avelsieve - en to nl translation catalogue (191 entries)

en:  Also keep a copy in INBOX, marked as deleted.
nl:  Ook een kopie in INBOX behouden, gemarkeerd als verwijderd

en:  Also notify using the method
nl:  Ook melden met behulp van

en:  Then <strong>STOP</strong> processing rules.
nl:  Dan <strong>STOPPEN</strong> met het verwerken van regels.

en:  bigger
nl:  groter

en:  smaller
nl:  kleiner

en: (Probably the script is size null).
nl: (mogelijk is net script volledig leeg)

en: <em>all</em> of the following mail headers match:
nl: <em>al</em> deze berichtkoppen overeenkomen met:

en: <em>any</em> of the following mail headers match:
nl: <em>één</em> van de volgende berichtkoppen overeen komt met:

en: <em>discard</em> it.
nl: <em>negeren</em>.

en: <em>file</em> it into the folder <strong>
nl: <em>opslaan</em> in de map <strong>

en: <em>keep</em> it.
nl: <em>behouden</em>.

en: <em>redirect</em> it to the email address
nl: <em>omleiden</em> naar het e-mailadres

en: <em>reject</em> it, sending this excuse back to the sender:
nl: <em>weigeren</em>, met deze reden aan de afzender gestuurd:

en: <p>You have chosen to keep every mail. This is the default action anyway, so you might want to start over with a rule that makes more sense. Select &quot;finished&quot; to save this rule nonetheless.</p>
nl: <p>U hebt er voor gekozen om elk bericht te behouden. Dit is zowiezo de standaardwerkwijze, dus u kunt beter opnieuw beginnen met een regel die meer bruikbaar is. Selecteer &quot;voltooid&quot; als u deze regel toch wilt opslaan.</p>

en: AND (Every item must match)
nl: EN (elk item moet overeen komen)

en: Action
nl: Actie

en: Add New Rule
nl: Nieuwe regel toevoegen

en: Add SPAM Rule
nl: SPAM-regel toevoegen

en: Add Spam Rule
nl: Spamregel toevoegen

en: Add a New Rule
nl: Een nieuwe regel toevoegen

en: Additional Actions
nl: Aanvullende acties

en: Address Match
nl: Adresovereenkomst

en: Addresses: Only reply if sent to these addresses:
nl: Adressen: alleen antwoorden wanneer verzonden vanaf deze adressen:

en: Advanced Spam Filter...
nl: Geavanceerd spam-filter...

en: All Messages
nl: Alle berichten

en: All incoming mail is checked for unsolicited commercial content (SPAM) and marked accordingly. This special rule allows you to configure what to do with such messages once they arrive to your Inbox.
nl: Alle inkomende berichten worden gecontroleerd op ongevraagde commerciële inhoud (SPAM) en gemarkeerd. Deze speciale regel stelt u in staat om te bepalen wat er met dergelijke berichten gebeurt als ze in uw INBOX aankomen.

en: All messages considered as <strong>SPAM</strong> (unsolicited commercial messages)
nl: Alle berichten die als <strong>SPAM</strong> (ongewenste commerciële berichten) worden aangemerkt

en: All your rules have been deleted
nl: Al uw regels zijn verwijderd

en: Also keep a local copy.
nl: Ook een lokale kopie behouden.

en: Also keep copy in INBOX, marked as deleted.
nl: Probeer ook kopie in INBOX te behouden, gemarkeerd als verwijderd.

en: Apply Changes
nl: Wijzigingen toepassen

en: Body Match
nl: Berichtovereenkomst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Choose what to do when this rule triggers, from one of the following:
nl: Kies uit het volgende wat u wilt laten doen als een regel wordt toegepast:

en: Clear this Form
nl: Dit formulier wissen

en: Condition
nl: Conditie

en: Configure Anti-SPAM Protection
nl: Anti-spam-bescherming instellen

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Could not get SIEVE script from your IMAP server
nl: Kon SIEVE-script niet van uw IMAP-server halen

en: Could not log on to timsieved daemon on your IMAP server
nl: Kon niet inloggen bij de timsieved-daemon op uw IMAP-server

en: Could not set active script on your IMAP server
nl: Kon geen actief script instellen op uw IMAP-server

en: Created:
nl: Aangemaakt:

en: Current Mail Filtering Rules
nl: Huidige berichtfilterregels

en: Days: Reply message will be resent after
nl: Dagen: antwoord zal opnieuw worden gestuurd na

