squirrelmail 1.4.4 - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Compose Window Tab Order
lt: Žinutės kūrimo lango tabuliacijos tvarka

en: Default
lt: Standartinė

en: To-Subject-Message
lt: Kam-Tema-Žinutė

en: To-Cc-Bcc-Subject-Message
lt: Kam-Cc-Bcc-Tema-Žinutė

en: Insert Blank Lines At Top Of Reply Body
lt: Įterpti tuščias eilutes virš atsakomos žinutės teksto
