calendar - en to nl translation catalogue (199 entries)

en: Badly formatted header color
nl: Onjuiste kopkleur

en: Badly formatted today color
nl: Onjuiste vandaagkleur

en: Badly formatted event color
nl: Onjuiste gebeurteniskleur

en: Badly formatted day color
nl: Onjuiste dagkleur

en: Day view start time must come before end time
nl: Dag starttijd moet vroeger zijn dan eindtijd

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Emergency
nl: Noodgeval

en: Urgent
nl: Dringend

en: Serious
nl: Serieus

en: Important
nl: Belangrijk

en: Normal
nl: Normaal

en: Secondary
nl: Secundair

en: Low
nl: Laag

en: Insignificant
nl: Onbelangrijk

en: Ignore
nl: Negeren

en: Days
nl: Dagen

en: Weeks
nl: Weken

en: Months
nl: Maanden

en: Years
nl: Jaren

en: Event Created Successfully
nl: Evenement succesvol aangemaakt

en: Event Updated Successfully
nl: Evenement succesvol bijgewerkt

en: Personal Calendar for %s
nl: Persoonlijke agenda voor %s

en: Today
nl: Vandaag

en: All Day
nl: Hele dag

en: Calendar
nl: Agenda

en: Calendar Preferences
nl: Agendavoorkeuren

en: Change the way your calendars behave and are displayed, including the miniature calendar beneath the folder list.
nl: Wijzig de wijze waarop uw agenda's zich gedragen en worden weergegeven, inclusief de miniatuuragenda onder de mappenlijst.

en: Calendar Administration
nl: Agenda-administratie

en: Create and maintain shared calendars. Edit holidays, assign calendar access by user, or create publicly available calendars.
nl: Maak gedeelde agenda's aan en beheer ze. Bewerk feestdagen, wijs per gebruiker agendatoegang toe of maak publiekelijk toegankelijke agenda's.

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: %s hr.
nl: %s uur

en: %s day
nl: %s dag

en: %s days
nl: %s dagen

en: %s wk.
nl: %s.wk.

en: Could not load external calendar
nl: Kan externe agenda niet laden

en: Could not load external calendar; bad address
nl: Kan externe agenda niet laden, foutief adres

en: Converting old calendar. . .
nl: Oude agenda converteren...

en: Problem converting old calendar; please contact your administrator (%s)
nl: Probleem met converteren van oude agenda. Neem contact met uw systeembeheerder (%s).

en: Can't rename %s to %s
nl: Kan %s niet hernoemen naar %s

en: Problem converting old calendar; please contact your administrator (cannot execute %s)
nl: Probleem met converteren van oude agenda. Neem contact op met uw systeembeheerder (kan %s niet uitvoeren).

en: Can't find old personal calendar: %s
nl: Kan oude persoonlijke agenda niet vinden: %s

en: Successfully merged calendar into "%s"
nl: Agenda succesvol samengevoegd met "%s"

en: You already have a calendar with the same ID.  Are you sure you don't want to merge/synch the calendar you are uploading?
nl: U heeft al een agenda met die naam.  Weet u zeker dat die wilt samenvoegen/synchroniseren met de agenda die u wilt uploaden?

en: Must have domain information
nl: Domeininformatie benodigd

en: Valid event type must be specified
nl: Geef een geldig evenementtype op

en: Must specify valid recurrence type
nl: Geef een geldig herhaaltype op

en: Overall end of recurrence for recurring events must come after end of initial occurrence
nl: Het einde van de herhaling moet komen na het einde van de startperiode

en: Must specify valid recurrence interval
nl: Geef een geldige herhalingsinterval op

en: Event must have a summary/title
nl: Geef het evenement een samenvatting of titel

en: Must specify valid event priority
nl: Geen een geldige evenementprioriteit op

en: Event must have a valid start date/time
nl: Evenement moet een geldige starttijd/datum hebben

en: Event must have a valid end date/time
nl: Evenement moet een geldige eindtijd/datum hebben

en: End date/time must come after start date and time
nl: Eindtijd/datum moet na de start tijd/datum komen

en: At least one parent calendar must be given
nl: Er moet minstens één hoofdagenda opgegeven worden

en: Event must have a creator
nl: Evenement moet de maker bevatten

en: Event must have a creation date
nl: Evenement moet de aanmaakdatum bevatten

en: Event must have at least one owner
nl: Evenement moet tenminste één eigenaar hebben

en: Error:
nl: Fout:

en: Create New Calendar
nl: Nieuwe agenda aanmaken

en: Name
nl: Naam

en: Create
nl: Aanmaken

en: Calendar Setup
nl: Agenda instellen

en: Create shared access calendars for select users
     or public calendars for all users.
nl: Maak een gedeelde agenda aan voor de geselecteerde gebruikers
     of een publieke agenda voor alle gebruikers.

en: Manage user permissions for your shared calendars.
nl: Beheer gebruikerspermissies voor uw gedeelde agenda's.

