username - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Logged in as:
lt: Vartotojas:

en: Don't show
lt: Nerodyti

en: Above folder list
lt: Virš aplankų sąrašo

en: Below folder list
lt: Žemiau aplankų sąrašo

en: Show Username in Message Of The Day:
lt: Rodyti vartotojo vardą tarp dienos prisistatymo:

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne
