SquirrelMail HEAD - en to nl translation catalogue (1484 entries)

en: Address Book
nl: Adresboek

en: All
nl: Alle

en: To
nl: Aan

en: Cc
nl: CC

en: Name
nl: Naam

en: Info
nl: Informatie

en: Source
nl: Bron

en: Bcc
nl: BCC

en: Use Addresses
nl: Adressen gebruiken

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Address Book Search
nl: In adresboek zoeken

en: Search for
nl: Zoeken naar

en: All address books
nl: Alle adresboeken

en: Search
nl: Zoeken

en: List all
nl: Alles tonen

en: Unable to list addresses from %s
nl: Kon geen adressen tonen van %s

en: Your search failed with the following error(s)
nl: Uw zoekopdracht is mislukt door de volgende fouten

en: No persons matching your search were found
nl: Geen personen gevonden die voldoen aan de zoekopdracht

en: Return
nl: Terug

en: Close
nl: Sluiten

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Must be unique
nl: Moet uniek zijn

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Last name
nl: Achternaam

en: First name
nl: Voornaam

en: Additional info
nl: Meer informatie

en: Add to:
nl: Toevoegen aan:

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
nl: Geen persoonlijk adresboek gedefinieerd. Neem contact op met uw systeembeheerder.

en: You can only edit one address at the time
nl: U kunt maar &eacute;&eacute;n adres tegelijk bewerken

en: Update address
nl: Adresgegevens bijwerken

en: ERROR
nl: FOUT

en: Please select address that you want to edit
nl: Selecteer het adres dat u wilt wijzigen

en: Add address
nl: Adres toevoegen

en: Edit selected
nl: Geselecteerd bericht wijzigen

en: Delete selected
nl: Geselecteerd bericht verwijderen

en: Compose to selected
nl: Geselecteerd bericht bewerken

en: sort by nickname
nl: op bijnaam sorteren

en: sort by name
nl: op naam sorteren

en: sort by email
nl: op e-mail sorteren

en: sort by info
nl: op info sorteren

en: Add to %s
nl: Toevoegen aan %s

en: %s wrote:
nl: %s schreef:

en: quote
nl: citaat

en: who
nl: van

en: On %s, %s wrote:
nl: Op %s, schreef %s:

en: Subject
nl: Onderwerp

en: From
nl: Van

en: Date
nl: Datum

en: Original Message
nl: Oorspronkelijk bericht

en: Draft Email Saved
nl: Concept-e-mail opgeslagen

en: Could not move/copy file. File not attached
nl: Kan het bestand niet verplaatsen/kopiëren. Bestand niet toegevoegd.

en: Your draft has been saved.
nl: Uw concept is opgeslagen.

en: Your mail has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: From:
nl: Van:

en: To:
nl: Aan:

en: Cc:
nl: CC:

en: Bcc:
nl: BCC:

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Send
nl: Verzenden

en: Attach:
nl: Bijlage:

en: Add
nl: Toevoegen

en: Delete selected attachments
nl: Geselecteerde bijlage(n) verwijderen

en: Because PHP file uploads are turned off, you can not attach files to this message. Please see your system administrator for details.
nl: Omdat de PHP-upload van -bestanden uit staat kunt u geen bestanden als bijlage aan dit bericht toevoegen. Neem contact op met uw systeembeheerder voor meer details.

en: Priority
nl: Prioriteit

en: High
nl: Hoog

en: Normal
nl: Normaal

en: Low
nl: Laag

en: Receipt
nl: Bevestiging

en: On Read
nl: Bij lezen

en: On Delivery
nl: Bij ontvangst

en: Signature
nl: Handtekening

en: Addresses
nl: Adressen

en: Save Draft
nl: Concept opslaan

en: You have not filled in the "To:" field.
nl: U heeft het "Aan:" veld niet ingevuld.

en: Error: Draft folder %s does not exist.
nl: Fout: Conceptenmap %s bestaat niet.

en: Message not sent.
nl: Bericht is niet verzonden.

en: Server replied:
nl: Server reageerde:

en: Illegal folder name. Please select a different name.
nl: Deze mapnaam is niet toegestaan. Kies een andere naam a.u.b.

en: Click here to go back
nl: Klik hier om terug te gaan

en: You have not selected a folder to delete. Please do so.
nl: U heeft geen map geselecteerd om te verwijderen. Selecteer een map a.u.b.

en: Delete Folder
nl: Verwijder map

en: Are you sure you want to delete %s?
nl: Weet u zeker dat u %s wilt verwijderen?

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Folders
nl: Mappen

en: Subscribed successfully.
nl: Succesvol aangemeld.

en: Unsubscribed successfully.
nl: Succesvol afgemeld.

en: Deleted folder successfully.
nl: Map succesvol verwijderd.

en: Created folder successfully.
nl: Map succesvol aangemaakt.

en: Renamed successfully.
nl: Succesvol hernoemd.

en: Subscription Unsuccessful - Folder does not exist.
nl: Aanmelding niet succesvol - Map bestaat niet.

en: refresh folder list
nl: vernieuw mappenlijst

en: Create Folder
nl: Maak map aan

en: as a subfolder of
nl: als een submap van

en: None
nl: Geen

en: Let this folder contain subfolders
nl: Deze map mag submappen hebben

en: Create
nl: Aanmaken

en: Rename a Folder
nl: Hernoem een map

en: Select a folder
nl: Selecteer een map

en: Rename
nl: Hernoem

en: No folders found
nl: Geen mappen gevonden

en: Delete
nl: Verwijder

en: Unsubscribe
nl: Afmelden

en: Subscribe
nl: Aanmelden

en: No folders were found to unsubscribe from!
nl: Geen mappen gevonden om bij af te melden!

en: No folders were found to subscribe to!
nl: Geen mappen gevonden om bij aan te melden!

en: Subscribe to:
nl: Aanmelden bij:

en: You have not selected a folder to rename. Please do so.
nl: U heeft geen map geselecteerd om te hernoemen.

en: Rename a folder
nl: Hernoem een map

en: New name:
nl: Nieuwe naam:

en: Submit
nl: Verstuur

en: ERROR: Help files are not in the right format!
nl: FOUT: Help bestanden hebben niet de juiste indeling!

en: Help is not available in the selected language. It will be displayed in English instead.
nl: De helppagina's zijn nog niet vertaald in de geselecteerde taal. Ze worden daarom getoond in het Engels.

en: Help is not available. Please contact your system administrator for assistance.
nl: De helppagina's zijn niet beschikbaar. Neem contact op met uw systeembeheerder en rapporteer deze fout.

en: This chapter is not available in the selected language. It will be displayed in English instead.
nl: Dit hoofdstuk is nog niet vertaald in de geselecteerde taal. Het wordt daarom getoond in het Engels.

en: This chapter is missing
nl: Hoofdstuk ontbreekt

en: For some reason, chapter %s is not available.
nl: Hoofdstuk %s is niet beschikbaar.

en: Table of Contents
nl: Inhoudsopgave

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Viewing an image attachment
nl: Bekijk een tekst bijlage

en: View message
nl: Bekijk bericht

en: Download this as a file
nl: Download dit als een bestand

en: Purge
nl: legen

en: Last Refresh
nl: Laatste vernieuwing

en: Check mail
nl: Vernieuw mapstructuur

en: Login
nl: Aanmelden

en: SquirrelMail version %s
nl: SquirrelMail versie %s

en: By the SquirrelMail Project Team
nl: Door het SquirrelMail projectteam

en: %s Login
nl: %s Webmail - Aanmelden

en: Name:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: No messages were selected.
nl: Geen berichten geselecteerd.

en: Options
nl: Opties

en: Message Highlighting
nl: Berichtaccentuering

en: New
nl: Nieuw

en: Done
nl: Klaar

en: To or Cc
nl: To of CC

en: subject
nl: onderwerp

en: Edit
nl: Wijzig

en: Up
nl: Omhoog

en: Down
nl: Omlaag

en: No highlighting is defined
nl: Geen speciale weergave ingesteld

en: Identifying name
nl: Naam voor deze weergave

en: Color
nl: Kleur

en: Dark Blue
nl: Donkerblauw

en: Dark Green
nl: Donkergroen

en: Dark Yellow
nl: Oker

en: Dark Cyan
nl: Donker cyaan

en: Dark Magenta
nl: Paars

en: Light Blue
nl: Lila

en: Light Green
nl: Lichtgroen

en: Light Yellow
nl: Lichtgeel

en: Light Cyan
nl: Licht cyaan

en: Light Magenta
nl: Roze

en: Dark Gray
nl: Donkergrijs

en: Medium Gray
nl: Middelgrijs

en: Light Gray
nl: Lichtgrijs

en: White
nl: Wit

en: Other:
nl: Anders:

en: Ex: 63aa7f
nl: Bijv: 63aa7f

en: Matches
nl: Selecteer

en: Editing identities is disabled.
nl: Bewerken van identiteiten is uitgeschakeld

en: Default Identity
nl: Standaard identiteit

en: Alternate Identity %d
nl: Identiteit %d

en: Add a New Identity
nl: Voeg een nieuwe identiteit toe

en: Advanced Identities
nl: Geavanceerde identiteiten

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: E-Mail Address
nl: E-mailadres

en: Reply To
nl: Antwoordadres

en: Save / Update
nl: Bewaar / Verander

en: Make Default
nl: Maak standaard

en: Move Up
nl: Verplaats omhoog

en: Index Order
nl: Kolomvolgorde

en: Checkbox
nl: Aankruisvak

en: Flags
nl: Vlaggen

en: Size
nl: Omvang

en: The index order is the order that the columns are arranged in the message index. You can add, remove, and move columns around to customize them to fit your needs.
nl: De kolomvolgorde is de volgorde waarin de kolommen weergegeven worden in het berichtenoverzicht. U kunt kolommen toevoegen, verplaatsen en verwijderen.

en: up
nl: omhoog

en: down
nl: omlaag

en: remove
nl: verwijder

en: Return to options page
nl: Terug naar Opties

en: Personal Information
nl: Persoonlijke informatie

en: Display Preferences
nl: Weergavevoorkeuren

en: Folder Preferences
nl: Mapvoorkeuren

en: Error(s) occurred while saving your options
nl: Fout(en) gevonden tijdens het opslaan van uw opties

en: Some of your preference changes were not applied.
nl: Enkele van uw voorkeuren konden niet worden ingesteld.

en: Successfully Saved Options
nl: Persoonlijke informatie is opgeslagen!

en: Refresh Folder List
nl: Vernieuw mappenlijst

en: Refresh Page
nl: Vernieuw pagina

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
nl: Dit bevat persoonlijke informatie over uzelf, zoals uw naam, uw e-mailadres, etc.

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
nl: U kunt hier zelf instellen hoe alles weergegeven moet worden. Hier kunnen onder andere kleuren en de taal ingesteld worden.

en: Based upon given criteria, incoming messages can have different background colors in the message list. This helps to easily distinguish who the messages are from, especially for mailing lists.
nl: Gebaseerd op de opgegeven criteria kunnen bepaalde binnengekomen berichten een andere achtergrondkleur in de berichtenlijst krijgen, zodat u berichten eenvoudig uit elkaar kunt houden.

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
nl: Deze opties bepalen hoe uw mappen worden gebruikt en weergegeven.

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
nl: De kolomvolgorde van het berichtenoverzicht kan hier worden veranderd.

en: Message not printable
nl: Bericht niet printbaar

en: Attachments:
nl: Bijlagen:

en: Unknown sender
nl: Onbekende zender

en: Info:
nl: Informatie:

en: Size:
nl: Omvang:

en: Invalid URL
nl: Ongeldige URL

en: Printer Friendly
nl: Printer vriendelijk

en: View Printable Version
nl: Bekijk printervriendelijke versie

en: Read:
nl: Gelezen:

en: Your message
nl: Uw bericht

en: Sent
nl: Verzonden

en: Was displayed on %s
nl: Is gelezen op %s

en: less
nl: minder

en: more
nl: meer

en: Mailer
nl: Mailprogramma

en: Read receipt
nl: Leesbevestiging

en: sent
nl: verzonden

en: requested
nl: gevraagd

en: The message sender has requested a response to indicate that you have read this message. Would you like to send a receipt?
nl: De afzender van dit bericht heeft u om een antwoord gevraagd, zodat hij kan zien dat u dit bericht heeft gelezen. Wilt u een leesbevestiging verzenden?

en: Send read receipt now
nl: Verzend leesbevestiging nu

en: Search Results
nl: Zoek resultaten

en: Message List
nl: Berichtenlijst

en: Resume Draft
nl: Hervat Concept

en: Edit Message as New
nl: Bewerk als nieuw bericht

en: View Message
nl: Bekijk bericht

en: Forward
nl: Doorsturen

en: Forward as Attachment
nl: Doorsturen als bijlage

en: Reply
nl: Beantwoorden

en: Reply All
nl: Allen&nbsp;beantwoorden

en: View Full Header
nl: Bekijk volledige berichtinformatie

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: You must be logged in to access this page.
nl: U heeft een geldige gebruikersnaam en wachtwoord nodig voor deze pagina!

en: Folder:
nl: Map:

en: Saved Searches
nl: Opgeslagen zoekopdrachten

en: edit
nl: Wijzig

en: search
nl: Zoek

en: delete
nl: Verwijder

en: Recent Searches
nl: Recente zoekopdrachten

en: save
nl: Bewaar

en: forget
nl: Vergeet

en: Current Search
nl: Huidige map

en: All Folders
nl: Alle mappen

en: Body
nl: Inhoud

en: Everywhere
nl: Overal

en: No Messages Found
nl: Bekijk bericht

en: Please enter something to search for
nl: Vul a.u.b. iets in om te zoeken

en: Signout
nl: Afmelden

en: Sign Out
nl: Afmelden

en: You have been successfully signed out.
nl: U bent succesvol afgemeld.

en: Click here to log back in.
nl: Klik hier om opnieuw aan te melden.

en: Viewing a Business Card
nl: Bekijk een visitekaartje

en: vCard Version %s is not supported. Some information might not be converted correctly.
nl: vCard Versie %s wordt niet ondersteund. Sommige informatie kan niet correct zijn weergegeven.

en: Title
nl: Titel

en: Web Page
nl: Webpagina

en: Organization / Department
nl: Organisatie / Afdeling

en: Address
nl: Adres

en: Work Phone
nl: Telefoon Werk

en: Home Phone
nl: Telefoon Thuis

en: Cellular Phone
nl: Mobiel

en: Note
nl: Aantekening

en: Add to address book
nl: Voeg toe aan adresboek

en: Title &amp; Org. / Dept.
nl: Titel &amp; Org. / Afd.

en: Viewing Full Header
nl: Bekijk volledige berichtinformatie

en: Viewing a text attachment
nl: Bekijk een tekst bijlage

en: View Unsafe Images
nl: Bekijk onveilige figuren

en: Could not include PEAR database functions required for the database backend.
nl: Kan de PEAR database functies, voor de database backend, niet insluiten.

en: Is PEAR installed, and is the include path set correctly to find %s?
nl: Is PEAR geïnstalleerd en is het pad ernaar goed ingevuld om %s te vinden?

en: Please contact your system administrator and report this error.
nl: Neem contact op met uw systeembeheerder en rapporteer deze fout.

