change_pass - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Change Password
lt: Pakeisti slaptažodį

en: Closing Connection
lt: Uždaroma Jungtis

en: Connecting to Password Server
lt: Jungiamasi prie Slaptažodžių Serverio

en: ERROR:
lt: KLAIDA:

en: New Password
lt: Naujasis slaptažodis

en: Old Password
lt: Senasis slaptažodis

en: Password changed successfully.
lt: Slaptažodis buvo sėkmingai pakeistas.

en: Submit
lt: Pakeisti

en: This connects to your local Password Server to change your email password.
lt: Čia galima prisijungti prie Jūsų slaptažodžių serverio ir pakeisti savo pašto slaptažodį.

en: Verify New Password
lt: Patvirtinti naują slaptažodį

en: You must also type in your new password in the verify box.
lt: Jūs turite dar kartą įvesti naują slaptažodį patvirtinimo laukelyje.

en: You must type in a new password.
lt: Jūs turite įvesti naująjį slaptažodį.

en: You must type in your old password.
lt: Jūs turite įvesti savo senąjį slaptažodį.

en: Your new password doesn't match the verify password.
lt: Naujasis slaptažodis neatitinka to, kuris įrašytas patvirtinimo laukelyje.

en: Your old password is not correct.
lt: Jūsų senasis slaptažodis yra neteisingas.
