calendar - en to km translation catalogue (204 entries)

en: Badly formatted header color
km: ទ្រង់ទ្រាយ​ពណ៌​បឋមការ​មិន​ល្អ

en: Badly formatted today color
km: ទ្រង់ទ្រាយ​ពណ៌​ថ្ងៃ​នេះ​មិន​ល្អ

en: Badly formatted event color
km: ទ្រង់ទ្រាយ​ពណ៌​ព្រឹត្តិការណ៍​មិន​ល្អ

en: Badly formatted day color
km: ទ្រង់ទ្រាយ​ពណ៌​ថ្ងៃ​មិន​ល្អ

en: Day view start time must come before end time
km: ពេល​វេលា​ចាប់ផ្ដើម​ទិដ្ឋភាព​ថ្ងៃ​ត្រូវ​តែ​មុន​ពេល​វេលា​បញ្ចប់

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Emergency
km: បន្ទាន់

en: Urgent
km: បន្ទាន់

en: Serious
km: ប្រាកដ

en: Important
km: សំខាន់

en: Normal
km: ធម្មតា

en: Secondary
km: រង

en: Low
km: ទាប

en: Insignificant
km: មិន​សំខាន់

en: Ignore
km: មិន​អើពើ

en: Days
km: ថ្ងៃ

en: Weeks
km: សប្ដាហ៍

en: Months
km: ខែ

en: Years
km: ឆ្នាំ

en: Event Created Successfully
km: បង្កើត​ព្រឹត្តិការណ៍​ដោយ​ជោគជ័យ

en: Event Updated Successfully
km: ព្រឹត្តិការណ៍​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ​ដោយ​ជោគជ័យ

en: Personal Calendar for %s
km: ប្រតិទិន​ផ្ទាល់ខ្លួន​សម្រាប់ %s

en: Today
km: ថ្ងៃ​នេះ

en: All Day
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Calendar
km: ប្រតិទិន

en: Calendar Preferences
km: ចំណូល​ចិត្ត​ប្រតិទិន

en: Change the way your calendars behave and are displayed, including the miniature calendar beneath the folder list.
km: ផ្លាស់ប្ដូរ​ឥរិយាបថ និង​ការ​បង្ហាញ​នៃ​ប្រតិទិន​របស់​អ្នក រួម​បញ្ចូល​ទាំង​ប្រតិទិន​តូចៗ​ដែល​នៅ​ពី​ក្រោម​បញ្ជី​ថត ។

en: Calendar Administration
km: ការ​គ្រប់គ្រង​ប្រតិទិន

en: Create and maintain shared calendars. Edit holidays, assign calendar access by user, or create publicly available calendars.
km: បង្កើត និង​ថែទាំ​ប្រតិទិន​ដែល​ចែក​រំលែក ។ កែ​សម្រួល​ថ្ងៃ​សម្រាក ផ្ដល់​សិទ្ធិ​ដំណើរ​ការ​ប្រតិទិន​ដល់​អ្នក​ប្រើ ឬ​បង្កើត​ប្រតិទិន​ដែល​មាន​ជា​សាធារណៈ ។

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ចន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បត្តិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: %d min.
km: %d នាទី

en: %s hr.
km: %s ម៉ោង

en: %s day
km: %s ថ្ងៃ

en: %s days
km: %s ថ្ងៃ

en: %s wk.
km: %s សប្ដាហ៍

en: Could not load external calendar
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​ប្រតិទិន​ខាងក្រៅ

en: Could not load external calendar; bad address
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​ប្រតិទិន​ខាងក្រៅ អាសយដ្ឋាន​មិន​ល្អ

en: Converting old calendar. . .
km: កំពុង​បម្លែង​ប្រតិទិន​ចាស់. . .

