username 2.3 - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Logged in as:
vi: Đăng nhập dưới:

en: Don't show
vi: Không hiện

en: Above folder list
vi: Trên danh sách thư mục

en: Below folder list
vi: Dưới danh sách thư mục

en: Show Username in Message Of The Day:
vi: Hiện tên người dùng trong Thông điệp của Hôm nay:

en: Yes
vi: Đồng ý

en: No
vi: Từ chối
