twc_weather - en to nl translation catalogue (61 entries)

en: Today
nl: Vandaag

en: Tomorrow
nl: Morgen

en: Tonight
nl: Vannacht

en: Tomorrow night
nl: Morgen nacht

en: Monday
nl: Maandag

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Sunday
nl: Zondag

en: Options
nl: Opties

en: Edit Location
nl: Locatie wijzigen

en: Add Location
nl: Locatie toevoegen

en: New
nl: Nieuw

en: Done
nl: Gereed

en: For the location, you can enter a US Zip code, a city, state/country (or some combination to search). For example you could use either: "94521", "San Francisco, CA", "New York", "Rome, Italy", etc.
nl: Voor de locatie kunt u een US-postcode, stad, staat/land (of een combinatie hiervan) gebruiken om te zoeken. U kunt bijvoorbeeld: "94521", "San Francisco, CA", "New York" of "Rome, Italy" invoeren.

en: Location:
nl: Locatie:

en: * choose one!
nl: * kies er een!

en: * location not found, try again!
nl: * locatie niet gevonden. Probeer het opnieuw!

en: Display Position:
nl: Weergavepositie:

en: Above folder list
nl: Boven mappenlijst

en: Below folder list
nl: Onder mappenlijst

en: Cache Time:
nl: Buffertijd:

en: Select which of the following information you want displayed for this location:
nl: Selecteer welke informatie u wilt laten weergeven voor deze locatie:

en: Weather Icon:
nl: Weerpictogram:

en: Temperature:
nl: Temperatuur:

en: Feels Like:
nl: Gevoelstemperatuur:

en: Conditions:
nl: Condities:

en: UV Index:
nl: UV-index:

en: Dew Point:
nl: Dauwpunt:

en: Humidity:
nl: Luchtvochtigheid:

en: Visibility:
nl: Zicht:

en: Forecast:
nl: Vooruitzicht:

en: Extended Forecast Days:
nl: Aantal dagen voor uitgebreid vooruitzicht:

en: Metric SI Units:
nl: Metrische eenheden:

en: The following options are to control the appearance of the display
nl: Met de volgende opties kunt u het uiterlijk van de weergave instellen

en: box. If the field is left blank, the default values will be used. In
nl: . Als het veld niet is ingevuld worden de standaardwaarden gebruikt. In

en: the case of the colors, the default values are based on the current
nl: het geval van kleuren zijn de standaard waarden gebaseerd op het huidige

en: theme.
nl: thema.

en: Show this location:
nl: Deze locatie tonen:

en: Narrow Forecast:
nl: Beperkt vooruitzicht:

en: Box Width:
nl: Boxbreedte:

en: Margin - Right:
nl: Afstand - rechts:

en: Margin - Left:
nl: Afstand - links:

en: Margin - Top:
nl: Afstand - boven:

en: Margin - Bottom:
nl: Afstand - onder:

en: Color - Background:
nl: Kleur - achtergrond:

en: Color - Foreground:
nl: Kleur - voorgrond:

en: Color - Labels:
nl: Kleur - labels:

en: Color - Values:
nl: Kleur - waarden:

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Changes saved.
nl: Wijzigingen opgeslagen.

en: Add a new location to get started
nl: Voeg een locatie toe om te beginnen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Hide
nl: Verbergen

en: Show
nl: Tonen

en: Location: <b>%s</b>
nl: Locatie: <b>%s</b>

en: Setup the weather displaying options. You can add all the cities you want to monitor as well as various options to display.
nl: Stel de weergaveopties van TWC Weather in. U kunt zoveel steden toevoegen als u wilt en de verschillende opties voor de weergave instellen.
