change_pass - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Change Password
km: ផ្លាស់ប្ដូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Closing Connection
km: បិទ​ការ​តភ្ជាប់

en: Connecting to Password Server
km: តភ្ជាប់​ទៅ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: ERROR:
km: កំហុស ៖

en: New Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: Old Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ចាស់

en: Password changed successfully.
km: បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: Submit
km: ដាក់ស្នើ

en: This connects to your local Password Server to change your email password.
km: វា​តភ្ជាប់​ទៅ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ពាក្យ​សម្ងាត់​មូលដ្ឋាន​របស់​អ្នក ដើម្បី​ផ្លាស់ប្ដូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក ។

en: Verify New Password
km: អះអាង​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: You must also type in your new password in the verify box.
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​វាយ​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​​ថ្មី​របស់​អ្នក​នៅ​ក្នុង​ប្រអប់​អះអាង ។

en: You must type in a new password.
km: អ្នក​ត្រូវតែ​វាយ​បញ្ចូល​ក្នុង​ប្រអប់​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី ។

en: You must type in your old password.
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​វាយ​បញ្ចូល​ក្នុង​ប្រអប់​ពាក្យ​សម្ងាត់​ចាស់ ។

en: Your new password doesn't match the verify password.
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី​របស់​អ្នក មិន​ត្រូវគ្នា​នឹង​ពាក្យ​សម្ងាត់​ដែល​អះអាង​ទេ ។

en: Your old password is not correct.
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ចាស់​របស់​អ្នក​មិនត្រឹមត្រូវ​ទេ ។