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Selected
nl: Selectie verwijderen

en: Description of Rule
nl: Beschrijving van de regel

en: Destination
nl: Bestemming

en: Discard
nl: Negeren

en: Discard SPAM message. You will get no indication that the message ever arrived.
nl: Negeer het spam-bericht. U zult niet merken dat het bericht ooit is aangekomen.

en: Discard Silently
nl: Stilzwijgend negeren

en: Display as:
nl: Weergeven als:

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Editing Mail Filtering Rule
nl: Berichtfilterregel bewerken

en: Email notification
nl: E-mailmelding

en: Error Encountered
nl: Fout opgetreden

en: Finished
nl: Voltooid

en: For <strong>ALL</strong> incoming messages;
nl: Voor <strong>Alle</strong> inkomende berichten;

en: Header Match
nl: Berichtkopovereenkomst

en: Help: Valid variables are:
nl: Help: geldige variabelen zijn:

en: Here you can add or delete filtering rules for your email account. These filters will always apply to your incoming mail, wherever you check your email.
nl: Hier kunt u filterregels voor uw e-mailaccount toevoegen of verwijderen. Deze filters zullen altijd worden toegepast op uw inkomende berichten, telkens als u nieuwe berichten ophaalt.

en: High
nl: Hoog

en: I will get back to you as soon as I return.
nl: Ik kom er op terug zodra ik weer aanwezig ben.

en: If
nl: Als

en: If this is what you wanted, select Finished. You can also start over or cancel adding a rule altogether.
nl: Als dit is wat u wilt, selecteer dan 'Voltooid'. U kunt opnieuw beginnen of het toevoegen van een regel annuleren.

en: If this rule matches, do not check any rules after it.
nl: Als deze regel overeenkomt, geen van de regels erna toepassen.

en: Illegal folder name.  Please select a different name
nl: Niet-toegestane mapnaam. Geef een andere naam op.

en: Junk Folder
nl: Junk-map

en: Keep (Default action)
nl: Behouden (standaard)

en: Keep a local copy as well.
nl: Behoud ook een lokale kopie.

en: Last modified:
nl: Laatst gewijzigd:

en: Less...
nl: Minder...

en: Low
nl: Laag

en: Message
nl: Bericht

en: Message Filters
nl: Berichtfilters

en: Messages that match any of these header rules will never end up in Junk Folders or regarded as SPAM.
nl: Berichten die overeenkomen met deze berichtregels zullen nooit eindigen in de junk-mappen of worden aangemerkt als spam.

en: Messages with SPAM-Score higher than the target value, the maximum value being %s, will be considered SPAM.
nl: Berichten met een spam-score hoger dan de doelwaarde, waarvan de maximumwaarde %s is, zal worden aangemerkt als spam.

en: Mobile Phone Message (SMS)
nl: SMS

en: More...
nl: Meer...

en: Move Down
nl: Omlaag

en: Move Up
nl: Omhoog

en: Move back to step
nl: Terug naar stap

en: Move message into
nl: Berichten verplaatsen naar

en: Move on to step
nl: Verder naar stap

en: Move to Bottom
nl: Naar bodem verplaatsen

en: Move to Top
nl: Naar top verplaatsen

en: New Rule Wizard - Step
nl: Nieuwe-regel-assistent - stap

en: No
nl: Nee

en: No Filtering Rules Defined Yet
nl: Er zijn nog geen filterregels opgegeven

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: Note that you can set the number of days in Folder Preferences.
nl: Onthoud dat u het aantal dagen kunt bepalen in de mapvoorkeuren.

