bounce - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Bcc
km: ចម្លង​ជា​សម្ងាត់​ជូន

en: Bounce
km: លោត

en: Cc
km: ចម្លង​ជូន

en: From
km: ពី

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Server replied:
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​ឆ្លើយតប ៖

en: To
km: ជូនចំពោះ
