twc_weather - en to lt translation catalogue (62 entries)

en: Above folder list
lt: Virš aplankų sarašo

en: Add Location
lt: Pridėti vietovę

en: Add a new location to get started
lt: Norėdami pradėti aprašykite naują vietovę

en: Alias:
lt: Trumpinys:

en: Barometer:
lt: Barometras:

en: Below folder list
lt: Žemiau aplankų sarašo

en: Box Width:
lt: Lauko plotis:

en: Cache Time:
lt: Saugojimo laikas:

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Color - Background:
lt: Fono spalva:

en: Color - Foreground:
lt: Priekinė spalva:

en: Color - Labels:
lt: Žymių spalva:

en: Color - Values:
lt: Reikšmių spalva:

en: Conditions:
lt: Sąlygos:

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Dew Point:
lt: Kondensacijos taškas:

en: Display Position:
lt: Išvedimo vieta:

en: Done
lt: Baigti

en: Edit
lt: Taisyti

en: Edit Location
lt: Taisyti vietovę

en: Extended Forecast Days:
lt: Išplėstos prognozės dienos:

en: Feels Like:
lt: Apytikslis įvertinimas:

en: For the location, you can enter a US Zip code, a city, state/country (or some combination to search). For example you could use either: "94521", "San Francisco, CA", "New York", "Rome, Italy", etc.
lt: Nurodydami vietovę Jūs galite įvesti JAV pašto kodą, miestą, valstija ar valstybę (ar kokį kitą paieškos kriterijų). Pavyzdžiui galima naudoti  "94521", "San Francisco, CA", "New York", "Rome, Italy" ir pan.

en: Forecast:
lt: Prognozė:

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Hide
lt: Paslėpti

en: Humidity:
lt: Drėgnumas:

en: Location:
lt: Vieta:

en: Location: <b>%s</b>
lt: Vieta: <b>%s</b>

en: Margin - Bottom:
lt: Paraštė apačioje:

en: Margin - Left:
lt: Paraštė kairėje:

en: Margin - Right:
lt: Paraštė dešinėje:

en: Margin - Top:
lt: Paraštė viršuje:

en: Metric SI Units:
lt: Metriniai SI vienetai:

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Narrow Forecast:
lt: Tiesioginė prognozė:

en: New
lt: Nauja

en: Options
lt: Nustatymai

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Select which of the following information you want displayed for this location:
lt: Pasirinkite informaciją, kuri turi būti išvedama vietovės aprašyme:

en: Setup the weather displaying options. You can add all the cities you want to monitor as well as various options to display.
lt: Čia Jūs galite nustatyti orų informacijos išvedimo nustatymus. Galima įvesti miestus, kuriuos norite stebėti bei nustatyti įvairius informacijos išvedimo variantus.

en: Show
lt: Parodyti

en: Show this location:
lt: Rodyti šią vietovę:

en: Submit
lt: Siųsti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: TWC Weather
lt: TWC orai

en: Temperature:
lt: Temperatūra:

en: The following options are to control the appearance of the display
lt: Šie nustatymai valdo išvedamo infomacijos lauko išvaizdą.

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Today
lt: Šiandien

en: Tomorrow
lt: Rytoj

en: Tomorrow night
lt: Rotojaus naktį

en: Tonight
lt: Šianakt

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: UV Index:
lt: UV indeksas:

en: Visibility:
lt: Matomumas:

en: Weather Icon:
lt: Orų paveikslas:

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Wind:
lt: Vėjas:

en: box. If the field is left blank, the default values will be used. In
lt: Jei laukas neužpildomas, naudojami standartiniai nustatymai.

en: the case of the colors, the default values are based on the current
lt: Spalvų atveju įprasti nustatymai atitinka esamą

en: theme.
lt: temą.
