change_pass 3.0 - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Change Password
hu: Jelszóváltoztatás

en: Connection error: %s
hu: Kapcsolódás közben a következő hiba történt: %s

en: Current Password:
hu: Jelenlegi jelszó:

en: New Password:
hu: Új jelszó:

en: Password change was not successful!
hu: A jelszóváltoztatás nem sikerült.

en: Use this to change your email password.
hu: Itt lehet megváltoztatni az ön levelezéshez használt jelszavát.

en: User's Password
hu: Felhasználói jelszó

en: Verify New Password:
hu: Új jelszó még egyszer:

en: You must also type in your new password in the verify box.
hu: Az "Új jelszó még egyszer" mezőt ki kell tölteni!

en: You must type in a new password.
hu: Az "Új jelszó" mezőt ki kell tölteni!

en: You must type in your current password.
hu: A "Jelenlegi jelszó" mezőt ki kell tölteni!

en: Your current password is not correct.
hu: Rosszul adta meg a jelenlegi jelszót!

en: Your new password does not match the verify password.
hu: Az új jelszó két példánya nem egyezik!

en: Your new password should be %s to %s characters long.
hu: Az új jelszónak legalább %s, legfeljebb %s karakteresnek kell lennie!
