username - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Logged in as:
nl: Ingelogd als:

en: Don't show
nl: Niet tonen

en: Above folder list
nl: Boven mappenlijst

en: Below folder list
nl: Onder mappenlijst

en: Show Username in Message Of The Day:
nl: Gebruikersnaam in bericht van de dag tonen:

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee
