twc_weather - en to km translation catalogue (65 entries)

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Tomorrow
km: ថ្ងៃ​ស្អែក

en: Tonight
km: យប់នេះ

en: Tomorrow night
km: យប់​ស្អែក

en: Monday
km: ថ្ងៃ​ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: ថ្ងៃ​អង្គារ

en: Wednesday
km: ថ្ងៃ ពុធ

en: Thursday
km: ថ្ងៃ​ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: ថ្ងៃ​សុក្រ

en: Saturday
km: ថ្ងៃ​សៅរ៍

en: Sunday
km: ថ្ងៃ​អាទិត្យ

en: Options
km: ជម្រើស

en: TWC Weather
km: អាកាសធាតុ TWC

en: Edit Location
km: កែសម្រួល​ទីតាំង

en: Add Location
km: បន្ថែម​ទីតាំង

en: New
km: ថ្មី

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: For the location, you can enter a US Zip code, a city, state/country (or some combination to search). For example you could use either: "94521", "San Francisco, CA", "New York", "Rome, Italy", etc.
km: ចំពោះ​ទីតាំង អ្នក​អាច​បញ្ចូល​​​លេខកូដ US Zip ទីក្រុង រដ្ឋ/ប្រទេស (ឬ​ការ​រួមបញ្ចូល​ណាមួយ​ដើម្បី​ស្វែងរក) ។ ឧទាហរណ៍ អ្នក​អាច​ប្រើ ៖ "94521", "San Francisco, CA", "New York", "Rome, Italy" ។ល។

en: Location:
km: ទីតាំង ៖

en: * choose one!
km: * ជ្រើស​មួយ !

en: * location not found, try again!
km: * រក​ទីតាំង​មិន​ឃើញ សូម​ព្យាយាម​ម្ដងទៀត !

en: Alias:
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ ៖

en: Display Position:
km: ទីតាំង​បង្ហាញ ៖

en: Above folder list
km: បញ្ជី​ថត​ខាង​លើ

en: Below folder list
km: បញ្ជី​ថត​ខាងក្រោម

en: Cache Time:
km: ពេលវេលា​ឃ្លាំង​សម្ងាត់ ៖

en: Select which of the following information you want displayed for this location:
km: ជ្រើស​ព័ត៌មាន​ខាងក្រោម​ណាមួយ ដែល​អ្នក​ចង់​ឲ្យ​បង្ហាញ​សម្រាប់​ទីតាំង​នេះ ៖

en: Weather Icon:
km: រូបតំណាង​ទីតាំង ៖

en: Temperature:
km: សីតុណ្ហភាព

en: Feels Like:
km: ដូចជា ៖

en: Conditions:
km: លក្ខខណ្ឌ ៖

en: UV Index:
km: លិបិក្រម UV ៖

en: Wind:
km: ខ្យល់ ៖

en: Dew Point:
km: ចំណុច​ទឹក​សន្សើម ៖

en: Humidity:
km: សំណើម ៖

en: Visibility:
km: ភាព​មើលឃើញ ៖

en: Barometer:
km: បរិធាន​​ស្ទង់​អាកាសធាតុ ៖

en: Forecast:
km: ព្យាករណ៍ ៖

en: Extended Forecast Days:
km: ចំនួន​ថ្ងៃ​ដែល​ព្យាករណ៍​ទុក ៖

en: Metric SI Units:
km: ឯកតា SI គិត​ជា​ម៉ែត្រ ៖

en: The following options are to control the appearance of the display
km: ជម្រើស​ខាងក្រោម គឺ​ដើម្បី​ត្រួតពិនិត្យ​រូបរាង​នៃ​ការ​បង្ហាញ

en: box. If the field is left blank, the default values will be used. In
km: ប្រអប់ ។ ប្រសិន​បើ​វាល​នេះ​ទទេ គឺ​តម្លៃ​លំនាំដើម​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ ។ ក្នុង​

en: the case of the colors, the default values are based on the current
km: ករណី​ដែល​​មាន​ពណ៌ តម្លៃ​លំនាំដើម ត្រូវ​បាន​ផ្អែក​លើ​

en: theme.
km: ស្បែក​បច្ចុប្បន្ន ។

en: Show this location:
km: បង្ហាញ​ទីតាំង​នេះ ៖

en: Narrow Forecast:
km: ការ​ព្យាករណ៍​ភ្លាមៗ ៖

en: Box Width:
km: ទទឹង​ប្រអប់ ៖

en: Margin - Right:
km: ស៊ុម ស្ដាំ ៖

en: Margin - Left:
km: ស៊ុម ឆ្វេង ៖

en: Margin - Top:
km: ស៊ុម កំពូល ៖

en: Margin - Bottom:
km: ស៊ុម បាត ៖

en: Color - Background:
km: ពណ៌ ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ ៖

en: Color - Foreground:
km: ពណ៌ ផ្ទៃ​ខាង​មុខ ៖

en: Color - Labels:
km: ពណ៌ ស្លាក ៖

en: Color - Values:
km: ពណ៌​តម្លៃ ៖

en: Submit
km: ដាក់ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Changes saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ ។

en: Add a new location to get started
km: បន្ថែម​ទីតាំង​ថ្មី ដើម្បី​ចាប់ផ្ដើម

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Delete
km: លុប

en: Hide
km: លាក់

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Location: <b>%s</b>
km: ទីតាំង ៖ <b>%s</b>

en: Setup the weather displaying options. You can add all the cities you want to monitor as well as various options to display.
km: រៀបចំ​ជម្រើស​បង្ហាញ​អាកាសធាតុ ។ អ្នក​អាច​បន្ថែម​ទីក្រុង​ទាំងអស់​ដែល​អ្នក​ចង់​គ្រប់គ្រង ព្រមទាំង​ជម្រើស​ផ្សេងទៀត​ដើម្បី​បង្ហាញ​ផងដែរ ។