en: Personal address book
nl: Persoonlijk adresboek

en: Database error: %s
nl: Databasefout: %s

en: Address book is read-only
nl: Adresboek is alleen-lezen

en: User "%s" already exists
nl: Gebruiker "%s" bestaat al

en: User "%s" does not exist
nl: Gebruiker "%s" bestaat niet

en: User '%s' already exist.
nl: Gebruiker "%s" bestaat al.

en: Not a file name
nl: Geen bestandsnaam

en: No such file or directory
nl: Geen bestand of map met deze naam

en: Open failed
nl: Openen mislukt

en: Write failed
nl: Schrijven mislukt

en: Unable to update
nl: Onmogelijk om te vernieuwen

en: Address book is corrupted. Required fields are missing.
nl: Adresboek is beschadigd. Verplichte velden ontbreken.

en: Address book entry is too big
nl: Adresboekingang is te groot

en: Could not lock datafile
nl: Kan databestand niet beveiligen

en: Write to address book failed
nl: Schrijven naar adresboek mislukt

en: Error initializing address book database.
nl: Fout bij initialiseren van adresboek-database.

en: Error opening file %s
nl: Fout: Kan bestand %s niet openen

en: Global address book
nl: Globaal adresboek

en: Error initializing global address book.
nl: Fout bij initialiseren van overkoepelend adresboek.

en: Error initializing LDAP server %s:
nl: Fout: kan LDAP server %s niet initialiseren:

en: Click here to change the sorting of the address list
nl: Klik hier om de volgorde van sortering van de adressenlijst te veranderen

en: Invalid input data
nl: Invoerde datum is niet toegestaan

en: Name is missing
nl: Naam ontbreekt

en: E-mail address is missing
nl: E-mailadres ontbreekt

en: Nickname contains illegal characters
nl: Bijnaam bevat illegale karakters

en: View
nl: Bekijk

en: View Business Card
nl: Bekijk visitekaartje

en: Your session has expired, but will be resumed after logging in again.
nl: Uw sessie is verlopen, maar zal worden hervat als u zich opnieuw aanmeld.

en: Sunday
nl: Zondag

en: Monday
nl: Maandag

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Sun
nl: Zo

en: Mon
nl: Ma

en: Tue
nl: Di

en: Wed
nl: Wo

en: Thu
nl: Do

en: Fri
nl: Vr

en: Sat
nl: Za

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: Jan
nl: jan

en: Feb
nl: feb

en: Mar
nl: mrt

en: Apr
nl: apr

en: Ma&#121;
nl: mei

en: Jun
nl: jun

en: Jul
nl: jul

en: Aug
nl: aug

en: Sep
nl: sept

en: Oct
nl: okt

en: Nov
nl: nov

en: Dec
nl: dec

en: D, F j, Y g:i a
nl: D, j F, Y g:i a

en: D, F j, Y H:i
nl: D, j F, Y H:i

en: M j, Y
nl: j M, Y

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
nl: Bestand met voorkeuren (%s) niet gevonden. Programma afgebroken.

en: Click here to return to %s
nl: Klik hier om terug te gaan naar %s

en: Go to the login page
nl: Ga naar de aanmeldpagina

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
nl: Bestand met voorkeuren, %s, bestaat niet. Meld af, en meld weer aan om een standaard voorkeursbestand aan te maken.

en: Preference file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
nl: Bestand met voorkeuren, %s, kan niet worden geopend. Neem contact op met uw systeembeheerder.

en: Preference file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
nl: Bestand met voorkeuren, %s, kan niet worden geschreven. Neem contact op met uw systeembeheerder.

en: Preference file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
nl: Bestand met voorkeuren, %s, kan niet worden gekopieerd van het tijdelijke bestand, %s. Neem contact op met uw systeembeheerder.

en: Error opening %s
nl: Fout bij openen %s

en: Default preference file not found or not readable!
nl: Standaard bestand met voorkeuren niet gevonden of niet leesbaar!

en: Could not create initial preference file!
nl: Kan bestand met voorkeuren niet aanmaken!

en: %s should be writable by user %s
nl: %s moet schrijfbaar zijn voor gebruiker %s

en: Signature is too big.
nl: Handtekening is te groot

en: Signature file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
nl: Bestand met handtekeningen, %s, kan niet worden geopend. Neem contact op met uw systeembeheerder.

en: Signature file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
nl: Bestand met handtekeningen, %s, kan niet worden geschreven. Neem contact op met uw systeembeheerder.

en: Signature file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
nl: Bestand met handtekeningen, %s, kan niet worden gekopieerd van het tijdelijke bestand, %s. Neem contact op met uw systeembeheerder.

en: You need to have PHP installed with the multibyte string function enabled (using configure option --enable-mbstring).
nl: U dient PHP te hebben geïnstalleerd met de multibyte string functie enabled (gebruik configure met de optie --enable-mbstring).

en: ERROR: No available IMAP stream.
nl: FOUT: Imapstream niet beschikbaar.

en: ERROR: Connection dropped by IMAP server.
nl: FOUT: Verbinding verbroken door IMAP-server

en: ERROR: Could not complete request.
nl: FOUT: Kan opdracht niet verwerken.

en: Query:
nl: Verzoek:

en: Reason Given:
nl: Reden:

en: ERROR: Bad or malformed request.
nl: FOUT: Foute of corrupte aanvraag.

en: Server responded:
nl: Server reageerde:

en: ERROR: IMAP server closed the connection.
nl: FOUT: IMAP-server heeft de verbinding verbroken.

en: ERROR: Unknown IMAP response.
nl: FOUT: Onbekend IMAP antwoord.

en: Error connecting to IMAP server: %s.
nl: Fout tijdens verbinden met IMAP-server: %s.

en: The IMAP server is reporting that plain text logins are disabled.
nl: De IMAP-server geeft aan dat aanmelden in platte tekst is uitgeschakeld.

en: Using CRAM-MD5 or DIGEST-MD5 authentication instead may work.
nl: Het gebruik van CRAM-MD5 of DIGEST-MD5 autorisaties kan wellicht werken.

en: Also, the use of TLS may allow SquirrelMail to login.
nl: Met het gebruik van TLS kan u zich wellicht ook aanmelden bij SquirrelMail.

en: Bad request: %s
nl: Ongeldige opdracht: %s

en: Unknown error: %s
nl: Onbekende fout: %s

en: Read data:
nl: Lees data:

en: Unknown user or password incorrect.
nl: Onbekende gebruiker of verkeerd wachtwoord

en: ERROR: Could not append message to
nl: FOUT: Kan bericht niet toevoegen aan

en: Solution:
nl: Oplossing:

en: Remove unneccessary messages from your folders. Start with your Trash folder.
nl: Verwijder onnodige berichten uit uw mappen. Begin in uw Verwijderde Items map.

en: Invalid mailbox name: %s
nl: Ongeldige mailboxnaam: %s

en: (no subject)
nl: (geen onderwerp)

en: Unknown Sender
nl: Onbekende afzender

en: Unknown response from IMAP server:
nl: Onbekend antwoord van IMAP-server:

en: The server couldn't find the message you requested.
nl: De server kan het bericht dat u opvroeg niet vinden.

en: Most probably your message list was out of date and the message has been moved away or deleted (perhaps by another program accessing the same mailbox).
nl: Uw berichtenlijst is waarschijnlijk verouderd en het bericht is verplaatst of verwijderd (misschien doordat een ander programma dezelfde mailbox heeft gebruikt).

en: Unknown date
nl: Onbekende datum

en: Thread sorting is not supported by your IMAP server.
nl: Sorteren als boomstructuur wordt niet ondersteund door uw IMAP-server.

en: Server-side sorting is not supported by your IMAP server.
nl: Server-side sorteren wordt niet ondersteund door uw IMAP-server.

en: THIS FOLDER IS EMPTY
nl: DEZE MAP IS LEEG

en: Move Selected To
nl: Verplaats geselecteerde naar

en: Transform Selected Messages
nl: Wijzig geselecteerde berichten

en: Move
nl: Verplaats

en: Expunge
nl: Legen

en: Read
nl: Gelezen

en: Unread
nl: Ongelezen

en: Unthread View
nl: Verberg boomstructuur

en: Thread View
nl: Weergave boomstructuur

en: Toggle All
nl: (de)Selecteer alles

en: Unselect All
nl: Alles deselecteren

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Viewing Messages: %s to %s (%s total)
nl: Bekijk berichten: %s t/m %s (%s totaal)

en: Viewing Message: %s (%s total)
nl: Bekijk bericht: %s (%s totaal)

en: Paginate
nl: Pagineer

en: Show All
nl: Toon alle

en: SquirrelMail could not decode the bodystructure of the message
nl: SquirrelMail kan de hoofdstructuur van het bericht niet decoderen

en: The bodystructure provided by your IMAP server:
nl: De hoofdstructuur door uw IMAP-server:

en: Body retrieval error. The reason for this is most probably that the message is malformed.
nl: Fout ophalen inhoud. De reden is waarschijnlijk dat het bericht programmacode bevat dat SquirrelMail niet kan decoderen.

en: Command:
nl: Commando:

en: Response:
nl: Antwoord:

en: Message:
nl: Bericht:

en: FETCH line:
nl: FETCH regel:

en: Hide Unsafe Images
nl: Verberg onveilige figuren

en: sec_remove_eng.png
nl: sec_remove_nl_NL.png

en: This external link will open in a new window
nl: Deze externe link zal openen in een nieuw venster

en: Option Type '%s' Not Found
nl: Optie Type '%s' Niet gevonden

en: Delete Selected
nl: Geselecteerd bericht verwijderen

en: Edit List Layout Type '%s' Not Found
nl: Indelingstype voor lijstbewerking '%s' is niet gevonden

en: Current Folder
nl: Huidige map

en: Compose
nl: Nieuw bericht

en: Error creating directory %s.
nl: Fout bij aanmaken directory %s.

en: Could not create hashed directory structure!
nl: Kan geen hashed directory structuur aanmaken!

en: Email delivery error
nl: Bezorgingsfout rapportage

en: Can't execute command '%s'.
nl: Kan commando '%s' niet uitvoeren.

en: Can't open SMTP stream.
nl: Kan SMTP-verbinding niet openen.

en: Service not available, closing channel
nl: Service niet beschikbaar, kanaal wordt afgesloten

en: A password transition is needed
nl: Er is een wachtwoord nodig

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
nl: Gevraagde mail actie niet uitgevoerd: mailbox niet beschikbaar

en: Requested action aborted: error in processing
nl: Gevraagde actie onderbroken: fout in voortgangsproces

en: Requested action not taken: insufficient system storage
nl: Gevraagde actie niet uitgevoerd: onvoldoende ruimte beschikbaar op systeem

en: Temporary authentication failure
nl: Tijdelijke autorisatie fout

en: Syntax error; command not recognized
nl: Syntaxis fout: commando niet herkend

en: Syntax error in parameters or arguments
nl: Syntaxis fout in parameters of argumenten

en: Command not implemented
nl: Commando niet geïmplementeerd

en: Bad sequence of commands
nl: Foute volgorde van commando's

en: Command parameter not implemented
nl: Commando parameter niet geïmplementeerd

en: Authentication required
nl: Autorisatie vereist

en: Authentication mechanism is too weak
nl: Autorisatie mechanisme is te zwak

en: Authentication failed
nl: Autorisatie mislukt

en: Encryption required for requested authentication mechanism
nl: Encryptie vereist bij het gevraagde autorisatie mechanisme

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
nl: Gevraagde actie niet uitgevoerd: postbus niet beschikbaar

en: User not local; please try forwarding
nl: Gebruiker niet lokaal; probeer doorsturen

en: Requested mail action aborted: exceeding storage allocation
nl: Gevraagde mail actie afgebroken: overschrijding toekenning opslagruimte

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
nl: Gevraagde actie niet uitgevoerd: mailbox naam niet toegestaan

en: Transaction failed
nl: Transactie mislukt

en: Unknown response
nl: Onbekend antwoord

en: General Display Options
nl: Algemene weergave opties

en: Theme
nl: Thema

en: Default
nl: Standaard

en: Custom Stylesheet
nl: Aangepaste opmaak

en: Language
nl: Taal

en: Use Javascript
nl: Gebruik Javascript

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Mailbox Display Options
nl: Weergave opties voor mailbox

en: Number of Messages per Page
nl: Aantal berichten per pagina

en: Enable Alternating Row Colors
nl: Gebruik afwisselende regel kleuren

en: Enable Page Selector
nl: Pagina selectie

en: Maximum Number of Pages to Show
nl: Maximum aantal te tonen pagina's

en: Always Show Full Date
nl: Toon altijd de volledige datum

en: Length of From/To Field (0 for full)
nl: Lengte van het Van/Aan veld (0 voor onbeperkt)

en: Length of Subject Field (0 for full)
nl: Lengte van het onderwerp veld (0 voor onbeperkt)

en: Message Display and Composition
nl: Bericht weergave en compositie

en: Wrap Incoming Text At
nl: Begin een nieuwe regel na dit aantal tekens

en: Width of Editor Window
nl: Breedte van het tekstvenster

en: Height of Editor Window
nl: Hoogte van het tekstvenster

en: Location of Buttons when Composing
nl: Positie van de knoppen bij schrijven nieuw bericht

en: Before headers
nl: Voor berichtinformatie

en: Between headers and message body
nl: Tussen berichtinformatie en berichttekst

en: After message body
nl: Na berichttekst

en: Address Book Display Format
nl: Opmaak van adresboekweergave

en: Format of Addresses Added From Address Book
nl: Opmaak van toegevoegde adressen uit het adresboek

en: No prefix/Address only
nl: Geen voorvoegsel/Alleen adres

en: Nickname and address
nl: Bijnaam en adres

en: Full name and address
nl: Volledige naam en adres

en: Show HTML Version by Default
nl: HTML-versie standaard tonen

en: Enable Forward as Attachment
nl: Activeer doorsturen als bijlage

en: Include Me in CC when I Reply All
nl: Voeg Mij toe in CC als ik allen beantwoord

en: Enable Mailer Display
nl: Activeer weergave mailprogramma

en: Display Attached Images with Message
nl: Geef bijgevoegde afbeeldingen weer bij bericht

en: Enable Printer Friendly Clean Display
nl: Activeer printervriendelijk schoon scherm

en: Enable Mail Delivery Notification
nl: Notificatie voor bericht afgeleverd activeren

en: Compose Messages in New Window
nl: Altijd bericht opstellen in nieuw venster

en: Width of Compose Window
nl: Breedte van berichtvenster

en: Height of Compose Window
nl: Hoogte van berichtvenster

en: Prepend Signature before Reply/Forward Text
nl: Voeg handtekening toe _voor_ de beantwoorde/doorgestuurde tekst

en: Prefix for Original Message when Replying
nl: Prefix voor oorspronkelijk bericht bij beantwoorden

en: Cursor Position when Replying
nl: Positie van cursor bij beantwoording

en: To: field
nl: Aan: veld

en: Focus in body
nl: Focus op berichttekst

en: Select body
nl: Selecteer berichttekst

en: No focus
nl: Geen focus

en: Sort by Received Date
nl: Gebruik datum van ontvangst voor sorteren

en: Enable Thread Sort by References Header
nl: Gebruik referentie berichtkop voor sorteren in threads

