avelsieve - en to km translation catalogue (194 entries)

en:  Also keep a copy in INBOX, marked as deleted.
km:  ទុក​ច្បាប់​ចម្លង​នៅ​ក្នុង​ប្រអប់​ទទួល​ផងដែរ ហើយ​សម្គាល់​ថា​បាន​លុប ។

en:  Also notify using the method
km:  ជូន​ដំណឹង​ដោយ​ប្រើ​វិធីសាស្ដ្រ

en:  Then <strong>STOP</strong> processing rules.
km:  ពេលនោះ <strong>បញ្ឈប់</strong>​ក្បួន​ដំណើរការ ។

en:  bigger
km: ធំជាង

en:  smaller
km: តូចជាង

en: (Probably the script is size null).
km: (ប្រហែល​ជា​ស្គ្រីប​គ្មាន​ទំហំ) ។

en: <em>all</em> of the following mail headers match:
km: ផ្គូផ្គង​បឋមកថា​សំបុត្រ​ខាងក្រោម​<em>ទាំងអស់</em> ៖

en: <em>any</em> of the following mail headers match:
km: ផ្គូផ្គង​​បឋមកថា​សំបុត្រ​ខាងក្រោម<em>ណាមួយ</em> ៖

en: <em>discard</em> it.
km: <em>បោះបង់</em>​វា​ចោល ។

en: <em>file</em> it into the folder <strong>
km: <em>រៀប​</em>វា​ទៅ​ក្នុង​ថត <strong>

en: <em>keep</em> it.
km: <em>រក្សាទុក</em>វា ។

en: <em>redirect</em> it to the email address
km: <em>ប្ដូរ​</em>​ឲ្យ​ផ្ញើ​ទៅកាន់​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: <em>reject</em> it, sending this excuse back to the sender:
km: <em>បដិសេធ</em> ដោយ​ផ្ញើ​សារ​សុំទោស​ទៅ​អ្នក​ផ្ញើ​វិញ ៖

en: <p>You have chosen to keep every mail. This is the default action anyway, so you might want to start over with a rule that makes more sense. Select &quot;finished&quot; to save this rule nonetheless.</p>
km: <p>អ្នក​បាន​ជ្រើស​ទុក​សំបុត្រ​ទាំងអស់ ។ វា​ជា​អំពើ​លំនាំដើម ដូច្នេះ​អ្នក​អាច​ចាប់ផ្ដើម​ជាមួយ​ក្បួន​ដែល​ងាយស្រួល ។ ជ្រើស &quot;បញ្ចប់&quot; ដើម្បី​រក្សាទុក​ក្បួន​នេះ ។</p>

en: AND (Every item must match)
km: AND (ធាតុ​ទាំងអស់​ត្រូវ​តែ​ផ្គូផ្គង​គ្នា)

en: Action
km: អំពើ

en: Add New Rule
km: បន្ថែម​ក្បួន​ថ្មី

en: Add SPAM Rule
km: បន្ថែម​ក្បួន​សារ​ឥតបាន​ការ

en: Add Spam Rule
km: បន្ថែម​ក្បួន​សារ​ឥតបានការ

en: Add a New Rule
km: បន្ថែម​ក្បួន​ថ្មី

en: Additional Actions
km: អំពើ​បន្ថែម

en: Address Match
km: ការ​ផ្គូផ្គង​អាសយដ្ឋាន

en: Addresses: Only reply if sent to these addresses:
km: អាសយដ្ឋាន ៖ ឆ្លើយតប​តែ​នៅពេល​បាន​ផ្ញើ​ទៅកាន់​អាសយដ្ឋាន​ទាំងនេះ​ប៉ុណ្ណោះ ៖

en: Advanced Spam Filter...
km: តម្រង​សារ​ឥតបានការ​កម្រិត​ខ្ពស់...