en: Calendars
nl: Agenda's

en: Users
nl: Gebruikers

en: <b>Shared</b> calendars can be assigned to users with read only or read/write access. To manage user access to your shared calendars, use the "Users" button.
nl: <b>Gedeeld</b> agenda's kunnen met lees/schrijftoegang aan gebruikers worden toegewezen. Om de toegang tot uw agenda's te beheren, klik op de knop "Gebruikers".

en: <b>Public</b> calendars are available to all users in addition to their private personal calendar.
nl: <b>Publiek</b> agenda's zijn beschikbaar voor alle gebruikers als aanvulling op hun persoonlijke agenda.

en: Shared Calendars
nl: Gedeelde agenda's

en: Shared calendars
nl: Gedeelde agenda's

en: No Shared Calendars Defined
nl: Geen gedeelde agenda's gedefinieerd

en: Public Calendars
nl: Publieke agenda's

en: Public calendars
nl: Publieke agenda's

en: No Public Calendars Defined
nl: Geen publieke agenda's gedefinieerd

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Add a new calender
nl: Een nieuwe agenda toevoegen

en: make <b>PUBLIC</b> (read/write for all users)
nl: <b>PUBLIEK</b> maken (lees/schrijfbaar voor alle gebruikers)

en: Add
nl: Toevoegen

en: <b>To delete one or more users</b> from a calendar, check the box next to each username and click the 'Delete Users' button.
nl: <b>Om één of meer gebruikers</b> uit een agenda te <b>verwijderen</b>, selecteer het vakje rechts naast elke gebruikersnaam en klik op de knop 'Gebruikers verwijderen'.

en: <b>To add a user</b> to a calendar, type in the username below the calendar, choose the user's access level, and click the 'Add User' button.
nl: <b>Om een gebruiker</b> aan een agenda <b>toe te voegen</b>, typ de gebruikersnaam in onder de agenda, kies het toegangsniveau voor de gebruiker en klik op te knop 'Gebruiker toevoegen'.

en: Note that you may use wildcards in user names: * means "zero or more characters" and ? means "exactly one alphanumeric character". For example, "*@mydomain.com" will give everyone in "mydomain.com" access to the calendars you assign to that username.
nl: Opmerking: u mag jokertekens gebruikenin gebruikersnamen. * betekent "nul of meer lettertekens" en ? betekent "exact één alfanumeriek letterteken". Bijvoorbeeld, "*domein.nl" geeft iedereen binnen "mijndomein.nl" toegang tot de agenda's die aan die gebruikersnaam toewijst.

en: <b>To update user access levels</b> for a calendar, adjust the 'Access Level' selections, then click the 'Save' button below that calendar.
nl: <b>Om de toegangsniveaus</b> voor een agenda <b>bij te werken</b>, pas de selecties bij 'Toegangsniveau' aan en klik op de knop 'Opslaan' onder die agenda.

en: Note that only owners of public calendars will have write access to those calendars.
nl: Merk op dat alleen de eigenaren van publieke agenda's schrijftoegang hebben tot die agenda's.

en: No Shared Calendars Have Been Defined
nl: Geen gedeelde agenda's gedefinieerd

en: Public
nl: Publiek

en: Edit Holidays
nl: Vakanties bewerken

en: User
nl: Gebruiker

en: Access Level
nl: Toegangsniveau

en: No users defined for this calendar
nl: Geen gebruikers gedefinieerd voor deze agenda

en: Read
nl: Lezen

en: Write
nl: Schrijven

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Delete Users
nl: Gebruikers verwijderen

en: Add User
nl: Gebruiker toevoegen

en: Save
nl: Opslaan

en: <b>To create a holiday,</b> blah blah and click the 'Blah Blah' button.
nl: <b>Om een feestdag toe te voegen,</b> blah, blah en klik op de knop 'Blah Blah' .

en: Note that you must also add the new holiday to your calendar if desired.
nl: Merk op dat u de nieuwe feestdag ook moet toevoegen aan uw eigen agenda als dat gewenst is.

en: <b>To add a holiday</b> to a calendar, blah blah blah and click the 'Blah Blah' button.
nl: <b>Om een feestdag toe te voegen</b> aan een agenda, blah blah blah en klik op de knop 'Blah Blah'.

en: <b>To remove a holiday</b> from a calendar, blah blah blah, then click the 'Blah' button below that calendar.
nl: <b>Om een feestdag te verwijderen</b> uit een agenda, blah blah blah, en klik op de knop 'Blah' onder die agenda.

en: No Holidays Have Been Defined
nl: Geen feestdagen gedefinieerd

en: General Calendar Options
nl: Algemene agendaopties

en: First Day of Week:
nl: Eerste dag van de week:

en: Priority at which Events Are Highlighted:
nl: Prioriteit waarbij evenementen worden geaccentueerd:

en: Show Daily Add Event Buttons in Month View:
nl: Knop voor dagelijks toevoegen van evenementen in maandweergave tonen:

