address_add 1.9 - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Add
lt: Įtraukti

en: Add to Addressbook
lt: Įtraukti į adresų knygą

en: Personal address book
lt: Asmeninė adresų knyga

en: Global address book
lt: Visose adresų knygose

en: Add to %s
lt: Įtraukti į adresų knygą (%s)

en: Nickname
lt: Trumpas vardas

en: Must be unique
lt: Turi nesutapti su kitu vardu

en: E-mail address
lt: E-pašto adresas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Additional info
lt: Papildoma informacija

en: Add address
lt: Įtraukti adresą