en: Problem converting old calendar; please contact your administrator (%s)
km: បញ្ហា​ក្នុង​ការ​បម្លែង​ប្រតិទិន​ចាស់ សូម​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក (%s)

en: Can't rename %s to %s
km: មិន​អាច​ប្ដូរ​ឈ្មោះ %s ទៅ %s

en: Problem converting old calendar; please contact your administrator (cannot execute %s)
km: បញ្ហា​ក្នុង​ការ​បម្លែង​ប្រតិទិន​ចាស់ សូម​ទំនាក់ទំនង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​របស់​អ្នក (មិន​អាច​ប្រតិបត្តិ %s)

en: Can't find old personal calendar: %s
km: មិន​អាច​រក​ឃើញ​ប្រតិទិន​ផ្ទាល់ខ្លួន​ចាស់ ៖ %s

en: Successfully merged calendar into "%s"
km: បាន​បញ្ចូល​ប្រតិទិន​ទៅ​ក្នុង "%s" ដោយ​ជោគជ័យ

en: You already have a calendar with the same ID.  Are you sure you don't want to merge/synch the calendar you are uploading?
km: អ្នក​មាន​ប្រតិទិន​ដែល​មាន​លេខ​សម្គាល់​ដូច​គ្នា​រួច​ហើយ ។ តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ជា​មិន​ចង់ បញ្ចូល​ចូល​គ្នា/ធ្វើ​សមកាលកម្ម​ប្រតិទិន​ដែល​អ្នក​កំពុង​ផ្ទុក​ឡើង?

en: Must have domain information
km: ត្រូវ​តែ​មាន​ព័ត៌មាន​ដែន

en: Valid event type must be specified
km: ប្រភេទ​ព្រឹត្តិការណ៍​ត្រឹមត្រូវ​ត្រូវ​តែ​បញ្ជាក់

en: Must specify valid recurrence type
km: ត្រូវ​តែ​បញ្ជាក់​ប្រភេទ​ការ​កើត​ផ្ទួន​ត្រឹមត្រូវ

en: Overall end of recurrence for recurring events must come after end of initial occurrence
km: ចុង​បញ្ចប់​នៃ​ការ​កើត​ផ្ទួនៗ​ទូទៅ​សម្រាប់​ព្រឹត្តិការណ៍​ដែល​កើត​ផ្ទួនៗ​ត្រូវ​តែ​នៅ​ពី​ក្រោយ​ចុង​បញ្ចប់​នៃ​ការ​ចាប់ផ្ដើម​ការ​កើត​ផ្ទួនៗ

en: Must specify valid recurrence interval
km: ត្រូវ​តែ​បញ្ជាក់​ចន្លោះ​ពេល​ការ​កើត​ផ្ទួនៗ​ត្រឹមត្រូវ

en: Event must have a summary/title
km: ព្រឹត្តិការណ៍​ត្រូវ​តែ​មាន​សង្ខេប/ចំណង​ជើង

en: Must specify valid event priority
km: ត្រូវ​តែ​បញ្ជាក់​អាទិភាព​ព្រឹត្តិការណ៍​ត្រឹមត្រូវ

en: Event must have a valid start date/time
km: ព្រឹត្តិការណ៍​ត្រូវ​តែ​មាន​ពេល​វេលា/កាល​បរិច្ឆេទ​ចាប់ផ្ដើម​ត្រឹមត្រូវ

en: Event must have a valid end date/time
km: ព្រឹត្តិការណ៍​ត្រូវ​តែ​មាន​ពេល​វេលា/កាល​បរិច្ឆេទ​បញ្ចប់​ត្រឹមត្រូវ

en: End date/time must come after start date and time
km: ពេល​វេលា/កាល​បរិច្ឆេទ​ត្រូវ​តែ​បន្ទាប់​ពី​កាល​បរិច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា​ចាប់ផ្ដើម

en: At least one parent calendar must be given
km: យ៉ាងហោច​ណាស់​ត្រូវ​តែ​ផ្ដល់​ប្រតិទិន​មេ​មួយ

en: Event must have a creator
km: ព្រឹត្តិការណ៍​ត្រូវ​តែ​មាន​អ្នក​បង្កើត

en: Event must have a creation date
km: ព្រឹត្តិការណ៍​ត្រូវ​តែ​មាន​កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Event must have at least one owner
km: ព្រឹត្តិការណ៍​ត្រូវ​តែ​មាន​យ៉ាងហោច​ណាស់​ម្ចាស់​ព្រឹត្តិការណ៍​ម្នាក់