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Show Week Numbers in Month View:
nl: Weeknummers in maandweergave tonen:

en: Show Event Start Times in Month View:
nl: Starttijden van evenementen in maandweergave tonen:

en: Maximum Number Events Shown Per Day in Month View:
nl: Maximum aantal evenementen per dag getoond in maandweergave:

en: Click on Event in Month View Goes To:
nl: Klik op evenement in maandweergave gaat naar:

en: Event View
nl: Evenementweergave

en: Day View
nl: Dagweergave

en: Show Compacted Time of Day in Day View:
nl: Beknopte dagtijd in dagweergave tonen:

en: Show Hourly Add Event Buttons in Day View:
nl: Knop voor elk uur evenementen toevoegen tonen in dagweergave:

en: Day View Start Time:
nl: Begintijd van dagweergave:

en: Day View End Time:
nl: Eindtijd van dagweergave

en: Clock Skew To Remotely Hosted Calendars:
nl: Tijdsverschil met agenda's op afstand:

en: Small Calendar
nl: Kleine agenda

en: Show Small Calendar Under Folder List:
nl: Kleine agenda tonen onder mappenlijst:

en: Small Calendar Source:
nl: Bron van kleine agenda:

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: Small Calendar Size:
nl: Grootte van kleine agenda:

en: Default
nl: Standaard

en: Small Calendar Separator:
nl: Scheidingslijn van kleine agenda:

en: None
nl: Geen

en: Horizontal rule
nl: Horizontale lijn

en: Box
nl: Vak

en: Show Year Title Above Small Calendar:
nl: Jaartal boven kleine agenda tonen:

en: Show Today Link Above Small Calendar:
nl: Vandaagkoppeling boven kleine agenda tonen:

en: Show Day Headers Above Small Calendar:
nl: Dagkoppen boven kleine agenda tonen:

en: Use Same Background Colors for Days as Regular Calendar:
nl: Zelfde achtergrondkleuren gebruiken voor dagen als in reguliere agenda:

en: Header Color:
nl: Kopkleur:

en: Today Color:
nl: Vandaagkleur:

en: Event Color:
nl: Evenementkleur:

en: Day Color:
nl: Dagkleur:

en: Event Text Style:
nl: Tekststijl voor evenementen:

en: normal
nl: normaal

en: italic
nl: cursief

en: Submit
nl: Indienen

en: Year View
nl: Jaarweergave

en: Month View
nl: Maandweergave

en: Tasks
nl: Taken

en: Color Picker
nl: Kleurenkiezer

en: Click a box and the hexadecimal color will be shown below.  Use these hex values for color box settings.
nl: Klik op een vakje en de hexadecimale kleurwaarde zal onderaan getoond worden. Gebruik deze waarde voor de kleurinstellingen.

en: Hex Value
nl: Hex-waarde

en: More
nl: Meer

en: Go
nl: Ga naar

en: Add Event
nl: Evenement toevoegen

en: Edit Calendar
nl: Agenda bewerken

en: Update Event
nl: Evenement bijwerken

en: Create Event
nl: Evenement aanmaken

en: Summary:
nl: Samenvatting:

en: Start:
nl: Aanvang:

en: End:
nl: Einde:

en: Duration:
nl: Duur:

en: Recurrence:
nl: Herhaling:

en: One Time
nl: Eenmalig

en: Recurring Every
nl: Herhalen iedere

en: On
nl: Aan

en: Sun
nl: Zo

en: Mon
nl: Ma

en: Tue
nl: Di

en: Wed
nl: Wo

en: Thu
nl: Do

en: Fri
nl: Vr

en: Sat
nl: Za

en: End Recurrence:
nl: Einde herhaling:

en: Recurrence Count:
nl: Aantal herhalingen:

en: Priority:
nl: Prioriteit:

en: Reminder:
nl: Herinnering:

en: before event start
nl: voor evenementstart

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Delete Event
nl: Evenement verwijderen

en: Last Updated:
nl: Laatst bijgewerkt:

en: Created:
nl: Aangemaakt:

en: Reminder not set
nl: Herinnering niet gezet

en: Occurrences
nl: Voorkomens

en: Confirm Deletion
nl: Verwijderen bevestigen

en: Calendar Helper
nl: Agendahelper

en: TODAY
nl: VANDAAG

en: Time Helper
nl: Tijdhelper

en: Available Calendars
nl: Beschikbare agenda's

en: remove
nl: verwijderen

en: edit
nl: bewerken

en: export
nl: exporteren

en: Add Personal Calendar
nl: Persoonlijke agenda toevoegen

en: Add External Calendar
nl: Externe agenda toevoegen

en: Address:
nl: Adres:

en: Override Name:
nl: Naam forceren:

en: Import Calendar
nl: Agenda importeren

en: Synch/Merge With
nl: Synchroniseren/samenvoegen met

en: Auto-detect
nl: Autodetecteren

en: S M T W T F S
nl: Z M D W D V Z
