yelp 1.0 - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Annoyance level
cs: Úroveň obtížnosti

en: Arrrgh, nothing works, fix it now!
cs: Grrrr, nic nefunguje, hned to opravte!

en: Description:
cs: Popis:

en: High
cs: Vysoká

en: I'll do my best to fix it.
cs: Udělám co můžu, abych to opravil.

en: I'm not really fussed
cs: Není to úplně nejhorší

en: It's really rubbing me the wrong way
cs: Opravdu mě to štve jak nejvíc může

en: It's stopping me from enjoying squirrelmail
cs: Nedovoluje mi to užít si squirelmailu

en: Low
cs: Nízká

en: Normal
cs: Normální

en: Please Select
cs: Vyberte prosím

en: Please press <b>only once</b>! It may take a few seconds to go through...
cs: Prosím, stiskněte <b>jen jednou</b>! Může to trvat několik sekund...

en: Priority:
cs: Priorita:

en: Subject
cs: Předmět

en: Thanks for the yelp! I'll have a look at it as soon as possible and try and fix whatever is wrong. If you don't hear from me soon, check that the problem hasn't been fixed. If it hasn't, bug me some more.
cs: Díky za oznámení! Podívám se na to, hned jak to bude možné a pokusím se problém opravit.Jestliže ode mě brzy nedostanete oznámení, vyzkoušejte, jestli již problém nebyl opraven.Pokud ne, urgujte mě víc.

en: This is mildly annoying
cs: Je to mírně rozčilující

en: Use this form to yelp about a problem you are having with squirrelmail.
cs: Použijte tento formulář pro oznámení problému, který máte se squirrelmailem.

en: Yelp!
cs: Pomoc!

en: this doesnt work
cs: toto nefunguje