en: Special Folder Options
nl: Speciale mapopties

en: Folder Path
nl: Mappenpad

en: Do not use Trash
nl: Gebruik Verwijderde Items niet

en: Trash Folder
nl: Verwijderde Items

en: Do not use Drafts
nl: Gebruik Concept map niet

en: Draft Folder
nl: Concept map

en: Do not use Sent
nl: Gebruik Verzonden Items niet

en: Sent Folder
nl: Verzonden Items

en: Folder List Options
nl: Speciale mapopties

en: Location of Folder List
nl: Positie van de mappenlijst

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Width of Folder List
nl: Breedte van mappenlijst

en: Minutes
nl: Minuten

en: Seconds
nl: Seconden

en: Minute
nl: Minuut

en: Auto Refresh Folder List
nl: Automatisch verversen mappenlijst om de

en: Enable Unread Message Notification
nl: Notificatie voor ongelezen bericht activeren

en: No Notification
nl: Geen notificatie

en: Only INBOX
nl: Alleen INBOX

en: Unread Message Notification Type
nl: Ongelezen bericht notificatie type

en: Only Unseen
nl: Alleen ongelezen

en: Unseen and Total
nl: Ongelezen en Totaal

en: Enable Collapsable Folders
nl: Activeer uitklapbare mappen

en: Enable Cumulative Unread Message Notification
nl: Notificatie voor herhaaldelijk ongelezen bericht activeren

en: Show Clock on Folders Panel
nl: Toon klok in mappenbalk

en: International date and time
nl: Internationale datum en tijd

en: American date and time
nl: Amerikaanse datum en tijd

en: European date and time
nl: Europese datum en tijd

en: Show weekday and time
nl: Toon dag van de week en tijd

en: Show time with seconds
nl: Toon tijd met seconden

en: Show time
nl: Toon tijd

en: No Clock
nl: Geen klok

en: Hour Format
nl: Uuropmaak

en: 12-hour clock
nl: 12-uurs klok

en: 24-hour clock
nl: 24-uurs klok

en: Memory Search
nl: Onthoud aantal zoekopdrachten

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Folder Selection Options
nl: Map selectie opties

en: Selection List Style
nl: Selectie mappenlijstweergave

en: Long:
nl: Lang:

en: Folder
nl: Map

en: Subfolder
nl: Submap

en: Indented:
nl: Ingesprongen:

en: Delimited:
nl: Gescheiden:

en: You can't select INBOX as Trash folder.
nl: U kunt INBOX niet als map voor Verwijderde Items selecteren.

en: You can't select INBOX as Sent folder.
nl: U kunt INBOX niet als map voor Verzonden Items selecteren.

en: You can't select INBOX as Draft folder.
nl: U kunt INBOX niet als map voor Concepten selecteren.

en: Name and Address Options
nl: Naam en adres opties

en: E-mail Address
nl: E-mailadres

en: Edit Advanced Identities
nl: Wijzig geavanceerde identiteiten

en: (discards changes made on this form so far)
nl: (negeer de veranderingen in dit formulier)

en: Multiple Identities
nl: Meerdere identiteiten

en: Same as server
nl: Zelfde als server

en: Error opening timezone config, contact administrator.
nl: Fout bij openen tijdzone configuratie, neem contact op met uw systeembeheerder

en: Timezone Options
nl: Tijdzone opties

en: Your current timezone
nl: Uw huidige tijdzone

en: Reply Citation Options
nl: Antwoordstijl citering

en: Reply Citation Style
nl: Antwoordstijl citering

en: No Citation
nl: Geen citering

en: AUTHOR Wrote
nl: SCHRIJVER schreef

en: On DATE, AUTHOR Wrote
nl: Op DATUM, schreef SCHRIJVER

en: Quote Who XML
nl: Citaat van XML

en: User-Defined
nl: Gedefinieerd door gebruiker

en: User-Defined Citation Start
nl: Door gebruiker gedefinieerde citering start

en: User-Defined Citation End
nl: Door gebruiker gedefinieerde citering eind

en: Signature Options
nl: Handtekening opties

en: Use Signature
nl: Voeg een handtekening toe

en: Prefix Signature with '-- ' Line
nl: Laat handtekening voorafgaan door '-- '

en: Config File Version
nl: Versie configuratiebestand

en: SquirrelMail Version
nl: SquirrelMail Versie

en: PHP Version
nl: PHP versie

en: Organization Preferences
nl: Organisatie Voorkeuren

en: Organization Name
nl: Naam organisatie

en: Organization Logo
nl: Logo organisatie

en: Organization Logo Width
nl: Logo organisatie breedte

en: Organization Logo Height
nl: Logo organisatie hoogte

en: Organization Title
nl: Titel organisatie

en: Signout Page
nl: Afmeldpagina

en: Provider Name
nl: Naam provider

en: Server Settings
nl: Server instellingen

en: Mail Domain
nl: Mail domein

en: IMAP Server Address
nl: IMAP-server adres

en: IMAP Server Port
nl: IMAP-server poort

en: IMAP Server Type
nl: IMAP-server type

en: Cyrus IMAP server
nl: Cyrus IMAP-server

en: University of Washington's IMAP server
nl: University of Washington's IMAP-server

en: Microsoft Exchange IMAP server
nl: Microsoft Exchange IMAP-server

en: Courier IMAP server
nl: Courier IMAP-server

en: hMailServer IMAP server
nl: hMailServer IMAP-server

en: Mercury/32 IMAP server
nl: Mercury/32 IMAP-server

en: Binc IMAP server
nl: Binc IMAP-server

en: Dovecot IMAP server
nl: Dovecot IMAP-server

en: Not one of the above servers
nl: Geen van de bovenstaande servers

en: IMAP Folder Delimiter
nl: IMAP map scheidingsteken

en: Use &quot;detect&quot; to auto-detect.
nl: Gebruik &quot;detect&quot; voor auto-detectie.

en: Use TLS for IMAP Connections
nl: Gebruik TLS voor IMAP connecties

en: Requires PHP 4.3.x! Experimental.
nl: PHP 4.3.x vereist! Experimenteel.

en: IMAP Authentication Type
nl: IMAP autorisatie type

en: Use Sendmail Binary
nl: Gebruik Sendmail

en: Choose &quot;no&quot; for SMTP
nl: Kies &quot;no&quot; voor SMTP

en: Sendmail Arguments
nl: Sendmail Parameters

en: SMTP Server Address
nl: SMTP-server adres

en: SMTP Server Port
nl: SMTP-server poort

en: Use TLS for SMTP Connections
nl: Gebruik TLS voor SMTP connecties

en: SMTP Authentication Type
nl: SMTP autorisatie type

en: No SMTP auth
nl: Geen SMTP auth

en: Login (plain text)
nl: Aanmelden (platte text)

en: Custom SMTP AUTH username
nl: Specifieke SMTP AUTH gebruikersnaam

en: Custom SMTP AUTH password
nl: Specifiek SMTP AUTH wachtwoord

en: POP3 Before SMTP?
nl: POP3 voor SMTP?

en: Header Encryption Key
nl: Berichtinformatie beveiligingssleutel

en: Invert Time
nl: Inverteer tijd

en: Folders Defaults
nl: Map voorkeuren

en: Default Folder Prefix
nl: Standaard map prefix

en: Show Folder Prefix Option
nl: Toon map prefix optie

en: By default, move to trash
nl: Standaard verplaatsen naar Verwijderde Items

en: By default, move to sent
nl: Standaard verplaatsen naar verzonden items

en: By default, save as draft
nl: Standaard bewaren als concept

en: List Special Folders First
nl: Toon speciale mappen eerst

en: Show Special Folders Color
nl: Toon kleur speciale mappen

en: Auto Expunge
nl: Automatisch legen

en: Default Sub. of INBOX
nl: Standaard Sub. van INBOX

en: Show 'Contain Sub.' Option
nl: Toon 'bevat Sub.' optie

en: Default Unseen Notify
nl: Standaard ongelezen notificatie

en: Default Unseen Type
nl: Standaard ongelezen type

en: Auto Create Special Folders
nl: Automatisch aanmaken speciale mappen

en: Auto delete folders
nl: Automatisch verwijderen mappen

en: Enable /NoSelect folder fix
nl: Activeer /Geenselectie map fix

en: General Options
nl: Algemene opties

en: Data Directory
nl: Data directory

en: Temp Directory
nl: Temp directory

en: Hash Level
nl: Graad van onderverdeling data directory

en: Hash Disabled
nl: Onderverdeling uitgeschakeld

en: Moderate
nl: Medium 1

en: Medium
nl: Medium 2

en: Default Left Size
nl: Standaard linkerafmeting

en: Usernames in Lowercase
nl: Gebruikersnamen in kleine letters

en: Allow use of priority
nl: Sta het gebruik van prioriteit toe

en: Hide SM attributions
nl: Verberg SM eigenschappen

en: Enable use of delivery receipts
nl: Sta gebruik van ontvangstbevestigingen toe

en: Allow editing of identities
nl: Sta wijzigen van identiteiten toe

en: Allow editing of full name
nl: Sta wijzigen volledige naam toe

en: Remove username from headers
nl: Verwijder gebruikersnaam van berichtinformatie

en: Used only when identities can't be modified
nl: Alleen gebruikt als identiteiten niet kunnen worden gewijzigd

en: Use server-side sorting
nl: Gebruik sorteren door de server

en: Use server-side thread sorting
nl: Gebruik sorteren door de server voor sorteren in threads

en: Allow server charset search
nl: Sta zoeken charset van server toe

en: UID support
nl: UID ondersteuning

en: PHP session name
nl: PHP sessie naam

en: Location base
nl: Locatie-basis

en: Message of the Day
nl: Bericht van de dag

en: Address book DSN
nl: Adresboek DSN

en: Address book table
nl: Adresboek tabel

en: Preferences DSN
nl: Voorkeuren DSN

en: Preferences table
nl: Voorkeuren tabel

en: Preferences username field
nl: Voorkeuren veld gebruikersnaam

en: Preferences key field
nl: Voorkeuren veld sleutel

en: Preferences value field
nl: Voorkeuren veld waarde

en: Global address book DSN
nl: Globaal adresboek DSN

en: Global address book table
nl: Globaal adresboek tabel

en: Allow writing into global address book
nl: Sta schrijven in globale adresboek toe

en: Allow listing of global address book
nl: Sta het tonen van globaal adresboek toe

en: Language settings
nl: Taalinstellingen

en: Default Language
nl: Standaard taal

en: Default Charset
nl: Standaard set van karakters

en: Enable lossy encoding
nl: Gebruik eenvoudige codering

en: Address Books
nl: Adresboeken

en: Default Javascript Addressbook
nl: Standaard Javascript adresboek

en: Global address book file
nl: Globaal adresboek bestand

en: Allow writing into global address book file
nl: Sta schrijven in globale adresboek bestand toe

en: Themes
nl: Thema's

en: Style Sheet URL (css)
nl: Stijl sjabloon URL (css)

en: Default theme
nl: Standaard thema

en: Use index number of theme
nl: Gebruik indexnummer van thema

en: Configuration Administrator
nl: Configuratie Administrator

en: Note: it is recommended that you configure your system using conf.pl, and not this plugin. conf.pl contains additional information regarding the purpose of variables and appropriate values, as well as additional verification steps.
nl: NB. Het is aanbevolen dat u uw systeem configureert met conf.pl en niet met deze plugin. conf.pl bevat extra informatie over het doel en gebruik van de variabelen en de juiste waarden alsmede extra verificatie stappen.

en: Run or consult conf.pl should you run into difficulty with your configuration.
nl: Gebruik conf.pl als u in moeilijkheden raakt met uw configuratie.

en: Theme Name
nl: Thema naam

en: Theme Path
nl: Thema path

en: Plugin directory could not be found: %s
nl: Plugin directory is niet gevonden: %s

en: Change Settings
nl: Verander instellingen

en: Test Configuration
nl: Test configuratie

en: Config file can't be opened. Please check config.php.
nl: Configuratie file kan niet worden geopend. Check config.php.

en: Administration
nl: Administratie

en: This module allows administrators to manage SquirrelMail main configuration remotely.
nl: Deze module maakt het beheerders mogelijk de basisconfiguratie van SquirrelMail op afstand te wijzigen.

en: Plugin is not enabled
nl: Plugin is uitgeschakeld

en: Submit a Bug Report
nl: Verstuur een foutrapportage

en: Before you send your bug report, please make sure to check this checklist for any common problems.
nl: Voordat u uw fout rapportage verzendt, zorgt u er dan voor de checklist te doorlopen met algemeen voorkomende problemen.

en: Make sure that you are running the most recent copy of %s. You are currently using version %s.
nl: Zorg dat u de meest recente versie van %s heeft. U gebruikt momenteel versie %s.

en: Check to see if your bug is already listed in the %sBug List%s on SourceForge. If it is, we already know about it and are trying to fix it.
nl: Check of uw fout voorkomt in de %sBug List%s op SourceForge. Als dit het geval is, dan kennen we de bug al en proberen we deze te corrigeren.

en: Try to make sure that you can repeat it. If the bug happens sporatically, try to document what you did when it happened. If it always occurs when you view a specific message, keep that message around so maybe we can see it.
nl: Zorg dat u de fout kunt reproduceren. Als de fout slechts sporadisch optreedt, probeer dan te omschrijven wat u deed toen de fout zich voordeed. Als de fout altijd optreed bij een bepaald bericht, bewaar dan dat bericht, zodat wij het eventueel kunnen zien.

en: If there were warnings displayed above, try to resolve them yourself. Read the guides in the %s directory where SquirrelMail was installed.
nl: Als er foutmeldingen worden weergegeven, probeer deze dan zelf op te lossen.Lees de handleidingen in de %s directory op de plek waar SquirrelMail is geïnstalleerd.

en: Pressing the button below will start a mail message to the developers of SquirrelMail that will contain a lot of information about your system, your browser, how SquirrelMail is set up, and your IMAP server. It will also prompt you for information. Just fill out the sections at the top. If you like, you can scroll down in the message to see what else is being sent.
nl: Een druk op de knop hieronder zal een e-mail starten naar de ontwikkelaars van SquirrelMail die een heleboel informatie over uw systeem, uw browser, hoe SquirrelMail is geconfigureerd en uw IMAP-server zal bevatten. U zal ook worden gevraagd informatie in te vullen. Vul alleen de secties bovenaan in. Als u wilt kunt u de hele e-mail bekijken om te zien welke informatie er nog meer wordt verstuurd.

en: Please make sure to fill out as much information as you possibly can to give everyone a good chance of finding and removing the bug. Submitting your bug like this will not have it automatically added to the bug list on SourceForge, but someone who gets your message may add it for you.
nl: Vul a.u.b. zoveel mogelijk informatie in als u kunt geven, zodat er een goede kans is dat de fout wordt gevonden en gecorrigeerd. Verzenden van de fout op deze manier zal er niet voor zorgen dat hij automatisch op de bug list van SourceForge wordt toegevoegd. Iemand die het bericht krijgt zou hem echter alsnog kunnen toevoegen.

