address_add - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Add to %s
ru: Добавить в %s

en: Nickname
ru: Псевдоним

en: Must be unique
ru: (должен быть уникальным)

en: E-mail address
ru: Электронный адрес

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Additional info
ru: Комментарий

en: Add address
ru: Добавить адрес

en: Add to Addressbook
ru: Добавить в адресную книгу

en: Add
ru: Добавить
