avelsieve 1.9.7 - en to lv translation catalogue (330 entries)

en:  Also keep a copy in INBOX, marked as deleted.
lv: Paturēt kopiju IESŪTNĒ, iezīmētu kā nodzēstu.

en:  Also notify using the method
lv: Papildus ziņot, lietojot metodi

en:  bigger
lv: lielāks

en:  smaller
lv: mazāks

en: %s more entries...
lv: %s vairāk ierakstu...

en: (Creates a new server-side filtering rule, based on the above criteria)
lv: (Vadoties pēc norādītajiem kritērijiem, izveido jaunu servera puses filtrēšanas kārtulu)

en: (Rule #%s)
lv: (Kārtula #%s)

en: (Warning: Folder not available)
lv: (Brīdinājums: mape nav pieejama)

en: <em>all</em> of the following mail headers match:
lv: <em>visi</em> no sekojošajiem ziņojumu sākumiem ir saderīgi ar:

en: <em>any</em> of the following mail headers match:
lv: <em>jebkurš</em> no sekojošajiem ziņojumu sākumiem ir saderīgi ar:

en: <em>discard</em> the message.
lv: <em>izmest</em> ziņojumu.

en: <em>file</em> it into the folder %s
lv: <em>glabāt</em> mapē %s

en: <em>keep</em> the message.
lv: <em>paturēt<em> ziņojumu.

en: <em>redirect</em> it to the email address
lv: <em>pārsūtīt</em> uz e-pasta adresi

en: <em>redirect</em> it to the email addresses: %s.
lv: <em>pārsūtīt</em> uz e-pasta adresi: %s.

en: <em>reject</em> it, sending this excuse back to the sender:
lv: <em>noraidīt</em> un nosūtītājam paziņot:

en: <p>You have chosen to keep every mail. This is the default action anyway, so you might want to start over with a rule that makes more sense. Select &quot;finished&quot; to save this rule nonetheless.</p>
lv: <p>Izveidotā kārtula patur visus ziņojumus. Pēc noklusējuma tik un tā tiek paturēti visi ziņojumi, tāpēc, iespējams, jūs gribiet sākt no jauna ar kārtulu, kurai ir lielāka jēga. Iezīmējiet  &quot;pabeigts&quot; lai tik un tā saglabātu šo kārtulu.</p>

en: <strong>Whitelist</strong> - The following email addresses are whitelisted and will not end up in Junk folders or considered as SPAM:
lv: <strong>Atļautais saraksts</strong> - Sekojošas e-pasta adreses ir atļautas un ziņojumi no tām netiks pārvietoti uz drazu mapi vai marķēti kā mēstules.

en: A vacation message will be sent only if an email is sent explicitly to one of these addresses.
lv: Atvaļinājuma ziņojums tiks nosūtīts tikai tad, ja ziņojums būs nosūtīts tieši uz kādu no šim adresēm.

en: A vacation message will not be resent to the same address, within this number of days.
lv: Norādīto dienu laika periodā atvaļinājuma ziņojums netiks atkārtoti nosūtīts uz to pašu adresi.

en: ALL
lv: VISI

en: AND (Every item must match)
lv: UN (jāizpildās visiem nosacījumiem)

en: Action
lv: Darbība

en: Action for Selected Rules:
lv: Darbība izvēlētajām kārtulām:

en: Add New Rule
lv: Pievienot jaunu kārtulu

en: Add SPAM Rule
lv: Pievienot mēstuļu kārtulu

en: Add Spam Rule
lv: Pievienot mēstuļu kārtulu

en: Add a new %s
lv: Pievienot jaunu %s

en: Add a new %s
lv: Pievienot jaunu %s

en: Add a new Rule
lv:  Jauna kārtula

en: Add new %s
lv: Pievienot jaunu %s

en: Additional Actions
lv: Papildus darbības

en: Address
lv: Adrese

en: Address %s
lv: Adrese %s

en: Advanced Spam Filter...
lv: Papildināts mēstuļu filtrs...

