username - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Logged in as:
sv: Inloggad som:

en: Don't show
sv: Visa inte

en: Above folder list
sv: Ovan mapplistan

en: Below folder list
sv: Nedan mapplistan

en: Show Username in Message Of The Day:
sv: Visa användarnamn i dagens meddelande:

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej
