pl: Niewłaściwe dane wejściowe

en: Name is missing
pl: Brakuje nazwiska lub imienia

en: E-mail address is missing
pl: Brakuje adresu e-mail

en: Nickname contains illegal characters
pl: Pseudo zawiera niewłaściwe znaki

en: View
pl: Pokaż

en: View Business Card
pl: Podgląd wizytówki

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Wednesday
pl: Środa

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Friday
pl: Piątek

en: Saturday
pl: Sobota

en: Sun
pl: N

en: Mon
pl: Pn

en: Tue
pl: Wt

en: Wed
pl: Śr

en: Thu
pl: Cz

en: Fri
pl: Pt

en: Sat
pl: So

en: January
pl: Stycznia

en: February
pl: Lutego

en: March
pl: Marca

en: April
pl: Kwietnia

en: May
pl: Maja

en: June
pl: Czerwca

en: July
pl: Lipca

en: August
pl: Sierpnia

en: September
pl: Września

en: October
pl: Października

en: November
pl: Listopada

en: December
pl: Grudnia

en: Jan
pl: Sty

en: Feb
pl: Lut

en: Apr
pl: Kwi

en: Ma&#121;
pl: Maj

en: Jun
pl: Cze

en: Jul
pl: Lip

en: Aug
pl: Sie

en: Sep
pl: Wrz

en: Oct
pl: Paź

en: Nov
pl: Lis

en: Dec
pl: Gru

en: D, F j, Y g:i a
pl: j F Y, g:i a, D

en: D, F j, Y H:i
pl: j F Y, H:i, D

en: M j, Y
pl: j M Y

en: D, g:i a
pl: g:i a, D

en: D, H:i
pl: H:i, D

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
pl: Błąd w bazie ustawień (%s). Przerwano z powodu nieprawidłowości

en: Click here to return to %s
pl: Kliknij tutaj, aby wrócić do %s

en: Go to the login page
pl: Przejdź do strony logowania

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
pl: Plik ustawień %s nie istnieje. Wyloguj się i zaloguj ponownie, aby utworzyć domyślny plik ustawień.

en: Preference file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
pl: Nie można otworzyć pliku ustawień %s. Skontaktuj się w tej sprawie z administratorem.

en: Preference file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
pl: Nie można zapisać pliku ustawień %s. Skontaktuj się w tej sprawie z administratorem.

en: Preference file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
pl: Błąd kopiowania pliku ustawień %s z pliku tymczasowego %s. Skontaktuj się w tej sprawie z administratorem.

en: Error opening %s
pl: Nieudana próba odtwarcia pliku %s

en: Default preference file not found or not readable!
pl: Domyślny plik ustawień nie został znaleziony albo jest nieczytelny!

en: Could not create initial preference file!
pl: Próba utworzenia pliku ustawień nie powiodła się!

en: %s should be writable by user %s
pl: Błąd praw dostępu do pliku %s; użytkownik %s powinien mieć prawa zapisu

en: Signature is too big.
pl: Podpis jest za długi.

en: Signature file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
pl: Nie można otworzyć pliku podpisu %s. Skontaktuj się w tej sprawie z administratorem.

en: Signature file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
pl: Nie można zapisać pliku podpisu %s. Skontaktuj się w tej sprawie z administratorem.

en: Signature file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
pl: Nie można skopiować pliku podpisu %s z tymczasowego pliku %s. Skontaktuj się w tej sprawie z administratorem.

en: You need to have PHP installed with the multibyte string function enabled (using configure option --enable-mbstring).
pl: Wymagany jest zainstalowany pakiet PHP z włączoną funkcją 'multibyte string' (opcja konfiguracji --enable-mbstring).

en: ERROR: No available IMAP stream.
pl: BŁĄD: Potok IMAP nieosiągalny.

en: ERROR: Connection dropped by IMAP server.
pl: BŁĄD: Połączenie pominięte przez serwer IMAP.

en: ERROR: Could not complete request.
pl: BŁĄD: Nie można wykonać polecenia.

en: Query:
pl: Zapytanie:

en: Reason Given:
pl: Podano powód:

en: ERROR: Bad or malformed request.
pl: BŁĄD: Nieprawidłowe polecenie.

en: Server responded:
pl: Serwer odpowiedział:

en: ERROR: IMAP server closed the connection.
pl: BŁĄD: Serwer IMAP zamknął połączenie.

en: ERROR: Unknown IMAP response.
pl: BŁĄD: Nieznana odpowiedź IMAP.

en: Error connecting to IMAP server: %s.
pl: Błąd połączenia z serwerem IMAP: %s.

en: The IMAP server is reporting that plain text logins are disabled.
pl: Serwer IMAP zgłasza, że logowanie w trybie tekstowym jest wyłączone.

en: Using CRAM-MD5 or DIGEST-MD5 authentication instead may work.
pl: Użycie uwierzytelniania CRAM-MD5 lub DIGEST-MD5 może zadziałać.

en: Also, the use of TLS may allow SquirrelMail to login.
pl: Również użycie TLS może pozwolić SquirrelMail na zalogowanie.

en: Bad request: %s
pl: Niewłaściwe zapytanie: %s

en: Unknown error: %s
pl: Nieznany błąd: %s

en: Read data:
pl: Odczytane dane:

en: Unknown user or password incorrect.
pl: Nieznany użytkownik lub błędne hasło.

en: ERROR: Could not append message to
pl: BŁĄD: Nie można dodać wiadomości do

en: Solution:
pl: Rozwiązanie:

en: Remove unneccessary messages from your folders. Start with your Trash folder.
pl: Usuń niepotrzebne wiadomości ze swoich folderów i zacznij używać foldera 'Trash'.

en: Invalid mailbox name: %s
pl: Niewłaściwa nazwa skrzynki pocztowej: %s

en: (no subject)
pl: (brak tematu)

en: Unknown Sender
pl: Nieznany nadawca

en: Unknown response from IMAP server:
pl: Nieznana odpowiedź od serwera IMAP:

en: The server couldn't find the message you requested.
pl: Serwer nie może znaleźć wiadomości, o którą pytasz.

en: Most probably your message list was out of date and the message has been moved away or deleted (perhaps by another program accessing the same mailbox).
pl: Twoja lista wiadomości jest najprawdopodobniej nieaktualna - wiadomość została przeniesiona albo skasowana (prawdopodobnie przez inny program mający dostęp do tej samej skrzynki).

en: Unknown date
pl: Nieznana data

en: Thread sorting is not supported by your IMAP server.
pl: Serwer IMAP nie sortuje wątków.

en: Server-side sorting is not supported by your IMAP server.
pl: Serwer IMAP nie obsługuje sortowania wątków (server side).

en: THIS FOLDER IS EMPTY
pl: TEN FOLDER JEST PUSTY

en: Move Selected To
pl: Przenieś zaznaczone do

en: Transform Selected Messages
pl: Operacje na zaznaczonych wiadomościach

en: Move
pl: Przenieś

en: Expunge
pl: Wyczyść

en: Read
pl: Przeczytane

en: Unread
pl: Nieprzeczytane

en: Unthread View
pl: Podgląd bez łączenia w wątki

en: Thread View
pl: Podgląd z łączeniem w wątki

en: Toggle All
pl: Przełącz wszystkie

en: Unselect All
pl: Odznacz wszystkie

en: Select All
pl: Zaznacz wszystkie

en: Viewing Messages: %s to %s (%s total)
pl: Wiadomości: %s do %s (ogółem %s)

en: Viewing Message: %s (%s total)
pl: Wiadomość: %s (ogółem %s)

en: Paginate
pl: Wyświetlaj stronami

en: Show All
pl: Wyświetl wszystkie

en: SquirrelMail could not decode the bodystructure of the message
pl: SquirrelMail nie może otworzyć wiadomości z powodu jej niewłaściwej struktury

en: The bodystructure provided by your IMAP server:
pl: Struktura wiadomości dostarczona sprzez twój serwer IMAP:

en: Body retrieval error. The reason for this is most probably that the message is malformed.
pl: Nie udało się odczytać wiadomości, najprawdopodobnie nieprawidłowa struktura wiadomości.

en: Command:
pl: Polecenie:

en: Response:
pl: Odpowiedź:

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: FETCH line:
pl: Pobierz (fetch):

en: Hide Unsafe Images
pl: Ukryj niebezpieczne obrazy

en: Download
pl: Pobierz

en: sec_remove_eng.png
pl: sec_remove_pl.png

en: This external link will open in a new window
pl: Ten zewnętrzny odnośnik otworzy się w nowym oknie

en: Option Type '%s' Not Found
pl: Nie znaleziono opcji '%s'

en: Current Folder
pl: Bieżący folder

en: Compose
pl: Nowa wiadomość

en: Error creating directory %s.
pl: Błąd podczas tworzenia katalogu %s.

en: Could not create hashed directory structure!
pl: Nie powiodła się próba utworzenia struktury katalogów!

en: Email delivery error
pl: Błąd dostarczenia poczty

en: Can't execute command '%s'.
pl: Nie można wykonać polecenia '%s'.

en: Can't open SMTP stream.
pl: Nie można otworzyć potoku SMTP.

en: Service not available, closing channel
pl: Usługa niedostępna, zamknięcie kanału

en: A password transition is needed
pl: Konieczne jest hasło transakcyjne

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
pl: Żądanej operacji na poczcie nie wykonano: skrzynka niedostępna

en: Requested action aborted: error in processing
pl: Żądaną operację zatrzymano: bląd przetwarzania

en: Requested action not taken: insufficient system storage
pl: Żadana operacja nie została wykonana: niewystarczające zasoby dyskowe

en: Temporary authentication failure
pl: Chwilowy błąd uwierzytelniania

en: Syntax error; command not recognized
pl: Błąd składni; nieznane polecenie

en: Syntax error in parameters or arguments
pl: Błąd składni parametrów lub argumentów

en: Command not implemented
pl: Polecenie nie jest zaimplementowane

en: Bad sequence of commands
pl: Niewłaściwa kolejność poleceń

en: Command parameter not implemented
pl: Parametr polecenia nie został zaimplementowany

en: Authentication required
pl: Wymagane uwierzytelenie

en: Authentication mechanism is too weak
pl: Sposób uwierzytelnienia jest zbyt słaby

en: Authentication failed
pl: Autoryzacja zakończona niepowodzeniem

en: Encryption required for requested authentication mechanism
pl: Dla żądanego mechanizmu uwierzytelniania wymagane jest szyfrowanie

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
pl: Żądanej operacji nie wykonano: skrzynka niedostępna

en: User not local; please try forwarding
pl: Nielokalny użytkownik; spróbuj zastosować 'forward'

en: Requested mail action aborted: exceeding storage allocation
pl: Żądana operacja na poczcie zatrzymana: przekroczenie allokacji zasobów