en: All
lv: Visi

en: All Messages
lv: Visi ziņojumi

en: All incoming mail is checked for unsolicited commercial content (SPAM) and marked accordingly. This special rule allows you to configure what to do with such messages once they arrive to your Inbox.
lv: Visi ienākošie ziņojumi tiek pārbaudīti ar mēstuļu filtru un attiecīgi iezīmēti. Šī speciālā kārtula ļauj jums noteikt, ko darīt ar ziņojumiem jūsu Iesūtnē, kuri ir iezīmēti kā mēstules.

en: All messages considered as <strong>SPAM</strong> (unsolicited commercial messages)
lv: Visi ziņojumi, uzskatīti par <strong>mēstulēm</strong> (neprasīti komerciāli ziņojumi)

en: Also keep a local copy.
lv: Glabāt vietējo kopiju.

en: Also keep copy in INBOX, marked as deleted.
lv: Un paturēt kopiju IESŪTNĒ, iezīmētu kā nodzēstu.

en: Any messages older than %s days are automatically deleted.
lv: Visi par %s dienām vecāki ziņojumi tiks automātiski nodzēsti.

en: Apply Changes
lv: Pielietot izmaiņas

en: Automatically
lv: Automātiski

en: Automatically add all your Address Book Contacts in the Whitelist
lv: Automātiski pievienot atļautajam sarakstam visus jūsu adrešu grāmatas kontaktus

en: Automatically delete Junk Messages
lv: Automātiski dzēst drazu ziņojumus

en: Automatically redirect the message to a different email address
lv: Automātiski pārsūtīt ziņojumu uz citu e-pasta adresi

en: Body
lv: satura daļa

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Choose what to do when this rule triggers, from one of the following:
lv: Izvēlieties no zemāk minētajām iespējām, kā rīkoties, izpildoties šīs kārtulas nosacījumiem.

en: Clear this Form
lv: Notīrīt šo formu

en: Close
lv: Aizvērt

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Configure Advanced Junk Mail Tests
lv: Izveidot papildus mēstuļu pārbaudes kārtulas

en: Configure Anti-SPAM Protection
lv: Iestatīt pret-mēstuļu aizsardzību

en: Confirmation
lv: Apstiprinājums

en: Could not delete rule #%s: This type of rule cannot be deleted.
lv: Nav iespējams nodzēst kārtulu #%s: šī tipa kārtulas nav dzēšamas.

en: Could not delete rules #%s: This type of rule cannot be deleted.
lv: Nav iespējams nodzēst kārtulas #%s: šī tipa kārtulas nav dzēšamas.

en: Could not delete script from server
lv: Nevarēja nodzēst skriptu no servera %s

en: Could not delete script from server %s.
lv: Nevarēja nodzēst skriptu no servera %s.

en: Could not get SIEVE script from your IMAP server
lv: Nevarēja saņemt SIEVE skriptu no jūsu IMAP servera.

en: Could not log on to timsieved daemon on your IMAP server
lv: Nevarēja pieteikties timsieved dēmonam uz jūsu IMAP servera

en: Could not set active script on your IMAP server
lv: Nevarēja uzstādīt aktīvo skriptu uz jūsu IMAP servera.

en: Could not set active script on your IMAP server
lv: Nevarēja uzstādīt aktīvo skriptu uz jūsu IMAP servera.

en: Create Filter
lv: Izveidot filtru

en: Create New Custom Sieve Rule
lv: Izveidot jaunu pielāgotu Sieve ziņojumu filtrēšanas kārtulu

en: Create New Mail Filtering Rule
lv: Izveidot jaunu ziņojumu filtrēšanas kārtulu

en: Created:
lv: Izveidots:

en: Current Mail Filtering Rules
lv: Tekošās ziņojumu filtrēšanas kārtulas

en: Custom Rule
lv: Pielāgota kārtula

en: Custom Sieve Code
lv: Pielāgots Sieve kods

en: DISABLED
lv: ATSPĒJOTAS

en: Days:
lv: Dienas:

