address_add - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Add to %s
km: បន្ថែម​ទៅ %s

en: Nickname
km: សម្មតិនាម

en: Must be unique
km: ត្រូវតែ​មាន​តែ​មួយ​គត់

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: First name
km: នាម​ខ្លួន

en: Last name
km: នាម​ត្រកូល

en: Additional info
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម

en: Add address
km: បន្ថែម​អាសយដ្ឋាន

en: Add to Addressbook
km: បន្ថែម​ទៅ​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន

en: Add
km: បន្ថែម
