bounce 0.4 - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Bounce
lt: Permesti

en: From
lt: Nuo

en: Send
lt: Siųsti

en: Server replied:
lt: Serveris atsakė:

en: To
lt: Kam