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description of Rule
lv: Kārtulas apraksts

en: Destination
lv: Adresāts

en: Disable
lv: Atspējot

en: Discard
lv: Izmest

en: Discard SPAM message. You will get no indication that the message ever arrived.
lv: Neglabāt mēstuli. Jūs vispār nesaņemsiet nekādu paziņojumu, ka ziņojums tika piegādāts.

en: Display SIEVE source
lv: Rādīt SIEVE skriptu izejas kodu

en: Display as:
lv: Rādīt kā:

en: Duplicate
lv: Dublēt

en: Duplicate this Rule
lv: Kopēt kārtulu

en: Edit
lv: Labot

en: Edit %s
lv: Labot %s

en: Edit Junk Mail Options...
lv: Labot mēstuļu iestatījumus...

en: Edit Whitelist....
lv: Labot atļauto sarakstu...

en: Editing %s
lv: Laboju %s

en: Editing Mail Filtering Rule
lv: Labot ziņojumu filtrēšanas kārtulu

en: Editing Sieve Code (Rule #%s)
lv: Labojam Sieve izejas kodu (kārtula #%s)

en: Editing Whitelist
lv: Atļautā saraksta labošana

en: Email notification
lv: E-pasta paziņojums

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enable Junk Mail Filtering
lv: Iespējot mēstuļu filtrēšanu

en: Enable Whitelist
lv: Iespējot atļauto sarakstu

en: Enter <strong>one (1) email address per line</strong>. Note that you can also enter an incomplete address or a mail domain.
lv: Ievadiet <strong>vienu e-pasta adresi vienā rindiņā</strong>. Ņemiet vērā, ka var ievadīt arī nepilnu e-pasta adresi vai pasta domēnu.

en: Envelope
lv: Aploksne

en: Envelope %s
lv: Aploksne %s

en: Error Encountered:
lv: Notikusi kļūda:

en: Example:
lv: Piemērs:

en: File into %s
lv: Glabāt iekš %s

en: Filters
lv: Filtri

en: Finished
lv: Pabeigts

en: For <strong>ALL</strong> incoming messages;
lv: <strong>Visiem</strong> ienākošajiem ziņojumiem;

en: From
lv: No

en: Go
lv: Iet

en: Header
lv: Ziņojuma sākums

en: Header %s
lv: Ziņojuma sākums %s

en: Help: Valid variables are:
lv: Palīdzība: atļauti mainīgie ir:

en: Here you can add or delete filtering rules for your email account. These filters will always apply to your incoming mail, wherever you check your email.
lv: Te jūs variet pievienot jaunus vai nodzēst jau definētos filtrēšanas kārtulu filtrus. Šie filtri tiks vienmēr pielietoti ienākošajiem ziņojumiem, lai kā jūs arī pārbaudītu savus ienākošos ziņojumus.

en: High
lv: Augsts

en: I will get back to you as soon as I return.
lv: Es atbildēšu tūlīt pēc atgriešanās.

en: If
lv: Ja

en: If this is what you wanted, select Finished. You can also start over or cancel adding a rule altogether.
lv: Ja ir sanācis tas, ko gribējāt, iezīmējiet Pabeigts. Jūs variet arī sākt no jauna vai vispār pārtraukt pievienot jaunu kārtulu.

en: If this rule matches, do not check any rules after it.
lv: Ja izpildās šī kārtula, pārējās kārtulas nepārbaudīt.

en: Illegal folder name.  Please select a different name
lv: Neatļauts mapes nosaukums. Lūdzu, izmantojiet citu vārdu.

en: Incorrect email address(es). You must enter one or more valid email addresses, separated by comma.
lv: Nepareizas e-pasta adrese(-s). Jāievada viena vai vairākas pareizas e-pasta adreses, atdalītas ar komatu.

en: Information...
lv: Informācija...

en: Insert a New Rule here
lv: Pievienot jaunu kārtulu šiet

en: Junk
lv: Mēstules

en: Junk Folder
lv: Mēstules

en: Junk Folder Information
lv: Drazu mapes informācija

en: Junk Mail
lv: Mēstules

en: Junk Mail Options
lv: Nederīgo ziņojumu iestatījumi

en: Junk Mail Options have been saved.
lv: Drazu filtrēšanas iestatījumi ir saglabāti.