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
pl: Żądana operacja nie została wykonana: niedozwolona nazwa skrzynki

en: Transaction failed
pl: Transakcja nie powiodła się

en: Unknown response
pl: Nieznana odpowiedź

en: General Display Options
pl: Ogólne ustawienia wyświetlania

en: Theme
pl: Motyw

en: Default
pl: Domyślny

en: Custom Stylesheet
pl: Szablon użytkownika

en: Language
pl: Język

en: Use Javascript
pl: Używaj JavaScriptu

en: Autodetect
pl: Autodetekcja

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Mailbox Display Options
pl: Ustawienia wyświetlania skrzynki pocztowej

en: Number of Messages per Page
pl: Liczba wiadomości na jednej stronie

en: Enable Alternating Row Colors
pl: Naprzemienne kolorowanie wierszy

en: Enable Page Selector
pl: Włącz selektor strony

en: Maximum Number of Pages to Show
pl: Maksymalna liczba wyświetlanych stron

en: Always Show Full Date
pl: Zawsze pokazuj pełną datę

en: Length of From/To Field (0 for full)
pl: Długość pola Od/Do (0 - pełne)

en: Length of Subject Field (0 for full)
pl: Długość pola Temat (0 - pełne)

en: Message Display and Composition
pl: Wyświetlanie i tworzenie wiadomości

en: Wrap Incoming Text At
pl: Zawijaj wiersze wiadomości przychodzącej po

en: Width of Editor Window
pl: Szerokość okna edycyjnego

en: Height of Editor Window
pl: Wysokość okna edycyjnego

en: Location of Buttons when Composing
pl: Położenie przycisków w oknie edycji

en: Before headers
pl: Przed nagłówkiem

en: Between headers and message body
pl: Pomiędzy nagłówkiem a treścią

en: After message body
pl: Poniżej treści wiadomości

en: Addressbook Display Format
pl: Format wyświetlania książki adresowej

en: Javascript
pl: JavaScript

en: Show HTML Version by Default
pl: Domyślnie pokazuj wersję HTML

en: Enable Forward as Attachment
pl: Włącz opcję 'forward' jako załącznik

en: Include CCs when Forwarding Messages
pl: Dołączaj pole 'Kopia' przy 'przesyłaniu dalej' wiadomości

en: Include Me in CC when I Reply All
pl: Dodaj mój adres do pola 'Kopia', gdy odpowiadam wszystkim

en: Enable Mailer Display
pl: Wyświetlaj nazwę programu pocztowego

en: Display Attached Images with Message
pl: Wyświetlaj obrazy załączone do wiadomości

en: Enable Printer Friendly Clean Display
pl: Włącz wyświetlanie w trybie do druku

en: Enable Mail Delivery Notification
pl: Włącz powiadamianie o dostarczonej poczcie

en: Compose Messages in New Window
pl: Edycja nowej wiadomości zawsze w nowym oknie

en: Width of Compose Window
pl: Szerokość okna nowej wiadomości

en: Height of Compose Window
pl: Wysokość okna nowej wiadomości

en: Prepend Signature before Reply/Forward Text
pl: Dodaj podpis przed tekstem Odpowiedz/Prześlij dalej

en: Prefix for Original Message when Replying
pl: Przedrostek linii cytowanej wiadomości

en: Cursor Position when Replying
pl: Pozycja kursora przy odpowiadaniu

en: To: field
pl: Pole 'Do:'

en: Focus in body
pl: W polu treści

en: Select body
pl: Zaznacz treść

en: No focus
pl: Nie ustawiaj

en: Sort by Received Date
pl: Sortuj według daty otrzymania

en: Enable Thread Sort by References Header
pl: Włącz sortowanie wątków według odnośników w nagłówku

en: Special Folder Options
pl: Ustawienia folderów specjalnych

en: Folder Path
pl: Ścieżka do folderu

en: Do not use Trash
pl: nie używaj tej opcji

en: Trash Folder
pl: Folder wiadomości usuniętych (Trash)

en: Do not use Drafts
pl: nie używaj tej opcji

en: Draft Folder
pl: Folder wiadomości w wersji roboczej

en: Do not use Sent
pl: nie używaj tej opcji

en: Sent Folder
pl: Folder wiadomości wysłanych

en: Folder List Options
pl: Właściwości listy folderów

en: Location of Folder List
pl: Położenie listy folderów

en: Left
pl: po lewej

en: Right
pl: po prawej

en: pixels
pl: pikseli

en: Width of Folder List
pl: Szerokość listy folderów

en: Minutes
pl: minut

en: Seconds
pl: sekund

en: Minute
pl: minuta

en: Auto Refresh Folder List
pl: Automatycznie odśwież listę folderów

en: Enable Unread Message Notification
pl: Włącz powiadamianie o nieprzeczytanej poczcie

en: No Notification
pl: nie

en: Only INBOX
pl: tylko INBOX

en: Unread Message Notification Type
pl: Typ powiadamiania o nieprzeczytanych wiadomościach

en: Only Unseen
pl: tylko nieprzeczytane

en: Unseen and Total
pl: nieprzeczytane i razem

en: Enable Collapsable Folders
pl: Włącz rozwijane foldery

en: Enable Cumulative Unread Message Notification
pl: Włącz raportowe powiadamianie o nieprzeczytanej poczcie

en: Show Clock on Folders Panel
pl: Pokaż zegar na panelu folderów

en: International date and time
pl: międzynarodowa data i czas

en: American date and time
pl: amerykańska data i czas

en: European date and time
pl: europejska data i czas

en: Show weekday and time
pl: dzień tygodnia i czas

en: Show time with seconds
pl: czas z sekundami

en: Show time
pl: czas

en: No Clock
pl: bez zegara

en: Hour Format
pl: Format godziny

en: 12-hour clock
pl: zegar 12-godzinny

en: 24-hour clock
pl: zegar 24-godzinny

en: Memory Search
pl: Przeszukiwanie pamięci

en: Disabled
pl: wyłączone

en: Folder Selection Options
pl: Opcje wyboru folderów

en: Selection List Style
pl: Wybierz styl listy

en: Long:
pl: długi:

en: Folder
pl: folder

en: Subfolder
pl: podfolder

en: Indented:
pl: wcięcie:

en: Delimited:
pl: delimiter:

en: You can't select INBOX as Trash folder.
pl: Folder INBOX nie może pełnić funkcji Kosza (Trash).

en: You can't select INBOX as Sent folder.
pl: Folder INBOX nie może przechowywać wiadomości wysłanych (Sent).

en: You can't select INBOX as Draft folder.
pl: Folder INBOX nie może przechowywać wiadomości pisanych (Draft).

en: Name and Address Options
pl: Opcje adresu i nazwy

en: E-mail Address
pl: Adres e-mail

en: Edit Advanced Identities
pl: Edytuj zaawansowane właściwości tożsamości

en: (discards changes made on this form so far)
pl: (porzuć wprowadzone dotychczas zmiany w formularzu)

en: Multiple Identities
pl: Tożsamości wielokrotne

en: Same as server
pl: Podobnie jak na serwerze

en: Error opening timezone config, contact administrator.
pl: Błąd otwarcia pliku konfiguracyjnego 'timezone', skontaktuj się z administratorem.

en: Timezone Options
pl: Ustawienia strefy czasowej

en: Your current timezone
pl: Twoja strefa czasowa

en: Reply Citation Options
pl: Ustawienia cytowania

en: Reply Citation Style
pl: Styl dołączanych cytatów

en: No Citation
pl: bez cytowania

en: AUTHOR Wrote
pl: AUTOR napisał(a)

en: On DATE, AUTHOR Wrote
pl: Dnia DATA, AUTOR napisał(a)

en: Quote Who XML
pl: znacznik cytatu XML

en: User-Defined
pl: zdefiniowany przez użytkownika

en: User-Defined Citation Start
pl: Początek cytatu zdefiniowany przez użytkownika

en: User-Defined Citation End
pl: Zakończenie cytatu zdefiniowane przez użytkownika

en: Signature Options
pl: Opcje podpisu

en: Use Signature
pl: Dołączaj podpis

en: Prefix Signature with '-- ' Line
pl: Poprzedzić podpis linią zawierającą znaki '-- '

en: Take Address
pl: Pobierz adres

en: Address Book Take:
pl: Pobierz książkę adresową:

en: Try to verify addresses
pl: Spróbuj sprawdzić adres

en: Config File Version
pl: Wersja pliku konfiguracyjnego

en: SquirrelMail Version
pl: Wersja SquirrelMail

en: PHP Version
pl: Wersja PHP

en: Organization Preferences
pl: Ustawienia organizacji

en: Organization Name
pl: Nazwa organizacji

en: Organization Logo
pl: Logo organizacji

en: Organization Logo Width
pl: Szerokość logo organizacji

en: Organization Logo Height
pl: Wysokość logo organizacji

en: Organization Title
pl: Tytuł organizacji

en: Signout Page
pl: Strona wylogowania

en: Provider Link URI
pl: Link do dostawcy

en: Provider Name
pl: Nazwa dostawcy

en: Top Frame
pl: Górna ramka

en: Server Settings
pl: Ustawienia serwera

en: Mail Domain
pl: Domena pocztowa

en: IMAP Server Address
pl: Adres serwera IMAP

en: IMAP Server Port
pl: Port serwera IMAP

en: IMAP Server Type
pl: Typ serwera IMAP

en: Cyrus IMAP server
pl: Serwer IMAP Cyrus

en: University of Washington's IMAP server
pl: Serwer IMAP Uniwersytetu w Waszyngtonie

en: Microsoft Exchange IMAP server
pl: Serwer IMAP Microsoft Exchange

en: Courier IMAP server
pl: Serwer IMAP Courier

en: Mac OS X Mailserver
pl: Serwer Mac OS X Mailserver

en: hMailServer IMAP server
pl: Serwer IMAP hMailServer

en: Binc IMAP server
pl: Serwer IMAP Binc

en: Not one of the above servers
pl: Żaden z powyższych serwerów

en: IMAP Folder Delimiter
pl: Delimiter foldera IMAP

en: Use &quot;detect&quot; to auto-detect.
pl: Użyj &quot;detect&quot; celem autodetekcji.

en: Use TLS for IMAP Connections
pl: Użyj TLS dla połączeń IMAP

en: Requires PHP 4.3.x! Experimental.
pl: Wymagany jest PHP 4.3.x! Experimental.

en: IMAP Authentication Type
pl: Typ uwierzytelania IMAP

en: Use Sendmail Binary
pl: Użyj binariów sendmaila

en: Choose &quot;no&quot; for SMTP
pl: Wybierz &quot;nie&quot; dla SMTP

en: Sendmail Arguments
pl: Argumenty do programu sendmail

en: Sendmail Path
pl: Ścieżka do programu sendmail

en: SMTP Server Address
pl: Adres serwera SMTP

en: SMTP Server Port
pl: Port serwera SMTP

en: Use TLS for SMTP Connections
pl: Użyj TLS dla połączeń SMTP

en: SMTP Authentication Type
pl: Typ uwierzytelniania SMTP

en: No SMTP auth
pl: Bez uwierzytelniania SMTP

en: Login (plain text)
pl: Login (zwykły tekst)

en: POP3 Before SMTP?
pl: Czy POP3 przed SMTP?

