bounce 0.5 - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Bounce
vi: Nảy về

en: From
vi: Từ

en: Send
vi: Gửi

en: Server replied:
vi: Máy phục vụ đã đáp ứng:

en: To
vi: Cho