en: Error:
km: កំហុស ៖

en: Create New Calendar
km: បង្កើត​ប្រតិទិន​ថ្មី

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Create
km: បង្កើត

en: Calendar Setup
km: រៀបចំ​ប្រតិទិន

en: Create shared access calendars for select users
     or public calendars for all users.
km: បង្កើត​ប្រតិទិន​ចែក​រំលែក​សិទ្ធិ​ដំណើរ​ការ​សម្រាប់​​អ្នក​ប្រើ​ដែល​ជ្រើស
     ឬ​ប្រតិទិន​សាធារណ​សម្រាប់​អ្នក​ប្រើ​ទាំងអស់ ។

en: Manage user permissions for your shared calendars.
km: គ្រប់គ្រង​សិទ្ធិ​អ្នក​ប្រើ​សម្រាប់​ប្រតិទិន​ចែក​រំលែក​របស់​អ្នក ។

en: Calendars
km: ប្រតិទិន

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: <b>Shared</b> calendars can be assigned to users with read only or read/write access. To manage user access to your shared calendars, use the "Users" button.
km: ប្រតិទិន <b>ចែក​រំលែក</b> អាច​ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​ទៅ​ឲ្យ​អ្នក​ប្រើ​ជាមួយ​សិទ្ធិ​បាន​តែ​អាន ឬ​សិទ្ធិ​អាន/សរសេរ ។ ដើម្បី​គ្រប់គ្រង​សិទ្ធិ​អ្នក​ប្រើ​សម្រាប់​ប្រតិទិន​ចែក​រំលែក​របស់​អ្នក ប្រើ​ប៊ូតុង "អ្នក​ប្រើ" ។

en: <b>Public</b> calendars are available to all users in addition to their private personal calendar.
km: ប្រតិទិន <b>សាធារណៈ</b> មាន​សម្រាប់​អ្នក​ប្រើ​ទាំងអស់​ជា​បន្ថែម​ទៅ​ប្រតិទិន​ផ្ទាល់ខ្លួន​ឯកជន​របស់​ពួក​គេ ។

en: Shared Calendars
km: ប្រតិទិន​ចែក​រំលែក

en: Shared calendars
km: ប្រតិទិន​ចែក​រំលែក

en: No Shared Calendars Defined
km: មិន​បាន​កំណត់​ប្រតិទិន​ចែក​រំលែក

en: Public Calendars
km: ប្រតិទិន​សាធារណៈ

en: Public calendars
km: ប្រតិទិន​សាធារណៈ

en: No Public Calendars Defined
km: មិន​បាន​កំណត់​ប្រតិទិន​សាធារណៈ

en: Delete
km: លុប

en: Add a new calender
km: បន្ថែម​ប្រតិទិន​ថ្មី

en: make <b>PUBLIC</b> (read/write for all users)
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ជា <b>សាធារណៈ</b> (អាន/សរសេរ​សម្រាប់​អ្នក​សរសេរ​ទាំងអស់)

en: Add
km: បន្ថែម

en: <b>To delete one or more users</b> from a calendar, check the box next to each username and click the 'Delete Users' button.
km: <b>ដើម្បី​លុប​អ្នក​ប្រើ​មួយ ឬ​ច្រើន</b> ពី​ប្រតិទិន ធីក​ប្រអប់​បន្ទាប់​អ្នក​ប្រើ​នីមួយៗ និង​ចុច​ប៊ូតុង 'លុប​អ្នក​ប្រើ' ។

en: <b>To add a user</b> to a calendar, type in the username below the calendar, choose the user's access level, and click the 'Add User' button.
km: <b>ដើម្បី​បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ</b> ទៅ​ប្រតិទិន វាយ​នៅ​ក្នុង​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​ខាង​ក្រោម​ប្រតិទិន ជ្រើស​កម្រិត​សិទ្ធិ​របស់​អ្នក​ប្រើ និង​ចុច​ប៊ូតុង 'បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ' ។

en: Note that you may use wildcards in user names: * means "zero or more characters" and ? means "exactly one alphanumeric character". For example, "*@mydomain.com" will give everyone in "mydomain.com" access to the calendars you assign to that username.
km: ចំណាំ​ថា​អ្នក​អាច​ប្រើ​តួ​អក្សរ​ជំនួស​ក្នុង​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ ៖ * មាន​ន័យ​ថា "សូន្យ ឬ​តួ​អក្សរ​ច្រើន" និង ? មាន​ន័យ​ថា "តួ​អក្សរ​អក្ខរក្រម​លេខ​តែ​មួយ​ពិត​ប្រាកដ" ។ ឧទាហរណ៍ "*@mydomain.com" នឹង​ផ្ដល់​ឲ្យ​អ្នក​ទាំងអស់​គ្នា​នូវ​សិទ្ធិ​ក្នុង "mydomain.com" ទៅ​ប្រតិទិន​ដែល អ្នក​ផ្ដល់​ទៅ​ឲ្យ​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​នោះ ។