en: Header Encryption Key
pl: Klucz kodowania nagłówka

en: Invert Time
pl: Odwróć czas

en: Folders Defaults
pl: Domyślne ustawienia folderów

en: Default Folder Prefix
pl: Domyślny prefiks folderów

en: Show Folder Prefix Option
pl: Pokaż opcje prefiksu folderów

en: By default, move to trash
pl: Domyślnie przenoś do Kosza (Trash)

en: By default, move to sent
pl: Domyślnie przenoś do wiadomości wysłanych (Sent)

en: By default, save as draft
pl: Domyślnie zapisz jako kopia robocza (Draft)

en: List Special Folders First
pl: Foldery specjalne na początku listy

en: Show Special Folders Color
pl: Wyróżniaj foldery specjalne kolorem

en: Auto Expunge
pl: Wyczyść automatycznie

en: Default Sub. of INBOX
pl: Domyślnie podfoldery folderu INBOX

en: Show 'Contain Sub.' Option
pl: Opcja pokaż 'zawartość podfolderów'

en: Default Unseen Notify
pl: Domyślne powiadomienie o nieprzeczytanych wiadomościach

en: Default Unseen Type
pl: Domyślnie jako nieprzeczytane

en: Auto Create Special Folders
pl: Automatycznie utwórz foldery specjalne

en: Auto delete folders
pl: Usuwaj foldery automatycznie

en: Enable /NoSelect folder fix
pl: Włącz/ wyłącz reperację folderu

en: General Options
pl: Ustawienia ogólne

en: Data Directory
pl: Katalog danych

en: Temp Directory
pl: Katalog tymczasowy

en: Hash Level
pl: Poziom Hash

en: Hash Disabled
pl: Hash wyłączony

en: Moderate
pl: Umiarkowany

en: Medium
pl: Średni

en: Default Left Size
pl: Domyślna szerokość lewej ramki

en: Usernames in Lowercase
pl: Nazwy użytkowników pisane małymi literami

en: Allow use of priority
pl: Zezwalaj na użycie priorytetów

en: Hide SM attributions
pl: Ukryj atrybuty SM

en: Enable use of delivery receipts
pl: Włącz możliwość otrzymywania potwierdzeń

en: Allow editing of identities
pl: Włącz możliwość edycji tożsamości

en: Allow editing of full name
pl: Włącz możliwość edycji nazwy

en: Remove username from headers
pl: Usuń nazwę użytkownika z nagłówków

en: Used only when identities can't be modified
pl: Używane tylko wtedy, gdy tożsamości nie mogą być zmodyfikowane

en: Use server-side sorting
pl: Użyj sortowania po stronie serwera

en: Use server-side thread sorting
pl: Użyj sortowania wątków po stronie serwera

en: Allow server charset search
pl: Pozwól na szukanie zestawu znaków serwera

en: UID support
pl: Wsparcie UID

en: PHP session name
pl: Nazwa sesji PHP

en: Location base
pl: Położenie bazy

en: Message of the Day
pl: Wiadomość dnia

en: Database
pl: Baza danych

en: Address book DSN
pl: DSN dla książki adresowej

en: Address book table
pl: Tabela książek adresowych

en: Preferences DSN
pl: Baza dla ustawień DSN

en: Preferences table
pl: Tabela ustawień

en: Preferences username field
pl: Pole ustawień nazwy użytkownika

en: Preferences key field
pl: Pole ustawień klucza

en: Preferences value field
pl: Pole ustawień wartości

en: Global address book DSN
pl: DSN dla ogólnej książki adresowej

en: Global address book table
pl: Tabela ogólnej książki adresowej

en: Allow writing into global address book
pl: Zezwalaj na zapis do ogólnej książki adresowej

en: Allow listing of global address book
pl: Zezwalaj na wyświetlanie ogólnej książki adresowej

en: Language settings
pl: Ustawienia języka

en: Default Language
pl: Domyślny język

en: Default Charset
pl: Domyślna strona kodowa

en: Enable lossy encoding
pl: Włącz stratne kodowanie

en: Address Books
pl: Książki adresowe

en: Default Javascript Addressbook
pl: Domyślnie książka adresowa JavaScript

en: Global address book file
pl: Plik ogólnej książki adresowej

en: Allow writing into global address book file
pl: Zezwalaj na zapis do pliku ogólnej książki adresowej

en: Themes
pl: Motywy

en: Style Sheet URL (css)
pl: Adres arkuszy stylów (css)

en: Default theme
pl: Motyw domyślny

en: Use index number of theme
pl: Użyj numeru porządkowego motywu

en: Configuration Administrator
pl: Panel administracyjny

en: Note: it is recommended that you configure your system using conf.pl, and not this plugin. conf.pl contains additional information regarding the purpose of variables and appropriate values, as well as additional verification steps.
pl: Uwaga: zaleca się skonfigurowanie systemu przy pomocy conf.pl oraz bez tej wtyczki. conf.pl zawiera dodatkowe informacje odnośnie użycia zmiennych i odpowiednich ich wartości, jak również dokonuje dodatkowej weryfikacji.

en: Run or consult conf.pl should you run into difficulty with your configuration.
pl: Uruchomienie conf.pl doprowadzi do problemów konfiguracyjnych.

en: Theme Name
pl: Nazwa motywu

en: Theme Path
pl: Ścieżka do motywu

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Plugin directory could not be found: %s
pl: Folder wtyczek nie został znaleziony: %s

en: Change Settings
pl: Zmień ustawienia

en: Test Configuration
pl: Sprawdź konfigurację

en: Config file can't be opened. Please check config.php.
pl: Nie można otworzyć pliku konfiguracyjnego. Proszę sprawdzić plik config.php.

en: Administration
pl: Administracja

en: This module allows administrators to manage SquirrelMail main configuration remotely.
pl: Ten moduł umożliwia administratorowi zdalną konfigurację oprogramowania SquirrelMail

en: Submit a Bug Report
pl: Wyślij zgłoszenie błędu

en: Before you send your bug report, please make sure to check this checklist for any common problems.
pl: Przed wysłaniem raportu o błędzie upewnij się, że nie jest to już znany problem.

en: Make sure that you are running the most recent copy of %s. You are currently using version %s.
pl: Upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji %s. Aktualnie używasz wersji %s.

en: Start Bug Report Form
pl: Rozpocznij formularz zgłoszenia błędu

en: Bug
pl: Błąd

en: Bug Reports:
pl: Zgłoszenie błędu:

en: Show button in toolbar
pl: Pokaż przycisk na pasku

en: Could not write calendar file %s
pl: Nie można pisać do pliku kalendarza %s

en: TODAY
pl: Dzisiaj

en: Go
pl: Idź

en: l, F j Y
pl: l F j Y

en: ADD
pl: Dodaj

en: EDIT
pl: Edytuj

en: DEL
pl: Usuń

en: Start time:
pl: Czas rozpoczęcia:

en: Length:
pl: Długość:

en: Priority:
pl: Priorytet:

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Set Event
pl: Ustaw zdarzenie

en: Event Has been added!
pl: Zdarzenie zostało dodane!

en: Date:
pl: Data:

en: Time:
pl: Czas:

en: Day View
pl: Widok dzienny

en: Do you really want to delete this event?
pl: Czy rzeczywiście chcesz skasować zdarzenie?

en: Event deleted!
pl: Zdarzenie zostało skasowane!

en: Nothing to delete!
pl: Brak elementów do usunięcia!

en: Update Event
pl: Uaktualnij zdarzenie

en: Do you really want to change this event from:
pl: Czy chcesz zmienić zdarzenie z:

en: to:
pl: na:

en: Event updated!
pl: Zdarzenie uaktualnione!

en: Month View
pl: Widok miesięczny

en: 1 hr.
pl: 1 godz.

en: 1.5 hr.
pl: 1.5 godz.

en: 2 hr.
pl: 2 godz.

en: 2.5 hr.
pl: 2.5 godz

en: 3 hr.
pl: 3 godz.

en: 3.5 hr.
pl: 3.5 godz.

en: 4 hr.
pl: 4 godz.

en: 5 hr.
pl: 5 godz.

en: 6 hr.
pl: 6 godz.

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Delete &amp; Prev
pl: Usuń i wstecz

en: Delete &amp; Next
pl: Usuń i dalej

en: Move to:
pl: Przenieś do:

en: Delete/Move/Next Buttons:
pl: Usuń/Przenieś/Następny przycisk:

en: Display at top
pl: Wyświetl u góry

en: with move option
pl: z opcją przeniesienia

en: Display at bottom
pl: Wyświetl u dołu

en: COMMERCIAL - This list contains servers that are verified spam senders. It is a pretty reliable list to scan spam from.
pl: KOMERCYJNY - zawiera listę serwerów potwierdzonych jako źródło spamu. Jest to niezawodny system pozwalający na wyeliminowanie spamu.

en: COMMERCIAL - Servers that are configured (or misconfigured) to allow spam to be relayed through their system will be banned with this. Another good one to use.
pl: KOMERCYJNY - Odrzuca pocztę z serwerów (źle) skonfigurowanych zezwalających na przekazywanie potencjalnego spamu. Jeden z dobrych serwisów.

en: COMMERCIAL - Dial-up users are often filtered out since they should use their ISP's mail servers to send mail. Spammers typically get a dial-up account and send spam directly from there.
pl: KOMERCYJNY - Użytkownicy Dial-up są często odfiltrowywani. Spamerzy zwykle używają kont dial-up do rozsyłania spamu.

en: COMMERCIAL - RBL+ Blackhole entries.
pl: KOMERCYJNY - według RBL+ Blackhole

en: COMMERCIAL - RBL+ OpenRelay entries.
pl: KOMERCYJNY - według RBL+ OpenRelay

en: COMMERCIAL - RBL+ Dial-up entries.
pl: KOMERCYJNY - konta dial-up według RBL+

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Direct SPAM sources.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Five-Ten-sg.com ma na swojej liście numery IP serwerów będących bezpośrednim źródłem spamu.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Dial-up lists - includes some DSL IPs.
pl: WOLNODOSTEPNY -  Five-Ten-sg.com - lista Dial-up zawierająca też trochę IP DSLi

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Bulk mailers that do not use confirmed opt-in.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Five-Ten-sg.com - Listy dyskusyjne, które nie używają potwierdzeń podczas subskrypcji.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Other misc. servers.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Five-Ten-sg.com - inne serwery

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Single Stage servers.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Five-Ten-sg.com - serwery Single Stage.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - SPAM Support servers.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Five-Ten-sg.com - Serwery wspierjące spam.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Web Form IPs.
pl: WOLNODOSTĘPNY - adresy IP formularzy WEB

en: FREE - Dorkslayers appears to include only really bad open relays outside the US to avoid being sued. Interestingly enough, their website recommends you NOT use their service.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Dorkslayers zawiera wyłącznie najbardziej znane serwery 'open relay' spoza USA. Co ciekawe, na swojej stronie sami ODRADZAJĄ używanie swojego serwisu.

