yelp 1.1 - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Annoyance level
lt: Įkyrumo lygis

en: Arrrgh, nothing works, fix it now!
lt: Ei, niekas neveikia, sutvarkykite!

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: High
lt: Aukštas

en: I'll do my best to fix it.
lt: Pasistengsime tai ištaisyti

en: I'm not really fussed
lt: Aš nesu susinervinęs

en: It's really rubbing me the wrong way
lt: Tai mane kaso netinkamoje vietoje

en: It's stopping me from enjoying squirrelmail
lt: Tai trukdo man džiaugtis SquirrelMail

en: Low
lt: Žemas

en: Normal
lt: Normalus

en: Please Select
lt: Pasirinkite

en: Send
lt: Išsiųsti

en: Please press <b>only once</b>! It may take a few seconds to go through...
lt: Paspauskite mygtuką <b>tik vieną kartą</b>! Sistema gali užtrukti apdorodama Jūsų nusiųstą informaciją...

en: Priority:
lt: Prioritetas:

en: Subject
lt: Tema

en: Thanks for the yelp! I'll have a look at it as soon as possible and try and fix whatever is wrong. If you don't hear from me soon, check that the problem hasn't been fixed. If it hasn't, bug me some more.
lt: Jūsų pagalbos šauksmas perduotas reikiamoms instancijoms. Administratorius turėtų jį peržiūrėti kai tik galės ir Jūsų problema turėtų būti išspręsta. Jei nesulauksite jokio atsako, po kuriuo laiko patikrinkite, ar problema nebuvo pataisyta. Jei problema tebėra, Jūs galėsite vėl pasinaudoti šia forma ir priminti administratoriui apie savo problemas.

en: This is mildly annoying
lt: Tai šiek tiek erzina

en: Use this form to yelp about a problem you are having with squirrelmail.
lt: Jūs galite pasinaudoti šia forma norėdami informuoti administratorių apie dirbant su SquirrelMail iškilusias problemas.

en: Yelp!
lt: Pagalba!

en: this doesnt work
lt: šitai neveikia
