change_pass - en to fy translation catalogue (15 entries)

en: Change Password
fy: Wachtwurd wizigje

en: Closing Connection
fy: Ferbining slute

en: Connecting to Password Server
fy: Ferbine mei wachtwurdtsjinner

en: ERROR:
fy: FOUT:

en: New Password
fy: Nij wachtwurd

en: Old Password
fy: Alde wachtwurd

en: Password changed successfully.
fy: Wachtwurd súksesfol feroare.

en: Submit
fy: Yntsjinje

en: This connects to your local Password Server to change your email password.
fy: Ferbynt mei jo lokale wachtwurdtsjinner om jo e-mail-wachtwurd te feroarjen.

en: Verify New Password
fy: Nij wachtwurd befêstigje

en: You must also type in your new password in the verify box.
fy: Jo moatte jo nije wachtwurd ek yn it ferifikaasjefak yntype.

en: You must type in a new password.
fy: Jo moatte in nij wachtwurd yntype.

en: You must type in your old password.
fy: Fier jo âlde wachtwurd yn.

en: Your new password doesn't match the verify password.
fy: Jo nije wachtwurd komt net oerien mei it ferifikaasjewachtwurd.

en: Your old password is not correct.
fy: Jo âlde wachtwurd wie ferkeard.
