yelp - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Annoyance level
km: កម្រិត​រំខាន

en: Arrrgh, nothing works, fix it now!
km: អូ! មិន​ដំណើរការ​ទេ ដោះស្រាយ​ឥឡូវ​ភ្លាម !

en: Description:
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា ៖

en: High
km: ខ្ពស់

en: I'll do my best to fix it.
km: ខ្ញុំ​នឹង​ធ្វើ​ឲ្យ​បាន​ល្អ ដើម្បី​ដោះស្រាយ​វា ។

en: I'm not really fussed
km: ខ្ញុំ​មិន​ខ្វល់​ទេ

en: It's really rubbing me the wrong way
km: វា​ពិត​ជា​ធ្វើ​ឲ្យ​ខ្ញុំ​វង្វេង

en: It's stopping me from enjoying squirrelmail
km: វា​បញ្ឈប់​ខ្ញុំ​ពី squirrelmail ដ៏​គួរ​ឲ្យ​រំខាន​ហើយ

en: Low
km: ទាប

en: Normal
km: ធម្មតា

en: Please Select
km: សូម​ជ្រើស

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Please press <b>only once</b>! It may take a few seconds to go through...
km: សូម​សង្កត់​<b>តែ​ម្ដង</b>! វា​អាច​ត្រូវការ​ពេល​បន្តិច...

en: Priority:
km: អាទិភាព ៖

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ

en: Thanks for the yelp! I'll have a look at it as soon as possible and try and fix whatever is wrong. If you don't hear from me soon, check that the problem hasn't been fixed. If it hasn't, bug me some more.
km: អរគុណ​ចំពោះ​ការ​ត្អូញត្អែរ ! ខ្ញុំ​នឹង​មើល​វា និង​ដោះស្រាយ​បញ្ហា​នោះ​ឲ្យបាន​កាន់តែ​លឿន ។ ប្រសិន​បើ​អ្នក​​មិនទាន់​ឃើញ​ខ្ញុំ​ឆ្លើយតប​ទេ គឺ​មានន័យ​ថា​បញ្ហា​នោះ​មិនទាន់​បាន​ដោះស្រាយ​ទេ ។ ប្រសិន​បើ​គ្មានទេ សូម​ផ្ញើ​កំហុស​បន្ថែម​ទៀត​មក​ខ្ញុំ ។

en: This is mildly annoying
km: វា​គួរ​ឲ្យ​រំខាន​មែនទែន

en: Use this form to yelp about a problem you are having with squirrelmail.
km: ប្រើ​សំណុំបែបបទ​នេះ ដើម្បី​រៀបរាប់​អំពី​កំហុស​ដែល​អ្នក​មាន​ទាក់ទង​នឹង squirrelmail ។

en: Yelp!
km: ត្អូញត្អែរ !

en: this doesnt work
km: វា​មិន​ដំណើរការ