en: Junk Mail Rule
lv: Nederīgo ziņojumu kārtula

en: Junk Mail Rule is Disabled
lv: Mēstuļu pārbaudes kārtula ir atspējota

en: KB (kilobytes)
lv: KB (kilobaiti)

en: Keep
lv: Paturēt

en: Keep Deleted
lv: Glabāt nodzēstos

en: Keep Message
lv: Paturēt ziņojumu

en: Keep a local copy as well.
lv: Un paturēt lokālo kopiju

en: Last modified:
lv: Pēdējo reizi labots:

en: Less...
lv: Mazāk...

en: Low
lv: Zems

en: MB (megabytes)
lv: MB (megabaiti)

en: Mail Filtering Scripts
lv: Ziņojumu filtrēšanas skripti

en: Message
lv: Ziņojums

en: Message Filters
lv: Ziņojuma filtrs

en: Message:
lv: Ziņojums:

en: Messages coming from the email addresses that you enter here will never end up in your Junk folder or be considered as SPAM.
lv: Ziņojumi, kuru sākumi sakritīs ar jebkuru no šīm kārtulām, nekad nenonāks drazu mapē vai netiks uzskatīti par mēstulēm.

en: Messages in this folder have been identified as SPAM / Junk.
lv: Ziņojumi šajā mapē ir atpazīti kā mēstules vai nederīgi.

en: Messages sent from the addresses in your Whitelist will never end up in your Junk Mail folder, or considered as SPAM.
lv: Ziņojumi, kuru sākumi sakritīs ar jebkuru no šīm kārtulām, nekad netiks uzskatīti par mēstulēm vai nenonāks drazu mapē.

en: Messages that match any of these header rules will never end up in Junk Folders or regarded as SPAM.
lv: Ziņojumi, kuru sākumi sakritīs ar jebkuru no šīm kārtulām, nekad netiks uzskatīti par mēstulēm un nenonāks drazu mapē.

en: Messages with SPAM-Score higher than the target value, the maximum value being %s, will be considered SPAM.
lv: Ziņojumi ar mēstuļu punktu skaitu lielāku nekā maksimālā vērtība, un maksimālā vērtība pašlaik ir %s, tiks uzskatīti par mēstulēm.

en: Method
lv: Metode

en: Mobile Phone Message (SMS)
lv: Īsziņa (SMS)

en: More Options...
lv: Papildus iestatījumi...

en: More suitable for viewing the table of rules at once
lv: Piemērotāks lai apskatītu visu kārtulu tabulu uzreiz.

en: More...
lv: Vairāk...

en: Move Down
lv: Pārvietot lejup

en: Move Up
lv: Pārvietot augšup

en: Move back to step
lv: Dodieties atpakaļ uz soli

en: Move on to step
lv: Dodieties uz soli

en: Move to Bottom
lv: Pārvietot uz leju

en: Move to Folder
lv: Pārvietot uz mapi

en: Move to Junk
lv: Pārvietot uz drazu mapi

en: Move to Position...
lv: Pārvietot uz pozīciju...

en: Move to Top
lv: Pārvietot uz augšu

en: Move to Trash
lv: Pārvietot uz miskasti

en: New Rule Wizard - Step
lv: Jaunas kārtulas vednis - solis

en: No
lv: Nē

en: No Filtering Rules Defined Yet
lv: Pagaidām neviena filtrēšanas kārtula nav definēta

en: No check
lv: Nepārbaudīt

en: None
lv: Nekas

en: Normal
lv: Normāls

en: Note that Only From:, To:, Cc: and Subject: headers will be checked in the server filter.
lv: Ņemiet vērā, ka servera filtrā tiks pārbaudīti tikai Kam:, No:, Kopija: un Tēma: ziņojuma sākumi.

en: Note that you can set the number of days in Folder Preferences.
lv: Ņemiet vērā, ka dienu skaitu var norādīt pie iestatījumiem.