en: All Messages
km: សារ​ទាំងអស់

en: All incoming mail is checked for unsolicited commercial content (SPAM) and marked accordingly. This special rule allows you to configure what to do with such messages once they arrive to your Inbox.
km: សំបុត្រ​ដែល​ទទួលបាន​ទាំងអស់ ត្រូវបាន​ពិនិត្យ​រកមើល​សារ​ឥតបាន​ការ នឹង​ត្រូវបាន​សម្គាល់​តាម​នោះ​ដែរ ។ ក្បួន​ពិសេស អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​អ្វី​ដែល​អ្នក​ធ្វើ​ជាមួយ​សារ​ដូចនោះ នៅពេល​ដែល​ទទួល​បាន​នៅ​ក្នុង​ប្រអប់​ទទួល​របស់​អ្នក ។

en: All messages considered as <strong>SPAM</strong> (unsolicited commercial messages)
km: សារ​ទាំងអស់​​ត្រូវបាន​កំណត់​ថា​ជា​<strong>សារ​ឥតបានការ</strong>

en: All your rules have been deleted
km: ក្បួន​របស់​អ្នក​ទាំងអស់ ត្រូវបាន​លុប

en: Also keep a local copy.
km: ទុក​ច្បាប់​ចម្លង​មូលដ្ឋាន​ផងដែរ ។

en: Also keep copy in INBOX, marked as deleted.
km: រក្សាទុក​ច្បាប់​ចម្លង​នៅ​ក្នុង ប្រអប់​ទទួល ហើយ​បាន​សម្គាល់​ថា​បាន​លុប ។

en: Apply Changes
km: អនុវត្ត​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ

en: Body Match
km: ការផ្គូផ្គង​តួ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Choose what to do when this rule triggers, from one of the following:
km: ជ្រើស​អ្វី​ដែល​ត្រូវ​ធ្វើ នៅពេល​ដែល​ប្រើ​ក្បួន​នេះ គឺ​ជ្រើស​ពី​ខាង​ក្រោម ៖

en: Clear this Form
km: ជម្រះ​សំណុំបែបបទ​នេះ

en: Condition
km: លក្ខខណ្ឌ

en: Configure Anti-SPAM Protection
km: កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ការ​ការពារ​ប្រឆាំង​សារ​ឥតបាន​ការ

en: Confirmation
km: ការ​អះអាង

en: Could not get SIEVE script from your IMAP server
km: មិនអាច​យក​ស្គ្រីប SIEVE ពី​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP របស់​អ្នក​ទេ

en: Could not log on to timsieved daemon on your IMAP server
km: មិនអាច​​ចូល​ទៅ​ដេមិន timsieved នៅលើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP របស់​អ្នក​បានទេ

en: Could not set active script on your IMAP server
km: មិនអាច​កំណត់​ស្គ្រីប​សកម្ម​នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP របស់​អ្នក​បានឡើយ

en: Created:
km: បាន​បង្កើត ៖

en: Current Mail Filtering Rules
km: ក្បួន​តម្រង​សំបុត្រ​បច្ចុប្បន្ន

en: Days: Reply message will be resent after
km: ថ្ងៃ ៖ សារ​ឆ្លើយតប នឹង​ត្រូវបាន​ផ្ញើ​ឡើងិវញ​បន្ទាប់​ពី

en: Delete
km: លុប

en: Delete Selected
km: លុប​ក្បួន​ដែល​បាន​ជ្រើស

en: Description of Rule
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​របស់​ក្បួន

en: Destination
km: ទិសដៅ

en: Discard
km: បោះបង់

en: Discard SPAM message. You will get no indication that the message ever arrived.
km: បង់បង់​សារ​ឥតបាន​ការ ។ អ្នក​នឹង​មិន​ដឹង​ថា​សារ​បាន​ទទួល​បាន​ទេ ។

en: Discard Silently
km: បោះបង់​ដោយ​ស្ងាត់

en: Display as:
km: បង្ហាញ​ជា ៖

en: Duplicate
km: ស្ទួន

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Editing Mail Filtering Rule
km: កែសម្រួល​ក្បួន​តម្រង​សំបុត្រ