en: FREE - SPAMhaus - A list of well-known SPAM sources.
pl: WOLNODOSTĘPNY - SPAMhaus to lista dobrze znanych źródeł spamu.

en: FREE, for now - SpamCop - An interesting solution that lists servers that have a very high spam to legit email ratio (85 percent or more).
pl: WOLNODOSTĘPNY, na razie - SpamCop jest interesującym rozwiązaniem, zawiera listę serwerów o bardzo wysokim stosunku spamu do 'legalnej' poczty (85% lub wiecej).

en: FREE - dev.null.dk - I don't have any detailed info on this list.
pl: WOLNODOSTĘPNY - dev.null.dk - brak bliższych informacji na temat listy.

en: FREE - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.
pl: WOLNODOSTĘPNY - visi.com - lista serwerów OpenRelay

en: FREE - ahbl.org Open Relays - Another list of Open Relays.
pl: WOLNODOSTĘPNY - ahbl.org Open Relays - kolejna lista serwerów 'open relay'.

en: FREE - ahbl.org SPAM Source - List of Direct SPAM Sources.
pl: WOLNODOSTĘPNY - ahbl.org SPAM Source ma na swojej liście numery IP serwerów będących bezpośrednim źródłem spamu.

en: FREE - ahbl.org SPAM ISPs - List of SPAM-friendly ISPs.
pl: WOLNODOSTĘPNY - ahbl.org SPAM ISPs - List dostawców Internetu życzliwych spamowi.

en: FREE - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Leadmon DUL - kolejna lista Dial-up lub w inny sposób przydzielanych dynamicznie dostawców Internetu.

en: FREE - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Leadmon SPAM Source - Lista numerów IP, z których Leadmon.net otrzymał spam.

en: FREE - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Leadmon Bulk Mailers - znaczący mailerzy, którzy nie wymagaja potwierdzeń lub pozwalają znanym spamerom zostać ich klientami i naduzywaja ich usług.

en: FREE - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays które nie są umiesczone na innych listach RBL.

en: FREE - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays których nie ma na innych listach RBLs i wysłały spam do Leadmon.net.

en: FREE - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.
pl: WOLNODOSTĘPNY - Leadmon SpamBlock - serwery na liście wysłały do Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.
pl: WOLNODOSTĘPNY, narazie - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.
pl: WOLNODOSTĘPNY, narazie - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Relays
pl: WOLNODOSTĘPNY - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Relays

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Multi-stage Relays
pl: WOLNODOSTĘPNY - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Multi-stage Relays

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - UN-Confirmed Relays
pl: WOLNODOSTĘPNY - Distributed Sender Boycott List - UN-Confirmed Relays

en: WARNING! You must enter something to search for.
pl: UWAGA! Trzeba wpisać czego szukać.

en: WARNING! Header filters should be of the format &quot;Header: value&quot;
pl: UWAGA! Filtr nagłówka powinien zawierać: &quot;Header: value&quot;

en: Saved Scan type
pl: Zapisano typ skanowania

en: Message Filtering
pl: Filtrowanie wiadomości

en: What to Scan:
pl: Co ma być skanowane:

en: All messages
pl: Wszystkie wiadomości

en: Only unread messages
pl: Tylko nieprzeczytane wiadomości

en: Save
pl: Zapisz

en: Match:
pl: Pasuje do:

en: Header
pl: Nagłówek

en: Contains:
pl: Zawiera:

en: If %s contains %s then move to %s
pl: Jeśli %s zawiera %s, przenieś do %s

en: Message Filters
pl: Filtry wiadomości

en: Filtering enables messages with different criteria to be automatically filtered into different folders for easier organization.
pl: Filtrowanie według różnych kryteriów umożliwia rozmieszczenie wiadomości w różnych folderach dla łatwiejszej obsługi.

en: SPAM Filters
pl: Filtry SPAMu

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
pl: Filtry SPAMu, działające w oparciu o serwisy zawierające "czarne listy" pozwalają wykryć listy będące potencjalnym spamem i przenieść je do innego katalogu (np. Kosza)

en: You must select a spam folder.
pl: Musisz wybrać folder spamu.

en: You must select a scan type.
pl: Musisz wybrać typ skanowania.

en: Spam Filtering
pl: Filtrowanie spamu

en: WARNING! Tell the administrator to set the %s variable.
pl: Uwaga! Przekaż administratorowi systemu, by ustawił zmienną %s.

en: Move spam to:
pl: Przenieś spam do:

en: Moving spam directly to the trash may not be a good idea at first, since messages from friends and mailing lists might accidentally be marked as spam. Whatever folder you set this to, make sure that it gets cleaned out periodically, so that you don't have an excessively large mailbox hanging around.
pl: Przenoszenie spamu do razu do kosza nie jest najlepszym pomysłem, jako że może się zdarzyć, że poczta od znajomych zostanie przypadkowo zaklasyfikowana jako spam. Niezależnie od tego, który folder wybierzesz, pamiętaj by go okresowo opróżniać. W przeciwnym wypadku Twoja skrzynka pocztowa może zostać przepełniona.

en: Unread messages only
pl: Tylko nieprzeczytane wiadomości

en: The more messages scanned, the longer it takes. It's recommended to scan unread messages only. If a change to the filters is made, it's recommended to set it to scan all messages, then go view the INBOX, then come back and set it to scan unread messages only. That way, the new spam filters will be applied and even the spam you didn't catch with the old filters will be scanned.
pl: Im więcej wiadomości jest skanowanych, tym więcej czasu to zabiera. Sugerowanym rozwiązaniem jest skanowanie wyłącznie nowych wiadomości. Jeśli zmienisz ustawienia filtrów, możesz ustawić skanowanie wszystkich wiadomości, a następnie przejść do skrzynki odbiorczej. W ten sposób nowe ustawienia filtrów zostaną zastosowane do wiadomości, które nie zostały wcześniej odfiltrowane. Na koniec można na powrót ustawić skanowanie wyłącznie nowych wiadomości.

en: Spam is sent to %s.
pl: Spam jest wysyłany do %s.

en: not set yet
pl: jeszcze nie ustawione

en: Spam scan is limited to %s.
pl: Poszukiwanie spamu jest ograniczone do %s.

en: ON
pl: Włączone

en: OFF
pl: Wyłączone

en: %s is not found.
pl: Nie znaleziono %s.

en: Today's Fortune
pl: Dzisiejszy Fortune

en: Show fortunes at top of mailbox
pl: Pokaż fortunes w górnej części skrzynki

en: Plugin is disabled.
pl: Wtyczka jest wyłączona.

en: IMAP server information
pl: Informacja serwera IMAP

en: Run some test IMAP commands, displaying both the command and the result. These tests use the SquirrelMail IMAP commands and your current SquirrelMail configuration. Custom command strings can be used.
pl: Uruchom pewne polecenia IMAP, wyświetlając zarówno polecenie jak i wynik. Testy te uzywają poleceń IMAP programu SquirrelMail i twojej aktualnej konfiguracji. Można używać wpisów poleceń użytkownika.

en: This will send a message to %s requesting help for this list. You will receive an emailed response at the address below.
pl: Na listę %s zostanie wysłana wiadomość z prośbą o informacje pomocy. Odpowiedź zostanie przesłana na poniższy adres.

en: This will send a message to %s requesting that you will be subscribed to this list. You will be subscribed with the address below.
pl: Zostanie wysłana wiadomość z żądaniem subskrypcji na listę %s. Zostaniesz zapisany na listę przez poniższy adres.

en: This will send a message to %s requesting that you will be unsubscribed from this list. It will try to unsubscribe the adress below.
pl: Zostanie wysłana wiadomość z żądaniem anulowania subskrypcji listę na %s. Z listy zostanie wypisany poniższy adres.

en: Unknown action: %s
pl: Nieznana akcja: %s

en: Mailinglist
pl: Lista dyskusyjna

en: Send Mail
pl: Wyślij wiadomość

en: Post to List
pl: Napisz wiadomość na listę

en: Reply to List
pl: Odpowiedz na listę

en: List Archives
pl: Archiwa listy

en: Contact Listowner
pl: Skontaktuj się z właścicielem listy

en: Mailing List
pl: Lista dyskusyjna

en: POP3 connect:
pl: Połączenie POP3:

en: No server specified
pl: Nie określono serwera

en: Error
pl: Błąd

en: POP3 user:
pl: Użytkownik POP3:

en: no login ID submitted
pl: Nie podano identyfikatora użytkownika

en: connection not established
pl: nie ustanowiono połączenia

en: POP3 pass:
pl: Hasło POP3:

en: No password submitted
pl: Nie podano hasła

en: POP3 apop:
pl: Apop POP3:

en: No connection to server
pl: Brak połączenia z serwerem

en: No login ID submitted
pl: Nie podano identyfikatora użytkownika

en: No server banner
pl: Brak bannera

en: abort
pl: anuluj

en: apop authentication failed
pl: uwierzytelnienie apop nie powiodło się

en: POP3 login:
pl: Login POP3:

en: Premature end of list
pl: Przedwczesny koniec listy

en: Empty command string
pl: Pusta komenda

en: connection does not exist
pl: połączenie nie istnieje

en: POP3 delete:
pl: POP3 - usuń:

en: No msg number submitted
pl: Nie podano liczby wiadomości

en: Command failed
pl: Wykonanie polecenia nie powiodło się

en: Remote POP server Fetching Mail
pl: Pobieranie poczty ze zdalnego serwera POP

en: Select Server:
pl: Wybierz serwer:

en: Password for
pl: Hasło dla

en: Fetch Mail
pl: Pobierz pocztę

en: Fetching from
pl: Pobieranie z

en: Oops,
pl: Ups,

en: Opening IMAP server
pl: Otwieranie połączenia z serwerem IMAP

en: Opening POP server
pl: Otwieranie połączenia z serwerem POP

en: Login Failed:
pl: Logowanie nie powiodło się:

en: Login OK: No new messages
pl: Zalogowano się - brak nowych wiadomości

en: Login OK: Inbox EMPTY
pl: Zalogowano się - skrzynka odbiorcza jest pusta

en: Login OK: Inbox contains %s messages
pl: Zalogowano się - skrzynka odbiorcza zawiera %s wiadomości

en: Fetching UIDL...
pl: Pobieranie UIDL...

en: Server does not support UIDL.
pl: Serwer nie obsługuje UIDL.

en: Leaving mail on server...
pl: Pozostawianie poczty na serwerze...

en: Deleting messages from server...
pl: Kasowanie wiadomości z serwera...