en: Note: A <a href="%s">Vacation Autoresponder</a> is active (<a href="%s">Rule #%s</a> in your current Mail Filtering Rules).<br/>Don't forget to disable it or delete it when you are back.
lv: Piezīme: <a href="%s">Atvaļinājumu autoatbildētājs</a> ir aktīvs (<a href="%s">Kārtula #%s</a> jūsu tekošajos ziņojumu filtros).<br/> Neaizmirstiet to atspējot vai nodzēst pēc atgriešanās.

en: Note: Junk Mail is currently not enabled. Select &quot;%s&quot; to enable it.
lv: Piezīme: Mēstuļu filtrēšana nav iestatīta. Iezīmējiet &quot;%s&quot; lai iestatītu.

en: Note: The <tt>require</tt> command is not needed; it will be added automatically at the start of the script.
lv: Piezīme: komanda <tt>pieprasīt</tt> nav nepieciešama; tā tiks automātiski pievienota skripta sākumā.

en: Notice: The following criteria cannot be expressed as server-side filtering rules:
lv: Piezīme: sekojoši kritēriji nevar tikt izveidoti par servera puses ziņojuma filtriem:

en: Notification ID
lv: Paziņojuma ID

en: Notification via ICQ
lv: Paziņojums ar ICQ

en: Notification via Zephyr
lv: Paziņojums ar Zephyr

en: Notify
lv: Paziņot

en: Notify %s
lv: Paziņot par %s

en: OR (Either item will match)
lv: VAI (izpildīsies jebkurš nosacījums)

en: Optional subject of the vacation message.
lv: Izvēles tēma atvaļinājuma paziņojumam.

en: Options
lv: Iestatījumi

en: Or specify a new folder: %s to be created under %s
lv: Vai norādiet jaunu mapi: %s tiks izveidota zem %s

en: Perform an action depending on email addresses appearing in message headers.
lv: Veikt darbību vadoties pēc ziņojuma sākuma e-pasta adresēm.

en: Perform an action on <strong>all</strong> incoming messages.
lv: Veikt darbību ar <strong>visiem</strong> ienākošajiem ziņojumiem.

en: Perform an action on messages depending on their content (body text).
lv: Veikt darbību ar ziņojumiem, ja izpildās ziņojuma satura kritēriji.

en: Perform an action on messages depending on their size.
lv: Veikt darbību ar ziņojumiem, ja izpildās ziņojuma lieluma kritērijs.

en: Perform an action on messages matching a specified envelope header (Envelope FROM, TO).
lv: Veikt darbību ar ziņojumiem, sakrītot nosacījumiem norādītajā aploksnes sākuma laukā (Aploksnes No:, Kam:)

en: Perform an action on messages matching a specified header (From, To etc.).
lv: Veikt darbību ar ziņojumiem, sakrītot nosacījumiem norādītajā ziņojuma sākuma laukā (No:, Kam: utt.)

en: Please contact your administrator.
lv: Lūdzu sazinieties ar jūsu sistēmas administratoru.

en: Please do not send me large attachments.
lv: Lūdzu nesūtīt man lielus ziņojuma pielikumus.

en: Please enter a valid Sieve code snippet.
lv: Lūdzu, ievadiet sintaktiski pareizu Sieve izejas koda gabalu.

en: Please enter valid Sieve code in the textbox below.
lv: Lūdzu, ievadiet sintaktiski pareizu Sieve izejas kodu teksta logā zemāk.

en: Please try again.
lv: Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: Please use the buttons on the bottom instead of your browser's reload, back and forward buttons, to build a rule.
lv: Lai izveidotu kārtulu, lūdzu, pārlūkprogrammas pogu "Atpakaļ", "Uz priekšu" un "Pārlādēt" vietā izmantojiet pogas lapas apakšā.

en: Position
lv: Pozīcija

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Really delete selected rules?
lv: Tiešām dzēšam iezīmētās kārtulas?

en: Really delete this rule?
lv: Jūs tiešām vēlaties dzēst šo kārtulu?