en: This bug involves:
nl: Deze fout behelst:

en: the general program
nl: het algemene programma

en: a specific plugin
nl: een specifieke plugin

en: Start Bug Report Form
nl: Start fout rapportage

en: Bug
nl: Fout

en: Bug Reports
nl: Fout rapportages

en: Show button in toolbar
nl: Toon knop in menu

en: Could not write calendar file %s
nl: Kan kalenderbestand %s niet wegschrijven

en: TODAY
nl: VANDAAG

en: Go
nl: Ga

en: l, F j Y
nl: l, j F Y

en: ADD
nl: VOEG TOE

en: EDIT
nl: WIJZIG

en: DEL
nl: VERWIJDER

en: Start time:
nl: Aanvang:

en: Length:
nl: Duur:

en: Priority:
nl: Prioriteit:

en: Title:
nl: Titel:

en: Set Event
nl: Voeg afspraak toe

en: Event Has been added!
nl: Afspraak is toegevoegd!

en: Date:
nl: Datum:

en: m/d/Y
nl: d/m/Y

en: Time:
nl: Tijd:

en: Day View
nl: Dag weergave

en: Do you really want to delete this event?
nl: Wilt u deze afspraak echt verwijderen?

en: Event deleted!
nl: Afspraak verwijderd!

en: Nothing to delete!
nl: Niets te verwijderen!

en: Update Event
nl: Wijzig afspraak

en: Do you really want to change this event from:
nl: Wilt u deze afspraak echt als volgt wijzigen? Van:

en: to:
nl: naar:

en: Event updated!
nl: Afspraak gewijzigd!

en: Month View
nl: Maand weergave

en: 1 hr.
nl: 1 uur

en: 1.5 hr.
nl: 1,5 uur

en: 2 hr.
nl: 2 uur

en: 2.5 hr.
nl: 2,5 uur

en: 3 hr.
nl: 3 uur

en: 3.5 hr.
nl: 3,5 uur

en: 4 hr.
nl: 4 uur

en: 5 hr.
nl: 5 uur

en: 6 hr.
nl: 6 uur

en: Calendar
nl: Kalender

en: Delete &amp; Prev
nl: Verwijder &amp; Vorige

en: Delete &amp; Next
nl: Verwijder &amp; Volgende

en: Move to:
nl: Verplaats:

en: Delete/Move/Next Buttons:
nl: Verwijder/Verplaats/Volgende knoppen:

en: Display at top
nl: toon boven

en: with move option
nl: met verplaats optie

en: Display at bottom
nl: toon onder

en: COMMERCIAL - This list contains servers that are verified spam senders. It is a pretty reliable list to scan spam from.
nl: COMMERCIAL - Deze lijst bevat servers die geverifieerd zijn als spam verzenders. Het is een behoorlijk betrouwbare lijst om spam mee te detecteren.

en: COMMERCIAL - Servers that are configured (or misconfigured) to allow spam to be relayed through their system will be banned with this. Another good one to use.
nl: COMMERCIAL - Servers die geconfigureerd zijn om spam door te geven zullen worden geblokkeerd met dit.

en: COMMERCIAL - Dial-up users are often filtered out since they should use their ISP's mail servers to send mail. Spammers typically get a dial-up account and send spam directly from there.
nl: COMMERCIAL - Inbel gebruikers worden vaak gefilterd aangezien zij hun ISP mailservers moeten gebruiken om mail te verzenden. Spammers nemen vaak een inbelaccount om spam te verzenden.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Dial-up lists - includes some DSL IPs.
nl: FREE - Five-Ten-sg.com - Dial-up lists - bevat enkele DSL IPs.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Bulk mailers that do not use confirmed opt-in.
nl: FREE - Five-Ten-sg.com - Bulk mailers die geen bevestiging van gebruikers gebruiken.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Other misc. servers.
nl: FREE - Five-Ten-sg.com - Andere servers.

en: FREE - Dorkslayers appears to include only really bad open relays outside the US to avoid being sued. Interestingly enough, their website recommends you NOT use their service.
nl: FREE - Dorkslayers bevat alleen echt slechte open relays buiten de USA om aanklachten te vermijden. Interessant is dat hun website aanbeveelt om hun service NIET te gebruiken.

en: FREE - SPAMhaus - A list of well-known SPAM sources.
nl: FREE - SPAMhaus - Een lijst van bekende SPAM bronnen.

en: FREE, for now - SpamCop - An interesting solution that lists servers that have a very high spam to legit email ratio (85 percent or more).
nl: FREE, tot nu toe - SPAMCOP - Een interessant alternatief dat servers bevat die een erg hoge spam - e-mail ratio hebben. (85% of meer)

en: FREE - dev.null.dk - I don't have any detailed info on this list.
nl: FREE - dev.null.dk - Ik heb geen gedetailleerde informatie over deze lijst.

en: FREE - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.
nl: FREE - visi.com - Relay Stop Lijst. Erg conservatieve OpenRelay List.

en: FREE - ahbl.org Open Relays - Another list of Open Relays.
nl: FREE - ahbl.org Open Relays - Andere lijst van Open Relays.

en: FREE - ahbl.org SPAM Source - List of Direct SPAM Sources.
nl: FREE - ahbl.org SPAM Source - Lijst van Direct SPAM sources.

en: FREE - ahbl.org SPAM ISPs - List of SPAM-friendly ISPs.
nl: FREE - ahbl.org SPAM ISPs - Lijst van SPAM-vriendelijke ISPs.

en: FREE - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.
nl: FREE - Leadmon DUL - Andere lijst van Dial-up of andere dynamisch toegewezen IPs.

en: FREE - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.
nl: FREE - Leadmon SPAM Source - Lijst van IPs waar Leadmon.net direct SPAM van heeft gekregen.

en: FREE - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.
nl: FREE - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers die geen geverifieerde opt-in vereisen of die bekende spammers toe hebben gestaan lid te worden en hun services te misbruiken.

en: FREE - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.
nl: FREE - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays die niet op de lijst staan van andere actieve RBLs.

en: FREE - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.
nl: FREE - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays die niet op de lijst staan van andere actieve RBLs en die SPAM hebben verzonden aan Leadmon.net.

en: FREE - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.
nl: FREE - Leadmon SpamBlock - Sites op deze lijst hebben aan Leadmon.net direct SPAM verzonden van IPs in netblocks waarbij het gehele block geen DNS mappings heeft. Het is een lijst van BLOCKS van IPs die worden gebruikt door mensen die Leadmon.net hebben geSPAMmed

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.
nl: FREE - Een andere Blacklist - Beide Open Relays en Direct SPAM Sources.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.
nl: FREE - Een andere Blacklist - Dial-up IPs.

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Relays
nl: FREE - Gedistribueerde zender boycot lijst - Bevestigde relays

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Multi-stage Relays
nl: FREE - Gedistribueerde zender boycot lijst - Bevestigde multi-stage relays

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - UN-Confirmed Relays
nl: FREE - Gedistribueerde zender boycot lijst - Onbevestigde relays

en: WARNING! You must enter something to search for.
nl: WAARSCHUWING! Vul a.u.b. iets in om naar te zoeken.

en: WARNING! Header filters should be of the format &quot;Header: value&quot;
nl: WAARSCHUWING! Berichtkop filters moeten van het volgende formaat zijn &quot;Berichtkop: waarde&quot;

en: Saved Scan type
nl: Bewaarde scan type

en: Message Filtering
nl: Bericht filtering

en: What to Scan:
nl: Wat te scannen:

en: All messages
nl: Alle berichten

en: Only unread messages
nl: Alleen ongelezen berichten

en: Save
nl: Bewaar

en: Match:
nl: Selecteer op:

en: Header
nl: Berichtkop

en: Contains:
nl: Bevat:

en: If %s contains %s then move to %s
nl: Als %s bevat %s verplaats dan naar %s

en: Message Filters
nl: Berichtfilters

en: Filtering enables messages with different criteria to be automatically filtered into different folders for easier organization.
nl: Filtering zorgt ervoor dat berichten met verschillende criteria automatisch worden geplaatst in verschillende mappen.

en: SPAM Filters
nl: SPAM filters

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
nl: SPAM filters stellen u in staat om junk e-mail te detecteren van verschillende op DNS gebaseerde zwarte lijsten in uw INBOX en het te verplaatsen naar een andere map (bijv. Verwijderde Items).

en: You must select a spam folder.
nl: U moet een spam map selecteren.

en: You must select a scan type.
nl: U moet een scan type selecteren

en: WARNING! Tell the administrator to set the %s variable.
nl: WAARSCHUWING! Vraag uw administrator om de %s variabele te activeren

en: Move spam to:
nl: Verplaats spam naar:

en: Moving spam directly to the trash may not be a good idea at first, since messages from friends and mailing lists might accidentally be marked as spam. Whatever folder you set this to, make sure that it gets cleaned out periodically, so that you don't have an excessively large mailbox hanging around.
nl: Het verplaatsen van spam naar de verwijderde items is in eerste instantie geen goed idee, omdat berichten van vrienden en mailinglists soms automatisch worden gemarkeerd als spam. Welke map u ook selecteert, zorg dat de map periodiek wordt geleegd, zodat u van een grote mailbox gevrijwaard blijft.

en: Unread messages only
nl: Alleen ongelezen berichten

en: The more messages scanned, the longer it takes. It's recommended to scan unread messages only. If a change to the filters is made, it's recommended to set it to scan all messages, then go view the INBOX, then come back and set it to scan unread messages only. That way, the new spam filters will be applied and even the spam you didn't catch with the old filters will be scanned.
nl: Des te meer berichten u scant, des te langer het duurt. Voorgesteld wordt om alleen nieuwe berichten te scannen. Als u een wijziging in uw filters maakt, dan wordt de optie -alle berichten- geactiveerd. Ga dan naar INBOX, kom terug en zet de optie -alleen nieuwe berichten- . Op deze manier zullen uw nieuwe spamfilters worden geactiveerd en u scant zelfs de spam die u leest met de nieuwe spamfilters.

en: Spam is sent to %s.
nl: Spam wordt verplaatst naar %s

en: Spam scan is limited to %s.
nl: Spam scan wordt beperkt tot %s

en: ON
nl: AAN

en: OFF
nl: UIT

en: %s is not found.
nl: %s is niet gevonden.

en: Today's Fortune
nl: Uitspraak van vandaag

en: Fortunes
nl: Uitspraken

en: Show fortunes at top of mailbox
nl: Toon uitspraken bovenaan de mailbox

en: Plugin is disabled.
nl: Plugin is uitgeschakeld

en: IMAP server information
nl: IMAP-server informatie

en: Run some test IMAP commands, displaying both the command and the result. These tests use the SquirrelMail IMAP commands and your current SquirrelMail configuration. Custom command strings can be used.
nl: Voer enkele IMAP-commando's uit, het commando en het resultaat worden getoond. Deze testen gebruiken de SquirrelMail IMAP-commando's en uw huidige SquirrelMail-configuratie. Aangepaste commandoregels kunnen worden gebruikt.

en: This will send a message to %s requesting help for this list. You will receive an emailed response at the address below.
nl: Dit zal een bericht voor hulp bij deze lijst naar %s sturen. U zal automatisch een antwoord ontvangen op het onderstaande e-mailadres.

en: This will send a message to %s requesting that you will be subscribed to this list. You will be subscribed with the address below.
nl: Dit zal een bericht naar %s sturen voor aanmelding bij deze lijst.U zal met het onderstaande e-mailadres worden aangemeld.

en: This will send a message to %s requesting that you will be unsubscribed from this list. It will try to unsubscribe the adress below.
nl: Dit zal een bericht naar %s sturen voor afmelding van deze lijst.Het onderstaande e-mailadres zal worden afgemeld.

en: Unknown action: %s
nl: Onbekende actie: %s

en: Send Mail
nl: Verstuur bericht

en: Post to List
nl: Stuur naar de lijst

en: Reply to List
nl: Antwoord naar de lijst

en: List Archives
nl: Lijst archieven

en: Contact Listowner
nl: Neem contact op met lijsteigenaar

en: Mailing List
nl: Mailinglist

en: No server specified
nl: Geen server gespecificeerd

en: Error
nl: Fout

en: no login ID submitted
nl: geen gebruikersnaam opgegeven

en: connection not established
nl: verbinding niet tot stand gebracht

en: No password submitted
nl: Geen wachtwoord opgegeven

en: No connection to server
nl: Geen verbinding met server

en: No login ID submitted
nl: Geen gebruikersnaam opgegeven

en: No server banner
nl: Geen server vaandel

en: abort
nl: afbreken

en: apop authentication failed
nl: apop autorisatie mislukt

en: Premature end of list
nl: Voortijdig einde van de lijst

en: Empty command string
nl: Leeg commando

en: connection does not exist
nl: verbinding bestaat niet

en: No msg number submitted
nl: Geen berichtnummer opgegeven

en: Command failed
nl: Commando mislukt

en: Remote POP server Fetching Mail
nl: Ophalen mail van externe POP-servers

en: Select Server:
nl: Selecteer server:

en: Password for
nl: Wachtwoord voor

en: Fetch Mail
nl: Ophalen berichten

en: Fetching from
nl: Ophalen van

en: Opening IMAP server
nl: Openen IMAP-server

en: Opening POP server
nl: Openen POP-server

en: Login Failed:
nl: Aanmelden mislukt:

en: Login OK: No new messages
nl: Aanmelden OK: Geen nieuwe berichten

en: Login OK: Inbox EMPTY
nl: Aanmelden OK: Inbox LEEG

en: Login OK: Inbox contains %s messages
nl: Aanmelden OK: Inbox bevat %s berichten

en: Fetching UIDL...
nl: Ophalen UIDL...

en: Server does not support UIDL.
nl: Server ondersteunt geen UIDL.

en: Leaving messages on server...
nl: Berichten op server achterlaten ...

en: Deleting messages from server...
nl: Berichten verwijderen van server...

en: Fetching message
nl: Ophalen bericht

en: Server error. Disconnect
nl: Server fout. Connectie verbroken

en: Reconnect from dead connection
nl: Herstel verbroken connectie

en: Saving UIDL
nl: UIDL opslaan

en: Refetching message
nl: Opnieuw ophalen bericht

en: Error Appending Message!
nl: Fout bij het toevoegen van het bericht!

en: Closing POP
nl: Sluiten POP

en: Logging out from IMAP
nl: Aanmelden van IMAP

en: Message appended to mailbox
nl: Bericht toegevoegd aan mailbox

en: Message %d deleted from remote server!
nl: Bericht %d verwijderd van externe server!

en: Delete failed:
nl: Verwijderen mislukt:

en: Remote POP server settings
nl: Externe POP-server instellingen

en: You should be aware that the encryption used to store your password is not perfectly secure. However, if you are using pop, there is inherently no encryption anyway. Additionally, the encryption that we do to save it on the server can be undone by a hacker reading the source to this file.
nl: U moet erop bedacht zijn dat de beveiliging die wordt gebruikt om uw wachtwoord op te slaan niet perfect is. Maar als u pop gebruikt is er normaal gesproken helemaal geen beveiliging. De beveiliging die gebruikt wordt om uw wachtwoord op te slaan op de server kan ongedaan worden gemaakt door een hacker door de bron van dit bestand te lezen.