en: Fetching message
pl: Pobieranie wiadomości

en: Server error. Disconnect
pl: Błąd serwera. Rozłączanie

en: Reconnect from dead connection
pl: Wznowienie przerwanego połączenia

en: Saving UIDL
pl: Zapisywanie UIDL

en: Refetching message
pl: Ponowne pobieranie wiadomości

en: Error Appending Message!
pl: Błąd podczas dodawania wiadomości!

en: Closing POP
pl: Zamykanie POP

en: Logging out from IMAP
pl: Zamykanie IMAP

en: Message appended to mailbox
pl: Wiadomości dodane do skrzynki pocztowej

en: Message %d deleted from remote server!
pl: Wiadomość %d skasowana ze zdalnego serwera!

en: Delete failed:
pl: Usuwanie nie powiodło się:

en: Remote POP server settings
pl: Ustawienia zdalnego serwera POP

en: You should be aware that the encryption used to store your password is not perfectly secure. However, if you are using pop, there is inherently no encryption anyway. Additionally, the encryption that we do to save it on the server can be undone by a hacker reading the source to this file.
pl: Powinieneś mieć świadomość, że kodowanie użyte do przechowania Twojego hasła nie jest w pełni bezpieczne. Każdy hacker, po zapoznaniu się z kodem źródłowym tego programu będzie w stanie odszyfrować hasło. Jednak jeśli często korzystasz z POPa, zapewne wiesz, że podczas połączenia hasło przesyłane jest bez żadnego zakodowania.

en: If you leave password empty, it will be asked when you fetch mail.
pl: Jeśli nie podasz hasła, będziesz musiał je wpisywać przy każdym pobieraniu poczty.

en: Encrypt passwords (informative only)
pl: Kodowanie haseł (tylko informacyjnie)

en: Add Server
pl: Dodaj serwer

en: Server:
pl: Serwer:

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Store in Folder:
pl: Przechowuj w folderze:

en: Leave mail on server
pl: Pozostaw pocztę na serwerze

en: Check mail at login
pl: Sprawdzaj pocztę przy logowaniu

en: Check mail at folder refresh
pl: Sprawdzaj pocztę przy odświeżaniu listy folderów

en: Modify Server
pl: Dostosuj ustawienia serwera

en: Server Name:
pl: Nazwa serwera:

en: Modify
pl: Zmień

en: No servers known.
pl: Brak serwerów.

en: Fetching Servers
pl: Pobieranie poczty z serwerów

en: Confirm Deletion of a Server
pl: Potwierdzenie usunięcie serwera

en: Selected Server:
pl: Wybrany serwer:

en: Confirm delete of selected server?
pl: Czy rzeczywiście chcesz usunąć zaznaczony serwer?

en: Confirm Delete
pl: Potwierdź usunięcie

en: Leave Mail on Server
pl: Pozostaw pocztę na serwerze

en: Undefined Function
pl: Niezdefiniowana funkcja

en: The function you requested is unknown.
pl: Żądana funkcja jest nieznana.

en: Fetch
pl: Pobierz

en: Warning,
pl: Uwaga,

en: Mail Fetch Result:
pl: Wyniki pobierania poczty:

en: POP3 Fetch Mail
pl: Pobieranie poczty przez protokół POP3

en: This configures settings for downloading email from a POP3 mailbox to your account on this server.
pl: Ustawienia dla pobierania poczty z konta POP3 do Twojej skrzynki na tym serwerze.

en: Message Details
pl: Właściwości wiadomości

en: Entity
pl: Encja

en: Encoding
pl: Kodowanie

en: RFC822 Message body
pl: Treść wiadomości formatu RFC822

en: Close Window
pl: Zamknij okno

en: Save Message
pl: Zapisz wiadomość

en: View Message details
pl: Podgląd szczegółów wiadomości

en: New Mail Notification
pl: Powiadomienie o nowej poczcie

en: The %s option will check ALL of your folders for unseen mail, not just the inbox for notification.
pl: Opcja %s spowoduje, że pod kątem nowej poczty będą sprawdzane wszystkie foldery, nie tylko INBOX

en: Check all boxes, not just INBOX
pl: Sprawdź wszystkie foldery, a nie tylko INBOX

en: Selecting the %s option will enable the showing of a popup window when unseen mail is in your folders (requires JavaScript).
pl: Wybranie opcji %s spowoduje wyświetlenie okienka z informacją o nowej poczcie (wymaga JavaScriptu).

en: Show popup window on new mail
pl: Pokaż okno informujące o nie przeczytanej poczcie

en: Use the %s option to only check for messages that are recent. Recent messages are those that have just recently showed up and have not been "viewed" or checked yet. This can prevent being continuously annoyed by sounds or popups for unseen mail.
pl: Zaznacz opcję %s, by sprawdzanie nowej poczty ograniczyć do wiadomości, które dopiero co pojawiły się i nie zostały jeszcze obejrzane. Dzięki temu uniknie się ciągłych denerwujących przypomnień o nieprzeczytanej poczcie.

en: Count only messages that are RECENT
pl: Zliczaj tylko ostatnie wiadomości

en: Selecting the %s option will change the title in some browsers to let you know when you have new mail (requires JavaScript, and only works in IE but you won't see errors with other browsers). This will always tell you if you have new mail, even if you have %s enabled.
pl: Zaznaczenie opcji %s zmieni zawartośc paska tytułu w niektórych przeglądarkach aby poinformować cię o nadejściu nowej poczty (wymaga JavaScript i działa tylko w IE, ale pozostałe przeglądarki nie zgłoszą błędów). Opcja ta zawsze poinformuje o nowej poczcie, nawet jeśli włączona jest opcja %s.

en: Change title on supported browsers
pl: Zmień tytuł w przeglądarce

en: Select %s to turn on playing a media file when unseen mail is in your folders. When enabled, you can specify the media file to play in the provided file box.
pl: Wybierz %s by włączyć powiadamianie dźwiękowe o nieprzeczytanej poczcie w Twoich folderach. Po włączeniu możesz określić plik dźwiękowy, który ma być odtwarzany.

en: Enable Media Playing
pl: Włącz odtwarzanie dźwięku

en: Select from the list of %s the media file to play when new mail arrives. If no file is specified, %s, no sound will be used.
pl: Wybierz z listy %s plik dźwiękowy, który będzie odtwarzany wraz z nadejściem nowej poczty. Jeśli nie wybrano żadnego pliku, %s, żaden dźwięk nie będzie generowany.

en: Select server file
pl: Wybierz plik na serwerze

en: (none)
pl: (żaden)

en: requires JavaScript to work
pl: wymaga JavaScriptu

en: Try
pl: Spróbuj

en: Current File:
pl: Aktualny plik:

en: New Mail
pl: Nowa poczta

en: SquirrelMail Notice:
pl: Informacja programu SquirrelMail:

en: You have %s new message | You have %s new messages
pl[0]: Masz %s nową wiadomość
pl[1]: Masz %s nowe wiadomości
pl[2]: Masz %s nowych wiadomości

en: You have %s new messages
pl: Masz %s nowe(nowych) wiadomości

en: NewMail Options
pl: Opcje nowej poczty

en: This configures settings for playing sounds and/or showing popup windows when new mail arrives.
pl: Konfiguracja ustawień dla dźwięków i okienek powiadamiających o nowej poczcie.

en: %s New Messages
pl: %s nowych wiadomości

en: %s New Message | %s New Messages
pl[0]: %s nowa wiadomość
pl[1]: %s nowe wiadomości
pl[2]: %s nowych wiadomości

en: Test Sound
pl: Test dźwięku

en: No sound specified
pl: Nie określono dźwięku

en: Loading the sound...
pl: Ładowanie dźwięku...

en: Sent Subfolders Options
pl: Opcje podfolderów folderu 'wysłane'

en: Use Sent Subfolders
pl: Używaj podfolderów folderu 'wysłane'

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Quarterly
pl: Kwartalnie

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Base Sent Folder
pl: Podstawowy folder 'wysłane'

en: Enabled
pl: Włączone

en: Disable it
pl: Wyłącz

en: Enable it
pl: Włącz

en: Spam reporting
pl: Raportowanie spamu

en: SpamCop link is:
pl: Link do SpamCop to:

en: Delete spam when reported:
pl: Usuń spam po raportowaniu:

en: Only works with email-based reporting
pl: Funkcjonuje tylko z raportowanie e-mailem

en: Spam Reporting Method:
pl: Metoda raportowania spamu:

en: Quick email-based reporting
pl: Szybkie raportowanie e-mailem

en: Thorough email-based reporting
pl: Raportowanie e-mailem

en: Web-based form
pl: Formularz internetowy

en: Save Method
pl: Zapisz metodę

en: Your SpamCop authorization code:
pl: Kod autoryzacyjny SpamCop:

en: see below
pl: patrz poniżej

en: Save ID
pl: Zapisz ID

en: About SpamCop
pl: O SpamCop

en: Before you sign up, be warned
pl: Zanim podpiszesz, pamiętaj, że zostałeś ostrzeżony

en: Email-based reporting
pl: Raport e-mailowy

en: Web-based reporting
pl: Raport przez internet

en: The SpamCop service will display information as it finds it, so scroll down until you see a form button. It might pause a little while it is looking up information, so be a little patient. Read what it says, and submit the spam. Close the browser window. Press Cancel or click on the appropriate mail folder to see messages and/or delete the spam.
pl: Serwis SpamCop wyświetli znalezione informacje, proszę przewinąć w dół aż znajdziesz przycisk formularza. To może trochę potrwać, proszę o cierpliwość. Przeczytaj całą zawartość i wyślij powiadomienie o spami. Zamknij okno przeglądarki. Wciśnij Anuluj albo kliknij na odpowiedni folder, aby obejrzeć czy też usunąć spam.

en: SpamCop service type
pl: Opcje serwisu SpamCop

en: Service type option allows selecting which SpamCop services you are using. Member services use different web reporting forms and does not display nags. You can purchase these services, if you want to support SpamCop.
pl: Opcje Serwisu pozwalają wybrać, z których usług będziesz korzystać.Członkowie serwisu używają innych formularzy, bez dokuczliwych reklam.Jesli chcesz wspierać SpamCop, to zakup te usługi.

en: More information
pl: Więcej informacji

en: For more information about SpamCop, it's services, spam in general, and many related topics, try reading through SpamCop's %sHelp and Feedback%s section.
pl: Aby uzyskać więcej informacji o SpamCop, usługach, spamie w ogólności i innych związanych z tym tematach, proszę przeczytać na SpamCop dział %sHelp.and.Feedback%s.

en: Report as Spam
pl: Raport o spamie

en: SpamCop - Spam Reporting
pl: SpamCop - Raport o spamie

en: Help fight the battle against unsolicited email. SpamCop reads the spam email and determines the correct addresses to send complaints to. Quite fast, really smart, and easy to use.
pl: Pomóż w walce ze spamem. SpamCop czyta listy spamerów i znajduje ich właściwe adresy, aby wysłać do nich pouczenie. Całkiem szybko, rzeczywiście inteligentnie, proste w użyciu.

