address_add 1.9 - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Add
pl: Dodaj

en: Add to Addressbook
pl: Dodaj do książki adresowej

en: Personal address book
pl: Osobista książka adresowa

en: Global address book
pl: Globalna książka adresowa

en: Add to %s
pl: Dodaj do %s

en: Nickname
pl: Pseudonim:

en: Must be unique
pl: Musi być unikalny

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Additional info
pl: Informacje dodatkowe

en: Add address
pl: Dodaj adres