en: Notification ID
nl: Notificatie-ID

en: Notification via ICQ
nl: Melding via ICQ

en: Notification via Zephyr
nl: Melding via Zephyr

en: Notify me, using the following method:
nl: Breng me op de hoogte, met behulp van deze methode:

en: OR (Either item will match)
nl: OF (Tenminste één van de items moet overeenkomen)

en: Options
nl: Opties

en: Perform an action depending on email addresses appearing in message headers.
nl: Voer een actie uit afhankelijk van de e-mailadressen die in de berichtkoppen zijn gevonden.

en: Perform an action on <strong>all</strong> incoming messages.
nl: Voer een actie uit op <strong>alle</strong> inkomende berichten.

en: Perform an action on messages depending on their content (body text).
nl: Voer een actie uit op berichten afhankelijk van hun inhoud (berichttekst).

en: Perform an action on messages depending on their size.
nl: Voer een actie uit op berichten, afhankelijk van hun grootte.

en: Perform an action on messages matching a specified header (From, To etc.).
nl: Voer een actie uit op berichten die overeenkomen met een opgegeven kop (Van, Aan, etc.).

en: Please contact your administrator.
nl: Neem contact op met uw systeembeheerder

en: Please do not send me large attachments.
nl: Stuur me geen grote bijlagen.

en: Please try again.
nl: Probeer het opnieuw.

en: Please use the buttons on the bottom instead of your browser's reload, back and forward buttons, to build a rule.
nl: Gebruik de knoppen onderaan in plaats van de knoppen voor 'herladen', 'terug' en 'volgende' van uw webbrowser om een regel aan te maken.

en: Really delete this rule?
nl: Wilt u deze regel verwijderen?

en: Redirect to the following email address:
nl: Doorsturen naar het volgende e-mailadres:

en: Reject, sending this excuse to the sender:
nl: Weigeren, waarbij dit als reden aan de afzender wordt gestuurd:

en: Rule Type
nl: Regeltype

en: SPAM Lists to check against
nl: Spamlijsten waarmee wordt vergeleken

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Select %s to add the predefined rule, or select the advanced SPAM filter to customize the rule.
nl: Selecteer %s om de voorgedefinieerde regel toe te voegen of selecteer het geavanceerde spam-filter om de regel aan te passen.

en: Server responded with:
nl: Server antwoordde met:

en: Server-Side Mail Filtering
nl: Serverzijde-berichtfiltering

en: Server-Side mail filtering enables you to add criteria in order to automatically forward, delete or place a given message into a folder.
nl: Serverzijde-filtering maakt het mogelijk om criteria toe te voegen om berichten automatisch door te sturen, te verwijderen of in een bepaalde map te plaatsen.

en: Size
nl: Grootte

en: Start Over
nl: Opnieuw

en: Store SPAM message in your Junk Folder. Messages older than %s days will be deleted automatically.
nl: Sla spam-bericht op in uw junk-map. Berichten ouder dan %s dagen zullen automatisch worden verwijderd.

en: Store SPAM message in your Trash Folder. You will have to purge the folder yourself.
nl: Bewaar spam-berichten in uw prullenbakmap. U dient deze map zelf te legen.

en: Successfully added new rule.
nl: Nieuwe regel met succes toegevoegd.

en: Successfully deleted rule #
nl: Verwijderen succesvol voor regel #

en: Successfully deleted rules #
nl: Verwijderen succesvol voor regels #

en: Successfully updated rule #
nl: Bijwerken succesvol voor regel #

en: Target Score
nl: Doelscore

en: Test for Forged Header
nl: Test voor nep-koptekst

en: The condition for the following rules is:
nl: De conditie van de volgende regel is:

en: The following action will be applied to <strong>all</strong> incoming messages that do not match any of the previous rules.
nl: De volgende actie zal worden toegepast op <strong>alle</strong> inkomende berichten die met geen van de vorige regels overeenkomen.

en: The following table summarizes your current mail filtering rules.
nl: De volgende tabel geeft een samenvatting van uw huidige filterregels.

en: The header
nl: De kop

en: The notice will be sent only once to each person that sends you mail, and will not be sent to a mailing list address.
nl: Dit bericht zal eenmalig worden verzonden naar iedere persoon die u berichten stuurt en niet naar een mailinglist-adres.