en: Email notification
km: ការ​ជូនដំណឹង​អ៊ីមែល

en: Error Encountered
km: មាន​កំហុស

en: Filters
km: តម្រង

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់

en: For <strong>ALL</strong> incoming messages;
km: ចំពោះ​សារ​ដែល​ទទួលបាន​<strong>ទាំងអស់</strong>

en: Header Match
km: ការ​ផ្គូផ្គង​បឋមកថា

en: Help: Valid variables are:
km: ជំនួយ ៖ អថេរ​ដែល​ត្រឹមត្រូវ​គឺ ៖

en: Here you can add or delete filtering rules for your email account. These filters will always apply to your incoming mail, wherever you check your email.
km: នៅទីនេះ អ្នក​អាច​បន្ថែម ឬ​លុប​ក្បួន​តម្រង​សម្រាប់​គណនី​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក ។ តម្រង​ទាំងនេះ នឹង​អនុវត្ត​ទៅកាន់​សំបុត្រ​ដែល​ទទួល​បាន​របស់​អ្នក ដែល​អ្នក​ពិនិត្យ​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក ។

en: High
km: ខ្ពស់

en: I will get back to you as soon as I return.
km: ខ្ញុំ​នឹង​ឆ្លើយតប​អ្នក​វិញ នៅពេល​ដែល​ខ្ញុំ​ត្រឡប់​មកវិញ ។

en: If
km: ប្រសិនបើ

en: If this is what you wanted, select Finished. You can also start over or cancel adding a rule altogether.
km: ប្រសិន​បើ​នេះ​ជា​អ្វី​ដែល​អ្នក​ចង់​បាន សូមជ្រើស​យក បញ្ចប់ ។ អ្នក​ក៏​អាច​ចាប់ផ្ដើម​ឡើងវិញ​បាន ឬ​បោះបង់​ការ​បន្ថែម​ក្បួន​នៅពេល​តែ​មួយ​បាន ។

en: If this rule matches, do not check any rules after it.
km: ប្រសិន​បើ​ក្បួន​នេះ​ត្រូវ​គ្នា សូម​កុំ​ធីក​ក្បួន​ផ្សេងទៀត​បន្ទាប់​ពី​វា ។

en: Illegal folder name.  Please select a different name
km: ឈ្មោះ​ថត​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។ សូម​ជ្រើស​ឈ្មោះ​ផ្សេង

en: Junk Folder
km: ថត​សារ​ឥតបាន​ការ

en: KB (kilobytes)
km: គ.ប. (គីឡូបៃ)

en: Keep (Default action)
km: ទុក (អំពើ​លំនាំដើម)

en: Keep a local copy as well.
km: រក្សាទុក​ច្បាប់​ចម្លង​មូលដ្ឋាន​ផង ។

en: Last modified:
km: បាន​កែប្រែ​ចុងក្រោយ ៖

en: Less...
km: តិច...

en: Low
km: ទាប

en: MB (megabytes)
km: ម.ប. (មេកាបៃ)

en: Message
km: សារ

en: Message Filters
km: តម្រង​សារ

en: Messages that match any of these header rules will never end up in Junk Folders or regarded as SPAM.
km: សារ​ដែល​​ផ្គូផ្គង​នឹង​ក្បួន​បឋមកថា​ទាំងនេះ នឹង​មិន​​ដាក់​នៅ​ក្នុង​ថត​សារ​ឥតបានការ ឬ​ចាត់ទុក​ថា​ជា​សារ​ឥតបាន​ការ​ទេ ។

en: Messages with SPAM-Score higher than the target value, the maximum value being %s, will be considered SPAM.
km: សារ​ដែល​មាន​ពិន្ទុ​សារ​ឥតបានការ​ខ្ពស់​ជាង​តម្លៃ​គោលដៅ នោះ​តម្លៃ​អតិបរមា​នឹងជា %s ដែល​នឹង​ត្រូវបាន​កំណត់​ថា​ជា​សារ​ឥតបានការ ។

en: Mobile Phone Message (SMS)
km: សារ​ទូរស័ព្ទ​ចល័ត (SMS)

en: More...
km: ច្រើន...

