change_pass - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Change Password
nn: Endra passord

en: Closing Connection
nn: Lukk samband

en: Connecting to Password Server
nn: Koplar til passordtenar

en: ERROR:
nn: FEIL:

en: New Password
nn: Nytt passord

en: Old Password
nn: Gamalt passord

en: Password changed successfully.
nn: Passordendring var vellukka.

en: Submit
nn: Send

en: This connects to your local Password Server to change your email password.
nn: Koplar til lokal passordtenar for å endra e-postpassordet.

en: Verify New Password
nn: Kontroller nytt passord

en: You must also type in your new password in the verify box.
nn: Skriv inn nytt passord i kontrollboksen

en: You must type in a new password.
nn: Skriv inn eit nytt passord.

en: You must type in your old password.
nn: Skriv inn gamalt passord.

en: Your new password doesn't match the verify password.
nn: Nytt passord er ikkje likt kontrollpassordet.

en: Your old password is not correct.
nn: Gamalt passord er ikkje rett.
