change_pass 2.7 - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Change Password
lv: Nomainīt paroli

en: Closing Connection
lv: Aizveru savienojumu

en: Connecting to Password Server
lv: Savienojos ar paroles turētāju serveri

en: ERROR:
lv: KĻŪDA:

en: New Password
lv: Jaunā parole

en: Old Password
lv: Pašreizējā parole

en: Password changed successfully.
lv: Parole sekmīgi nomainīta

en: Submit
lv: Nomainīt

en: This connects to your local Password Server to change your email password.
lv: Savienos ar lokālo paroļu serveri lai nomainītu jūsu e-pasta paroli.

en: Verify New Password
lv: Apstiprināt jauno paroli

en: You must also type in your new password in the verify box.
lv: Jaunā parole jāraksta vēlreiz apstiprinājuma laukā.

en: You must type in a new password.
lv: Jums jāieraksta jaunā parole.

en: You must type in your old password.
lv: Jums vispirms jāieraksta pašreizējā parole.

en: Your new password doesn't match the verify password.
lv: Jūsu jaunā parole nesakrīt ar apstiprinājuma paroli.

en: Your old password is not correct.
lv: Jūsu pašreizējā parole ir ierakstīta nepareizi.
