address_add 1.9 - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Add
th: เพิ่ม

en: Add to Addressbook
th: เพิ่มรายชื่อ

en: Personal address book
th: สมุดรายชื่อ

en: Global address book
th: สมุดรายชื่อส่วนรวม

en: Add to %s
th: เพิ่มข้อมูลลงใน %s

en: Nickname
th: ชื่อเล่น

en: Must be unique
th: ต้องไม่ซ้ำกับที่มีอยู่แล้ว

en: E-mail address
th: อีเมล์

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: สกุล

en: Additional info
th: ข้อมูลเพิ่มเติม

en: Add address
th: เพิ่มรายชื่อ
