address_add 1.9 - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Add to %s
sv: Lägg till i %s

en: Nickname
sv: Kortnamn

en: Must be unique
sv: Måste vara unikt

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Additional info
sv: Extra information

en: Add address
sv: Lägg till adress

en: Add to Addressbook
sv: Lägg till i adressboken

en: Add
sv: Lägg till