en: Sending this spam report will give you back a reply with URLs that you can click on to properly report this spam message to the proper authorities. This is a free service. By pressing the "Send Spam Report" button, you agree to follow SpamCop's rules/terms of service/etc.
pl: Wysłanie powiadomienia o spamie spowoduje przysłanie odpowiedzi z adresem witryny internetowej, gdzie będzie można wysłać prawidłowy raport do właściwych władz. To serwis bezpłatny. Klikając na przycisk "Send.Spam.Report", wyrażasz wolę postępowania zgodnie z zasadami saerwisu SpamCop.

en: Cancel / Done
pl: Anuluj / Zrobione

en: Send Spam Report
pl: Wyślij zgłoszenie spamu

en: SpellChecker Options
pl: Opcje sprawdzania pisowni

en: Here you may set up how your personal dictionary is stored, edit it, or choose which languages should be available to you when spell-checking.
pl: Można tu ustawić w jaki sposób przechowywany będzie osobisty słownik, edytować go lub wybrać języki, które powinny być brane pod uwagę podczas sprawdzania pisowni.

en: Check Spelling
pl: Sprawdź pisownię

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
pl: Wróć do strony z opcjami sprawdzania pisowni

en: ATTENTION:
pl: UWAGA:

en: SquirrelSpell was unable to decrypt your personal dictionary. This is most likely due to the fact that you have changed your mailbox password. In order to proceed, you will have to supply your old password so that SquirrelSpell can decrypt your personal dictionary. It will be re-encrypted with your new password after this. If you haven't encrypted your dictionary, then it got mangled and is no longer valid. You will have to delete it and start anew. This is also true if you don't remember your old password -- without it, the encrypted data is no longer accessible.
pl: SquirrelSpell nie był w stanie odszyfrować słownika osobistego. Najprawdopodobniej zmieniono hasło do skrzynki pocztowej. Aby kontynuować należy podać stare hasło, wtedy SquirrelSpell zdeszyfruje słownik. Słownik zostanie ponownie zaszyfrowany przy użyciu nowego hasła. Jeśli słownik nie był zaszyfrowany, to z jakichś powodów został on uszkodzony i nie nadaje się do dalszego użytku. Musisz go usunąć i utworzyć nowy. Także w przypadku gdy nie pamiętasz starego hasła, zaszyfrowane dane nie będą już dostępne.

en: Delete my dictionary and start a new one
pl: Skasuj słownik i utwórz nowy

en: Decrypt my dictionary with my old password:
pl: Odszyfruj słownik przy użyciu mojego starego hasła:

en: Proceed
pl: Kontynuuj

en: You must make a choice
pl: Musisz wybrać opcję

en: You can either delete your dictionary or type in the old password. Not both.
pl: Możesz albo skasować słownik, albo podać stare hasło. Nie można wykonać obydwu poleceń.

en: This will delete your personal dictionary file. Proceed?
pl: Osobisty słownik zostanie skasowany! Kontynuować?

en: Error Decrypting Dictionary
pl: Błąd podczas odszyfrowywania słownika

en: Could not run the spellchecker command (%s).
pl: Nie można uruchomić polecenia (%s) sprawdzania pisowni.

en: Error while writing to pipe.
pl: Błąd w czasie zapisu do potoku.

en: Could not open temporary file '%s'.
pl: Nie można otworzyć pliku tymczasowego '%s'.

en: Error while writing to temporary file '%s'.
pl: Błąd w czasie zapisu do pliku tymczasowego '%s'.

en: I tried to execute '%s', but it returned:
pl: Próbowano uruchomić '%s', ale otrzymano odpowiedź:

en: SquirrelSpell is misconfigured.
pl: SquirrelSpell jest nieskonfigurowany.

en: Spellcheck completed. Commit changes?
pl: Zakończono sprawdzanie pisowni. Czy zapisać zmiany?

en: No changes were made.
pl: Nie dokonano żadnych zmian.

en: Now saving your personal dictionary... Please wait.
pl: Trwa zapisywanie słownika... Proszę czekać.

en: SquirrelSpell Results
pl: SquirrelSpell - wyniki

en: Found %s errors
pl: Znaleziono %s błędów

en: Line with an error:
pl: Linia z błędem:

en: Error:
pl: Błąd:

en: Suggestions:
pl: Podpowiedzi:

en: Suggestions
pl: Podpowiedzi

en: Change to:
pl: Zamień na:

en: Occurs times:
pl: Liczba wystąpień:

en: Change this word
pl: Zamień to słowo

en: Change
pl: Zamień

en: Change ALL occurances of this word
pl: Zamień wszystkie wystąpienia tego słowa

en: Change All
pl: Zamień wszystkie

en: Ignore this word
pl: Ignoruj to słowo

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Ignore ALL occurances this word
pl: Ignoruj wszystkie wystąpienia tego słowa

en: Ignore All
pl: Ignoruj wszystkie

en: Add this word to your personal dictionary
pl: Dodaj to słowo do osobistego słownika

en: Add to Dic
pl: Dodaj do słownika

en: Close and Commit
pl: Zamknij i zapisz

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
pl: Nie dokończono sprawdzania tekstu. Czy na pewno zamknąć i zapisać zmiany?

en: Close and Cancel
pl: Zamknij i anuluj

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
pl: Nie dokończono sprawdzania tekstu. Czy na pewno zamknąć i zrezygnować z dokonanych zmian?

en: No errors found
pl: Nie znaleziono błędów

en: Your personal dictionary was erased.
pl: Twój słownik został wyczyszczony.

en: Dictionary Erased
pl: Słownik wyczyszczony

en: Your personal dictionary was erased. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
pl: Twój słownik został wyczyszczony. Zamknij to okno i kliknij ponownie przycisk "Sprawdź pisownię", żeby rozpocząć sprawdzanie.

en: Close this Window
pl: Zamknij bieżące okno

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Now return to the &quot;SpellChecker options&quot; menu and make your selection again.
pl: Twój słownik został pomyślnie przekodowany. Możesz teraz wrócić do opcji sprawdzania pisowni.

en: Successful re-encryption
pl: Przekodowanie powiodło się

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
pl: Osobisty słownik został pomyślnie przeszyfrowany. Zamknij to okno i kliknij ponownie przycisk "Sprawdź pisownię", żeby rozpocząć sprawdzanie.

en: Dictionary re-encrypted
pl: Słownik przeszyfrowany

en: Your personal dictionary has been encrypted and is now stored in an encrypted format.
pl: Twój słownik został zaszyfrowany i jest aktualnie przechowywany w formie zaszyfrowanej.

en: Your personal dictionary has been decrypted and is now stored as plain text.
pl: Twój słownik został odszyfrowany i jest obecnie przechowywany w postaci zwykłego tekstu.

en: No action requested.
pl: Nie wymagano żadnej akcji.

en: Personal Dictionary Crypto Settings
pl: Osobiste ustawienia szyfrowania słownika

en: Personal Dictionary
pl: Osobisty słownik użytkownika

en: No words in your personal dictionary.
pl: Twój słownik jest pusty.

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
pl: Sprawdź wszystkie słowa, które chcesz usunąć ze swojego słownika.

en: %s dictionary
pl: słownik %s

en: Delete checked words
pl: Usuń zaznaczone słowa

en: Edit your Personal Dictionary
pl: Edytuj słownika osobistego

en: Please make your selection first.
pl: Najpierw proszę dokonać wyboru.

en: This will encrypt your personal dictionary and store it in an encrypted format. Proceed?
pl: Twój słownik zostanie zaszyfrowany. Czy kontynuować?

en: This will decrypt your personal dictionary and store it in a plain text format. Proceed?
pl: Twój słownik zostanie odszyfrowany i zachowany w postaci czystego tekstu. Czy kontynuować?

en: Your personal dictionary is currently encrypted.
pl: Twój słownik jest obecnie zaszyfrowany.

en: This helps protect your privacy in case the web-mail system gets compromized and your personal dictionary ends up stolen. It is currently encrypted with the password you use to access your mailbox, making it hard for anyone to see what is stored in your personal dictionary.
pl: Pomaga to zachować prywatność na wypadek włamania do systemu poczty i osobistego słownika. Obecnie jest on zaszyfrowany przy pomocy hasła dostępu do skrzynki pocztowej i utrudnia podejrzenie zawartości osobistego słownika.

en: If you forget your password, your personal dictionary will become unaccessible, since it can no longer be decrypted. If you change your mailbox password, SquirrelSpell will recognize it and prompt you for your old password in order to re-encrypt the dictionary with a new key.
pl: Jeśli zapomnisz hasło, to osobisty słownik stanie się bezużyteczny, albowiem nie będzie można go odszyfrować. Jeśli nastąpi zmiana hasła do skrzynki pocztowej, to SquirrelSpell zareaguje i zapyta o stare hasło w celu przeszyfrowania słownika z nowym kluczem.

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
pl: Odkoduj słownik i zachowaj go w postaci niezaszyfrowanego tekstu.

en: Change crypto settings
pl: Zmień ustawienia szyfrowania

en: Your personal dictionary is currently not encrypted.
pl: Słownik osobisty obecnie nie jest zaszyfrowany.

en: You may wish to encrypt your personal dictionary to protect your privacy in case the webmail system gets compromized and your personal dictionary file gets stolen. When encrypted, the file's contents look garbled and are hard to decrypt without knowing the correct key (which is your mailbox password).
pl: Istnieje mozliwość zaszyfrowania osobistego słownika, by chronić prywatność na wypadek włamania do systemu poczty i ujawnienia pliku słownika. Zaszyfrowana zawartość słownika jest nieczytelna i trudna do rozszyfrowania bez znajomości właściwego klucza (którym jest hasło do skrzynki pocztowej).

en: If you decide to encrypt your personal dictionary, you must remember that it gets &quot;hashed&quot; with your mailbox password. If you forget your mailbox password and the administrator changes it to a new value, your personal dictionary will become useless and will have to be created anew. However, if you or your system administrator change your mailbox password but you still have the old password at hand, you will be able to enter the old key to re-encrypt the dictionary with the new value.
pl: Jeśli zdecydujesz się zaszyfrować osobisty słownik, to musisz pamiętać, że będzie on &quot;przepleciony&quot; hasłem do skrzynki pocztowej. Jeśli zapomnisz hasło i administrator zmieni je na nowe, to osobisty słownik stanie się bezużyteczny i będziesz musiał utworzyć nowy. Jeśli nastąpi administracyjna zmiana hasła, a pamiętasz swoje stare hasło, to będzie możliwość wprowadzenia starego klucza i przekodowania słownika.

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
pl: Zaszyfruj słownik i zachowaj go w postaci zaszyfrowanej.

en: Deleting the following entries from %s dictionary:
pl: Kasowanie następujących wpisów ze słownika %s:

en: All done!
pl: Wszystko zostało zrobione!

en: Personal Dictionary Updated
pl: Słownik został uaktualniony

en: No changes requested.
pl: Nie żądano żadnych zmian.

en: Please wait, communicating with the server...
pl: Proszę czekać, trwa komunikacja z serwerem...

