address_add 1.9 - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Add
ro: Adaugă

en: Add to Addressbook
ro: Adaugă în agendă

en: Personal address book
ro: Agenda personală

en: Global address book
ro: Agenda globală

en: Add to %s
ro: Adaugă la %s

en: Nickname
ro: Pseudonim

en: Must be unique
ro: trebuie să fie unic

en: E-mail address
ro: Adresă de e-mail

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Additional info
ro: Informaţii suplimentare

en: Add address
ro: Adaugă o adresă