en: Reason:
lv: Iemesls:

en: Redirect
lv: Pārsūtīt uz

en: Redirect to
lv: Pārsūtīt uz

en: Reject
lv: Noraidīt

en: Rule
lv: Kārtula

en: Rule Type
lv: Kārtulas tips

en: SPAM
lv: MĒSTULE

en: SPAM Lists to check against
lv: Mēstuļu saraksti, ar kuriem salīdzināt

en: SPAM Rule
lv: Mēstuļu kārtula

en: STOP
lv: APTURĒT

en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Save the message in your INBOX.
lv: Saglabāt ziņojumu IESŪTNĒ.

en: Score > %s
lv: Rezultāts > %s

en: Select %s to add the predefined rule, or select the advanced SPAM filter to customize the rule.
lv: Iezīmēt %s, lai pievienotu kārtulu vai iezīmējiet paplašināto mēstuļu filtru lai izmainītu kārtulu.

en: Send a notification
lv: Nosūtīt paziņojumu

en: Send the message back to the sender, along with an excuse
lv: Nosūtīt ziņojumu atpakaļ nosūtītājam, kopā ar atvainošanos

en: Send this Rule by Email
lv: Nosūtīt šo kārtulu pa e-pastu

en: Sender
lv: Sūtītājs

en: Server responded with:
lv: Serveris atbildēja:

en: Server-Side Mail Filtering
lv: Ziņojumu filtrēšana uz servera

en: Server-Side mail filtering enables you to add criteria in order to automatically forward, delete or place a given message into a folder.
lv: Servera puses ziņojumu filtrēšana ļauj jums pievienot nosacījumus lai automātiski pārsūtītu, nodzēstu vai pārvietotu ziņojumus mapēs.

en: Sieve Capabilities supported: %s
lv: Atbalstītās Sieve iespējas: %s

en: Sieve Code
lv: Sieve izejas kods

en: Silently discards the message; use with caution.
lv: Izdzēš ziņojumu bez paziņojuma; lietojiet uzmanīgi.

en: Size
lv: Lielums

en: Spam List(s):
lv: Mēstuļu saraksts(-i):

en: Spam Tests:
lv: Mēstuļu pārbaudes:

en: Start Over
lv: Sākt no jauna

en: Stop
lv: Apturēt

en: Store SPAM message in your Junk Folder. Messages older than %s days will be deleted automatically.
lv: %s

en: Store SPAM message in your Trash Folder. You will have to purge the folder yourself.
lv: Glabāt mēstules miskastē. Atcerieties, ka miskaste būs jātīra jums pašam.

en: Store message in your Junk Folder. Messages older than %s days will be deleted automatically.
lv: Glabāt ziņojumu drazu mapē. Par %s dienām vecāki ziņojumi tiks automātiski izdzēsti.

en: Store message in your Trash Folder. You will have to purge the folder yourself.
lv: Glabāt ziņojumu miskastē. Atcerieties, ka miskaste būs jātīra jums pašam.

en: Subject
lv: Tēma

en: Subject:
lv: Tēma:

en: Successfully added new rule.
lv: Jauna kārtula sekmīgi pievienota.

en: Successfully deleted rule #%s
lv: Kārtula #%s sekmīgi nodzēsta

en: Successfully deleted rules #%s
lv: Kārtulas #%s sekmīgi nodzēstas

en: Successfully updated rule #%s
lv: Kārtula #%s sekmīgi izlabota

en: Target Score
lv: Mēstuļu punkti

en: Test for Forged Header
lv: Viltotu ziņojuma sākumu pārbaude

en: Textual descriptions of the rules
lv: Kārtulas apraksts

en: The Body extension is not supported in this server.
lv: Serveris neatbalsta norādīto ziņojuma paplašinājumu

en: The Junk Mail Filter gathers all unwanted SPAM / Junk messages in your Junk folder.
lv: Drazu filtrs savāc visus mēstules un drazu jūsu drazu mapē.

en: The condition for the following rules is:
lv: Nosacījums šīm kārtulām ir:

en: The entered position, %s, is greater than the current number of rules.
lv: Ievadītā pozīcija, %s, ir lielāka nekā tekošais kārtulu skaits.