en: Move Down
km: ផ្លាស់ទី​ចុះក្រោម

en: Move Up
km: ផ្លាស់ទី​ឡើងលើ

en: Move back to step
km: ផ្លាស់ទិ​ត្រឡប់​ទៅ​ជំហាន

en: Move message into
km: ផ្លាស់ទី​សារ​ទៅ

en: Move on to step
km: ចាប់ផ្ដើម​ទៅ​ជំហាន

en: Move to Bottom
km: ផ្លាស់ទី​ទៅ​បាត

en: Move to Top
km: ផ្លាស់ទី​ទៅ​កំពូល

en: New Rule Wizard - Step
km: អ្នក​ជំនួយការ​ក្បួន​ថ្មី - ជំហាន

en: No
km: ទេ

en: No Filtering Rules Defined Yet
km: គ្មាន​ក្បួន​តម្រង​ដែល​បាន​កំណត់​នៅ​ឡើយទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Normal
km: ធម្មតា

en: Note that you can set the number of days in Folder Preferences.
km: ចំណាំថា អ្នក​អាច​កំណត់​ចំនួន​ថ្ងៃ​នៅ​ក្នុង​ថត​ចំណង់ចំណូល​ចិត្ត​បាន ។

en: Notification ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការ​ជូន​ដំណឹង

en: Notification via ICQ
km: ការ​ជូន​ដំណឹង​តាមរយៈ ICQ

en: Notification via Zephyr
km: ការ​ជូន​ដំណឹង​តាមរយៈ Zephyr

en: Notify me, using the following method:
km: ជូន​ដំណឹង​ដល់​ខ្ញុំ ដោយប្រើ​វិធីសាស្ដ្រ​ខាងក្រោម ៖

en: OR (Either item will match)
km: OR (ធាតុ​ណាមួយ​នឹង​ផ្គូផ្គង​គ្នា)

en: Options
km: ជម្រើស

en: Perform an action depending on email addresses appearing in message headers.
km: ធ្វើ​អំពើ​មួយ ដោយ​ផ្អែកលើ​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ដែល​បង្ហាញ​នៅ​ក្នុង​បឋមកថា​សារ ។

en: Perform an action on <strong>all</strong> incoming messages.
km: ធ្វើ​អំពើ​មួយ​លើ​សារ​ដែល​ទទួលបាន​<strong>ទាំងអស់</strong> ។

en: Perform an action on messages depending on their content (body text).
km: ធ្វើ​អំពើ​មួយ​លើ​សារ ដោយ​ផ្អែក​លើ​មាតិកា​របស់​វា (អត្ថបទ​តួ) ។

en: Perform an action on messages depending on their size.
km: ធ្វើ​អំពើ​មួយ​ចំពោះ​សារ ដោយ​ផ្អែក​លើ​ទំហំ​របស់​វា ។

en: Perform an action on messages matching a specified header (From, To etc.).
km: ធ្វើ​អំពើ​មួយ​ពេល​សារ​ផ្គូផ្គង​នឹង​បឋមកថា​ដែល​បាន​បញ្ជាក់ (ពី ជូន​ចំពោះ ។ល។) ។

en: Please contact your administrator.
km: សូម​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក ។

en: Please do not send me large attachments.
km: សូម​កុំ​ផ្ញើ​ឯកសារ​ភ្ជាប់​ដែល​មាន​ទំហំ​ធំ​ដូចនេះ​មក​ខ្ញុំ

