change_pass 2.5 - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Change Password
bg: Смяна на Паролата

en: Closing Connection
bg: Прекъсване на връзката

en: Connecting to Password Server
bg: Свързване към сървър за пароли

en: ERROR:
bg: ГРЕШКА:

en: New Password
bg: Нова Парола

en: Old Password
bg: Стара Парола

en: Password changed successfully.
bg: Паролата е сменена успешно.

en: Submit
bg: Въведи

en: This connects to your local Password Server to change your email password.
bg: Свързване към локалния сървър за пароли за смяна паролата на Вашия имеил.

en: Verify New Password
bg: Проверка на новата парола

en: You must also type in your new password in the verify box.
bg: Трябва да въведете новата парола и в полето за проверка.

en: You must type in a new password.
bg: Трябва да въведете нова парола.

en: You must type in your old password.
bg: Трябва на въведете старата парола.

en: Your new password doesn't match the verify password.
bg: Вашата нова парола не съвпада.

en: Your old password is not correct.
bg: Старата Ви парола не е правилна.