en: The entered position, %s, is not valid.
lv: Iestatītā pozīcija, %s, nav derīga.

en: The following action will be applied to <strong>all</strong> incoming messages that do not match any of the previous rules.
lv: Sekojošā darbība tiks veikta ar <strong>visiem</strong> ziņojumiem, kuriem nederēja neviena no iepriekšējām kārtulām.

en: The following table summarizes your current mail filtering rules.
lv: Sekojoša tabula apkopo jūsu tekošās ziņojumu filtrēšanas kārtulas.

en: The messages that match the system's default <strong>SPAM</strong> checks
lv: Zinojumi, kuriem izpildās sistēmas noklusētās <strong>mēstuļu</strong> pārbaudes

en: The notice will be sent only once to each person that sends you mail, and will not be sent to a mailing list address.
lv: Šis paziņojums tiks nosūtīts vienu reizi katrai personai, kas nosūtījusi jums ziņojumu un netiks sūtīts uz vēstkopām (adresātu sarakstiem).

en: The number of days between vacation messages must be a positive number.
lv: Dienu starpībai starp atkārtotiem atvaļinājuma paziņojumiem jābūt pozitīvam skaitlim.

en: The rule will have no effect for as long as it is disabled.
lv: Kamēr šī kārtula būs atspējota, tā nedarbosies.

en: Then <strong>STOP</strong> processing rules.
lv: Pēc tam <strong>beigt</strong> izpildīt kārtulas.

en: There is currently no Junk Mail Filter, so we are suggesting the following default settings. To add the Junk Mail Filter, simply choose <em>&quot;%s&quot;</em>.
lv: Pašlaik drazu filtra nav, mēs piedāvājam sekojošus noklusētos iestatījumus. Lai pievienotu drazu filtru, vienkārši izvēlieties <em>&quot;%s&quot;</em>.

en: These search expressions are not applicable during message delivery.
lv: Šīs meklēšanas izteiksmes nav pielietojamas ziņojuma piegādes laikā.

en: This is an automated reply; I am away and will not be able to reply to you immediately.
lv: Šis ir automātisks atbildes ziņojums; neesmu pie datora un  nevaru atbildēt uzreiz.

en: This rule is currently <strong>DISABLED</strong>:
lv: Šī kārtula pašlaik ir <strong>ATSPĒJOTA</strong>:

en: To
lv: Kam

en: To or Cc
lv: Kam vai Kopija

en: To: or Cc
lv: Kam: vai Kopija:

en: Trash
lv: Miskaste

en: Trash Folder
lv: Miskaste

en: Unable to load script to server.
lv: Nevarēja ielādēt skriptu serverī.

en: Vacation
lv: Atvaļinājums

en: Vacation Filter Reminder
lv: Atvaļinājuma ziņojuma atgādinājums

en: Vacation Message
lv: Atvaļinājuma paziņojums

en: View Source
lv: Skatīt izejas kodu

en: Warning: In your rules, you have defined an action that refers to a folder that does not exist or a folder where you do not have permission to append to.
lv: Brīdinājums: jūsu kārtulās ir definēta darbība ar mapi, kura neeksistē vai kurai jums nav tiesību pievienot datnes.

en: When you are done with editing, <strong>remember to select &quot;Save Changes&quot;</strong> to activate your changes!
lv: Pabeidzot labot, <strong>atcerieties iezīmēt &quot;Saglabāt izmaiņas&quot;</strong>, lai aktivizētu izmaiņas!

en: When you are done, please click the button below to return to your webmail.
lv: Ja esat beidzis darbu, lūdzu, nospiediet pogu apakšā, lai atgrieztos pārlūkprogrammas pasta logā.

en: Whitelist
lv: Atļautais saraksts

en: Whitelist has been updated.
lv: Atļautais saraksts ir labots.