en: The rule will trigger if the following addresses appear anywhere in the message's headers:
nl: De regel zal worden toegepast als de volgende adressen ergens in de berichtkoppen verschijnen:

en: This is an automated reply; I am away and will not be able to reply to you immediately.
nl: Dit is een geautomatiseerd antwoord. Ik ben niet aanwezig en daardoor niet in staat om uw bericht onmiddellijk te beantwoorden.

en: This rule will trigger if message is
nl: Deze regel zal worden toegepast als het bericht

en: This rule will trigger upon the occurrence of one or more strings in the body of an e-mail message.
nl: Deze regel zal worden toegepast als één of meer teksten in het e-mailbericht zelf gevonden zijn.

en: To: or Cc
nl: Aan: of Cc

en: Trash Folder
nl: Prullenbakmap

en: Unable to load script to server.
nl: Kon script niet op de server laden.

en: Use the following message:
nl: Het volgende bericht gebruiken:

en: Vacation
nl: Vakantie

en: What kind of rule would you like to add?
nl: Wat voor regel wilt u toevoegen?

en: When you are done with editing, <strong>remember to select &quot;Save Changes&quot;</strong> to activate your changes!
nl: Als u klaar bent met verwerken, <strong>vergeet dan niet om &quot;Wijzigingen opslaan&quot; te selecteren</strong> om uw wijzingen te activeren!

en: When you are done, please click the button below to return to your webmail.
nl: Als u klaar bent, klik op onderstaande knop om terug te keren naar uw webmail.

en: Whitelist
nl: Witte lijst

en: You don't have any rules yet. Feel free to add any with the button &quot;Add a New Rule&quot;. When you are done, please select &quot;Save Changes&quot; to get back to the main options screen.
nl: U hebt geen regels ingesteld. Voel u vrij om enkele toe te voegen met de knop &quot;Een nieuwe regel toevoegen&quot;. Als u klaar bent, selecteer &quot;Wijzigingen opslaan&quot; om terug te gaan naar het hoofdscherm met opties.

en: You have not defined the name for the new folder.
nl: U hebt geen naam opgegeven voor de nieuwe map.

en: You have to define at least one header match text.
nl: Geef ten minste één tekenreeks op waarmee de koptekst overeen moet komen.

en: Your new rule states:
nl: Uw nieuwe regel stelt:

en: a new folder, named
nl: een nieuwe map, genaamd

en: and with score greater than %s
nl: en met een score hoger dan %s

en: bigger
nl: groter is

en: contains
nl: bevat

en: created as a subfolder of
nl: aangemaakt als submap van

en: days
nl: dagen

en: discarded.
nl: worden genegeerd.

en: does not contain
nl: bevat niet

en: does not exist
nl: bestaat niet

en: does not match
nl: komt niet overeen met

en: does not match the regural expression
nl: komt niet overeen met de reguliere expressie

en: exists
nl: bestaat

en: is equal to
nl: is gelijk aan

en: is greater or equal to
nl: is groter dan of gelijk aan

en: is greater than
nl: is groter dan

en: is lower or equal to
nl: is kleiner dan of gelijk aan

en: is lower than
nl: is kleiner dan

en: is not
nl: is niet

en: is not equal to
nl: is niet gelijk aan

en: matches
nl: komt overeen met

en: matches the regural expression
nl: komt overeen met de reguliere expressie

en: matching the Spam List(s):
nl: overeenkomend met de spam-lijst(en):

en: of
nl: van

en: or
nl: of

en: priority and the message
nl: prioriteit en het bericht

en: reply with this vacation message:
nl: antwoorden met deze vakantiemelding:

en: smaller
nl: kleiner is

en: someone@example.org
nl: iemand@voorbeeld.be

en: stored in the Junk Folder.
nl: opgeslagen in de Junk-map.

en: stored in the Trash Folder.
nl: worden opgeslagen in de prullenbakmap.

en: terse
nl: beknopt

en: than
nl: dan

en: the existing folder
nl: de bestaande map

en: the header
nl: de kop

en: the size of the message is
nl: de grootte van het bericht is

en: then
nl: dan

en: unless
nl: tenzij

en: verbose
nl: uitgebreid

en: wildcard
nl: jokerteken

en: will be
nl: zal worden

en: with
nl: met
