change_pass - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Change Password
pl: Zmień hasło

en: Closing Connection
pl: Zamykanie połączenia

en: Connecting to Password Server
pl: Łączenie z serwerem haseł

en: ERROR:
pl: Błąd:

en: New Password
pl: Nowe hasło

en: Old Password
pl: Stare hasło

en: Password changed successfully.
pl: Hasło zostało zmienione pomyślnie.

en: Submit
pl: Potwierdź

en: This connects to your local Password Server to change your email password.
pl: Łączy z lokalnym serwerem haseł aby zmienić hasło Twojego konta pocztowego.

en: Verify New Password
pl: Potwierdź nowe hasło

en: You must also type in your new password in the verify box.
pl: Musisz także wpisać nowe hasło w polu potwierdzenia.

en: You must type in a new password.
pl: Musisz wpisać nowe hasło.

en: You must type in your old password.
pl: Musisz wpisać stare hasło.

en: Your new password doesn't match the verify password.
pl: Twoje nowe hasło nie odpowiada hasłu wpisanemu w polu potwierdzenia hasła.

en: Your old password is not correct.
pl: Twoje stare hasło nie jest prawidłowe.