en: Please try again.
km: សូម​ព្យាយាម​ម្ដងទៀត ។

en: Please use the buttons on the bottom instead of your browser's reload, back and forward buttons, to build a rule.
km: ស៊ូម​ប្រើ​ប៊ូតុង​នៅ​ខាង​ក្រោម ជំនួស​ការ​ផ្ទុក​ឡើង​របស់​កម្មវិធី​រុករក គឺ​ប៊ូតុង​ថយក្រោយ និង​ទៅមុខ ដើម្បី​ស្ថាបនា​ក្បួន ។

en: Really delete this rule?
km: ពិត​ជា​ចង់​លុប​ក្បួន​នេះ​ឬ ?

en: Redirect to the following email address:
km: សូម​ផ្ញើ​ទៅកាន់​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែលខាងក្រោម​នេះ​វិញ ៖

en: Reject, sending this excuse to the sender:
km: បដិសេធ ដោយ​ផ្ញើ​ការ​សុំ​អភ័យទោស​នេះ​ទៅកាន់​អ្នក​ផ្ញើ ៖

en: Rule Type
km: ប្រភេទ​ក្បួន

en: SPAM Lists to check against
km: បញ្ជី​សារ​ឥតបានការ ដែល​ត្រូវ​ពិនិត្យ​មើល

en: STOP
km: បញ្ឈប់

en: Save Changes
km: រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ

en: Select %s to add the predefined rule, or select the advanced SPAM filter to customize the rule.
km: ជ្រើស %s ដើម្បី​បន្ថែម​ក្បួន​ដែល​បាន​កំណត់​ជាមុន ឬ​ជ្រើស​តម្រង​សារ​ឥតបាន​ការ​កម្រិត​ខ្ពស់ ដើម្បី​ប្ដូរ​ក្បួន​តាម​បំណង ។

en: Server responded with:
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​ឆ្លើយតប ៖

en: Server-Side Mail Filtering
km: តម្រង​សំបុត្រ​ផ្នែក​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

en: Server-Side mail filtering enables you to add criteria in order to automatically forward, delete or place a given message into a folder.
km: តម្រង​សំបុត្រ​ផ្នែក​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​បន្ថែម​លក្ខណៈវិនិច្ឆ័យ​ ដើម្បី​បញ្ជូន​សារ​បន្ត លុប ឬ​ដាក់​សារ​ដែល​បាន​ផ្ដល់​នៅ​ក្នុង​ថត​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ ។

en: Size
km: ទំហំ

en: Start Over
km: ចាប់ផ្ដើម​ម្ដងទៀត

en: Store SPAM message in your Junk Folder. Messages older than %s days will be deleted automatically.
km: រក្សាទុក​សារ​ឥតបានការ​នៅ​ក្នុង​ថត​សារ​ឥតបាន​ការ​របស់​អ្នក ។ សារ​ដែល​យូរ​ជាង %s ថ្ងៃ នឹង​ត្រូវបាន​លុប​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ ។

en: Store SPAM message in your Trash Folder. You will have to purge the folder yourself.
km: ទុក​សារ​ឥតបាន​ការ​នៅ​ក្នុង​ថត​ធុង​សំរាម ។ អ្នក​នឹង​ត្រូវ​លុប​ថត​ដោយ​ខ្លួន​ឯង ។

en: Successfully added new rule.
km: បាន​បន្ថែម​ក្បួន​ថ្មី​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ ។

en: Successfully deleted rule #
km: បាន​លុប​ក្បួន​ដោយ​ជោគជ័យ #

en: Successfully deleted rules #
km: បាន​លុប​ក្បួន​ដោយ​ជោគជ័យ #

en: Successfully updated rule #
km: បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ក្បួន​ទាន់សម័យ​ដោយ​ជោគជ័យ #

en: Target Score
km: ពិន្ទុ​គោលដៃ

en: Test for Forged Header
km: សាកល្បង​រក​បឋមកថា​ដែល​បាន​បង្កើត

en: The condition for the following rules is:
km: លក្ខខណ្ឌ​សម្រាប់​ក្បួន​ខាងក្រោម​គឺ ៖