en: If you leave password empty, it will be asked when you fetch mail.
nl: Als u uw wachtwoord leeg laat, zal het worden gevraagd wanneer u uw mail ophaalt.

en: Encrypt passwords (informative only)
nl: Beveilig wachtwoorden (alleen informatief)

en: Add Server
nl: Voeg server toe

en: Port:
nl: Poort:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Store in Folder:
nl: Sla op in map:

en: Leave mail on server
nl: Bewaar mail op server

en: Check mail at login
nl: Check mail tijdens aanmelden

en: Check mail at folder refresh
nl: Check mail tijdens vernieuwen van mappen

en: Modify Server
nl: Bewerk server

en: Server Name:
nl: Servernaam:

en: Modify
nl: Bewerk

en: No servers known.
nl: Geen servers bekend.

en: Fetching Servers
nl: Ophalen servers

en: Confirm Deletion of a Server
nl: Bevestig verwijdering van een server

en: Selected Server:
nl: Selecteerde server:

en: Confirm delete of selected server?
nl: Bevestig de verwijdering van de geselecteerde server

en: Confirm Delete
nl: Bevestig verwijdering

en: Leave Mail on Server
nl: Bewaar mail op server

en: Undefined Function
nl: Niet gedefinieerde functie

en: The function you requested is unknown.
nl: De functie die u verzocht is onbekend.

en: Fetch
nl: Ophalen

en: Warning,
nl: Waarschuwing,

en: Mail Fetch Result:
nl: Resultaten:

en: POP3 Fetch Mail
nl: POP3-toegang externe e-mailaccounts

en: This configures settings for downloading email from a POP3 mailbox to your account on this server.
nl: Instellingen voor het downloaden van e-mail van een externe POP3-server naar uw account op deze server.

en: Message Details
nl: Berichtdetails

en: Bodystructure
nl: Hoofdstructuur bericht

en: Encoding
nl: Codering

en: RFC822 Message body
nl: RFC822 Berichttekst

en: Close Window
nl: Sluit venster

en: Save Message
nl: Bewaar bericht

en: View Message details
nl: Bekijk berichtdetails

en: New Mail Notification
nl: Notificatie nieuw bericht

en: The %s option will check ALL of your folders for unseen mail, not just the inbox for notification.
nl: De optie %s zal ALLE mappen op nieuwe berichten controleren en niet alleen de INBOX.

en: Check all boxes, not just INBOX
nl: Controleer alle mappen, niet alleen INBOX

en: Selecting the %s option will enable the showing of a popup window when unseen mail is in your folders (requires JavaScript).
nl: Selectie van %s zorgt voor activering van een popup indien er een nieuw berichten een van uw mappen verschijnt (Javascript is nodig!).

en: Show popup window on new mail
nl: Toon popupvenster bij nieuw bericht

en: Use the %s option to only check for messages that are recent. Recent messages are those that have just recently showed up and have not been "viewed" or checked yet. This can prevent being continuously annoyed by sounds or popups for unseen mail.
nl: Gebruik de optie %s om uitsluitend te controleren op berichten die recent zijn. Recente berichten zijn berichten die net gearriveerd zijn en nog niet bekeken of gecontroleerd zijn. Dit voorkomt dat u continu door popups of geluid wordt lastig gevallen bij een nieuw bericht.

en: Count only messages that are RECENT
nl: Controleer alleen RECENT

en: Selecting the %s option will change the title in some browsers to let you know when you have new mail (requires JavaScript). This will always tell you if you have new mail, even if you have %s enabled.
nl: De optie %s zal in sommige browsers te titelaanduiding veranderen bij een nieuw bericht. (Javascript is nodig). Deze optie zal u altijd vertellen of u nieuwe berichten hebt, zelfs al heeft u de optie %s geactiveerd.

en: Change title on supported browsers
nl: Verander titelaanduiding

en: Select %s to turn on playing a media file when unseen mail is in your folders. When enabled, you can specify the media file to play in the provided file box.
nl: Selecteer %s om een geluid te laten horen als er een nieuw bericht in uw mappen verschijnt. U kunt het geluid dat te horen zal zijn zelf specificeren.

en: Enable Media Playing
nl: Activeer afspelen geluid

en: Select from the list of %s the media file to play when new mail arrives. If no file is specified, %s, no sound will be used.
nl: Selecteer het bestand dat u wilt afspelen bij een nieuw bericht van de lijst met %s. Indien er geen bestand wordt gespecificeerd, %s, zal geen geluid worden gebruikt.

en: Select server file
nl: Selecteer bestand van server

en: (none)
nl: (geen)

en: requires JavaScript to work
nl: Javascript is nodig

en: Width of popup window:
nl: Breedte van popup venster:

en: If set to 0, reverts to default value
nl: Indien op 0 gezet wordt de standaard waarde aangehouden

en: Height of popup window:
nl: Hoogte van popup venster:

en: Try
nl: Test

en: Current File:
nl: Huidig bestand:

en: New Mail
nl: Nieuw bericht

en: SquirrelMail Notice:
nl: SquirrelMail notificatie:

en: You have %s new message | You have %s new messages
nl[0]: U heeft %s nieuw bericht
nl[1]: U heeft %s nieuwe berichten

en: You have %s new messages
nl: U heeft %s nieuwe berichten

en: NewMail Options
nl: Nieuw bericht opties

en: This configures settings for playing sounds and/or showing popup windows when new mail arrives.
nl: Opties voor het afspelen van geluiden en/of het tonen van popupvensters wanneer u een nieuw bericht ontvangt.

en: %s New Messages
nl: %s nieuwe berichten

en: %s New Message
nl: %s nieuw bericht

en: Test Sound
nl: Test geluid

en: No sound specified
nl: Geen geluid gespecificeerd

en: Loading the sound...
nl: Geluid wordt geladen ...

en: Sent Subfolders Options
nl: Verzonden Items submap opties

en: Use Sent Subfolders
nl: Gebruik Verzonden Items submappen

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Quarterly
nl: Driemaandelijks

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Base Sent Folder
nl: Verzonden Items basismap

en: Enabled
nl: Geactiveerd

en: Disable it
nl: Deactiveer

en: Enable it
nl: Activeer

en: Spam reporting
nl: Spamrapportage

en: Delete spam when reported:
nl: Verwijder spam na rapportage:

en: Only works with email-based reporting
nl: Werkt alleen met op e-mail gebaseerde rapportage

en: Spam Reporting Method:
nl: Spamrapportage methode:

en: Quick email-based reporting
nl: Snelle op e-mail gebaseerde rapportage

en: Thorough email-based reporting
nl: Grondige op e-mail gebaseerde rapportage

en: Web-based form
nl: Webformulier

en: Save Method
nl: Bewaarmethode

en: Your SpamCop authorization code:
nl: Uw SpamCop authorisatiecode:

en: see below
nl: zie onder

en: Save ID
nl: Bewaar ID

en: About SpamCop
nl: Over SpamCop

en: SpamCop is a free service that greatly assists in finding the true source of the spam and helps in letting the proper people know about the abuse.
nl: SpamCop is een vrije service die uitstekend helpt bij het opsporen van de ware bron van de spam en in het informeren van integere mensen over het misbruik.

en: To use it, you must get a SpamCop authorization code. There is a free %ssign up page%s so you can use SpamCop.
nl: Om het te gebruiken moet u een SpamCop authorisatiecode aanvragen. Er is een vrije %saanmeldingspagina%s om SpamCop te kunnen gebruiken.

en: Before you sign up, be warned
nl: Voordat u zich aanmeld, wees gewaarschuwd

en: Some users have reported that the email addresses used with SpamCop find their way onto spam lists. To be safe, you can just create an email forwarding account and have all SpamCop reports get sent to there. Also, if it gets flooded with spam, you can then just delete that account with no worries about losing your real email address. Just go create an email forwarder somewhere (%s has a %slist of places%s) so that messages from system administrators and what not can be sent to you.
nl: Sommige gebruikers hebben gerapporteerd dat de e-mailadressen gebruikt bij SpamCop op spamlijsten terechtkomen. Om veilig te zijn kunt u een e-mail forwarding account aanmaken en alle SpamCop rapportages daarheen laten verzenden. Als dit e-mailadres overspoeld wordt met spam, dan kan u het verwijderen zonder uw echte e-mailadres te verliezen. Maak een e-mail forwarder ergens (%s heeft een %slijst met plekken%s) zodat berichten van systeem administrators en anderen naar u kunnen worden verzonden.

en: Once you have signed up with SpamCop and have received your SpamCop authorization code, you need to enable this plugin by clicking the link above. Once enabled, you go about your normal life. If you encounter a spam message in your mailbox, just view it. On the right-hand side, near the top of where the message is displayed, you will see a link to report this message as spam. Clicking on it brings you to a confirmation page. Confirming that you want the spam report sent will do different things with different reporting methods.
nl: Als u zich heeft aangemeld bij SpamCop en u heeft uw SpamCop authorisatiecode ontvangen, dan dient u deze plugin te activeren -- klik op de link hierboven. Als u een spambericht in uw mailbox vindt, bekijk het dan. Aan de rechterkant zal u een link zien om het bericht als spam te rapporteren. Als u hierop klikt, dan krijgt u een bevestigingspagina te zien.Bevestiging dat u de spam rapportage wilt verzenden, zal verschillende dingen doen met verschillende rapportage methoden.

en: Email-based reporting
nl: Op e-mail gebaseerde rapportage

en: Pressing the button forwards the message to the SpamCop service and will optionally delete the message. From there, you just need to go to your INBOX and quite soon a message should appear from SpamCop. (It gets sent to the account you registered with, so make sure that your mail forwarder works!) Open it up, click on the appropriate link at the top, and a new browser window will open.
nl: Een druk op de knop stuurt het bericht door naar de SpamCop service en zal het bericht optioneel verwijderen. In uw INBOX zal nu vrij snel een bericht verschijnen van SpamCop. (Het zal worden gezonden naar het door u geregistreerde account, dus zorg dat uw e-mail forwarder werkt!) Open het bericht en klik op de juiste link bovenaan. Een nieuw browser scherm zal worden geopend.

en: Currently, the quick reporting just forwards the request to the thorough reporting. Also, it appears that this is for members (non-free) only. Hopefully this will change soon.
nl: Momenteel wordt de snelle rapportage alleen doorgestuurd naar de grondige rapportage. Deze is alleen voor leden (niet-vrij). Hopelijk zal dit spoedig veranderen.

en: Web-based reporting
nl: Op het web gebaseerde rapportage

en: When you press the button on the confirmation page, this will pop open a new browser window and the SpamCop service should appear inside. The message will not be deleted (working on that part), but you won't need to wait for a response email to start the spam reporting.
nl: Wanneer u drukt op de knop op de bevestigingspagina, zal een nieuw browser scherm zich openen met daarin de SpamCop service. Het bericht zal niet worden verwijderd (wordt aan gewerkt), maar u hoeft niet te wachten op een antwoordmail op de spamapportage op te starten.

en: The SpamCop service will display information as it finds it, so scroll down until you see a form button. It might pause a little while it is looking up information, so be a little patient. Read what it says, and submit the spam. Close the browser window. Press Cancel or click on the appropriate mail folder to see messages and/or delete the spam.
nl: De SpamCop service zal gevonden informatie tonen. Bekijk de pagina totdat u een formulierknop ziet. Afhankelijk van de informatie, kan het wat langer duren. Verzend de spamrapportage. Sluit het browser scherm. Klik op Annuleren of klik op de map met e-mail om de berichten te zien en/of de spam te verwijderen.

en: SpamCop service type
nl: Spamcop Service Type

en: Service type option allows selecting which SpamCop services you are using. Member services use different web reporting forms and does not display nags. You can purchase these services, if you want to support SpamCop.
nl: Met de service type optie kunt u selecteren welke spamcop services uw gebruikt. Gebruikers services gebruiken andere webformulieren en tonen geen irritante informatie. U kunt deze services aanschaffen als u SpamCop wilt steunen.

en: More information
nl: Meer informatie

en: For more information about SpamCop, it's services, spam in general, and many related topics, try reading through SpamCop's %sHelp and Feedback%s section.
nl: Voor meer informatie over SpamCop, de services, spam in het algemeen en gerelateerde onderwerpen, probeer de sectie %sHelp en Feedback%s.

en: Report as Spam
nl: Raporteer als Spam

en: SpamCop - Spam Reporting
nl: SpamCop - Spamrapportage

en: Help fight the battle against unsolicited email. SpamCop reads the spam email and determines the correct addresses to send complaints to. Quite fast, really smart, and easy to use.
nl: Help in de strijd tegen ongewenste e-mail. SpamCop leest de e-mail (spam) en bepaalt het juiste adres om een klacht heen te sturen. Snel, slim en makkelijk in gebruik!

en: Sending this spam report will give you back a reply with URLs that you can click on to properly report this spam message to the proper authorities. This is a free service. By pressing the "Send Spam Report" button, you agree to follow SpamCop's rules/terms of service/etc.
nl: Verzending van deze spamrapportage zal u een antwoord doen toekomen met URLs, die u kunt aanklikken om het bericht als spam te markeren bij integere autoriteiten. Dit is een vrije service. Door te klikken op de knop "Send Spam Report", gaat u akkoord met de voorwaarden van SpamCop.

en: Cancel / Done
nl: Annuleren / Klaar

en: Send Spam Report
nl: Verstuur Spamrapportage

en: SpellChecker Options
nl: Spellingscontrole opties

en: Here you may set up how your personal dictionary is stored, edit it, or choose which languages should be available to you when spell-checking.
nl: Hier kan u aangeven hoe uw persoonlijke woordenboek wordt opgeslagen, wijzig het, of kies de talen die beschikbaar moeten zijn als u de spelling controleert.

en: Check Spelling
nl: Controleer spelling

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
nl: Terug naar &quot;Spellingscontrole Opties&quot; pagina

en: ATTENTION:
nl: LET OP:

en: SquirrelSpell was unable to decrypt your personal dictionary. This is most likely due to the fact that you have changed your mailbox password. In order to proceed, you will have to supply your old password so that SquirrelSpell can decrypt your personal dictionary. It will be re-encrypted with your new password after this. If you haven't encrypted your dictionary, then it got mangled and is no longer valid. You will have to delete it and start anew. This is also true if you don't remember your old password -- without it, the encrypted data is no longer accessible.
nl: SquirrelSpell kan uw persoonlijke woordenboek niet lezen. Dit wordt waarschijnlijk veroorzaakt door het wijzigen van uw mailbox wachtwoord.Om door te gaan moet u uw oude wachtwoord ingeven, zodat SquirrelSpell uw persoonlijke woordenboek kan lezen. Het zal hierna met uw nieuwe wachtwoord worden beveiligd. Als u uw woordenboek niet heeft beveiligd, zal deze niet langer geldig zijn. U zal het moeten verwijderen en een nieuwe moeten beginnen.Dit geldt ook als u uw oude wachtwoord bent vergeten. Zonder wachtwoord is uw data niet toegankelijk.

en: Delete my dictionary and start a new one
nl: Verwijder mijn woordenboek en start een nieuwe

en: Decrypt my dictionary with my old password:
nl: Ontcijfer mijn woordenboek met mijn oude wachtwoord:

en: Proceed
nl: Doorgaan

en: You must make a choice
nl: U moet een keuze maken

en: You can either delete your dictionary or type in the old password. Not both.
nl: U kunt uw woordenboek verwijderen of het oude wachtwoord intypen, niet beide.