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
pl: Proszę wybrać słownik, który zostanie użyty do sprawdzenia poprawności tej wiadomości:

en: SquirrelSpell Initiating
pl: Inicjalizacja SquirrelSpell

en: Settings adjusted to: %s with %s as default dictionary.
pl: Ustawienia uaktualnione do: %s z %s jako słownikiem domyślnym.

en: Using %s dictionary (system default) for spellcheck.
pl: Używany słownik %s (domyślny systemowy) do sprawdzania pisowni.

en: International Dictionaries Preferences Updated
pl: Uaktualniono ustawienia słowników międzynarodowych

en: Please check any available international dictionaries which you would like to use when spellchecking:
pl: Proszę zaznaczyć te z dostępnych słowników, które chcesz używać do sprawdzania poprawności:

en: Make this dictionary my default selection:
pl: Zaznacz ten słownik jako domyślny:

en: Make these changes
pl: Dokonaj zmian

en: Add International Dictionaries
pl: Dodaj słowniki międzynarodowe

en: Please choose which options you wish to set up:
pl: Proszę wybrać opcje, które chcesz ustawić:

en: Edit your personal dictionary
pl: Edytuj swój osobisty słownik

en: Set up international dictionaries
pl: Dostosuj słowniki międzynarodowe

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
pl: Zakoduj lub odkoduj książkę adresową

en: Personal dictionary encryption options are not available
pl: Ustawienia szyfrowania słownika niedostępne

en: SquirrelSpell Options Menu
pl: Ustawienia menu SquirrelSpell

en: Translator
pl: Tłumacz

en: Saved Translation Options
pl: Opcje tłumaczenia zapisano

en: Your server options are as follows:
pl: Ustawienia twojego serwera są nastepujace:

en: Maximum of 150 words translated, powered by Systran
pl: Przetłumaczono 150 słów (maksimum) - wspierane przez Systran

en: Number of supported language pairs: %s
pl: Liczba wspieranych par języków: %s

en: No known limits, powered by Systran
pl: Ograniczenia nie są znane - wspierane przeze Systran

en: No known limits, powered by Translation Experts' InterTran
pl: Ograniczenia nie są znane - wspierane przez Translation Experts's InterTran

en: Number of supported languages: %s
pl: Liczba wspieranych języków: %s

en: Hellenic translations, no known limits, powered by Systran
pl: Tłumaczenia helleńskie, ograniczenia nie są znane - wspierane przeze Systran

en: Russian translations, maximum of 500 characters translated
pl: Tłumaczenia rosyjskie, przetłumaczono maksimum 500 znaków - wspierane przez Systran

en: You also decide if you want the translation box displayed, and where it will be located.
pl: Możesz zdecydować także, czy chcesz, by okno tłumacza było wyświetlane oraz gdzie będzie umieszczone.

en: Select your translator:
pl: Wybierz tłumacza:

en: When reading:
pl: W czasie czytania:

en: Show translation box
pl: Pokaż okno tłumaczenia

en: to the left
pl: na lewo

en: in the center
pl: po środku

en: to the right
pl: na prawo

en: Translate inside the SquirrelMail frames
pl: Tłumacz wewnątrz ramek SquirrelMaila

en: Translation Options
pl: Opcje tłumaczenia

en: Which translator should be used when you get messages in a different language?
pl: Który z tłumaczy powinien być użyty, jeśli otrzymasz list w innym języku?

en: %s to %s
pl: %s na %s

en: Chinese, Simplified
pl: chiński, uproszczony

en: English
pl: angielski

en: Chinese, Traditional
pl: chiński, tradycyjny

en: Dutch
pl: holenderski

en: French
pl: francuski

en: German
pl: niemiecki

en: Greek
pl: grecki

en: Italian
pl: włoski

en: Japanese
pl: japoński

en: Korean
pl: koreański

en: Portuguese
pl: portugalski

en: Russian
pl: rosyjski

en: Spanish
pl: hiszpański

en: Translate
pl: Przetłumacz

en: Brazilian Portuguese
pl: portugalski (Brazylia)

en: Bulgarian
pl: bułgarski

en: Croatian
pl: chorwacki

en: Czech
pl: czeski

en: Danish
pl: duński

en: Filipino (Tagalog)
pl: filipiński (tagalog)

en: Finnish
pl: fiński

en: Hungarian
pl: węgierski

en: Icelandic
pl: islandzki

en: Latin
pl: łaciński

en: Latin American Spanish
pl: hiszpański (Ameryka Łacińska)

en: Norwegian
pl: norweski

en: Polish
pl: polski

en: Romanian
pl: rumuński

en: Serbian
pl: serbski

en: Slovenian
pl: słowacki

en: Swedish
pl: szwedzki

en: Turkish
pl: turecki

en: Welsh
pl: walijski

en: Indonesian
pl: indonezyjski

en: to English
pl: na angielski

en: from English
pl: z angielskiego

en: Interface language
pl: Język interfejsu

en: Translation direction
pl: Kierunek tłumaczenia

en: Arabic
pl: arabski

en: About SquirrelMail %s
pl: O SquirrelMail %s

en: System information
pl: Informacja o systemie

en: You are using SquirrelMail version: %s
pl: Używasz programu SquirrelMail w wersji: %s

en: The administrator installed the following plugins:
pl: Administrator zainstalować następujące wtyczki:

en: Nothing to search
pl: Nie ma czego wyszukiwać

en: SquirrelMail Webmail Application
pl: Aplikacja obługi poczty przez www SquirrelMail

en: Add New Identity
pl: Dodaj nową tożsamość

en: Received
pl: Otrzymano

en: Compose Preferences
pl: Ustawienia właściwości

en: Read Receipt
pl: Przeczytaj potwierdzenie

en: deleted
pl: usunięto

en: answered
pl: odpowiedziane

en: draft
pl: robocze

en: flagged
pl: oznacznikowane

en: View as plain text
pl: Podgląd jako zwykły tekst

en: View as HTML
pl: Podgląd jako HTML

en: Error in criteria argument
pl: Błąd argumentu w kryterium

en: (Illegal date)
pl: (niepoprawna data)

en: (Wrong date)
pl: (zła data)

en: In
pl: w

en: (Missing argument)
pl: (brakujący argument)

en: Missing
pl: Brakujące

en: Standard Search
pl: Wyszukiwanie standardowe

en: Advanced search
pl: Wyszukiwanie zaawansowane

en: Add New Criteria
pl: Dodaj nowe kryteria

en: Remove All Criteria
pl: Usuń wszystkie kryteria

en: Not
pl: Nie

en: Answered
pl: Odpowiedziane

en: Before
pl: Przed

en: Message Body
pl: Treść wiadomości

en: Deleted
pl: Usunięto

en: Draft
pl: Roboczy

en: Flagged
pl: Oznacznikowane

en: Sent By
pl: Wysłano przez

en: Header Field
pl: Nagłówek

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Larger Than
pl: Większy niż

en: Old
pl: Stare

en: On
pl: na

en: Recent
pl: Ostatni

en: Seen
pl: Obejrzany

en: Sent Before
pl: Wysłano przed

en: Sent On
pl: Wysłano o

en: Sent Since
pl: Wysłane po

en: Since
pl: Od

en: Smaller Than
pl: Mniejszy niż

en: Subject Contains
pl: Temat zawiera

en: Header and Body
pl: Nagłówek i treść

en: Sent To
pl: Wyślij do

en: And In
pl: i w

en: Or In
pl: lub w

en: And
pl: i

en: Or
pl: lub

en: Removing entry from address book failed
pl: Usunięcie zapis w książce adresowej nie powiódło się

en: LDAP rename failed
pl: Zmiana nazwy w LDAP nie powiodła się

en: Unable to rename user "%s" to "%s"
pl: Nie można zmienić nazwy użytkownika z "%s" na "%s"

en: Error initializing other address books.
pl: Błąd inicjalizacji innych książek adresowych.

en: %s %s
pl: %s na %s

en: Could not open temporary file to store attachment. Contact your system administrator to resolve this issue.
pl: Nie można otworzyć tymczasowego pliku, aby przechować załącznik. Skontaktuj się w tej sprawie z administratorem.

en: Please select a different name.
pl: Proszę wybrać inną nazwę.

en: You have not selected a folder to subscribe. Please do so.
pl: Nie wybrano foldera do udostępnienia - wybierz odpowiedni folder.

en: You have not selected a folder to unsubscribe. Please do so.
pl: Nie wybrano foldera do ukrycia - wybierz odpowiedni folder.

en: Possible reason:
pl: Możliwy powód:

en: Reason:
pl: Powód:

en: Unable to start TLS.
pl: Nie można rozpocząć TLS.

en: Trash
pl: Kosz

en: Drafts
pl: Pisane

en: Unknown recipient
pl: Nieznana odbiorca

en: Unflag
pl: Znieś znacznik

en: Flag
pl: Znacznik

en: Undelete
pl: Odtwórz

en: Bypass Trash
pl: Nie używaj kosza (Trash)

en: Copy
pl: Kopia

en: unavailable
pl: niedostępny

en: Error
pl: Błąd

en: Your used charset is not supported by your IMAP server.
pl: Używany zestaw znaków nie jest obsługiwany przez serwer IMAP.

en: Out of quota error.
pl: Błąd osiągnięcia quoty.

en: IMAP server closed the connection.
pl: Serwer IMAP zamknął połączenie.

en: General Message Composition
pl: Tworzenie wiadomości - ogólne

en: Replying and Forwarding Messages
pl: Odpowiadanie i 'przesyłanie dalej' wiadomości

en: Strip signature when replying
pl: Usuń podpis przy odpowiadaniu

en: Icon Theme
pl: Motyw ikon

en: Default font style
pl: Domyślna czcionka

en: Font style
pl: Styl czcionki

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Default font size
pl: Domyślna wielkość czcionki

en: Enable Message Copy Buttons
pl: Włącz przycisk kopiowania wiadomości

en: Use Compact Page Selector
pl: Użyj kompaktowego selektora strony

en: Message Display Options
pl: Ogólne ustawienia wyświetlania

en: Show 'Delete &amp; Prev/Next' Links
pl: Pokaż linki 'Usuń i wstecz'

en: Translate Special Folders
pl: Nazwy folderów specjalnych przetłumaczone

en: Save Replies with Original Message
pl: Zapisuj odpowiedzi razem z wiadomością oryginalną

en: %d Minute | %d Minutes
pl[0]: %d minuta
pl[1]: %d minuty
pl[2]: %d minut

en: Mercury/32 IMAP server
pl: Serwer IMAP Mercury/32

en: Secure IMAP (TLS) connection
pl: Bezpieczne połączenie IMAP (TLS)

en: Custom SMTP AUTH username
pl: Nazwa użytkownika SMTP AUTH

en: Custom SMTP AUTH password
pl: Hasło SMTP AUTH

en: Disable server-side sorting
pl: Wyłącz sortowania po stronie serwera

en: Disable server-side thread sorting
pl: Wyłącz sortowania wątków po stronie serwera

en: Search functions
pl: Funkcje wyszukiwania

en: Only basic search
pl: Tylko podstawowe wyszukiwanie

en: Time Zone Configuration
pl: Konfiguracja strefy czasu

en: Strict time zones
pl: GMT plus minus przesinięcie

en: Size of username field
pl: Rozmiar pola nazwy użytkownika

en: Size of key field
pl: Rozmiar pola klucza

en: Size of value field
pl: Rozmiar pole wartości

en: Enable aggressive decoding
pl: Włącz agresywne (stratne) dekodowanie

en: Use icons
pl: Używaj ikon

en: Allow remote configuration test
pl: Pozwól na zdalny test konfiguracji

en: Address book file line length
pl: Długość linii w książce adresowej

en: Templates
pl: Motywy

en: Default font set
pl: Domyślna czcionka

en: Default template
pl: Domyślny motyw

en: my email account
pl: moje konto emailowe

en: Bug Reports
pl: Zgłoszenia błędów

en: You must type in a new password.
pl: Musisz wprowadzić nowe hasło.

