change_pass - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Change Password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Closing Connection
nl: Verbinding sluiten

en: Connecting to Password Server
nl: Verbinden met wachtwoordserver

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: Old Password
nl: Oud wachtwoord

en: Password changed successfully.
nl: Wachtwoord succesvol veranderd.

en: Submit
nl: Indienen

en: This connects to your local Password Server to change your email password.
nl: Verbind met uw lokale wachtwoordserver om uw e-mail-wachtwoord te veranderen.

en: Verify New Password
nl: Nieuw wachtwoord verifiëren

en: You must also type in your new password in the verify box.
nl: Voer uw nieuwe wachtwoord ook in het verificatieveld in.

en: You must type in a new password.
nl: Voer een nieuw wachtwoord in

en: You must type in your old password.
nl: Voer uw oude wachtwoord in.

en: Your new password doesn't match the verify password.
nl: Uw nieuwe wachtwoord komt niet overeen met het verificatiewachtwoord.

en: Your old password is not correct.
nl: Uw oude wachtwoord was onjuist.