en: The following action will be applied to <strong>all</strong> incoming messages that do not match any of the previous rules.
km: អំពើ​ខាងក្រោម នឹង​ត្រូវបាន​អនុវត្ត​ទៅ​សារ​ដែល​ទទួលបាន​​<strong>ទាំងអស់</strong> ដែល​មិន​ផ្គូផ្គង​នឹង​ក្បួន​មុន ។

en: The following table summarizes your current mail filtering rules.
km: តារាង​ខាងក្រោម សង្ខេប​អំពី​ក្បួន​តម្រង​សំបុត្រ​របស់​អ្នក​បច្ចុប្បន្ន ។

en: The header
km: បឋមកថា

en: The notice will be sent only once to each person that sends you mail, and will not be sent to a mailing list address.
km: កំណត់​សម្កាល់ នឹង​ត្រូវបាន​ផ្ញើ​តែ​​ទៅ​អ្នក​ដែល​ផ្ញើ​សារ​របស់​អ្នក​នីមួយៗ​ប៉ុណ្ណោះ ហើយ​នឹង​មិនត្រូវបាន​ផ្ញើ​ទៅកាន់​អាសយដ្ឋាន​បញ្ជី​សំបុត្រ​រួម​ទេ ។

en: The rule will trigger if the following addresses appear anywhere in the message's headers:
km: ក្បួន​នឹង​ត្រូវបាន​ប្រើ នៅពេល​ដែល​អាសយដ្ឋាន​ខាងក្រោម​បង្ហាញ​នៅ​ក្នុង​បឋមកថា​របស់​សារ ៖

en: This is an automated reply; I am away and will not be able to reply to you immediately.
km: នេះ​ជា​ការ​ឆ្លើយតប​ស្វ័យប្រវត្តិ ៖ ខ្ញុំ​មិន​នៅ​ទេ ហើយ​នឹង​មិន​អាច​ឆ្លើយតប​អ្នក​បាន​ភ្លាមៗ​ដែរ ។

en: This rule will trigger if message is
km: ក្បួន​នេះ​នឹង​ប្រើ​នៅពេល​ដែល​សារ

en: This rule will trigger upon the occurrence of one or more strings in the body of an e-mail message.
km: ក្បួននេះ​នឹង​ប្រើ​នៅពេល​មាន​ខ្សែអក្សរ​ត្រូវ​គ្នា​នៅ​ក្នុង​តួរ​សារ​អ៊ីមែល ។

en: To: or Cc
km: ជូន​ចំពោះ ៖ ឬ ចម្លង​ជូន

en: Trash Folder
km: ថត​ធុង​សំរាម

en: Unable to load script to server.
km: មិនអាច​ផ្ទុក​ស្គ្រីប​ទៅ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បានទេ ។

en: Use the following message:
km: ប្រើ​សារ​ខាងក្រោម ៖

en: Vacation
km: វិស្សមកាល

en: What kind of rule would you like to add?
km: តើ​ក្បួន​ប្រភេទ​អ្វី​ដែល​អ្នក​ចង់​បន្ថែម ?

en: When you are done with editing, <strong>remember to select &quot;Save Changes&quot;</strong> to activate your changes!
km: នៅពេល​ដែល​អ្នក​កែសម្រួល​រួច <strong>ត្រូវ​ចាំ​ថា​ជ្រើស &quot;រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ&quot;</strong> ដើម្បី​ធ្វើ​ឲ្យ​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​របស់​អ្នក​សកម្ម !

