username - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Logged in as:
km: បាន​ចូល​ជា ៖

en: Don't show
km: កុំ​បង្ហាញ

en: Above folder list
km: បញ្ជី​ថត​ខាងលើ

en: Below folder list
km: បញ្ជី​ថត​ខាងក្រោម

en: Show Username in Message Of The Day:
km: បង្ហាញ​ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​នៅ​ក្នុង​សារ​ប្រចាំ​ថ្ងៃ ៖

en: Yes
km: បាទ​/​ចាស

en: No
km: ទេ