en: This will delete your personal dictionary file. Proceed?
nl: Dit zal de file met uw persoonlijk woordenboek verwijderen. Doorgaan?

en: Error Decrypting Dictionary
nl: Fout ontcijferen woordenboek

en: Could not run the spellchecker command (%s).
nl: Kan spellingscontrole commando (%s) niet uitvoeren.

en: Error while writing to pipe.
nl: Fout tijdens schrijven naar pipe

en: Could not open temporary file '%s'.
nl: Kan tijdelijk bestand '%s' niet openen.

en: Error while writing to temporary file '%s'.
nl: Fout tijdens het schrijven naar tijdelijk bestand '%s'.

en: I tried to execute '%s', but it returned:
nl: Er is geprobeerd om '%s' te starten, maar het gaf de melding:

en: SquirrelSpell is misconfigured.
nl: SquirrelSpell is onjuist geconfigureerd.

en: Spellcheck completed. Commit changes?
nl: Spellingscontrole voltooid. Wijzigingen toevoegen?

en: No changes were made.
nl: Er zijn geen veranderingen gemaakt.

en: Now saving your personal dictionary... Please wait.
nl: Opslaan van  uw persoonlijk woordenboek ... even geduld a.u.b.

en: SquirrelSpell Results
nl: SquirrelSpell resultaten

en: Found %s errors
nl: %s fouten gevonden

en: Line with an error:
nl: Regel met fout:

en: Error:
nl: Fout:

en: Suggestions:
nl: Suggesties:

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: Change to:
nl: Verander in:

en: Occurs times:
nl: Komt voor:

en: Change this word
nl: Verander dit woord

en: Change
nl: Verander

en: Change ALL occurances of this word
nl: Verander ALLE plaatsen waar dit woord voorkomt

en: Change All
nl: Verander alles

en: Ignore this word
nl: Negeer dit woord

en: Ignore
nl: Negeer

en: Ignore ALL occurances this word
nl: Negeer ALLE plaatsen waar dit woord voorkomt

en: Ignore All
nl: Negeer alles

en: Add this word to your personal dictionary
nl: Voeg dit woord to aan uw persoonlijk woordenboek

en: Add to Dic
nl: Voeg toe aan wb

en: Close and Commit
nl: Sluit en voeg toe

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
nl: De spellingscontrole is niet klaar. Echt afsluiten en toevoegen veranderingen?

en: Close and Cancel
nl: Afsluiten en annuleren

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
nl: De spellingscontrole is niet klaar. Echt afsluiten en negeren veranderingen?

en: No errors found
nl: Geen fouten gevonden

en: Your personal dictionary was erased.
nl: Uw persoonlijk woordenboek is verwijderd

en: Dictionary Erased
nl: Woordenboek verwijderd

en: Your personal dictionary was erased. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
nl: Uw persoonlijk woordenboek is verwijderd. Sluit dit venster en klik opnieuw op de "Controleer spelling" knop om uw spelling te controleren.

en: Close this Window
nl: Sluit dit venster

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Now return to the &quot;SpellChecker options&quot; menu and make your selection again.
nl: Uw persoonlijk woordenboek is succesvol beveiligd. Ga terug naar het &quot;Spellingscontrole opties&quot; menu en selecteer opnieuw.

en: Successful re-encryption
nl: Succesvolle beveiliging

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
nl: Uw persoonlijk woordenboek is succesvol beveiligd. Sluit dit venster en klik opnieuw op de "Controleer spelling" knop om uw spelling te controleren.

en: Dictionary re-encrypted
nl: Woordenboek beveiligd

en: Your personal dictionary has been encrypted and is now stored in an encrypted format.
nl: Uw persoonlijke woordenboek is beveiligd en is nu opgeslagen in beveiligd formaat.

en: Your personal dictionary has been decrypted and is now stored as plain text.
nl: Uw persoonlijke woordenboek is ontcijferd en is nu opgeslagen als platte tekst.

en: No action requested.
nl: Geen actie gevraagd.

en: Personal Dictionary Crypto Settings
nl: Persoonlijk woordenboek beveiligingsinstellingen

en: Personal Dictionary
nl: Persoonlijk woordenboek

en: No words in your personal dictionary.
nl: Geen woorden in uw persoonlijk woordenboek

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
nl: Selecteer de woorden die u wilt verwijderen uit uw woordenboek.

en: %s dictionary
nl: %s woordenboek

en: Delete checked words
nl: Verwijder geselecteerde woorden

en: Edit your Personal Dictionary
nl: Wijzig uw persoonlijk woordenboek

en: Please make your selection first.
nl: Maak uw keuze eerst a.u.b.

en: This will encrypt your personal dictionary and store it in an encrypted format. Proceed?
nl: Dit beveiligd uw persoonlijk woordenboek en slaat het op in beveiligd formaat. Doorgaan?

en: This will decrypt your personal dictionary and store it in a plain text format. Proceed?
nl: Dit ontcijfert uw persoonlijk woordenboek slaat het in platte tekst op. Doorgaan?

en: Your personal dictionary is currently encrypted.
nl: Uw persoonlijk woordenboek is momenteel beveiligd

en: This helps protect your privacy in case the web-mail system gets compromized and your personal dictionary ends up stolen. It is currently encrypted with the password you use to access your mailbox, making it hard for anyone to see what is stored in your personal dictionary.
nl: Dit beschermt uw privacy voor het geval dat men uw webmail kraakt en dat men uw persoonlijke woordenboek steelt. Dit is nu beveiligd met het password waarmee u ook toegang heeft tot uw mailbox. Het maakt het moeilijk voor iemand te zien wat er in uw persoonlijk woordenboek staat.

en: If you forget your password, your personal dictionary will become unaccessible, since it can no longer be decrypted. If you change your mailbox password, SquirrelSpell will recognize it and prompt you for your old password in order to re-encrypt the dictionary with a new key.
nl: Als u uw wachtwoord vergeet dan wordt uw persoonlijke woordenboek ontoegankelijk, omdat het niet meer kan worden ontcijfert. Als uw mailbox wachtwoord wijzigt, zal SquirrelSpell dit herkennen en uw vragen om uw oude password zodat uw woordenboek kan worden omgezet.

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
nl: Ontcijfer mijn persoonlijk woordenboek en sla het in platte tekst op.

en: Change crypto settings
nl: Verander beveiligingsinstellingen

en: Your personal dictionary is currently not encrypted.
nl: Uw persoonlijk woordenboek is momenteel niet beveiligd.

en: You may wish to encrypt your personal dictionary to protect your privacy in case the webmail system gets compromized and your personal dictionary file gets stolen. When encrypted, the file's contents look garbled and are hard to decrypt without knowing the correct key (which is your mailbox password).
nl: U kan uw persoonlijk woordenboek beveiligen om uw privacy te beschermen in het geval dat het webmail systeem wordt gekraakt en uw persoonlijke woordenboek wordt gestolen. Indien het bestand is beveiligd zal het vage tekens bevatten en niet te ontcijferen zijn zonder de juiste sleutel (uw inlogwachtwoord).

en: If you decide to encrypt your personal dictionary, you must remember that it gets &quot;hashed&quot; with your mailbox password. If you forget your mailbox password and the administrator changes it to a new value, your personal dictionary will become useless and will have to be created anew. However, if you or your system administrator change your mailbox password but you still have the old password at hand, you will be able to enter the old key to re-encrypt the dictionary with the new value.
nl: Als u besluit om uw woordenboek te beveiligen met uw wachtwoord dan mag u dat niet vergeten. Indien u uw wachtwoord vergeet en de systeembeheerder geeft u een nieuw wachtwoord dan wordt uw woordenboek onleesbaar en moet u een nieuwe aanmaken. Maar als u uw oude wachtwoord nog weet en u krijgt een nieuw wachtwoord dan kan u uw woordenboek nog ontcijferen en opnieuw beveiligen met het nieuwe wachtwoord.

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
nl: Beveilig mijn persoonlijk woordenboek en sla het op in beveiligd formaat.

en: Deleting the following entries from %s dictionary:
nl: Verwijder de volgende selecties van %s woordenboek:

en: All done!
nl: Klaar!

en: Personal Dictionary Updated
nl: Persoonlijk woordenboek bijgewerkt

en: No changes requested.
nl: Geen veranderingen gemaakt.

en: Please wait, communicating with the server...
nl: Even wachten a.u.b., communicatie met de server ...

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
nl: Kies een woordenboek dat u wilt gebruiken om de spelling van dit bericht te controleren:

en: SquirrelSpell Initiating
nl: Opstarten SquirrelSpell

en: Settings adjusted to: %s with %s as default dictionary.
nl: Instellingen veranderd naar: %s met %s als standaard woordenboek.

en: Using %s dictionary (system default) for spellcheck.
nl: %s woordenboek gebruikt als standaard voor spellingscontrole.

en: International Dictionaries Preferences Updated
nl: Instellingen voor internationale woordenboeken bijgewerkt

en: Please check any available international dictionaries which you would like to use when spellchecking:
nl: Kies beschikbare internationale woordenboeken dat u wilt gebruiken bij de spellingscontrole.

en: Make this dictionary my default selection:
nl: Stel dit woordenboek in als standaard:

en: Make these changes
nl: Maak deze veranderingen

en: Add International Dictionaries
nl: Voeg internationale woordenboeken toe

en: Please choose which options you wish to set up:
nl: Kies welke opties u wilt configureren:

en: Edit your personal dictionary
nl: Bewerk uw persoonlijk woordenboek

en: Set up international dictionaries
nl: Configureer internationale woordenboeken

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
nl: Beveilig of ontcijfer uw persoonlijk woordenboek

en: Personal dictionary encryption options are not available
nl: Persoonlijk woordenboek beveiligingsinstellingen zijn niet beschikbaar

en: SquirrelSpell Options Menu
nl: SquirrelSpell Opties Menu

en: Translator
nl: Vertaler

en: Saved Translation Options
nl: Vertaalopties opgeslagen

en: Your server options are as follows:
nl: Uw server opties zijn:

en: Maximum of 150 words translated, powered by Systran
nl: Maximum van 150 woorden vertaald, powered by Systran

en: Number of supported language pairs: %s
nl: Aantal ondersteunde talenparen: %s

en: No known limits, powered by Systran
nl: Geen limieten bekend, powered by Systran

en: No known limits, powered by Translation Experts' InterTran
nl: Geen limieten bekend, powered by Translation Experts's InterTran

en: Number of supported languages: %s
nl: Aantal ondersteunde talen: %s

en: Hellenic translations, no known limits, powered by Systran
nl: Griekse vertalingen, geen limieten bekend, powered by Systran

en: Russian translations, maximum of 500 characters translated
nl: Russische vertalingen, maximum van 500 tekens vertaald

en: You also decide if you want the translation box displayed, and where it will be located.
nl: Waar en wanneer wilt u het vertaalkader weergegeven hebben?

en: Select your translator:
nl: Selecteer uw vertaler:

en: When reading:
nl: Tijdens lezen:

en: Show translation box
nl: Toon vertaalkader

en: to the left
nl: links

en: in the center
nl: in het midden

en: to the right
nl: rechts

en: Translate inside the SquirrelMail frames
nl: Vertaal in de SquirrelMail frames

en: Translation Options
nl: Vertaalopties

en: Which translator should be used when you get messages in a different language?
nl: Welke vertaler moet worden gebruikt als u berichten in een andere taal krijgt?

en: %s to %s
nl: %s in %s

en: Chinese, Simplified
nl: Chinees, Vereenvoudigd

en: English
nl: Engels

en: Chinese, Traditional
nl: Chinees, Traditioneel

en: Dutch
nl: Nederlands

en: French
nl: Frans

en: German
nl: Duits

en: Greek
nl: Grieks

en: Italian
nl: Italiaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Russian
nl: Russisch

en: Spanish
nl: Spaans

en: Translate
nl: Vertalen

en: Brazilian Portuguese
nl: Braziliaans Portugees

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: Filipino (Tagalog)
nl: Filipijns (Tagalog)

en: Finnish
nl: Fins

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Icelandic
nl: IJslands

en: Latin
nl: Latijns

en: Latin American Spanish
nl: Latijns Amerikaans Spaans

en: Norwegian
nl: Noors

en: Polish
nl: Pools

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Serbian
nl: Servisch

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Turkish
nl: Turks

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: to English
nl: naar Engels

en: from English
nl: van Engels

en: Interface language
nl: Interfacetaal

en: Translation direction
nl: Vertaalrichting

en: Arabic
nl: Arabisch

en: About SquirrelMail %s
nl: Over SquirrelMail %s

en: SquirrelMail is the name of the program that provides access to your email via the web.
nl: SquirrelMail is de naam van het programma dat uw e-mail toegankelijk maakt via het web.

en: If you have questions about or problems with your mail account, passwords, abuse etc, please refer to your system administrator or provider%s.
nl: Als u vragen heeft over of problemen heeft met uw mailaccount, wachtwoorden, abuse etc, neem dan a.u.b. contact op met uw systeembeheerder of provider%s.

en: They can assist you adequately with these issues. The SquirrelMail Project Team cannot help you with that. The %shelp system%s provides answers to frequently asked questions.
nl: Zij kunnen u adequaat helpen met deze zaken. Het SquirrelMail projectteam kan u daarbij niet helpen. Het %shelp systeem%s bevat antwoorden op de meest gestelde vragen (FAQ).

en: SquirrelMail is a feature rich, standards compliant webmail application written in PHP. It was made by a group of volunteers united in the SquirrelMail Project Team and is released as open source, free software under the %sGNU General Public License%s.
nl: SquirrelMail is een webmail applicatie geschreven in PHP met veel mogelijkheden en sluit aan bij de geldende standaarden. Het is ontwikkeld door een groep ontwikkelaars verenigd in het SquirrelMail projectteam en als open source, vrije software onder the %sGNU General Public License%s vrijgegeven.

en: For more information about SquirrelMail and the SquirrelMail Project Team, see %sthe SquirrelMail website%s.
nl: Voor meer informatie over SquirrelMail en het SquirrelMail projectteam, zie %sde SquirrelMail website%s.

en: System information
nl: Systeeminformatie

en: You are using SquirrelMail version: %s
nl: U gebruikt SquirrelMail versie: %s

en: The administrator installed the following plugins:
nl: De systeembeheerder heeft de volgende plugins geïnstalleerd:

en: none installed
nl: niet geïnstalleerd

en: Nothing to search
nl: Niets te zoeken

en: The %s logo
nl: Het %s-logo

en: Add New Identity
nl: Voeg een nieuwe identiteit toe

en: Received
nl: Ontvangen

en: Compose Preferences
nl: Voorkeuren opstellen nieuw bericht

en: Accessibility Preferences
nl: Toegankelijkheidsvoorkeuren

en: Folder list should automatically %srefresh%s.
nl: Mappenlijst moet automatisch %sverversen%s.

en: This page should automatically %srefresh%s.
nl: Deze pagina moet automatisch %sverversen%s.

en: Control the behaviour and layout of writing new mail messages, replying to and forwarding messages.
nl: Stelt de voorkeuren in voor de indeling en het schrijven van nieuwe berichten, alsmede van te beantwoorden en door te sturen berichten.

