bounce - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Bcc
nn: Blindkopi til

en: Bounce
nn: Utkast

en: Cc
nn: Kopi til

en: From
nn: Frå

en: Server replied:
nn: Sørvar svara:

en: To
nn: Til