en: <b>To update user access levels</b> for a calendar, adjust the 'Access Level' selections, then click the 'Save' button below that calendar.
km: <b>ដើម្បី​ធ្វើ​ឲ្យ​កម្រិត​សិទ្ធិ​អ្នក​ប្រើ​ទាន់​សម័យ</b> សម្រាប់​ប្រតិទិន លៃ​តម្រូវ​ការ​ជ្រើស 'កម្រិត​សិទ្ធិ' បន្ទាប់​ចុច​ប៊ូតុង 'រក្សា​ទុក' ខាងក្រោម​ប្រតិទិន​នោះ ។

en: Note that only owners of public calendars will have write access to those calendars.
km: ចំណាំ​ថា មាន​តែ​ម្ចាស់​ប្រតិទិន​សាធារណៈ​ទេ​នឹង​មាន​សិទ្ធិ​សរសេរ​ទៅ​ប្រតិទិន​ទាំងនោះ ។

en: No Shared Calendars Have Been Defined
km: មិន​បាន​កំណត់​ប្រតិទិន​ចែក​រំលែក

en: Public
km: សាធារណៈ

en: Edit Holidays
km: កែ​សម្រួល​​ថ្ងៃ​ឈប់​សម្រាក

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Access Level
km: កម្រិត​សិទ្ធិ

en: No users defined for this calendar
km: មិន​បាន​កំណត់​អ្នក​ប្រើ​សម្រាប់​ប្រតិទិន​នេះ

en: Read
km: អាន

en: Write
km: សរសេរ

en: Owner
km: ម្ចាស់

en: Delete Users
km: លុប​អ្នក​ប្រើ

en: Add User
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ

en: Save
km: រក្សា​ទុក

en: <b>To create a holiday,</b> blah blah and click the 'Blah Blah' button.
km: <b>ដើម្បី​បង្កើត​ថ្ងៃ​ឈប់​សម្រាក</b> blah blah និង​ចុច​ប៊ូតុង 'Blah Blah' ។

en: Note that you must also add the new holiday to your calendar if desired.
km: ចំណាំ​ថា អ្នក​ត្រូវ​តែ​បន្ថែម​ថ្ងៃ​ឈប់​សម្រាក​ថ្មី​ទៅ​ប្រតិទិន​របស់​អ្នក​ផង​ដែរ បើ​ចាំបាច់ ។

en: <b>To add a holiday</b> to a calendar, blah blah blah and click the 'Blah Blah' button.
km: <b>ដើម្បី​បន្ថែម​ថ្ងៃ​ឈប់​សម្រាក</b> ទៅ​ប្រតិទិន blah blah blah និង​ចុច​ប៊ូតុង 'Blah Blah' ។

en: <b>To remove a holiday</b> from a calendar, blah blah blah, then click the 'Blah' button below that calendar.
km: <b>ដើម្បី​យក​ចេញ​ថ្ងៃ​ឈប់​សម្រាក</b> ពី​ប្រតិទិន blah blah blah បន្ទាប់​ចុច​ប៊ូតុង 'Blah' ក្រោម​ប្រតិទិន​នោះ ។

en: No Holidays Have Been Defined
km: មិន​បាន​កំណត់​ថ្ងៃ​ឈប់​សម្រាក

en: General Calendar Options
km: ជម្រើស​ប្រតិទិន​ទូទៅ

en: First Day of Week:
km: ថ្ងៃ​ទី​មួយ​នៃ​សប្ដាហ៍ ៖

en: Priority at which Events Are Highlighted:
km: ផ្ដល់​អាទិភាព​ដល់​ព្រឹត្តិការណ៍​ណា​ដែល​បាន​បន្លិច ៖

en: Show Daily Add Event Buttons in Month View:
km: បង្ហាញ​ប៊ូតុង​បន្ថែម​ព្រឹត្តិការណ៍​ប្រចាំ​ថ្ងៃ​ក្នុង​ទិដ្ឋភាព​ខែ ៖