en: You can configure features that improve interface usability.
nl: U kunt hier instellingen (sneltoetsen) configureren die het gebruik van de interface vergemakkelijken.

en: Welcome to %s. Please supply your full name and email address.
nl: Welkom bij %s. Vul a.u.b. uw volledige naam en e-mailadres in.

en: Read Receipt
nl: Leesbevestiging

en: deleted
nl: verwijderd

en: answered
nl: beantwoord

en: draft
nl: concept

en: flagged
nl: gemarkeerd

en: View as plain text
nl: Weergeven als platte text

en: View as HTML
nl: Weergeven als HTML

en: There must be at least one criteria to search for
nl: Er moet ten minste een criterium zijn om naar te zoeken

en: Error in criteria argument
nl: Syntaxis fout in het criterium

en: (Illegal date)
nl: (Illegale datum)

en: (Wrong date)
nl: (Verkeerde datum)

en: (Missing argument)
nl: (Ontbrekend argument)

en: (Spurious argument)
nl: (Vals argument)

en: Missing
nl: Ontbrekende

en: Standard Search
nl: Standaard zoekopdrachten

en: Advanced search
nl: Geavanceerde zoekopdrachten

en: Add New Criteria
nl: Voeg nieuwe criteria toe

en: Remove Excluded Criteria
nl: Verwijder uitsluitende criteria

en: Remove All Criteria
nl: Verwijder alle criteria

en: Not
nl: Niet

en: Answered
nl: Beantwoord

en: Before
nl: Voordat

en: Message Body
nl: Berichttekst

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Draft
nl: Concept

en: Flagged
nl: Gevlagd

en: Sent By
nl: Verzonden door

en: Header Field
nl: Berichtkopveld

en: Keyword
nl: Sleutelwoord

en: Larger Than
nl: Groter dan

en: Old
nl: Oud

en: On
nl: Op

en: Seen
nl: Gelezen

en: Sent Before
nl: Verzonden voordat

en: Sent On
nl: Verzonden op

en: Sent Since
nl: Verzonden sinds

en: Since
nl: Sinds

en: Smaller Than
nl: Kleiner dan

en: Subject Contains
nl: Onderwerp bevat

en: Header and Body
nl: Berichtkop en berichttekst

en: Sent To
nl: Verzonden aan

en: And In
nl: En in

en: Or In
nl: Of in

en: And
nl: En

en: Or
nl: Of

en: No RPC action given
nl: Geen RPC-actie opgegeven

en: No deletion ID given
nl: Geen verwijder-ID opgegeven

en: No mailbox given
nl: Geen postbus opgegeven

en: RPC action not understood
nl: RPC-actie niet begrepen

en: Personal Address Book
nl: Persoonlijk adresboek

en: Unknown field name: %s
nl: Onbekende veldnaam: %s

en: PHP install does not have LDAP support.
nl: PHP installatie heeft geen LDAP ondersteuning.

en: Removing entry from address book failed
nl: Adresboekingang verwijderen mislukt

en: LDAP rename is not supported by used protocol version
nl: LDAP rename wordt niet ondersteund door deze protocolversie

en: LDAP rename is not supported by used LDAP library. You can't change nickname
nl: LDAP rename wordt niet ondersteund door de LDAP-bibliotheek. U kunt de bijnaam niet wijzigen

en: LDAP rename failed
nl: LDAP rename mislukt

en: Unable to remove some field values
nl: Niet mogelijk sommige veldwaarden te verwijderen

en: Unable to rename user "%s" to "%s"
nl: Kan gebruiker "%s" niet hernoemen naar "%s"

en: Global Address Book
nl: Globaal adresboek

en: Error initializing other address books.
nl: Fout bij initialiseren van andere adresboeken.

en: Unknown address book backend
nl: Onbekend adresboek backend

en: Could not open temporary file to store attachment. Contact your system administrator to resolve this issue.
nl: Kon tijdelijk bestand om de bijlage op te slaan niet openen. Neem contact op met uw systeembeheerder om dit probleem op te lossen.

en: %s should be writable by user %s.
nl: %s moet schrijfbaar zijn voor gebruiker %s

en: Illegal filesystem access was requested
nl: Illegale toegang tot het bestandssysteem gevraagd

en: Illegal folder name.
nl: Illegale mapnaam.

en: The name may not contain any of the following: %s
nl: De naam mag de volgende karakters niet bevatten: %s

en: Please select a different name.
nl: Kies een andere naam a.u.b.

en: You have not selected a folder to subscribe. Please do so.
nl: U heeft geen map geselecteerd om aan te melden. Doe dit a.u.b.

en: You have not selected a folder to unsubscribe. Please do so.
nl: U heeft geen map geselecteerd om af te melden. Doe dit a.u.b.

en: Possible reason:
nl: Mogelijke reden:

en: ERROR: Bad function call.
nl: FOUT: Bad function call.

en: Reason:
nl: Reden:

en: TLS is enabled, but this version of PHP does not support TLS sockets, or is missing the openssl extension.
nl: TLS is geactiveerd, maar deze versie van PHP ondersteund geen TLS sockets of mist de openssl extensie.

en: IMAP STARTTLS is enabled in SquirrelMail configuration, but used IMAP server does not support STARTTLS.
nl: IMAP STARTTLS is ingeschakeld in de SquirrelMail-configuratie, maar uw IMAP-server ondersteunt geen STARTTLS.

en: Unable to start TLS.
nl: Onmogelijk om TLS te gebruiken.

en: IMAP STARTTLS is enabled in SquirrelMail configuration, but used PHP version does not support functions that allow to enable encryption on open socket.
nl: IMAP STARTTLS is ingeschakeld in de SquirrelMail-configuratie, maar uw PHP-versie ondersteunt geen functies die het versleutelen op een open socket toestaan.

en: Your mailbox is not located at this server. Try a different server or consult your system administrator
nl: Uw mailbox is niet beschikbaar op deze server. Probeer een andere server of neem contact op met uw systeembeheerder

en: Trash
nl: Verwijderde Items

en: Drafts
nl: Concepten

en: Unknown recipient
nl: Onbekende ontvanger

en: Flag
nl: Vlag

en: Unflag
nl: Demarkeren

en: Undelete
nl: Maak verwijdering ongedaan

en: Bypass Trash
nl: Omzeil Verwijderde Items

en: Copy
nl: Kopie

en: unavailable
nl: niet beschikbaar

en: Error
nl: Fout

en: Terminating SquirrelMail due to a fatal error
nl: SquirrelMail beëindigt vanwege een fatale fout

en: Secure SMTP (TLS) is enabled in SquirrelMail configuration, but used PHP version does not support it.
nl: Beveiligde SMTP (TLS) is ingeschakeld in de SquirrelMail-configuratie, maar uw PHP-versie ondersteunt het niet.

en: TLS session is already activated.
nl: TLS-sessie is reeds ingeschakeld.

en: SMTP STARTTLS is enabled in SquirrelMail configuration, but used SMTP server does not support it
nl: SMTP STARTTLS is ingeschakeld in de SquirrelMail-configuratie, maar uw SMTP-server ondersteunt het niet

en: SMTP STARTTLS is enabled in SquirrelMail configuration, but used PHP version does not support functions that allow to enable encryption on open socket.
nl: SMTP STARTTLS is ingeschakeld in de SquirrelMail-configuratie, maar uw PHP-versie ondersteunt geen functies die het versleutelen op een open socket toestaan.

en: Run "configure", choose option 4 (General options) and set option 10 (Disable server thread sort) to true).
nl: Type "configure", kies optie 4 (General options) en activeer optie 10 (Disable server thread sort).

en: Run "configure", choose option 4 (General options) and set option 11 (Disable server-side sorting) to true.
nl: Type "configure", kies optie 4 (General options) en activeer optie 11 (Disable server-side sorting).

en: Your used charset is not supported by your IMAP server.
nl: Uw tekenset wordt niet ondersteund door uw IMAP-server.

en: Run "configure", choose option 4 (General options) and set option 12 (Allow server charset search) to false) or choose option 10 (Language settings) and set option 2 (Default charset) to a charset supported by your IMAP server.
nl: Type "configure", kies optie 4 (General options) en activeer optie 12 (Allow server charset search) of kies optie 10 (Language settings) en stel onder optie 2 (Default charset) een tekenset in die ondersteund wordt door uw IMAP-server.

en: Out of quota error.
nl: Fout: over quota.

en: An error occured when SquirrelMail appended a message to the mailbox as listed in this message.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van een bericht aan de mailbox zoals beschreven in dit bericht.

en: Your IMAP server returned an error.
nl: Uw IMAP-server retourneerde een fout.

en: IMAP server closed the connection.
nl: De IMAP-server heeft de verbinding verbroken.

en: Not used
nl: Niet gebruikt

en: Access Keys For Top Menu (All Screens)
nl: Sneltoetsen voor topmenu (alle schermen)

en: Access Keys For Message List Screen
nl: Sneltoetsen voor scherm berichtenlijst

en: Show All/Paginate
nl: Alles tonen/pagineren

en: Thread View/Unthreaded View
nl: Boomstructuur/Geen boomstructuur

en: Move To
nl: Verplaats naar

en: Toggle Selected
nl: Selectie aan/uit

en: Access Keys For Read Message Screen
nl: Sneltoetsen voor scherm lees bericht

en: As Attachment
nl: Als bijlage

en: Access Keys For Compose Screen
nl: Sneltoetsen voor scherm bewerk bericht

en: Browse
nl: Bladeren

en: Attach
nl: Bijlage

en: Delete Selected Attachments
nl: Geselecteerde bijlage(n) verwijderen

en: Access Keys For Folder List Screen
nl: Sneltoetsen voor scherm mappenlijst

en: Refresh/Check Mail
nl: Vernieuw mapstructuur

en: Purge Trash
nl: Verwijderde Items legen

en: Access Keys For Options Screen
nl: Sneltoetsen voor scherm opties

en: General Message Composition
nl: Algemene bericht weergave opties

en: Pop-up window
nl: Popup-venster:

en: Replying and Forwarding Messages
nl: Te beantwoorden en door te sturen berichten

en: Strip signature when replying
nl: Verwijder handtekening bij beantwoorden

en: Skin
nl: Stijl

en: Icon Theme
nl: Pictogramthema

en: Default font style
nl: Standaard lettertype

en: Font style
nl: Lettertype

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Default font size
nl: Standaard lettergrootte

en: Enable Fancy Row Mouseover Highlighting
nl: Activeer het oplichten van de regel bij muisbeweging

en: Show Flag / Unflag Buttons
nl: Markeer/demarkeerknoppen tonen

en: Enable Message Copy Buttons
nl: Bericht-kopieer-knoppen inschakelen

en: Use Compact Page Selector
nl: Compacte paginaselectie gebruiken

en: Show Names Instead of Email Addresses
nl: Namen in plaats van e-maladressen tonen

en: Custom Date Format
nl: Aangepaste datumopmaak

en: (Uses format of PHP date() function)
nl: (Gebruikt opmaak van PHP date() function)

en: Message Display Options
nl: Bericht weergave opties

en: Height of inline frame
nl: Hoogte van ingezet kader

en: Show 'Delete &amp; Prev/Next' Links
nl: Toon 'Verwijder &amp; Vorige/Volgende' links

en: Address Book Display Options
nl: Opties voor adresboekweergave

en: Number of Addresses per Page
nl: Aantal adressen per pagina

en: Translate Special Folders
nl: Vertaal namen van speciale mappen

en: Save Replies with Original Message
nl: Bewaar antwoord bij oorspronkelijk bericht

en: %d Minute | %d Minutes
nl[0]: %d Minuut
nl[1]: %d Minuten

en: Show only subscribed folders
nl: Toon alleen aangemelde mappen

en: IMAP Connection Security
nl: IMAP verbindingsbeveiliging

en: Plain text connection
nl: Platte-tekstverbinding

en: Secure IMAP (TLS) connection
nl: Beveiligde IMAP (TLS) connectie

en: IMAP STARTTLS connection
nl: IMAP STARTTLS verbinding

en: Requires higher PHP version and special functions. See SquirrelMail documentation.
nl: Hiervoor is een hogere PHP-versie en speciale functies vereist. Zie de SquirrelMail-documentatie.

en: SMTP Connection Security
nl: SMTP verbindingsbeveiliging

en: Disable server-side sorting
nl: Sorteren door server uitschakelen

en: Disable server-side thread sorting
nl: Thread-sortering door server uitschakelen

en: Search functions
nl: Zoekfuncties

en: Only basic search
nl: Alleen basis zoekopdrachten

en: Only advanced search
nl: Alleen geavanceerde zoekopdrachten

en: Both search functions
nl: Beide zoekfuncties

en: Time Zone Configuration
nl: Tijdzone configuratie

en: Standard GNU C time zones
nl: Standaard GNU C tijdzones

en: Strict time zones
nl: Strict tijdzones

en: Custom GNU C time zones
nl: Normale GNU C tijdzones

en: Custom strict time zones
nl: Normale strict tijdzones

en: Size of username field
nl: Grootte veld gebruikersnaam

en: Size of key field
nl: Grootte veld sleutel

en: Size of value field
nl: Grootte veld waarde

en: Show alternative language names
nl: Toon alternatieve taalnamen

en: Enable aggressive decoding
nl: Gebruik agressieve codering

en: Use icons
nl: Gebruik iconen

en: Use inline frames with HTML mails
nl: Gebruik ingezette kaders met HTML mails

en: Use PHP recode functions
nl: Gebruik PHP recode functies

en: Use PHP iconv functions
nl: Gebruik PHP iconv functies

en: Allow remote configuration test
nl: Sta configuratietest op afstand toe

en: Address book file line length
nl: Adresboek regellengte

en: Templates
nl: Stijlen

en: Default font set
nl: Standaard lettertypen

en: Default template
nl: Standaard-stijl

en: Fallback template
nl: Backup-stijl

en: Warnings were reported in your setup:
nl: Waarschuwingen gerapporteerd in uw setup:

en: %d warning(s) reported.
nl: %d waarschuwingen gerapporteerd.

en: Show System Specifications
nl: Toon systeemspecificaties

en: my email account
nl: mijn e-mailaccount

en: You must type in a new password.
nl: U moet een nieuw wachtwoord intypen.

en: You must also type in your new password in the verify box.
nl: U moet uw nieuwe wachtwoord ook in de verificatie box intypen.

en: Your new password does not match the verify password.
nl: De beide nieuwe wachtwoorden komen niet overeen.

en: You must type in your current password.
nl: U moet uw huidige wachtwoord intypen.

en: Your current password is not correct.
nl: Uw huidige wachtwoord is niet correct.

en: Your new password should be %s to %s characters long.
nl: Uw nieuwe wachtwoord moet bestaan uit %s tot %s karakters.

en: Your new password contains invalid characters.
nl: Uw nieuwe wachtwoord bevat illegale karakters.

en: Change Password
nl: Verander wachtwoord

en: Current Password:
nl: Huidig wachtwoord:

en: New Password:
nl: Nieuw wachtwoord:

en: Verify New Password:
nl: Verifieer nieuw wachtwoord:

en: Use this to change your email password.
nl: Gebruik dit om uw e-mail wachtwoord te veranderen.

en: User's Password
nl: Wachtwoord gebruiker

en: Current configuration requires LDAP support in PHP.
nl: Huidige configuratie heeft LDAP support nodig in PHP.

en: Plugin is not configured correctly.
nl: Plugin is niet correct geconfigureerd.

en: Setting of LDAP connection option %s to value %s failed.
nl: Verandering van LDAP connectieoptie %s naar waarde %s mislukt.

en: Incorrect LDAP connection option: %s
nl: Incorrecte LDAP connectieoptie: %s

en: Current PHP LDAP extension does not allow use of ldap_set_option() function.
nl: Huidige PHP LDAP extensie staat het gebruik van de ldap_set_option() functie niet toe.

en: Unable to use TLS.
nl: Onmogelijk om TLS te gebruiken.