en: Your current password is not correct.
pl: Aktualne hasło nie jest poprawne.

en: Your new password contains invalid characters.
pl: Nowe hasło zawiera niewłaściwe znaki.

en: Change Password
pl: Zamień hasło

en: Current Password:
pl: Obecne hasło:

en: New Password:
pl: Nowe hasło:

en: Verify New Password:
pl: Potwierdź nowe hasło:

en: User's Password
pl: Hasło użytkownika:

en: Unable to use TLS.
pl: Nie można użyć TLS.

en: Error: %s
pl: Błąd: %s

en: Server replied: %s
pl: Odpowiedź serwera: %s

en: Unable to connect to LDAP server.
pl: Nie można połączyć się z serwerem LDAP.

en: Search error.
pl: Błąd wyszukiwania.

en: Unsupported crypto: %s
pl: Nieobsługiwane szyfrowanie: %s

en: unknown
pl: nieznane

en: Unable to validate user's password.
pl: Nie można sprawdzić hasła uzytkownika.

en: Cannot change password!
pl: Nie mozna zmienić hasła!

en: Database not found on server
pl: Na serwerze nie znaleziono bazy danych

en: SQL call failed, try again later.
pl: Zapytanie SQL nieudane, proszę spróbować później.

en: Password change was not successful!
pl: Nie udało się zmienić hasła!

en: Connection error: %s
pl: Błąd połączenie: %s

en: Invalid table name: %s
pl: Niewłaściwa nazwa tabeli: %s

en: User table is empty.
pl: Tabela użytkowników jest pusta.

en: Invalid uid field.
pl: Niewłaściwe pole uid.

en: Invalid password field
pl: Niewłaściwe pole hasła

en: Invalid domain field
pl: Niewłaściwe pole domeny

en: Query failed: %s
pl: Zapytanie nie powiodło się: %s

en: Unable to find user in user table.
pl: Nie można znaleźć użytkownika w tabeli użytkowników.

en: Too many matches found in user table.
pl: Znaleziono zbyt wiele dopasowań w tabeli użytkowników.

en: Unable to detect password crypto algorithm.
pl: Nie można ustalić algorytmu szyfrowania.

en: Unable to encrypt new password.
pl: Nie można zaszyfrować nowego hasła.

en: Unable to set new password: %s
pl: Nie można ustanowić nowego hasła: %s

en: Unable to use digest-md5 crypto.
pl: Nie można użyć szyfrowania md5.

en: Closing Connection
pl: Zamykanie połączenia

en: Connecting to Password Server
pl: Łączenie z serwerem haseł...

en: No valid backend defined.
pl: Nie zdefiniowano poprawnego backendu.

en: Incorrent path to vmail.inc file.
pl: Niepoprawna ścieżka do pliku vmail.inc.

en: Invalid or corrupted vmail.inc file.
pl: Nieprawidłowy lub zniszczony plik vmail.inc.

en: Invalid user.
pl: Niewłaściwy użytkownik.

en: Empty domain
pl: Pusta domena

en: Empty domain password
pl: Puste hasło domeny

en: Empty username
pl: Pusta nazwa użytkownika

en: Empty new password
pl: Puste nowe hasło

en: Unable to execute "%s".
pl: Nie można uruchomić "%s".

en: Server Capability response:
pl: Odpowiedź o możliwościach serwera:

en: Select
pl: Zaznacz

en: Test Name
pl: Test nazwy

en: IMAP command string
pl: Łańcuch znakowy komendy IMAP

en: Request:
pl: Żądanie:

en: Execution time:
pl: Czas wywołania:

en: Mailing Lists
pl: Lista dyskusyjna

en: No POP3 servers configured yet.
pl: Serwery POP3 jeszcze nieskonfigurowane.

en: Click here to go to the options page.
pl: Kliknij tutaj, aby przejść do strony ustawień.

en: Fetching from %s
pl: Pobieranie z %s

en: Can't get mailbox status:
pl: Nie mozna uzyskać statusu skrzynki pocztowej:

en: Fetching list of messages...
pl: Pobieranie listy wiadomości...

en: Login OK: Inbox contains %s message | Login OK: Inbox contains %s messages
pl[0]: Zalogowano się - skrzynka odbiorcza zawiera %s wiadomość
pl[1]: Zalogowano się - skrzynka odbiorcza zawiera %s wiadomości
pl[2]: Zalogowano się - skrzynka odbiorcza zawiera %s wiadomości

en: Fetching message %s.
pl: Pobieranie %s wiadomości.

en: Warning:
pl: Ostrzeżenie:

en: Authentication type:
pl: Typ uwierzytelania:

en: USER
pl: UŻYTKOWNIK

en: APOP or USER
pl: APOP lub UŻYTKOWNIK

en: Connection type:
pl: Rodzaj połączenia:

en: Plain text
pl: Zwykły tekst

en: Use TLS
pl: Używaj TLS

en: Use StartTLS
pl: Uzywaj StartTLS

en: Follow folder preferences
pl: Dziedzicz ustawienia folderów

en: All folders
pl: Wszystkie foldery

en: Special folders
pl: Foldery specjalne

en: Regular folders
pl: Foldery typowe

en: Check for new messages in:
pl: Sprawdź czy są nowe wiadomości na:

en: Width of popup window:
pl: Szerokość okna popup:

en: If set to 0, reverts to default value
pl: Jeśli ustawione na 0, przywraca wartość domyślną

en: Height of popup window:
pl: Wysokość okna popup:

en: uploaded media file
pl: plik medialny załadowany

en: none
pl: (żaden)

en: Upload Media File:
pl: Załaduj plik medialny:

en: Uploaded Media File:
pl: Załadowany plik medialny:

en: Media file %s will be removed, if you upload other media file.
pl: Plik medialny %s będzie usunięty, jeśli załadujesz inny plik medialny.

en: %s notice:
pl: %s napisał(a):

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: There are some restrictions in Sent Subfolder options.
pl: Istnieją pewne ograniczenia w opcjach podfolderu wysłane.

en: Sent Subfolders plugin is misconfigured.
pl: Podfoldery wysłane pluginu są zdekonfigurowane.

en: Save emails submitted to SpamCop:
pl: Zapisuj emaile wysłane do SpamCop:

en: SpamCop reporting
pl: Raportowanie spamu

en: Your %s dictionary is encrypted with password that differs from your current password.
pl: Twój %s słownik jest zaszyfrowany hasłem, które jest inne niż Twoje obecne hasło.

en: Invalid SquirrelSpell module.
pl: Zły moduł SquirrelSpell.

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: SquirrelSpell error.
pl: Błąd SquirrelSpella.

en: Found %d error | Found %d errors
pl[0]: Znaleziono %d błąd
pl[1]: Znaleziono %d błędy
pl[2]: Znaleziono %d błędów

en: Using %s dictionary for spellcheck.
pl: Używany słownik %s do sprawdzania pisowni.

en: Translation Theme:
pl: Motyw tłumaczenia:

en: Selected translation engine is disabled. Please update your translation preferences.
pl: Wybrany silnik tłumaczenia jest wyłączony. Proszę zaktualizować ustawienia tłumaczenia.

en: Translation Preferences
pl: Ustawienia tłumaczenia

en: Maximum of 25 kilobytes translated, powered by Systran
pl: Przetłumaczono 25 kilobajtów (maksimum) - wspierane przez Systran

en: No known limits, powered by GPLTrans (free, open source)
pl: Ograniczenia nie są znane - wspierane przeze GPLTrans (wolnodostępne, open source)

en: Transliterate unknown words:
pl: Transliteracja nieznanych słów:

en: When composing:
pl: W czasie tworzenia:

en: Not yet functional, currently does nothing
pl: Nic jeszcze funkcjonalnego, obecnie nic nie robi

en: Address book is empty
pl: Książka adresowa jest pusta

en: Address book search
pl: Przeszukiwanie książki adresowej

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Attach
pl: Załącz

en: Max.
pl: max.

en: Receipts
pl: Potwierdzenia

en: SquirrelMail notice messages
pl: Informacje programu SquirrelMail

en: Category:
pl: Kategoria:

en: Tip:
pl: Wskazówka:

en: More info:
pl: Więcej informacji:

en: No folders were found to unsubscribe from.
pl: Nie znaleziono żadnych folderów, które można ukryć.

en: No folders were found to subscribe to.
pl: Nie znaleziono żadnych folderów, które można udostępnić.

en: Message Flags
pl: Znaczniki wiadomości

en: Click here to change the sorting of the message list
pl: Kliknij tutaj, aby zmienić sortowanie listy adresów

en: Add/Edit
pl: Dodaj/Edycja

en: Rule Conditions
pl: Warunki reguł

en: Identifying Name
pl: Nazwa identyfikująca

en: To or cc
pl: Do lub Kopia

en: Other
pl: Inny

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Type
pl: Typ

en: Requested
pl: żądane

en: Send Read Receipt Now
pl: Wyślij potwierdzenie w tej chwili

en: Viewing HTML formatted email
pl: Podgląd e-maila sformatowanego w HTMLu

en: As Attachment
pl: Jako załącznik

en: Move To
pl: Przenieś do

en: Delete &amp; Previous
pl: Usuń i wstecz

en: and subfolders
pl: i podfoldery

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Fold
pl: Rozwiń

en: Unfold
pl: Zwiń

en: Forget
pl: anuluj (zapomnij)

en: Email
pl: E-mail

en: Additional Info
pl: Opis dodatkowy

en: Folder List
pl: Lista folderów

en: Delivery error report
pl: Raport błędu dostarczenia poczty

en: Undelivered Message Headers
pl: Nagłówki niedostarczonych wiadomości

en: This image has been removed for security reasons
pl: Ten obraz został usunięty ze względu na bezpieczeństwo
