yelp - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Annoyance level
nl: Ergernisniveau

en: Arrrgh, nothing works, fix it now!
nl: Argh, niet werkt, los het nu op!

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: High
nl: Hoog

en: I'll do my best to fix it.
nl: Ik zal mijn best doen het op te lossen.

en: I'm not really fussed
nl: Ik maak me er niet echt druk om

en: It's really rubbing me the wrong way
nl: Het strijkt me tegen de haren in

en: It's stopping me from enjoying squirrelmail
nl: Het vergalt mijn plezier in het gebruiken van SquirrelMail

en: Low
nl: Laag

en: Normal
nl: Normaal

en: Please Select
nl: Maak uw keuze

en: Send
nl: Verzenden

en: Please press <b>only once</b>! It may take a few seconds to go through...
nl: Klik <b>maar één keer</b>! Het kan enkele seconden duren voordat het verwerkt is...

en: Priority:
nl: Prioriteit:

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Thanks for the yelp! I'll have a look at it as soon as possible and try and fix whatever is wrong. If you don't hear from me soon, check that the problem hasn't been fixed. If it hasn't, bug me some more.
nl: Bedankt voor de yelp! We gaan het zo snel mogelijk bekijken en proberen het probleem op te lossen. Als u niet binnen een redelijke tijd iets van me hoort, controleer dan of het probleem nog niet is opgelost. Zo nee, neem dan opnieuw contact met me op.

en: This is mildly annoying
nl: Dit is redelijk ergerlijk

en: Use this form to yelp about a problem you are having with squirrelmail.
nl: Gebruik dit formulier om te yelpen (klagen) over een probleem dat u bij het gebruik van SquirrelMail ervaart.

en: this doesnt work
nl: dit werkt niet
