forum - en to km translation catalogue (39 entries)

en: &nbsp;Forums
km: &nbsp;វេទិកា

en: Threads
km: ខ្សែស្រឡាយ

en: Last thread
km: ខ្សែស្រឡាយ​ចុងក្រោយ

en: Forum
km: វេទិកា

en: Discussion board
km: ផ្ទាំង​ពិភាក្សា

en: A browser-based administrative interface.
km: ចំណុចប្រទាក់​គ្រប់គ្រង​ដែល​មាន​មូលដ្ឋាន​លើ​កម្មវិធី​រុករក ។

en: Forum list
km: បញ្ជី​វេទិកា

en: New thread
km: ខ្សែស្រឡាយ​ថ្មី

en: Current Page:
km: ទំព័រ​បច្ចុប្បន្ន ៖

en: of
km: នៃ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: &nbsp;Subject
km: &nbsp;ប្រធានបទ

en: Views
km: ទិដ្ឋភាព

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Last post
km: ប្រកាស​ចុងក្រោយ

en: by
km: ដោយ

en: Please fill in the name and the description.
km: សូម​បំពេញ​ឈ្មោះ និង​សេចក្ដី​ពិពណ៌នា ។

en: Options - Discussion board
km: ជម្រើស - ផ្ទាំង​ពិភាក្សា

en: Modify forum
km: កែប្រែ​វេទិកា

en: Name:
km: ឈ្មោះ ៖

en: Description:
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា ៖

en: Forum will be visible
km: វេទិកា​​នឹង​មើល​ឃើញ

en: Selected forum:
km: វេទិកា​ដែល​បាន​ជ្រើស ៖

en: Confirm delete of selected forum?
km: អះអាង​លុប​វេទិកា​ដែល​បាន​ជ្រើស​ឬ ?

en: Confirm delete
km: អះអាង​លុប

en: Create forum
km: បង្កើត​វេទិកា

en: Add this forum
km: បន្ថែម​វេទិកា​នេះ

en: Forum name
km: ឈ្មោះ​វេទិកា

en: Modify
km: កែប្រែ

en: Delete
km: លុប

en: No forum found.
km: រក​មិនឃើញ​វេទិកា​ទេ ។

en: Please fill in the subject and the body.
km: សូម​បំពេញ​ក្នុង​ប្រធាន​បទ និង​តួ ។

en: Thread list
km: បញ្ជី​ខ្សែ​ស្រឡាយ

en: Subject
km: ប្រធាន

en: Post new topic
km: ប្រកាស​ប្រធាន​បទ​ថ្មី

en: Please fill in the body of your reply.
km: សូម​បំពេញ​តួ​នៃ​សេចក្ដី​ឆ្លើយតប​របស់​អ្នក ។

en: Reply
km: ឆ្លើយតប

en: Post message
km: ប្រកាស​សារ