en: When you are done, please click the button below to return to your webmail.
km: នៅពេល​ដែល​អ្នក​ធ្វើ​រួច សូម​ចុច​ប៊ូតុង​​ខាងក្រោម ដើម្បី​ត្ឡប់​ទៅកាន់​សំបុត្រ​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក​វិញ ។

en: Whitelist
km: បញ្ជី ស

en: You don't have any rules yet. Feel free to add any with the button &quot;Add a New Rule&quot;. When you are done, please select &quot;Save Changes&quot; to get back to the main options screen.
km: អ្នក​មិនទាន់មាន​ក្បួន​នៅឡើយទែ ។ បន្ថែម​ក្បួន​ថ្មីដោយសេរី ដោយ​ចុច​ប៊ូតុង &quot;បន្ថែម​ក្បួន​ថ្មី&quot; ។ នៅពពេល​អ្នក​ធ្វើ​រួច សូម​ជ្រើស&quot;រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ&quot; ដើម្បី​ត្រឡប់​ទៅកាន់​អេក្រង់​ជម្រើស​មេ​វិញ ។

en: You have not defined the name for the new folder.
km: អ្នក​មិន​បាន​បញ្ជាក់​ឈ្មោះ​ឲ្យ​ថត​ថ្មី​ទេ ។

en: You have to define at least one header match text.
km: អ្នក​ត្រូវ​កំណត់​អត្ថបទ​ផ្គូផ្គង​បឋមកថា​យ៉ាងហោច​មួយ ។

en: Your new rule states:
km: ក្បួន​ថ្មី​របស់​អ្នក​បង្ហាញ​ថា​ ៖

en: a new folder, named
km: ថត​ថ្មី មាន​ឈ្មោះថា

en: and with score greater than %s
km: និង​មាន​ពិន្ទុ​ធំជាង %s

en: bigger
km: ធំជាង

en: contains
km: មាន

en: created as a subfolder of
km: បាន​បង្កើត​ជា​ថត​រង​របស់

en: days
km: ថ្ងៃ

en: discarded.
km: បោះបង់ ។

en: does not contain
km: មិនមាន

en: does not exist
km: មិនមាន

en: does not match
km: មិន​ផ្គូផ្គង

en: does not match the regural expression
km: មិនផ្គូផ្គង​នឹង​កន្សោម​ធម្មតាទេ

en: exists
km: មាន

en: is
km: គឺ

en: is equal to
km: ស្មើ​នឹង

en: is greater or equal to
km: ធំជាង ឬ​ស្មើ​នឹង

en: is greater than
km: ធំជាង

en: is lower or equal to
km: តូចជាង ឬ​ស្មើ​នឹង

en: is lower than
km: តូចជាង

en: is not
km: មិនមែន

en: is not equal to
km: មិន​ស្មើ​នឹង

en: matches
km: ផ្គូផ្គង

en: matches the regural expression
km: ផ្គូផ្គង​នឹង​កន្សោម​ធម្មតា

en: matching the Spam List(s):
km: ផ្គូផ្គង​នឹង​បញ្ជី​សារ​ឥតបានការ ៖

en: of
km: នៃ

en: or
km: ឬ

en: priority and the message
km: អាទិភាព និង​សារ

en: reply with this vacation message:
km: ឆ្លើយតប​ដោយប្រើ​សារ​វិស្សមកាល ៖

en: smaller
km: តូចជាង

en: stored in the Junk Folder.
km: ត្រូវបាន​រក្សាទុក​នៅ​ក្នុង​ថត​សារ​ឥតបាន​ការ ។

en: stored in the Trash Folder.
km: ត្រូវបាន​ទុក​នៅ​ក្នុង​ថត​ធុង​សំរាម ។

en: terse
km: សង្ខេប

en: the existing folder
km: ថត​ដែល​មាន​ស្រាប់

en: the header
km: បឋមកថា

en: the size of the message is
km: ទំហំ​សារ​គឺ

en: then
km: នោះ

en: unless
km: លុះត្រាតែ

en: verbose
km: បរិយាយ

en: wildcard
km: តួអក្សរ​ជំនួស

en: will be
km: នឹង​

en: with
km: ដែល​មាន