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Show Week Numbers in Month View:
km: បង្ហាញ​ចំនួន​សប្ដាហ៍​ក្នុង​ទិដ្ឋភាព​ខែ ៖

en: Show Event Start Times in Month View:
km: បង្ហាញ​ពេល​វេលា​ចាប់ផ្ដើម​ព្រឹត្តិការណ៍​ក្នុង​ទិដ្ឋភាព​ខែ ៖

en: Maximum Number Events Shown Per Day in Month View:
km: ចំនួន​ព្រឹត្តិការណ៍​អតិបរមា​ដែល​បង្ហាញ​ក្នុង​មួយ​ថ្ងៃ ក្នុង​ទិដ្ឋភាព​ខែ ៖

en: Click on Event in Month View Goes To:
km: ចុច​លើ​ព្រឹត្តិការណ៍​ក្នុង​ទិដ្ឋភាព​ខែ​ទៅ​កាន់ ៖

en: Event View
km: ទិដ្ឋភាព​ព្រឹត្តិការណ៍

en: Day View
km: ទិដ្ឋភាព​ថ្ងៃ

en: Show Compacted Time of Day in Day View:
km: បង្ហាញ​ពេល​វេលា​នៃ​ថ្ងៃ​ដែល​បង្រួម​តូច​ក្នុង​ទិដ្ឋភាព​ថ្ងៃ ៖

en: Show Hourly Add Event Buttons in Day View:
km: បង្ហាញ​ប៊ូតុង​បន្ថែម​ព្រឹត្តិការណ៍​រាល់​ម៉ោង​ក្នុង​ទិដ្ឋភាព​ថ្ងៃ ៖

en: Day View Start Time:
km: ពេល​វេលា​ចាប់ផ្ដើម​ទិដ្ឋភាព​ថ្ងៃ ៖

en: Day View End Time:
km: ពេល​វេលា​បញ្ចប់​ទិដ្ឋភាព​ថ្ងៃ ៖

en: Clock Skew To Remotely Hosted Calendars:
km: នាឡិកា​ឆៀង​ទៅ​ប្រតិទិន​ដែល​បង្ហោះ​ពី​ចម្ងាយ ៖

en: Small Calendar
km: ប្រតិទិន​តូច

en: Show Small Calendar Under Folder List:
km: បង្ហាញ​ប្រតិទិន​តូច​នៅ​ពី​ក្រោម​បញ្ជី​ថត ៖

en: Small Calendar Source:
km: ប្រភព​ប្រតិទិន​តូច ៖

en: Personal
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Small Calendar Size:
km: ទំហំ​ប្រតិទិន​តូច ៖

en: Default
km: លំនាំ​ដើម

en: 10px
km: ១០ ភីកសែល

en: 12px
km: ១២ ភីកសែល

en: 14px
km: ១៤ ភីកសែល

en: 16px
km: ១៦ ភីកសែល

en: Small Calendar Separator:
km: សញ្ញា​បំបែក​ប្រតិទិន​តូច ៖

en: None
km: គ្មាន

en: Horizontal rule
km: បន្ទាត់​បញ្ឈរ

en: Box
km: ប្រអប់

en: Show Year Title Above Small Calendar:
km: បង្ហាញ​ចំណង​ជើង​ឆ្នាំ​នៅ​ពី​លើ​ប្រតិទិន​តូច ៖

en: Show Today Link Above Small Calendar:
km: បង្ហាញ​តំណ​ថ្ងៃ​នេះ​ពី​លើ​ប្រតិទិន​តូច ៖

en: Show Day Headers Above Small Calendar:
km: បង្ហាញ​បឋមកថា​ថ្ងៃ​ខាងលើ​ប្រតិទិន ៖

en: Use Same Background Colors for Days as Regular Calendar:
km: ប្រើ​ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​សម្រាប់​ថ្ងៃ​ដូច​គ្នា​ជាមួយ​ប្រតិទិន​ធម្មតា ៖

