bounce 0.5 - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Bcc
sv: Dold kopia

en: Bounce
sv: Omdirigera

en: Cc
sv: Kopia

en: From
sv: Från

en: Send
sv: Skicka

en: Server replied:
sv: Servern svarade:

en: To
sv: Till