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Unable to use LDAP TLS in current setup.
nl: Onmogelijk om LDAP TLS te gebruiken in huidige setup.

en: Unable to bind to LDAP server.
nl: Onmogelijk om te binden aan de LDAP server.

en: Server replied: %s
nl: Server reageerde: %s

en: Unable to find user's password attribute.
nl: Onmogelijk om het wachtwoord van de gebruiker te vinden.

en: Unable to rebind to LDAP server.
nl: Onmogelijk om te binden aan de LDAP server.

en: LDAP server uses different attribute to store user's password.
nl: LDAP server gebruikt een verschillende methode om wachtwoorden van gebruikers op te slaan.

en: Unable to connect to LDAP server.
nl: Geen verbinding met LDAP server.

en: Unable to find user's DN.
nl: Onmogelijk om de DN van de gebruiker te vinden.

en: Search error.
nl: Zoek fout.

en: Multiple userid matches found.
nl: Meerdere gebruikersidentiteiten gevonden.

en: Unsupported crypto: %s
nl: Crypto: %s niet ondersteund

en: PHP mhash extension is missing or does not support selected crypto.
nl: PHP mhash extensie ontbreekt of ondersteund geselecteerde crypto niet.

en: System crypt library doesn't support standard DES crypt.
nl: Systeem crypt library ondersteunt geen standaard DES crypt.

en: System crypt library doesn't have MD5 support.
nl: Systeem crypt library heeft geen MD5 ondersteuning.

en: System crypt library doesn't support extended DES crypt.
nl: Systeem crypt library ondersteunt geen extended DES crypt.

en: System crypt library doesn't have Blowfish support.
nl: Systeem crypt library heeft geen Blowfish ondersteuning.

en: unknown
nl: onbekend

en: Unable to validate user's password.
nl: Onmogelijk om wachtwoord van de gebruiker te valideren.

en: Blowfish is not supported by webserver's system crypt library.
nl: Blowfish wordt niet ondersteund door de systeem crypt library van de webserver.

en: MD5 is not supported by webserver's system crypt library.
nl: MD5 wordt niet ondersteund door de systeem crypt library van de webserver.

en: Extended DES crypt is not supported by webserver's system crypt library.
nl: Extended DES crypt wordt niet ondersteund door de systeem crypt library van de webserver.

en: Standard DES crypt is not supported by webserver's system crypt library.
nl: Standaard DES crypt wordt niet ondersteund door de systeem crypt library van de webserver.

en: PHP Curl extension is NOT available! Unable to change password!
nl: Curl module NIET beschikbaar! Onmogelijk om wachtwoord te veranderen!

en: Cannot change password! (Is user 'Self Configurable User' ?) (401)
nl: Kan het wachtwoord niet veranderen! (Is de gebruiker 'Self Configurable User' ?) (401)

en: Cannot change password!
nl: Kan wachtwoord niet veranderen!

en: Cannot connect to Database Server, please try later!
nl: Kan geen verbinding maken met de Database Server, probeer het later nog eens!

en: Database not found on server
nl: Geen database gevonden op de server

en: SQL call failed, try again later.
nl: SQL call mislukt, probeer het later nog eens.

en: Duplicate login entries detected, cannot change password!
nl: Dubbele aanmeldgegevens ontdekt, kan wachtwoord niet veranderen!

en: Password change was not successful!
nl: Wachtwoord veranderen was niet succesvol!

en: Plugin is unable to use PHP Pear DB libraries. PHP Pear includes must be available in your PHP include_path setting.
nl: De plugin is niet in staat om PHP Pear DB libraries te gebruiken. PHP Pear includes moeten beschikbaar zijn in uw PHP include_path setting.

en: Required change password backend configuration options are missing.
nl: Vereiste backend configuratieopties voor het veranderen van wachtwoorden ontbreken.

en: Connection error: %s
nl: Onbekende fout: %s

en: Invalid table name: %s
nl: Ongeldige tabelnaam: %s

en: User table is empty.
nl: Gebruikerstabel is leeg.

en: Invalid uid field.
nl: Ongeldig uid veld.

en: Invalid password field
nl: Ongeldig wachtwoord veld

en: Invalid domain field
nl: Ongeldig domein veld

en: Query failed: %s
nl: Verzoek mislukt: %s

en: Unable to find user in user table.
nl: Geen gebruiker gevonden in gebruikerstabel.

en: Too many matches found in user table.
nl: Te veel mogelijkheden gevonden in gebruikerstabel.

en: Unable to detect password crypto algorithm.
nl: Onmogelijk om het algoritme van wachtwoord crypto te achterhalen.

en: Unable to encrypt new password.
nl: Onmogelijk om nieuw wachtwoord te beveiligen.

en: Unable to set new password: %s
nl: Onmogelijk om nieuw wachtwoord %s in te stellen

en: Unable to use digest-md5 crypto.
nl: Onmogelijk om digest-md5 crypto te gebruiken.

en: Closing Connection
nl: Sluiten verbinding

en: Connecting to Password Server
nl: Verbinden met wachtwoordserver

en: No valid backend defined.
nl: Geen geldige backend gedefinieerd.

en: Incorrent path to vmail.inc file.
nl: Incorrect path naar vmail.inc bestand.

en: Invalid or corrupted vmail.inc file.
nl: Ongeldig of corrupt vmail.inc bestand.

en: Invalid user.
nl: Ongeldige gebruiker.

en: Empty domain
nl: Leeg domein

en: Empty domain password
nl: Leeg domein wachtwoord

en: Empty username
nl: Lege gebruikersnaam

en: Empty new password
nl: Leeg nieuw wachtwoord

en: Unable to execute "%s".
nl: Kan "%s" niet uitvoeren.

en: Fortunes:
nl: Uitspraken:

en: Server Capability response:
nl: Server Capability:

en: Select the IMAP commands you would like to run. Most commands require a selected mailbox so the select command is already setup. You can clear all the commands and test your own IMAP command strings. The commands are executed in order. The default values are simple IMAP commands using your default_charset and folder_prefix from SquirrelMail when needed.
nl: Selecteer de IMAP-commando's die u wilt uitvoeren. De meeste commando's vereisen een geselecteerde mailbox dus het selectiecommando is al ingevoerd. U kunt alle commando's verwijderen om uw eigen IMAP-commando's uit te voeren.De commando's worden op volgorde uitgevoerd. De standaardwaarden zijn simpele IMAP-commando's die gebruik maken van uw default_charset en folder_prefix van SquirrelMail.

en: NOTE: These commands are live, any changes made will effect your current email account.
nl: NB: Deze commando's zijn echt, elke verandering heeft effect op uw huidige e-mailaccount.

en: Select
nl: Selecteren

en: Test Name
nl: Test naam

en: IMAP command string
nl: IMAP-commando

en: Request:
nl: Verzoek:

en: Execution time:
nl: Uitvoertijd:

en: Mailing Lists
nl: Mailinglists

en: Manage the (non-RFC-compliant) mailing lists that you are subscribed to for the purpose of providing one-click list replies when responding to list messages.
nl: Beheer de (non-RFC-compliant) mailinglists waarbij u bent ingeschreven zodat u met één klik naar de mailinglist kunt terug reageren.

en: No POP3 servers configured yet.
nl: Nog geen POP3-servers geconfigureerd.

en: Click here to go to the options page.
nl: Klik hier om naar de opties pagina te gaan.

en: Fetching from %s
nl: Ophalen van %s

en: Can't get mailbox status:
nl: Kan mailbox status niet opvragen:

en: Fetching list of messages...
nl: Berichtenlijst ophalen....

en: Login OK: Inbox contains %s message | Login OK: Inbox contains %s messages
nl[0]: Aanmelden OK: Inbox bevat %s bericht
nl[1]: Aanmelden OK: Inbox bevat %s berichten

en: Fetching message %s.
nl: Ophalen bericht %s.

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Authentication type:
nl: Authenticatietype:

en: APOP or USER
nl: APOP of USER

en: Connection type:
nl: Verbindingstype:

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Use TLS
nl: TLS gebruiken

en: Use StartTLS
nl: StartTLS gebruiken

en: View Message Details
nl: Bekijk berichtdetails

en: New Mail Options
nl: Nieuw bericht opties

en: Based on the Folder Preferences option &quot;Enable Unread Message Notification&quot;, you can be notified when new messages arrive in your account.
nl: Op basis van de mapvoorkeuren optie &quot;Activeer ongelezen bericht notificatie&quot;, krijgt u een notificatie wanneer er een nieuw bericht in uw mailbox verschijnt.

en: Selecting the %s option will enable the showing of a popup window when unseen mail is in one of your folders (requires JavaScript).
nl: Selectie van %s zorgt voor activering van een popup indien er een nieuw bericht in een van uw mappen verschijnt (Javascript is nodig!).

en: Selecting the %s option will change the browser title bar to let you know when you have new mail (requires JavaScript and may only work in some browsers). This will always tell you if you have new mail, even if you have %s enabled.
nl: De optie %s zal in sommige browsers te titelaanduiding veranderen bij een nieuw bericht. (Javascript is nodig en het werkt alleen met sommige browsers). Deze optie zal u altijd vertellen of u nieuwe berichten hebt, zelfs al heeft u de optie %s geactiveerd.

en: Follow folder preferences
nl: Mapvoorkeuren volgen

en: All folders
nl: Alle mappen

en: Special folders
nl: Speciale mappen

en: Regular folders
nl: Reguliere mappen

en: Check for new messages in:
nl: Kijk naar nieuwe berichten in:

en: uploaded media file
nl: geüpload media bestand

en: none
nl: geen

en: Upload Media File:
nl: Upload Mediabestand:

en: Uploaded Media File:
nl: Geüpload Mediabestand:

en: Media file %s will be removed, if you upload other media file.
nl: Mediabestand %s wordt verwijderd als u een ander media bestand upload.

en: %s notice:
nl: %s bericht:

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: There are some restrictions in Sent Subfolder options.
nl: Er zijn enkele restricties in de opties voor de submap Verzonden Items.

en: Sent subfolders options are misconfigured.
nl: De submappen van Verzonden Items zijn onjuist geconfigureerd.

en: Save emails submitted to SpamCop:
nl: Bewaar e-mails toegezonden aan SpamCop:

en: SpamCop reporting
nl: SpamCop rapportage

en: Your %s dictionary is encrypted with password that differs from your current password.
nl: Uw %s woordenboek is beveiligd met een wachtwoord dat anders is dan uw huidige wachtwoord.

en: Invalid SquirrelSpell module.
nl: Ongeldige SquirrelSpell module.

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: SquirrelSpell error.
nl: SquirrelSpell fout.

en: Found %d error | Found %d errors
nl[0]: %d fout gevonden
nl[1]: %d fouten gevonden

en: Using %s dictionary for spellcheck.
nl: %s woordenboek gebruikt voor spellingscontrole.

en: Translation Theme:
nl: Vertaling thema:

en: Selected translation engine is disabled. Please update your translation preferences.
nl: De geselecteerde vertalingsmogelijkheid is uitgeschakeld. Update uw vertaalopties

en: Translation Preferences
nl: Vertaalopties

en: Maximum of 25 kilobytes translated, powered by Systran
nl: Maximum van 25 kilobytes vertaald, powered by Systran

en: No known limits, powered by GPLTrans (free, open source)
nl: Geen limieten, powered by GPLTrans (free, open source)

en: Transliterate unknown words:
nl: Onbekende woorden van vertaling:

en: When composing:
nl: Tijdens schrijven:

en: Not yet functional, currently does nothing
nl: Nog niet functioneel, doet momenteel niets

en: Update Address
nl: Adres bijwerken

en: Add to Address Book
nl: Aan adresboek toevoegen

en: Add Address
nl: Adres toevoegen

en: Address book is empty
nl: Adresboek is leeg

en: Compose To
nl: Nieuw bericht

en: Address book search
nl: Zoek in adresboek

en: New attachment
nl: Bijlage

en: Receipts
nl: Bevestiging

en: SquirrelMail notice messages
nl: SquirrelMail notificatie berichten

en: Category:
nl: Categorie:

en: More info:
nl: Meer informatie:

en: No folders were found to unsubscribe from.
nl: Geen mappen gevonden om bij af te melden.

en: No folders were found to subscribe to.
nl: Geen mappen gevonden om bij aan te melden

en: Check Mail
nl: Vernieuw mapstructuur

en: Message Flags
nl: Berichtvlaggen

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Click here to change the sorting of the message list
nl: Klik hier om de volgorde van sortering van de berichtenlijst te veranderen

en: Add/Edit
nl: Voeg Toe/Wijzig

en: Rule Conditions
nl: Regelcondities

en: Identifying Name
nl: Omschrijving

en: To or cc
nl: To of CC

en: Other
nl: Anders

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Requested
nl: Gevraagd

en: Send Read Receipt Now
nl: Verzend leesbevestiging nu

en: Viewing HTML formatted email
nl: Bekijk e-mail in HTML

en: Delete &amp; Previous
nl: Verwijder &amp; Vorige

en: Use your web browser's Print button or File -&gt; Print menu option to print this email. Afterwards, you can close this browser window again to return to SquirrelMail.
nl: Gebruik de afdrukknop van uw browser of menuoptie Bestand -&gt; Afdrukken voor het afdrukken van dit bericht. Daarna kunt u het browservenster sluiten om terug te keren naar SquirrelMail.

en: and subfolders
nl: en submappen

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Fold
nl: Inklappen

en: Unfold
nl: Uitklappen

en: Forget
nl: Vergeet

en: Email
nl: E-mail

en: Additional Info
nl: Meer informatie

en: Folder List
nl: Mappenlijst

en: Open All
nl: Alles openen

en: Close All
nl: Alles sluiten

en: The SquirrelMail logo
nl: Het SquirrelMail-logo

en: OR
nl: OF

en: Reset
nl: Resetten

en: Reorder indexes
nl: Indexen opnieuw schikken

en: Add an index
nl: Een index toevoegen

en: %s from %s on %s
nl: %s van %s op %s

en: Expand Header
nl: Berichtkoppen uitvouwen

en: Collapse Header
nl: Berichtkoppen invouwen

en: Message Preview
nl: Berichtvoorbeeld

en: Delivery error report
nl: Bezorgingsfout rapportage

en: Undelivered Message Headers
nl: Berichtkoppen onbestelbaar bericht

en: This image has been removed for security reasons
nl: Deze afbeelding is om veiligheidsredenen verwijderd