en: Whitelist:
lv: Atļautais saraksts:

en: You don't have any rules yet. Feel free to add any with the button &quot;Add a New Rule&quot;. When you are done, please select &quot;Save Changes&quot; to get back to the main options screen.
lv: Jums vēl nav definēta neviena kārtula. Variet pievienot jebkādu kārtulu ar pogu &quot;Pievienot jaunu&quot;. Pabeidzot labot, <strong>atcerieties iezīmēt &quot;Saglabāt izmaiņas&quot;</strong>, lai aktivizētu izmaiņas!

en: You have not defined the name for the new folder.
lv: Nav norādīts jaunās mapes nosaukums.

en: You have to define at least one condition.
lv: Jums jāuzstāda vismaz vienu nosacījumu.

en: You have to define at least one header match text.
lv: Jums jāuzstāda vismaz viens ziņojuma sākuma sakritības nosacījums.

en: You have to enable at least one Junk Mail Test.
lv: Jums jāuzstāda vismaz vienu mēstuļu pārbaudi.

en: You must correct the above errors before continuing.
lv: Pirms turpināt, jāizlabo augstākminētās kļūdas.

en: Your Addresses:
lv: Jūsu adreses:

en: Your new rule states:
lv: Jūsu jaunā kārtula nosaka:

en: and
lv: un

en: and %s more email addresses / expressions.
lv: un %s papildus e-pasta adreses / izteiksmes.

en: and where the sender does <em>not</em> match any of the addresses / expressions in your <strong>Whitelist</strong>
lv: un kuriem nosūtītāja adrese <em>neatbilst</em> nevienai adresei / izteiksmei jūsu <strong>atļautajā sarakstā</strong>

en: and with score greater than %s
lv: un ar rezultātu lielāku nekā %s

en: bigger
lv: lielāks

en: contains
lv: satur

en: days
lv: dienām (-as)

en: discarded.
lv: izmesti.

en: does not contain
lv: nesatur

en: does not exist
lv: neeksistē

en: does not match
lv: nesakrīt

en: does not match the regular expression
lv: neatbilst regulārajai izteiksmei

en: exists
lv: eksistē

en: is
lv: ir

en: is equal to
lv: ir vienāds ar

en: is greater or equal to
lv: ir lielāks vai vienāds ar

en: is greater than
lv: ir lielāks nekā

en: is lower or equal to
lv: ir mazāks vai vienāds ar

en: is lower than
lv: ir zemāks nekā

en: is not
lv: nav

en: is not equal to
lv: nav vienāds ar

en: matches
lv: sakrīt

en: matches the regular expression
lv: atbilst regulārajai izteiksmei

en: matching any one of the Spam tests as follows:
lv: sakrīt ar kādu no mēstuļu sarakstiem:

en: matching the Spam List(s):
lv: saskan ar mēstuļu sarakstu(-iem):

en: message body
lv: ziņojuma saturs

en: of
lv: no

en: or
lv: vai

en: priority and the message
lv: prioritāte un ziņojums

en: regexp
lv: regulārā izteiksme

en: reply with this vacation message:
lv: atbildēt ar šo atvaļinājuma paziņojumu:

en: smaller
lv: mazāks

en: someone@example.org
lv: kāds@piemērs.org

en: source
lv: izejas kods

en: stored in the <strong>Junk</strong> Folder.
lv: ir noglabāts(-i) <strong>drazu</strong> mapē.

en: stored in the <strong>Trash</strong> Folder.
lv: ir noglabāts(-i) <strong>miskastē</strong>.

en: stored in the Junk Folder.
lv: ir noglabāta(-i) miskastē.

en: stored in the Trash Folder.
lv: ir noglabāta(-i) miskastē.

en: terse
lv: saīsināts apraksts

en: than
lv: nekā

en: the address %s
lv: adrese %s

en: the envelope %s
lv: šī aploksne %s

en: the header %s
lv: ziņojuma sākums %s

en: the size of the message is
lv: ziņojuma lielums ir

en: then
lv: tad

en: unless
lv: kamēr

en: verbose
lv: detalizēts

en: when they are older than %s days
lv: kad tie kļūst vecāki par %s dienām.

en: wildcard
lv: aizstājējzīme

en: will be
lv: būs

en: with
lv: ar