en: Header Color:
km: ពណ៌​បឋម​កថា ៖

en: Today Color:
km: ពណ៌​ថ្ងៃ​នេះ ៖

en: Event Color:
km: ពណ៌​ព្រឹត្តិការណ៍ ៖

en: Day Color:
km: ពណ៌​ថ្ងៃ ៖

en: Event Text Style:
km: រចនាប័ទ្ម​អត្ថបទ​ព្រឹត្តិការណ៍ ៖

en: normal
km: ធម្មតា

en: italic
km: ទ្រេត

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Year View
km: ទិដ្ឋភាព​ឆ្នាំ

en: Month View
km: ទិដ្ឋភាព​ខែ

en: Tasks
km: ភារកិច្ច

en: Color Picker
km: ឧបករណ៍​រើស​ពណ៌

en: Click a box and the hexadecimal color will be shown below.  Use these hex values for color box settings.
km: ចុច​លើ​ប្រអប់ ហើយ​ពណ៌​ប្រព័ន្ធ​គោល​ដប់​ប្រាំមួយ​នឹង​បង្ហាញ​ខាងក្រោម ។  ប្រើ​តម្លៃ​គោល​ដប់​ប្រាំមួយ​នេះ​សម្រាប់​ការ​កំណត់​ប្រអប់​ពណ៌ ។

en: Hex Value
km: តម្លៃ​គោល​ដប់​ប្រាំមួយ

en: More
km: បន្ថែម

en: Go
km: ទៅ

en: Add Event
km: បន្ថែម​ព្រឹត្តិការណ៍

en: Edit Calendar
km: កែ​សម្រួល​ប្រតិទិន

en: Update Event
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ​ព្រឹត្តិការណ៍

en: Create Event
km: បង្កើត​ព្រឹត្តិការណ៍

en: Summary:
km: សង្ខេប ៖

en: Start:
km: ចាប់ផ្ដើម ៖

en: End:
km: បញ្ចប់ ៖

en: Duration:
km: ថិរ​វេលា ៖

en: Recurrence:
km: ការ​កើត​ផ្ទួនៗ

en: One Time
km: តែ​ម្ដង

en: Recurring Every
km: កើត​ផ្ទួនៗ​រាល់

en: Help
km: ជំនួយ

en: On
km: នៅ

en: Sun
km: អា

en: Mon
km: ច

en: Tue
km: អ

en: Wed
km: ព

en: Thu
km: ព្រ

en: Fri
km: សុ

en: Sat
km: ស

en: End Recurrence:
km: ចុង​ការ​កើត​ផ្ទួនៗ ៖

en: Recurrence Count:
km: ចំនួន​កើត​ផ្ទួនៗ ៖

en: Priority:
km: អាទិភាព ៖

en: Reminder:
km: កម្មវិធី​រំលឹក ៖

en: before event start
km: មុន​ពេល​ព្រឹត្តិការណ៍​ចាប់ផ្ដើម

en: Description:
km: ការ​ពិពណ៌នា ៖

en: Delete Event
km: លុប​ព្រឹត្តិការណ៍

en: Last Updated:
km: បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ​ចុងក្រោយ ៖

en: Created:
km: បាន​បង្កើត ៖

en: Reminder not set
km: មិន​បាន​កំណត់​កម្មវិធី​រំឮក

en: Occurrences
km: ការ​កើត​ផ្ទួនៗ

en: Confirm Deletion
km: អះអាង​ការ​លុប

en: Calendar Helper
km: កម្មវិធី​ជំនួយ​ប្រតិទិន

en: TODAY
km: ថ្ងៃ​នេះ

en: Time Helper
km: កម្មវិធី​ជំនួយ​ពេល​វេលា

en: Available Calendars
km: ប្រតិទិន​ដែល​មាន

en: remove
km: យក​ចេញ

en: edit
km: កែ​សម្រួល

en: export
km: នាំចេញ

en: Add Personal Calendar
km: បន្ថែម​ប្រតិទិន​ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Add External Calendar
km: បន្ថែម​ប្រតិទិន​ខាងក្រៅ

en: Address:
km: អាសយដ្ឋាន ៖

en: Override Name:
km: ឈ្មោះ​បដិសេធ ៖

en: Import Calendar
km: នាំចូល​ប្រតិទិន

en: Synch/Merge With
km: ធ្វើ​សមកាលកម្ម/បញ្ចូល​ចូល​គ្នា​ជាមួយ

en: Auto-detect
km: រក​ឃើញ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ
